• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
katchu, to fajn, ze vam kontrola dopadla dobre :slight_smile:, hlavne ze hezky rostete a jste vporadku, hlavne se hezky opatruj a neboj nejpozdeji u porodu to pohlavi bude 100% jiste a mozna ti reknou tip i driv, ja jsem to dopredu vedet nechtela a byla jsem rada za prekvapeni
27. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím!!!
Andrejko, já zítra dorazím taky k Albertu a na Monču s Barčou počkám u jejich autobusu, když budou vyjíždět v 11 ze Spořilova, tak tam budeme tak ve 11,15.
Moba já vůbec nevím, jak to tam vypadá, takže ti taky moc neporadím... :unamused:
Katchu gratuluju k ultrazvuku, krásně si to užívej :wink:
27. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nam to tu pekne zamotava, JA a BARA prijedeme na zastavku HLAVNI,tam nas pocka KRISTYNKA,a pujdeme pesky k Albertu,tam bude cekat ANDREJKA, je to jsem to pekne napsala co??? Ale stale nevim,jak tam dorazi MONCA ???????????????

Kristynko,my budeme na zastavce v 11:07 :wink: :wink:

MOC SE NA VSECHNY TESIM :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A beru sebou fotak,tak se pripravte,hlavne ty Andrejko a Baro :wink: :wink: Vas jeste v albicku nemame,Baru sice jo ale jen jednu fotecku.
27. kvě 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ve čtvrtek jedu ke strejdovi do drogérky, kdybyste některá něco chtěly, přivezou mi nákup domů, má tam ted nejaké akce: www.pemi.cz
28. kvě 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno hoky :slight_smile:
Obdivuju všechny páry co vydrželi čekat na pohlaví mimča až do porodu. Já bych umřela zvědavostí, ale musí to být potom o to hezčí pocit :wink:
Tak si užijte dnešní prochajdu, papa :slight_smile:
28. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kacko,
ja sem si to taky nechala rict,ale jen proto,ze v roce 2006 jsem cekala vysnenou holcicku a ja o ni prisla,strasne jsem ji chtela,prestala se vyvijet,mela se jmenovat Vanesska,no a kdyz me vyslo i druhe umele oplodneni,tak jsem chtela vedet zda to bude opet holcicka,kdyz me na ultrazvuku dr.rekl,ze to bude kluk,byla jsem strasne zklamana,ale postupem casu jsem si na to zvykla a ted jsem strasne stastna ze je to kluk a ze vydrzel bojovat az do konce :wink:
28. kvě 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, tak to je mi moc líto co se Ti stalo. Ale teď máš krásnýho klučinu a holčička to třeba bude příště :wink: A budeš mít páreček, to je můj sen kluk a holka :slight_smile:
28. kvě 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kacko,byla jsem z toho hodne spatna,ale zivot jde dal,priroda to tak chtela,jsem ted prestastna za Danecka :wink:
Jinak ja uz mam 13 letou dceru,ale samozrejme muj nynejsi pritel chce k Daneckovi samozrejme jeste tu holcicku :wink:

Baro,Andrejko,Kristynko,dnes to bylo mimoradne perfektni,naprosto dokonale,moc se nam to s Vama libilo a urco to v nejblizsi dobe zopakujeme :wink: :wink:

Na zitrek se domluvime...........
28. kvě 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na spolecnem albicku jsou dalsi fotecky tak juknete :wink:
28. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už spinkáme a máme všechno uklizený, jupííí. Jdu si užívat večera coby slaměná vdova :grinning: , taťku jsme ještě chytli a celý jejich autobus jsme náležitě vypravili. Prochajda dneska byla moc fajn, určitě tam musíme ještě někdy vyrazit. Tak už se zase moc těším!!!!
28. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem hned zkoukla fotky na společném albu, moc hezký mrňousci :slight_smile: Maminky samozřejmě taky :wink:
Mončo, tak to už máš velkou slečnu, to koukám teda.
Já jsem dneska hrozně unavená, byli jsme teď na večeři a dost jsem se přejedla, ale bylo to výborný. Tak půjdu brzo do pelechu, tak dobrou noc :pensive: :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ja se dnes take luxusne prejedla,bylo to naprosto vyborne,uz jsem ani nevecerela :grinning:

Kacko,uz se moc tesime az tam pribude i tve foto s mimiskem :wink:
28. kvě 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooooooo už jsem doma a moooc jsem se na vás těšila :grinning: :grinning: Asi mamině pořídim internet, abych nemusela smutnit :grinning: Měla jsem se skvěle, celé dny jsem seděla na zahradě a užívala. Taky podle toho vypadám. Pěkně jsem se připekla tak jsem jak prasátko červená. Ale nejvíc to odnesla noha. Asi je po té sádře kůže hodně citlivá a totálně se mi spálila, takže jí mám rudou. No fakt děs. A jak byly ty vedra, tak jsem jí měla jak bambuli. :angry: A o berlích stále chodim, nějak se to vůbec nelepší. Tak procházka jen tak nehrozí!

Vy jste toho teda nadrbaly, snažila jsem se dočíst.A koukala jsem i na fotky ze srazíku :slight_smile:

Už jsme nechali mamku v Děčíně, tak snad to budeme nějak zvládat. Petr už je doma, takže snad to bude ok. Teď je zrovna s malým venku. Odpoledne ho čeká rozptyl mamky a já bohužel nejdu. Nechci ubližovat malému a moje nervy se hned odrážejí v mléce, tak raději nejdu. Sice mě to hrozně mrzí, ale zapálim si doma svíčku a budu na mamku myslet. NO těm nervům se stejně nevyhnu, tak by to asi vyšlo na stejno, kdybych na to šla.

Jinak mě skončilo úspěšně šestinedělí, tak jsme to s manžílkem řádně oslavili :grinning: :grinning:

Holky jelikož fakt nechodim, tak zase navrhuju srazík nějak u nás, nebo někde tady poblíž. Jen bych musela vzít sebou Petra, aby tlačil kočár. NO nevim zda by byl nadšený, ale zkusit se to může :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak musim malého pochválit...snad to zase nezakřiknu :grinning: Už se budí jen jednou za noc kolem 3h a pak až ráno mezi 6-7 hod, takže paráda. A už tolik nepláče, tak to asi fakt byla způsobené mýma nervama. Tak snad to tak bude dál :grinning:
29. kvě 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supr Baru, že se to lepší a bude líp a líp a líp a líp... uvidíš!
29. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsem se zas jednou prisla podivat, pisu ted se studentama testy a jsem bez maleho, tak mam najednou moooore casu:wink:

Baru, muzu te uklidnit tim, ze Matej se furt budi co 1,5-2 hodiny v noci?:wink: Ale uz si z prsa udelal tak trochu dudlik, jist nepotrebuje. Takze jsme to zacali odnaucovat. Takze buzeni 1-2 krat za noc je PARADA:slight_smile:
29. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Kett :dizzy_face:
29. kvě 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barčo vítám tě opět tady, hlavně že už je to lepší, tak ještě tu nožku rozpohybovat a bude vše v pohodě.
:slight_smile:
29. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kacko,
no moc rada te vidim,kdypak si na nas udelas cas na nejakou prochajdu ???????????

Barco,vitej opet v Praze a mezi nama :wink: skoda ze jsi nozku nerozhybala ale zaplat panbuh,ze uz jsi v pohode a zadne nervy,tak ted uz bude jen a jen lip :wink:

Ondrasek je moooc sikovny a maminka taky tim ze je klidna :wink: :wink:

Tak jsem dnes nakoupila malemu stavicky od Hami,tak jsem zvedava jak nam budou chutnat,dnes vyzkousime jednu a uvidime,ale asi je budu redit vodou.
29. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem hotová...vedro!

no voda už Xenušce moc nejede, zatím jí teda davam stavu, co vyvařim z jablíčka, je to dost ředěný, no, pije to jen když je žíža. Zkusím asi taky ty štávy, ale bojim se, že si na to zvykne, pak to bude děs, ta voda by byla lepší, ach jo. To už jí asi týden pila pak utrum. čaj pije jen málokdy, v noci. Ten granulovanej líp, ale je to zase plný cukru, no. Tak jsem dnes ještě koupila ovocný jablečný sáčkový a snad bude úspěch.
29. kvě 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde se vzala tu se vzala Katka na nás vykoukla, zdravíme tě :sunglasses: a samozřejmě vítáme zpátky Barču :sunglasses:
Tak doufám, že jste se v Děčíně dali dohromady a už pojede všechno jako po másle. To je pech, že noha stále nic moc, ale hlavně, že už můžeš fungovat. To vás zase někdy navštívíme a Petra určo sneseme dáme mu kočárky a bude moct postupně vozit :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za přivítání, snad jsme se dali dohromady a bude klídek. Noha mě štve, ale zítra si chci zajistit rehabilitace. Musim je zkusit, třeba to pomůže! Už jinak nevim co s tim. Dneska jsem ale přešla byt tam a zpátky bez berlí, tak mě to potěšilo. Ale je to vždy jen po ránu, než se noha opět unaví!

Zítra nevim jak tady budu , jdeme na kyčle, tak držte palce ať máme aspoň tohle v pořádku.
29. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem ráda že jsem se poznala maličko osobně s některýma z vás, bylo to teda opravdu jen chvilka ale i tak klučiny máte všechny krásné, tak hlavně atˇkrásně rostou :slight_smile: dnes to byl teda masakr na tom chodově doufám že příští rok si to betynka uspořádá o dost lépe, dárky sice krásně, ale ten chaoz no hrůza
30. kvě 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste někde byly jo? Ani nevim... no ale stejnak jsem byla v tý nemocnici, dostala jsem obstřik, nepovedlo se jim to a bohužel to bolí víc než před tím, no, takže jsem u našich a naštěstí tu Xenuška prozkoumává byt tak je hodná.
30. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to je super, že jste si Betynku na Chodově užili!!! Moba: doufám, že už se taky brzy uvidíme :wink:
Dneska jsme byli na kyčlích a potkali jsme se tam s Barčou a jejich rodinkou, takže hlásím, že jsme všichni v pořádku :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Moni,souhlas s tebou,darecky naprosto nadherne(jen ta nase blba ruka smatralka si nevybrala zrovna dobre) ale tak lepsi nez nic,ale chaos silenej :frowning2:

Ten zaver s Andrejkou byl nejlepsi,obed,tam teda male zklamani a le pak ten zakusek,mnam :grinning:

Kristynko,parada ze jste vsichni ok.
30. kvě 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Kristýnka už vše práskla. Máme kyčle v pořádku, tak jsem moooc ráda. A Ondrášek málem pokajdil pana doktora :grinning: :grinning: Prnul si a bylo to venku :grinning:

Teď kluci vyjeli ven, ale nevim jak dlouho tam vydrží. Je tam vedro. A malej je dnes mrzutej a celý den brečí. Asi ho trápí prdíky a nebo to vedro. Fakt netušim a ráno jsem z toho byla pěkně nervní! :angry:
30. kvě 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,promin,ze jsem neodepsala na icq,umyvala jsem nadobi a pak jsem sla pisnout a ty uz jsi byla odpojena.......
30. kvě 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten nas malej kulihrasek ty stavicky nechce,vubec mu to nechuti a plive to,zrejme nebude mit rad zmeny,na lzicce to docela polkne ale z flasky ani nahodou :frowning2: :frowning2: snad pozdeji.....tatka si to dal za nej :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek