• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Nara, mě neva. když pujdete dřív, ale myslela jsem to tak, že mi xenuška nevydrží v kočárku a nenechá se tahat už, jako na klíně a tak, takže by byla strašně zpruzelá, my spíš chodíme někam kde si zaleze, ale neva, když za vama dojedu pozdějc, nám stačí kratší procházka, dneska spala venku 15 minut a pak že chce ven, no jedla písek, tak se mi to oc nelíbilo a šli jsme domu :wink:
26. kvě 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted se mi to vymazalo....

psalla jsem, že ted chodíme do herny nebo na hřiště že je to pro ní už zajímavější, ale tak 2hodinový prochajdy jsou v poho

Baru, taky bych šla jen na zkušební lekci, samo tě vezmu autem :wink:
26. kvě 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,
tak jsem Vas docetla,jupííííí :wink: :wink:

Moni,je to budu moc rada kdyz pujdes s Patou taky,rada Vas uvidim :wink:

Baro,my vyrazime asi z Haju ve stredu spolu vid??Pojedeme 213,ty nastoupis na Horcickove a ja na Hajich,jen nevim kde vystoupime a kde je Albert,vubec to tam neznam.

Kristynko,na jake budes vystupovat zastavce ty??? Az budes na icq tak pisni,musim s tebou neco prodebatovat :grinning: :grinning: :grinning:

Andy,taky se moc tesime az Vas s Lukaskem uvidime :wink:
26. kvě 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko,kde se tam teda sejdeme,ja muzu dojet na zastavku na Pahorku,mam to z domu 6 min.ty by jsi tam mohla na me a na Baru pockat,ta by jela se mnou a pak bychom sli vyzvednout holky na zastavku,asi pojedou i stejnym busem 188,tak to budeme mit pohromade,co vy na to???

Nenapada me nic jineho kdyz to tam nikdo nezna......

A KDO SE JESTE K NAM PRIDA,SUP MAMINY A TEHULE :wink: :wink: :wink:
26. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Andrej holky pojedou z Hájů nejspíš busem, nevíš na které zastávce staví busy z Hájů? Já myslím, že u Alberta ne, ale nejsem si jistá. Myslím, že staví bokem u hlavní silnice, mohla bych je tam jít vyzvednout a pak se můžeme sejít zase u toho Alberta :wink:
26. kvě 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a může mi prosím někdo popsat jak se tam jede, resp. na jaké zastávce bych měla vystoupit, abych vás kdyžtak našla?
26. kvě 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja k Hamru trefim ze zastavky Sporilov dyztak. Ale kdyz nas bude Andrejka cekat Na Pahorku, tak jenom dobre :slight_smile:
Jinak Xeni, abysme uz po te druhe nebyly na odchodu, aby melo smysl tam jezdit, dyztak pak zavolej a domluvime se, taky jestli to tam neznas abys trefila.
26. kvě 2008 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jasan, zavolám. No nemůžu jí vyhodit, když mi dává kočárek, že ... :unamused: :sweat_smile: :dizzy_face:
26. kvě 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to tak vypada tak to tam nezname zadna,zatim se domlouvame kde se sejdeme...........

My s Barou pojedeme nakonec 170,je zastavka Na pahorku,Hlavni,Sporilov,Severozapadni,Depo Kacerov atd.tak me jen napiste na jake zastavce mame vystoupit a nekdo nas tam vyzvedne a pak pobereme dalsi maminy.......
26. kvě 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, koukám, že jsem odepisovala na stránce 61 a vůbec jsem si nevšimla, že už je rozjetá str. 62 :grinning: :grinning: :grinning: , takže to bylo trochu mimo mísu :grinning:
Tak já bych ještě počkala, kam to má vlastně Andrejka nejblíž a podle toho se tam sejdeme. Je tam ještě zastávka "Hlavní", z té je to nejblíž k tomu Albertu.
26. kvě 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem se dozvedela od pritele,ze mame vystoupit na zastavce Hlavni a ten Albert je kousek,tak my tam s Barou dorazime,budeme tam kolem 11:15
26. kvě 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nasla dalsi akci na Frutapuru,to baleni 4 kelimku vychazi na 34 kc,ale je tam podminka,ze se musi vzit 4 baleni,to je paradni cena,maji to od 28.5.v Intersparu,tak tam pro ni pojedu,je to super cena.

Taky jsem dnes koupila v drogerii antibakterialni gel Cuticura,je to super vecicka na ruce jak pro dospele tak hlavne pro ditka,jak na vse sahaji,tak se jim to da do dlani a rozetre se to a nemuseji se uz mit vodou,je to bezva na prochazkach,maji to v akci z 69 kc na 49 kc.
26. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak pisete asi nejlepsi bude zastavka Hlavni, po vystoupeni bude nejlepsi jit kousicek ve smeru busu a pak porad po chodniku doprava kolem ceske sporitelny a pak je tam jeste nejaka sazkova kancelar a hned vedle uz je Albert. Nemusi se nikde prechazet silnice a je to porad po jednom chodniku cca 2 max 3minuty pomale chuze.Ale jesti byste si netroufly, tak se zkusim dostavit na tu zastavku Hlavni.
26. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Andrejko,neboj,troufneme si,jsme holky sikovny,dojdeme k tomu Albertu,budeme tam v 11:15,slysela jsem prave ze je to kousek,ja se jeste domluvim s Kristynkou zda bude take na Hlavni a vyzvedne nas tam nebo se rovnou vsichni sejdeme u Alberta..........
26. kvě 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta frutapura je dobrá cena, pro nás to tedy moc není, ale na ty 1. příkrmy je dobrá - my zblajznem klidně 2 a to ještě jen jablko - banan, takže my jedeme ve svym ovoci nebo hami.
27. kvě 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne dobre ranko vsem,
ale ta frutapura se nemusi davat jen jako prvni prikrm,pokud mu nebude chutnat,tak mu ji davat nebudu a zkusim mu ji dat pozdeji,muzes ji davat az do 36 mesice.Kamaradka jeste do ni pridavala 2 lzicky bile activie,tu deti muzou a jak to male chutnalo.

Ale jak rikam,kazde dite je jine,prece kdyz to jedno neji,tak tomu druhemu zase naopak chutna a tak je to se vsim..
27. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den maminy a budoucí mamino Jumíku :slight_smile:
tak já dneska byla v poradně. Všechno je v pořádku, tak mám radost. Mimi má 160g a 13 cm, fotku mám, ale je nic moc. Je tam vidět jakoby prosvícená lebka. Chtěla jsem už vědět pohlaví, ale mám smůlu, zatím nic vidět nebylo. Tak musím vydržet, ale hlavní je, že je zatím vše OK :wink:

Jinak venku už je letní počasí, tak Vám přeju holky zítra ať se Vám procházka vydaří. Já budu tou dobou dřepět u PC v práci, tak Vám trošku závidim. Jak je hezky, tak se mi tu vůůůbec nechce být.
27. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kacko,to je super je je vse ok.a mimi je v poradku a jak ty se citis??

A konecne je tak krasne pocasi,uz bylo nacase. :wink:
27. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Nara, no jenže je problém že já to neznám ani 188, jen vim že tam okolo jezdí, ale kde bych měla vystoupit a kudy jít pak tak to fakt nevim, tak prosím opět o radu :slight_smile: :frowning2:
A ještě se chci optat do kolika tam tak budete, nevim jak to budem stíhat :confounded:
27. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo, já se cítím dobře, je mi fajn. Jen bych se radši viděla někde na zahrádce než tady v kanceláři kam nám ani nesvítí sluníčko. Ale prý teď strašně moc řádí klíšťata i v Praze - tak bacha holky :frowning2:

Včera jsem byla v Tescu, měli tam 20% slevu na všechno, tak jsem si koupila tílko a tričko, obojí mě stálo asi 350 Kč, takže fakt dobrá cena. Ale těch lidí tam, to byl masakr. Dneska ty slevy končí, tak to bude asi ještě horší.
27. kvě 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci a co delas za praci?

My mame dnes 4830g takze uz pribirame prumerne, taky se uz neprejidame ze jo :wink:
27. kvě 2008 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, já pracuju v grafickym studiu, takže pořád sedím u PC. Ale tak docela mě to baví a zase mě to nijak neunavuje, nemusím být na nohou, to by mi asi vadilo. Hlavně v pokročilejším stadiu :slight_smile: No a pracuju v centru Prahy v takovym starym domě a máme okna v přízemí do dvora. Takže sem teda vůbec nesvítí sluníčko, tak ani nevidím jak je venku hezky.
27. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo mrkla jsem Ti do alba. Ta fotka jak je tam prcek v tom velkym body je úúúžasná :grinning: Úplně mě to rozesmálo. To je krasavec :wink:
27. kvě 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspon Ti to neni lito a nemate tam hic.

Dik :dizzy_face: ale uz mu je, hec :slight_smile:
27. kvě 2008 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, taky jsem ti mrkla do alba, krásný! A moc ti to slušelo když jsi měla ty dlouhé vlasy :wink: Ale i ted!
27. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko,tak to je parada ze je ti dobre a zase na druhou stranu je lepsi kdyz ti tam nesviti horko aby ti nebylo spatne.Ja nesnasela klimosku,vzdy jsem z ni byla nemocna.

Moni,jak dlouho tam budeme to nevime,to se uvidi,zalezi na okolnostech,to je tezky napsat :wink:

Baro,tak zitra ve 170 jo???? Ja nastoupim v 11 hod.na Brechtove.
27. kvě 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz si z toho naseho Hostivarskeho lesika kliste prinesla a to jsem ani nesedela na lavicce,jen se prochazela :frowning2:

Moni,a ty tam za nama prijedes pozdeji nebo tam budes na tu 11 hod.????
27. kvě 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem chtela,kdo rad pece buchty,tak na www.mimibazar.cz ,tam davaji holky recepty a musim rict,ze jich je tam fakt hodne a vypadaji moc dobre a vlastne tam jsou recepty uplne na vsechno :wink: :wink:
27. kvě 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se zitra budu tesit na prochazku okolo hameraku. Budu teda cekat u Alberta po 11.h, kdyby neco tak mame s monci na sebe telefon :slight_smile:.
Kristinko ja moc neznam 188, tak nevim jak Ti poradit cestu na k hamerskemu rybniku, ale jak jsi byla posledne u toho Alberta, tak po Hlavni ulici je to jakoby smerem k Penny, je tam takova krizovatka-na rohu je takova hospoda se zahradkou- tam vlevo a pak prvni odbocku vpravo dolu z kopce-v pulce je odbocka vlevo ke sportovnimu arealu - jsou tam 2 fotbalove hriste, pak je tam takova cesta mezi stromy, jen pro pesi, az bys dosla k takovemu velkemu domu se zahradou,tak zase vpravo a pak jsou tam jedna cesta rovne a druha vlevo, oboji jsou k Hamerskemu rybniku. tak nevim jestli se to z toho popisu da pochopit :unamused: , no uvidis, treba to stihnete nebo se kdyztak nejak ozvi a my te navedem.
27. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristinko, tech fotbalovych hrist jak jsem psala o te pesince mezi stromy, tak tam je to vlevo
27. kvě 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek