• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
závist bledá. Myslim, že kde si můžeš vzít nadstandart, tak je to záruka úspěchu. Problém je, že to neovlivníš jestli bude volnej. Dá se i na pokoji, záleží na míře poporodního splínu, jakej prožíváš, říká se tomu blues efekt, já teda měla silnej, 3. den po porodu jsem porad jen nevysvetlitelně brečela a nepřispělo mi k tomu, že jsem byla sama na pokoji, kam za mnou nikdo nemohl. Blbá kombinace, v krči za tebou nesmí na pokoj návštěva ani když jsi tam sama... to je blbý. Jinak Dr. a sestry )až na jednu) fakt milí, snažili se a když viděli jak pláču, tak bylo vidět, že se snaží.... pak mi i Dr. řekl, že budu moct jít domu i když by si nás tam raději nechali... nakonec doma o 100% lepší obrat, rozkojili jsme se a tím se to zlepšilo.
22. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zítra sice jdem plavat, ale tak okolo 14h bych šla ven, bud nakupovat, pokud bude hnusně - Centrum Chodov - a nebo do lesa, tak nechce se nekterá z vás přidat?
22. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

já jsem rodila u APolináře a byla jsem taky spokojená.Až na nějaké vyjímky, ale to je asi všude. Na normálních pokojích to bylo ok, jen mě štvalo, že tam nesmějí návštěvy. S mojí nohou v sádře to bylo naprd.Tak jsem si pak vzala dvoulůžkový nadstandart a to bylo fakt super. Mimča byli v krásných dupačkách, barevné povlečení, polohovací postel na ovládání a hlavně WC a návštěvy na pokoji. Takže super. S personálem jsem neměla problémy nikde :wink:

Mončo77 návštěva byla super. Mamina pak jezdila skoro do 6h venku, tak jsem měla klídek a relaxovala. Večer malej chvilku řval, ale pak byl klid. Ta ohrádka z MMB je super, už jí mám zamluvenou. Jen pro ní Petr musí nějak zajet až bude mít čas.

Jinak já chodim na gyndu na Zahradní město, ale mám to přes známého. Mají tam gyndu jen doplňkově, je to centrum pro prsa. :grinning:
22. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš Baru, bude to dobrý...

jinak já včera udělala invazi do Hypernovy, maji tam v akci, že kdyz koupite 3 ks frutapury, tak dostanete sušenky v hodnotě 42 kč zadarmo, tak sjem to vzala, protože stejnak uz za odmenu davam krupky a zkusim i ty sušenky - aspon do metra nebo tak...zub už vylezl, tak co.

Jinak jsem tam toho moc nekoupila, co neni v akci, to je naprd.
22. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Xeni, snad se na nás už začne štěstí a sluníčko usmívat, je toho fakt hodně :wink:
22. kvě 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem rodila v Podolí byla jsem hrozně spokojená, porodní sál byl krásněj spíš jak pokoj s vlastním WC a sprchou, byla jsem na dvoulůžkáči návštěvy mohou i na pokoj, personál byl milej a ochotnej jen co mi vadilo na oddělení šestinedělí bylo, společné sprchy a Wc na chodbě, chtěla jsem nadstandart ale měla jsem smůlu tak snad podruhé mi to vyjde
22. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo tak je možný že tedˇzačala ta Dr.Francová dělat takové boty. Co vim tak na opatovské je docela dobrá taková mladá doktorka nevim jméno a pak ještě Mudr:Vavrečková ještě tam je Dohnalová a Hodrová ale ty nic moc.
22. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemýšlím po druhý už taky do Podolí, to v Krči teda sprchy na chodbě a nic moc, asi jsem mela smulu, ale byly špinavé a často zakrvácené, nebylo to teda moc chutný... záchody nevim, tam jsem nechodila a teda vnucovali mi hadry pro Xenušku vyloženě děs, svoje jsem mít nesměla a nosili mi tak 68.... takže se vešla do rukávu. Tak jsem poprosila o menší a přinesla mi sestra 42, coz jí logicky nebylo, no to bylo takový divný, to je pravda, ... :grinning:
22. kvě 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No stěma sprchama to bylo taky takové, hnus a to mi dost vadilo do sprchy jsem chodila dost často a vždy jsem se bála co tam zase na mě bude čekat, ale to je asi všude kde jsou společné sprchy a WC. :frowning2:
22. kvě 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba a kde na opatovské? tam u knihovny?

v podolí v našem termínu malují :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, já jsem taky z Prahy 4 :slight_smile: Téma se sice jmenuje těhulky, ale koukám, že tu je 99% maminek už s mimčama. Mrkla jsem na Vaše fotky a máte nádherný dětičky :wink: Trochu mě zarazilo, že se urodilo tolik kluků.

Já jsem se zaregistrovala ve 12 tt v Krči, rodily tam 2 kamarádky a byly spokojený. Tak uvidíme, všude je to hodně o lidech, na koho člověk narazí. Na společné sprchy a záchody si holky stěžují snad ve všech porodnicích. Já bych ráda ten nadstandard, ale ani moc nepočítám s tím, že by byl zrovna volný. Zase si ale říkám, že když vše půjde v pohodě, tak ty 3 dny vydržim kdekoliv. Jinak já mám termím 2.11.

Jumíku, vidím, že máš termín začátkem prosince. Tak to Ti radím jestli jsi se ještě nikde nezaregistrovala, tak šup šup, máš nejvyšší čas. Na stránkách Krče píšou, že do 2.12. je kapacita porodnice zaplněna a mění se to každý týden :astonished:
22. kvě 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sem nakoukla po delsi dobe ... uz je to s nama lepsi, ale uplne dobry jeste taky ne. Manza byl se mnou do pondeli doma, hodne mi pomohl. Zvladli jsme spolecne nekolik kontrol u detske doktorky, maly je vporadku, jen je porad hodne zravy, porad by jen jedl a s pribyvanim na vaze ma vetsinou nadprumer. Tak jsem se dnes rozhdla, ze mu trochu omezim davky, ale moc se mu sani z jednoho prsa nelibi, kdyz byl zvykly na obe.
Nevim, jestli delam dobre, ale za zkousku asi nic nedam. Stejne rve i kdyz je prejezeny, protoze ma nafoukle bricho a zlobi ho prdiky. Tak jsem zvedava .... mate nekdo podobnou zkusenost - ve 3.tydnu zivota mimisa?

My jsme rodili v Podoli. Na porodni sal jsme museli cekat, protoze byl velky naval. Lukaska mi odrodil manzel, nejak nebyl personal ... PA pribehla jen kdyz jsem obcas zarvala, ze uz nemuzu a pak az uz byl mimis venku, tak prisel doktor a personal na osetreni prcka. Prostredi na porodnim bylo hezke a ciste.
Na sestinedeli byl taky naval, kojeni byl des, maleho zaradili do kategorie 'nejhorsi na kojeni' ... kdyz nas to ucili, tak v tak desnem stesu, ze maly vzdycky skoncil rozervany, rudy a s flekama na tvari. Pak jsem s manzou zkusila kloboucek na prso a maly se chytnul, coz jsme byli moc radi, kojeni byl jediny duvod, proc nas v porodnici drzeli. Furt nam vnucovali strikacku z cizim mlikem a ze pry mam divne prso, ze se maly nechce chytnout. Uz jsem rada, ze je to za nama. Na prvni kontrole u detske doktorky mi sestricka mimiska prilozila k prsu a rikala, ze moje prsa jsou OK, maly se prisal uplne bez problemu a od te doby kojime vpohode a v hodne polohach.

Asi zalezi na koho clovek zrovna natrefi, co se tyka navstev na pokoji, tak to bylo bez problemu. Jen to chovani nekterych sester bylo drsny, hlavne kdyz si treba dve prede mnou o mne vypravely, jak jsem padla na hlavu, ze se mi maly pocural na plinku, kdyz jsme cekali na detskou doktorku, ktera 15 minut nesla, hlavne, ze nas honili, abysme rychle deti vyslekli do naha.

No pekne jsem si postezovala. Nicmene Podoli je fajn, ikdyz nektere veci nebyly podle predstav.
22. kvě 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste k tem sprcham na sestinedeli ... na prvni pohled tam spinavo nebylo, jen jsem si domu odnesla plisen na chodidlech. Koupila jsem si v lekarne mast a uz je to dobry.
To byl od meho narozeni prvni pobyt v nemocnici a stalo to za to :grinning: . Jesteze to bylo jen 6 dni.
Uz se nemuzu dockat az pujdem rodit po druhe :grinning: :grinning: :grinning: .
22. kvě 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchu, jsem nevedela, ze i v Krci se musi registrovat tak brzo, v Podoli se registruje od 13.tt,taky docela brzo.

Jinak Vas holky vsechny moc obdivuju, jak toho tolik zvladate i s mimiskama, ja jsem zkousela v sobotu pect buchtu a do postele jsem se odpalzila po4. Tak nevim jestli je pro me jeste brzo na takove prace.Zehleni i uklid domacnosti, taky provadi manzel. Nocni prebalovani naky nezvladam. To mimiska dostanu od manzela uz jen pripraveneho prebaleneho na kojeni. Budi se tak jednou za noc a pak brzy rano. Docela zlaty, jen si pripadam jak lazar, trochu dost neschopna. ... snad se to vsechno uz brzo nejak upravi a budu moct zacit fungovat.

Nechcete nekdy zajet na prochazku okolo Hamerskeho rybnika, dal si zatim netroufam. Da se tam i najist a maji i zmrzlinu a zakusky s kafickem.
22. kvě 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
titicaca: teda to jsou zážitky z porodnice, já zírám! Já jsem uvažovala mezi 3 porodnicema: Krč (tu mám kousek od domova), Podolí a Apolinář. Rozhodla jsem se pro Kč z několika důvodů a mezi ně patří i to, že je to menší porodnice, tak mám představu, že to tam nebude jako na běžícím páse a že se mi tam budou víc věnovat. Doufám teda, že to není jen má představa, ale že to tak i bude. Ale kdoví.
Máš krásnýho chlapečka a zvládli jste to a to je hlavní. Přece po Tobě nikdo nemůže chtít abys 14 dní po porodu už normálně fungovala? Od toho je šestinedělí ne?

Jinak k té registraci, já jsem si to dost dopředu zjišťovala a holky tady z Koníka co mají termín v listopadu jako já, tak psaly, že už asi týden nebere ani Podolí, Krč, Motol a Apolinář. Takže je to tento rok fakt nával, ale co se dá dělat. V Podolí na stránkách už asi před 2 měsíci psaly, že registrují hned jak máš těhu průkazku nebo aspoň 1. ultrazvuk, což já jsem měla v 7. týdnu. Mám dojem, že i když jsem ještě neporodila, tak už abych sháněla pro prcka místo ve školce :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchu, tak to teda drzim palec, at Vam vyjde nejake pekne mistecko na porod a hodny osetrujici personal, jsem nevedela, ze se ten boom az tak rozjel, na zacatku naseho tehu to jeste nebylo tak plny.Ale nebo nekde Te vzit musi, tim jsem se utesovala i ja, kdyz mi v Podoli rikali, ze ta registrace nemusi vyjit. Ono v ten dany okamzik, uz je to cloveku asi jedno, kde je, hlavne,aby to mel uz za sebou.

Ty moje zaitky jsou docela sila, ale taky si rikam, ze je hlavni, ze jsme vsechno zvladli a jsme zdravi, ono to asi pri navalu v porodnici taky pro sestry neni jednoduchy ... musi mit splneny ukoly nez predaji dalsi smene.
Rozhodne jsem rada, ze jsem nerodila doma, taky jsem se v porodnici hodne naucila, co se tyka pece o miminko.Jako prvorodicka jsem tech zkusenosti moc nemela.

Jen jsme na to co jsem popisovala asi nemeli stesti, ale to nevadi, kdyz jsou jedny dvere zavrene, otevrou se jine, jen clovek musi koukat vic okolo sebe a nestresovat se zbytecne, zase jsem rada, ze jsme meli takove stesti na detskou doktorku.

Jak pises o tech mistech ve skolkach, tak to jsem taky zvedava. Zatim se utesuju, ze je jeste cas.

Tak drzim palec at vam vsechno dobre dopadne. :wink:
22. kvě 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tady na skok :wink:
Ahoj Titi taky tě po dlouhé době zdravím. Ohledně toho krmení ti můžu říct svojí zkušenost. Malý byl taky hrozně žravý, krmila jsem ho po 2h, neboť mi fakt přišlo, že má hlad a on se vždy přisál jako kdyby nejedl půl dne..hladovec jeden. A taky mi od malička trpí na prdíky. No a pak jsme šli (no teda moje mamka šla když já měla ještě sádru) na kontrolu a doktorka nám trochu vynadala, že je přežranej a že přibral 2x tolik co by měl. Taky měl z toho tvrdé bříško. Říkala, že z toho má i ty hrozné prdíky a boleníčko bříška a že mám kojit min po 3-3,5 hod. Mám ho mezitím šidit čajíkem z fenyklu a nebo převařenou samotnou vodou a nebo dudlíkem. A je fakt, že si na to rychle zvyknul a teď ten čas dodržujeme. :wink: Ale je to asi věc názoru, protože některá doktorka zase řekne..dejte mu kdykoliv si řekne. Tak nevim. Každopádně já tu mojí poslechla a pomohlo to!

JInak moje zkušenost s porodnicí byla docela ok. Jen jsem měla problém s tou mojí sádrou a chozením do sprchy. Byla jsem odkázaná na pomoc a ta se mi dostala 1x denně od sestřičky. A to se po porodu má sprchovat několikrát denně a po císaři tuplem. A ohledně kojení teda taky sestřičky extra neradily, jen mi chytly prso do prsní řasy a vrazily mu jí do pusy..a šly pryč. Jestli mi to jde nebo ne jaksi neřešily.Ale Ondrášek je v tomto směru moooc šikovnej :grinning: a jde nám to.

Katchulo vítej mezi náma. Jestli se nemýlim tak jsi s Jumíkem jediná těhulka, ale to vůůůbec nevadí. Snad budeš mít holčičku, protože nám chybí nevěsty. Je tu jediná Xenuška na všechny naše chlapáky :grinning: A kde přesně bydlíš, že máš Krč kousek? Já jsem z Libuše :wink:
22. kvě 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni koukala jsem na fotky a malá je kouzelná, hlavně jak se tam směje. Taky ti pěkně vyrostla co jsem jí neviděla :wink: No taky jsem už pěkně dlouho odkázaná sedět doma kvůli té mé blbé noze. Pak to musím ale vše rychle dohnat :grinning:
22. kvě 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbárku, tak to jsme skoro sousedky :slight_smile: já jsem ze Lhotky! Libus dobre znam, bydlela tam kamaradka, jak je zastavka autobusu Pavlikova (jestli si to dobre pamatuju). Jinak bysme teda radeji chlapecka, i kdyz je to samozrejme fuk, je to nase prvni dite, tak hlavne aby bylo zdrave. Ale pro holcicku nemame ani vymyslene jmeno, nejak se nam bud zadne nelibi nebo je uz obsazene u kamaradek :unamused:

S tou sadrou to muselo byt peklo, to si vubec nedovedu predstavit. To jsi si asi uzila svy, tak hlavne, ze uz je noha venku! :slight_smile:
22. kvě 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme sousedky, to je kousek :slight_smile: Já bydlim na zastávce busu 215 Přírodní. Tak konečně někdo odsud, všechny ostatní jsou skoro z Hájů :slight_smile:

My jsme chtěli zase holčičku, ale příroda zařídila vše jinak a máme Ondráška. No se sádrou to bylo peklo, zlomila jsem si jí ve 35tt, takže kvůli ní jsem rodila císařem :angry: No nikomu bych to nepřála..ani úhlavnímu nepříteli.Ale takového ani nemám :grinning:
22. kvě 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fakt kousíček :slight_smile: já bydlím jak je Albert - zastávka Cílkova, jezdí tam 198 ze Smíchova nebo 189 z Kačerova. Mě přijde, že sádra je hrozná věc i normálně, ale takhle téměř před porodem to si fakt neumim představit.
A v kolikátém týdnu Ti řekli co to bude? Já jdu příští týden na gyndu a to budu v 17tt a tak tajně doufám, že to třeba už bude vidět.
Jinak teď jedu z práce do HM na Chodov koupit si něco na sebe. Už nemám v čem chodit, zatím jsem si nekoupila ještě nic na sebe a už jsem pěkný pupkáč :grinning:
Tak se sem potom mrknu ještě třeba z domova. Zatim se mějte, pa :slight_smile:
22. kvě 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přesně v ulici Cílkova bydlí manželův taťka, takže to tam dobře znám. To jsme fakt za rohem :wink:
Mě řekli pohlaví na UTZ ve 20tt a pak jsme si to ve 25tt nechali potvrdit na 4D UTZ. To byl fakt zážitek.Tak uvidíš, třeba ti to řeknou už teď :slight_smile:

Tak dobře nakup něco hezkého a zatím ahojky. :slight_smile:
22. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím, zejména novou tvář katchulu :wink:

Dneska jsme byly s Mončou v Edenu a moc se nám tam líbilo. A máme super čepičiky na léto :grinning: :grinning:

Já jsem rodila u Apolináře a byla jsem maximálně spokojená, manžel byl se mnou i na "hekárně", i když se všude prezentuje, že to u Apolináře není možné, tak je (samozřejmě, když to tam nepraská ve švech). Personál výborný zejména na porodním sále, i když na šestinedělí to taky šlo. Byla jsem na oddělení P3, dva třílůžkové pokoje mají vždy dvě společné sprchy, bylo to super, téměř vždy jsem byla ve sprše sama a čisto jsme si tam celkem udržovaly. S kojením to bylo trochu horší, první den jsem byla zticha a zkoušela to sama, no a druhý den jsem začala otravovat sestry a pak to šlo. Na vizitě jsem se zeptala, jestli je můžu požádat o pomoc, když si nebudu vědět rady, no a pak jsem vždycky naběhala na sesternu a sestřička za mnou hned přišla. Jen se nesmí člověk nechat odbít a základem všeho je chovat se k nim slušně. Ne každýmu se to takhle povedlo, ale asi jsem měla i trochu štěstí. Jednolůžák bych nechtěla, protože i ta nejhorší spoluležnice je lepší než žádná. Člověk je plnej dojmů, který nikdo, kdo neprožil v tu chvíli to samé, nemůže pochopit. Já budu příští u Apolináře, bude-li to možné, určitě rodit znova.
22. kvě 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, neboj do pečení se dostaneš, ještě máš nárok se těmto radostem vyhýbat :grinning: Po šestinedělí to už půjde samo. Já na Hamerák ráda vyrazím, ze Spořilova tam totiž netrefím :grinning: , tak ráda poznám cestu a myslím, že Monča se taky přidá...
22. kvě 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky na Hamerák ráda vyrazím, ale musíme dát sraz, já taky netrefim, dneska uz papala presnidavku slušně i z kolena, tak to snad nejak pujde.

JInak Andrej, to je ale hruza, to je pech, fakt, no v tom je ta Krč supr, že je malá, já nevim, co se děje, když je návala, já porodila uplně jako jediná v 9 večer a hned po mě obsadili všechny porodní sály. Kdyby bylo plno, tak mě tam ani nedají a asi bych rodila na pokoji, protoze v 7 večer rikali, že to ten den rozhodně nebude a tukali si na čelo, no a pak to šlo šup šup a PA teda koukala jako puk a Dr. malem nedoběhnul, tak jsem byla rada.

Holky, co zítra? já teda někam bych vyrazila, bud les nebo Centrum Chodov, písněte, kdo by se přidal.

Baru, tak už bych za tebou ráda vyrazila! Hned příští akci se za tebou hrnu, nebo ak chceš, můžu zítra odpoledne.
22. kvě 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no to si delate srandu,docitala jsem vas pul hodky,vy jste ale drbny :grinning: :grinning: :grinning:

Katchu,vitej mezi nama a radi te privitame na prochazce,vubec nam nevadi ze jsi tehulka :wink: :wink:
22. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko,
ja se samozrejme moooc rada pridam,jsem domluvena s Kristynkou na pristi stredu,tak bychom mohli dorazit za tebou,co ty na to??
A na nejake peceni a takove veci mas jeste casu dost,jsi v sestinedeli,tak radne odpocivej :wink: :wink:

Kristynko,kloboucky jsou naprosto famozni,malej delal tatkovi prehlidku :grinning:

Holky,dnes jsem dostala od kamaradky naprosto nadhernej darek,ja jsem z toho tak nadsena,vyfotim a bude to v albicku :wink: a taky poslala malemu nadherne obleceni,kalhoty,kratasky s tricem,bodycko,to bude fesak :wink:

Ja potrebuju zitra na Chodov,jelikoz Kristynko penova dekorace krtecek doma uspela,tak musim koupit dalsi kousky a udelame malemu detskou stenu s krteckem :wink:
22. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím z domova. Moc děkuju za přivítání :slight_smile:

Monci ráda bych s Vámi někam někdy vyrazila a omrkla ty Vaše prcky, ale problém bude asi s časem, jsem celý den v práci.
Já dneska udělala velký nákup hadrů v HM na Chodově, tak mám první těhotenský kalhoty a tříčtvrťáky na léto. Tak mám radost :wink:

Nara: tak to vždycky ráda čtu když si někdo chválí porodnici, to je super :slight_smile: Já jsem se u Apolináře narodila. Je to krásná budova, ale působí na mě trochu studeně.

Jinak jestli platí to, že když těhotná čeká chlapečka, tak jí to sluší a a holčičkou je to naopak, tak to čekám určitě holku :grinning:
22. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste k porodnici v Krci,ja si nemuzu stezovat ani na WC a ani na sprchy,naprosto ciste a co se tyka obleceni na maleho,tak o co jsem si rekla to jsem dostala,malej mel od nich krasne dupacky a kabatek,nahodou na nemocnicni habyt to bylo pekne a co se tyka kojeni,naprosto dokonale,sestricky super chovani,jak detske tak i zenske.Proste spokojenost na 100 % ,a nadstandard ja bych nechtela,mam rada spolecnost a sama bych se tam unudila a navstevy,na ty jsem stejne nemela naladu,tak jsem jim rekla at nechodi.
Priste volim opet KRC,teda pokud bude nejake priste :wink: :wink: :wink:
22. kvě 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchu,ale prosim te,kazda ktera ceka mimi je krasna a sexy :wink: :wink:

A cas na prochazku si snad nekdy najdes,uvidis,treba skoncis na rizikovem,teda klepu at je vse ok.ale treba to nebudes snaset dobre a sup,budes doma,tak to myslim :wink:

J a jsem byla v tehu tak vyzrana,ze jsem si koupila 2 saty a musela chodit v nich,jelikoz byly velke a pohodlne :grinning: :frowning2: pribrala jsem 24 kg,fuj hnus,ale uz mam 22 kg dole,uff
22. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek