• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Já jsem zatím pořád v pohodě, Mončo. Koukám, máme stejnou zkušenost :frowning2: U nás se na to přišlo až ve 12tt :frowning2: Ale beru to tak, že všechno zlý je k něčemu dobrý, aspoň je člověk zkušenější a možná i rozumnější.

Přece by tě odněkud z Neratovic neposílali zpět do Prahy??????? To by si snad nevzali na triko, ne? A co ta Krč, tam by tě měli vzít vždycky, když je to spádová nemocnice pro P-4, ne?
22. pro 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Susík: no, já si z toho zas tolik nedělám :grinning: Jen se spíš trošku bojím, aby bylo všechno v pořádku. Ale my prý máme přenášení v rodině (tátova sestra přenášela všechny 3 děti) a ségra byla taky v bříšku trochu dýl. Zítra jdu na monitor, tak uvidíme, co se dozvím. Asi nic převratného jen to, že na porod to zatím není :grinning:
22. pro 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,ja jsem uz v Krci pres mesic zaregistrovana,tam totiz registuji az mezi 33 a 35 tydnem coz byla velka vyhoda.A v tech Neratovicich si predstav ze me to tak rekli do slova a do pismene a verim ze by me vazne poslali jinam a ja se nebudu na posledni chvili stresovat zda porodim v nemocnici nebo treba v aute,chci mit jistotu,ve vsech nemocnicich je premaminkovano :grinning: ja jsem po 2 IVF,nemuzu mit dite prirozenou cestou,pred 5 lety jsem podstoupila laparoskopii a hned na to me chirurgicky vzali vejcovody,tohle je tedy moje jedina sance a o to to je tezsi,ale povedlo se na podruhe coz je super a jeste mame 4 mraziky tak chceme zkusit jeste jedno....ale nevim zda budu mit tu silu a odvahu jit do toho znovu......
22. pro 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, ty jsi statečná :slight_smile: netuším, jaké to musí být nervy, když za takových okolností čekáš, jestli to vyšlo nebo ne..... Tedy já jsem se taky strašně bála, že to nepůjde, protože mám jen jeden vejcovod po operaci cysty, ale evidentně to funguje, tak jsem moc ráda.
Takže jestli jsem to dobře pochopila, tak pojedete do Krče a nebudete riskovat ty Neratovice?
22. pro 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, zítra začínám 42tt a miminko je furt takový nerozhodný!!!! Teď ho jdu nechat zkontrolovat na monitor a pak zase písnu. papa.
23. pro 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terko,statecny je hlavne taky muj pritel ze do toho vubec sel.V Krci jsem zaregistrovana tak tam pojedeme rovnou,ty Neratovice jsem uz davno vzdala.Az dojedes z monitoru pisni jak jsi na tom ty a mimi....jinak nase mimi je tez nerozhodne,trochu me to nervuje nerada bych dlouho prenasela a pak se stalo neco hrozneho :frowning2: prozila jsem si toho dost abych o to treba vinou doktoru prisla,nechci nic privolavat ale uz se takovych pripadu stalo vic.........
23. pro 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
monči, neboj, určitě to dobře dopadne, nám všem :grinning:
Já jsem taky vůbec nechtěla přenášet a jak to dopadá.......no, na monitoru se nedělo nic zvláštního, v úterý jdu na další a ve čtvrtek si mě tak už možná nechají, nebo minimálně rozhodnou, co se mnou. Už aby to bylo!!!! Myslela jsem, že by to mohlo být zítra, ale to bych třeba už něco cítila, něco by se rozhoupalo. Zatím tedy ani náznakem.
A na Krč nedá hodně maminek dopustit, teď nedávno tam rodila naše známá a byla velmi spokojená, tak se ničeho neobávej, budeš v dobrých rukách.
23. pro 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj terko, ja doufam ze to budeme mit uz brzo za sebou vsechny a dobre to dopadne vsem.Ja jdu na kontrolu zaz 27.12.v poledne tak jsem zvedava co me reknou nebo se mnou udelaji.U me se absolutne nic nedeje,prcek vyvadi jak steklej,pekne to boli jak kope do zeber..... :grinning: Preji vsem krasne vanocni svatky,uzijte si je v pohode a ve zdravi......... :slight_smile:
23. pro 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak snad jste si krásně užily ježíška a vše jste měli v klidu a v pohodě. U nás zavládla chřipka :confounded: takže nic moc. Já jsem šíleně nastydlá a manžel leží od včera v horečkách. Tak se modlim, aby mě to taky tak neskolilo :rolling_eyes:
A co naše Terezka ještě je celá????? :wink:
25. pro 2007 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jeziska jsem si uzila stale 2 in 1,proste se prcek rozhodl ztravit nejkrasnejsi svatky v roce v brisku :grinning: ,ja uz ale nemuzu,mam silene natekle nohy a zacaly me otikat i ruce,nic v nich neudrzim :frowning2: BARBARKU,drz se at to nechytnes od manzela,kdyz byl ten muj nemocny tak jsem to samozrejme hned chytla od nej :frowning2: byla jsem 3 krat v tehotenstvi s chripkou :frowning2: TERKO,kde jsi,snad uz nerodis? Moc ti preju at to ma alespon nekdo z nas za sebou,nasemu se fakt nechce :frowning2:
25. pro 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě nerodím. Dnes byl opět monitor, furt nic :frowning2: I když doktor to dost formálně zkouknul a jen mi řekl: Prosím vás, už poroďte! Tomu se to řekne, co?????? Dost mě naštval.
Teď prcka straším, že jestli to čtvrtka nevyleze, tak ho tenhle nepříjemnej pán bude tahat ven za nohu :slight_smile:

Baru, chřipka je blbá :frowning2: Taky se o mě jednou pokoušela, asi mě i dostala :slight_smile: ale jediný, co fakt fungovalo, byl priesnitz na krk a ležet, čajík s citronem a medem, jinak nic.....tak se rychle vykurýruj, ať jste oba zdraví.
25. pro 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,tomu doktorovi se to fakt rekne,a o vyvolani se z tebou jeste nebavil??
25. pro 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen v rychlosti zdravím, zítra jdu asi na vyvolání, tak pak až budu moct, tak o sobě dám vědět. Tak papa a Monči, přeju hodně štěstí, ať to jde rychle :grinning:
26. pro 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás ještě dnes poslali domů....... Vyvolávání se bude konat zítra. :frowning2:
27. pro 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lépeřečno od zítřka začnou vyvolávat, což bude asi na dlouho, prý porodní cesty nejsou zatím připravené, takže snad do neděle bude venku.
27. pro 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terezko tak držím moc palce. Já teď na internetu moc nejsem. Manželovi včera umřela maminka při autonehodě, tak se sotva držíme na nohou. Ať jste oba v pořádku a já se zase juknu kdy tady budeš :wink:
28. pro 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přeju Vám vše nej do nového roku a snad bude úspěšnější a veselejší než tento. My jsme konec roku nějak přečkali a teď musíme žít nějak dál.
Přeju vám všem ať jste v pořádku a vaši mimísci také. Jinak jsem na dizkusi prosincovek četla, že Terezka má kluka Jiříka, takže jí blahopřeju a těšim se na fotečky. Snad teda mluvily o naší Terce, ale myslím, že ano :wink:
1. led 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ VSEM,strasne vas moc zdravim,jdu jen na skok pochlubit se se svym synem,narodil se 28.12. v 5 hod.rano,vazi 3860g a meri 52 cm,slo to vse samo bez vyvolani a velice hladce,kontrakce po 3 min. od 3 hod.od noci a za 2 hod.byl venku........ BARBARKU,ty se drz............ MEJTE SE KRASNE,PA PA..........
1. led 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci mooooooooooc gratuluju k synáčkovi. Hlavně že jste v pořádku :wink:
Budeš mít nějaké fotky v albíčku?
2. led 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Monci, moc moc gratuluji! Tesim se uz na nejake fotky, jestli budou. Drzim moc palce do zacatku, at mate klid a zvladate to.

Teri, myslim na tebe, at to dobre zvladnes a jde to rychle.

Baru, uzivej si:slight_smile:
2. led 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, chodíte některá k dětskému lékaři na polikliniku do Šustovky na Chodov? Je tam asi 6 lékařek (podle internetu) tak potřebuju nějaké reference, kam budem chodit. díky :slight_smile:
3. led 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj KETT,BARBARKU, srasne moc dekuji,fotky budou,pracuje se na tom........... Danecek je uzasny poklad,je strasne hodnej :grinning: hodne spinka,papa po 3 hod.a v noci je taky zlaticko,prvni dny spal se mnou v posteli a ted uz nastesti v postylce,a nerad se koupe,u toho pekne rve.........tatka ho pekne rozmazluje,jen zaknoura a uz je v naruci a samozrejme je po placi :grinning: je to malej rostak .................. tak zase mizim,posledni dobou nejak nestiham,papa
3. led 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matej uz taky zkousi, jestli se chytneme - kdyz ho polozime z naruce, tak hned natahuje. Ale my se nedame:slight_smile::wink:
4. led 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monci, tak to je paráda, že je Daneček tak hodnej. Aspoň nedostáváš moc zabrat. S tím brekem to zkoušejí, ale nesmíme se moc dát. Taky jsem přesvědčená, že budu tvrdá, ale kdoví...třeba vždy vyměknu, když ho uslyšim.
Ahoj Kett tak zatím se chytáte, tak to má dobrý. Nojo tatínkové rozmazlují a pak jdou do práce a na nás je to pak celý den to chování viď :grinning:
Já už se taky na prcka těšim. Zrovna jsem začala prát věcičky, abych měla raději hotovo. Dost se doma nudim, takže proto :grinning:
4. led 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjaanco já bohužel ne, bydlím v Libuši, takže budu chodit tady :wink:
4. led 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nas doma jsem taky za tu tvrdsi ja,ale musim rict,ze malej je tak sladkej,ze me to neda a taky ho hodne chovam a pak samozrejme nic nestiham,ale dnes sel pritel konecne do prace tak muzu nechat maleho taky trosku poplakat,jinak bych vazne nic neudelala.Mame trosku problem s buzenim,vydrzi spat 4 i 5 hod.az ho nakonec musim budit a jeste s tim mam problem,proste spi tak tvrde ze to nejde,ale musim,mam strasne moc mlika a malej to nestiha pit,musim odstrikavat,je to des,bolej,tezky jsou :frowning2: asi to budu nekde prodavat :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem prala postupne veci na maleho,ma toho narvane skrine a bala jsem se abych to pak mela vse pripravene a jak na potvoru se malemu vubec nechtelo ven :zipper_mouth:
4. led 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím, ve středu nás pustili z porodnice, Jurášek se narodil až 29.12. v 21.14, trvalo to docela dlouho, ale zaplaťpanbuh že bylo všechno bez komplikací. Byl to macek, měl 4030g a 55 cm, na sále nevěřili, že se do mě vešel :grinning:

Monči, gratuluju k Daníčkovi :grinning: :grinning: :grinning: nechceš dát nějaké fotky do alba???? :slight_smile: Já jich ještě moc nemám, manžel je má všechny u sebe v notebooku - hamoun :grinning: a já jsem udělala doma jenom pár, abyste viděly, jak Jiřík vypadá.

Baru, čtu tady smutný zprávy :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to moc líto..... hlavně se držte, přežijte těch prvních pár dní, ono to časem bude lepší....uvidíš. Ať má to vaše miminko veselou mamku :slight_smile: věřím, že se to všechno srovná a uvidíš, jaký to bude, až ten poklad přijde na svět :slight_smile: Čtu dobře, že máte taky překvapení? My jsme ho měli až do poslední chvilky. Jirka říkal, že se těší, jak půjde kupovat náušničky Julince, ale to neznamená, že byl zklamaný, když na svět vykouknul Jurášek - nám to bylo opravdu jedno :slight_smile:

Jediný, co nás trápí, je zlomenina klíční kosti, Jirka nemůže moc hýbat ručičkou - zrovna pravou :frowning2: čekáme, až to sroste.
4. led 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj Terezko, tak tě vítám s Jiříčkem doma a mooooooooooooooooooooooc blahopřeju a přeju vše jen to nejlepší a ať se Jiříčkovi i tobě daří a jemu se brzo ta klíční kost zahojí. Hlavně že je vše ostatní v pořádku. To si dal teda načas viď po termínu? No hlavně že to máš za sebou. Tak ať to doma zvládáte. :wink:
Jojo u nás to bylo hodně smutné, ale z nejhoršího jsme venku, tak je to lepší. Ale těžké to teda bylo. Nad vodou nás držel právě náš Ondrášek, že musíme být silní a žít dál pro něho. Víme že čekáme kluka, jen jsem si neupravila profil. Byli jsme 30.12. na 4D UTZ a bylo to super. Mám v albu fotečky.
Jinak Jiřík je fakt slaďounkej a kus chlapa. Taky nechápu jak se tak velké mimčo vejde do bříško a hlavně jak se pak dostane ven :grinning: :grinning: Mě to asi taky čeká, neboť manžel mě skoro 5kg, když se narodil.
Tak až budeš mít čas, tak zase písni. :wink: :wink:
4. led 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjaanco- mam jeste nenarozenou prdelku uz registrovanou u Mudr.Stranikove-na doporuceni me obvodni a par kamaradek v Sustovce.Ja osobne jsem chodila k Dr.Fricove a ta mi nebyla ani schopna poznat,ze mam A zloutenku kkdyz jsem tam pred 10 lety nabehlla uplne hotova se 39st teplotou-takze s ni dobre zkusenosti nemam,na ni bacha :angry:
5. led 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terko, ja moc moc blahopreji k J irickovi,je nadhrnej a je to fakt cvalik.Fotky zatim nemam v notebooku cekam az mi tam kamaradka nejake stahne,taky jich moc nemam,rozbil se nam totiz digi.fotak,mam pujceny od nasich obycejny a shanim nejaky novy,pak budou i fotky.........a rodila jsi tedy v Podoli?
5. led 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek