• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
ahoj holky,cekam az mi dopere pracka, tak mam chvilku.

maly minulou noc nejak uz nespal tak dobre jak jsme si zvykli, tak nas to docela zmohlo.Po odpolednim krmeni jsem si s nim zdrimla, bylo to fajn.

Jsem rada, ze nam vysel sraz u Hameraku, bylo to moc fajn a doufam, ze zas nekdy zopakujem.

Dnesek byl pekne horky, ranni kontrola s malym dopadla dobre, pekne pribira, tak mame asi mlika dost :slight_smile:, jak jsem se bala. A nahodne setkani s holkama na Chodove bylo taky fajn. dortik u hajka byl suprovej.
a diky monci za exkurzi do hracek, snad uz brzo neco vyberu :slight_smile:.
30. kvě 2008 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
vitej barco zpet na konikovi :slight_smile:

bylo fajn dnes poznat nove mamce na chodove, snad se zas nekdy uvidime :wink:

monci koukla jsem do mamin, hezke fotecky
30. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Andrejko,jj,dortik byl vybornej,ale takhle asi nezhubnu kdyz se cpu dortikama :frowning2:

Tobe to slusi na foteckach a samozrejme i Bare a mimisci jsou tam naprosto uzasni :wink:
31. kvě 2008 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jak se máte, maminy?????

my za chvíli odjíždíme na naávštěvu, to bude zase maso v tom vypečeným autě :confounded: Navíc Jirka nějak chrchlá, asi mi někde ofounknul, když byl zpocený.....

V poslední době vás fakt nestíhám :frowning2: ale budu se snažit. Včera večer jsem stíhala akorát naší prosincovou diskuzi, vtrhla nám tam nějaká prudící paní a pustila se do jedné holčiny,která tam už nechodí. Takže to byl mazec a ráno jsem koukala, že jí admini smázli :grinning:

Mončo, já se taky furt cpu. No a ještě když mi posíláš takový dobrý recepty :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2008 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Terko,
no reknu ti,ze me se ven vubec ale vubec nechce a jeste jak ma Danecek ten cerny kocarek,tak to tam ma jak v parenisti,chudinka :frowning2:

Receptiky jsou super,uz mam taky chut na nejakou buchtu,musim jit domluvit opravu toho sporaku,uz me to bez nej neba,neni zadny zakusek :frowning2: :frowning2:
31. kvě 2008 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, to horko je fakt příšerný. Měli jsme malýho venku asi do půl dvanáctý a od tý doby jsme doma. Čekám, že vyrazíme zase až se vyspinká, abychom byli aspoň chvíli ještě venku. Ach jo. Zítra jedem k našim a budeme vyjíždět snad už v sedm ráno, abychom se vyhnuli tomu pařáku.
31. kvě 2008 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Pocasi je to priserny,taky pockam az zaleze slunicko a vyrazim alespon na chvili...

potrebuji jen maleho donutit aby se napil vody nebo te stavicky,z flasky to odmita,ze lzicky neco malo polkne...
31. kvě 2008 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky :grinning: ,
ráda bych se přidala, tady taky Praha 4 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
31. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Mathi,
tak vitej a jsem rada,ze jsi to nasla a pridala se k nam,psala jsem i tem maminkam z toho tematu,tak snad se take pridaji k nam,at je nas tu vic :wink:
31. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No našla, poslala jsi mě odkaz :sunglasses: , to jde samo :grinning:
31. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No nevim zda to jde samo,uz jsem takhle poslala odkaz a nekdo to nenasel :frowning2:

Jsem moc rada,jak se nam to tu pekne mnozi :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2008 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak se k vam take pridavam...

My ted travime hoden casu ve Zlutych laznich, pobavim se tam ja i Mirinka. Ale dneska to bylo docela brutalni - milion lidi a sauna.
31. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
A Mathi,hlavne potrebujeme pro nase kloucky nejake slecny.....
31. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no moje dcera má sice 18m, ale je brutálně veliká a vypadá tak na 2, takže bacha :grinning:
anatanka: ty jo žlutý lázně, to muselo být maso
31. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vitam i Tebe Anatanko,vazne me to tesi,ze jste se pridali k nam :wink: :wink:

Jinak pokud se chcete podivat,tak mame i zalozene album se jmenem maminyzectyrky,zakladala jsem ho myslim 7.5.tak se juknete,nektere z nas uz tam jsou na fotkach :wink:

Jen uz jsem konstatovala,ze o vikendu to tu nejak extra nejede,sem tam nejaky vzkaz,ale pres tyden to tu je fakt zivo,ze ani nestiham cist :grinning: :grinning:

Poradame kazdy tyden sraziky a na prochazky chodime treba ob den,podle toho kdo ma cas a naladu,tak se jde,neni problem se domluvit............
31. kvě 2008 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky musm s čiklem, pak se ozvu :sunglasses:
31. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni,budu ti rikat Mathi ho,at v tom neni gulas :sunglasses:
31. kvě 2008 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, já jsem tedy neviděla tolik Monik po hromadě :grinning: , abych na tu Mathi reagovala :sunglasses:
jsem opálená (spálená), podle tílka, vypadám jak idiot
31. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem dnes radeji nesla ani ven a malemu to taky nedela dobre,vyzenu zitra pritele ven a ja budu odpocivat :grinning:
31. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme už zpátky :grinning: teda cesta autem byla fakt příšerná. Jirka propotil potah na autosedačce, bude to muset do pračky. Teď už spinká po náročném dnu.

Kolik Monik tady už máme???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak konečně začalo pršet :slight_smile: hurááááá
31. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Terko a Jiricku,
jo to zname,malej kdyz je v tom cernem kocarku tak je pod nim louze,je to magnet na slunicko :frowning2: asi blbej vyber..

Tak Monik uz je nas tu celkem 4 kousky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
já nevím kolikátá Monika jsem, ale jsem už přejmenovaná na Mathi :grinning:
Matylda dneska běhala venku nahá a moooooooooc se jí to líbilo :grinning:
31. kvě 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jo, budeme ti říkat Mathi :slight_smile: Já jsem Terka, ale to se asi dalo poznat z nicku :grinning:
31. kvě 2008 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já vás všechny ráda poznávám :wink:
31. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
JEEE,malemu by se to moc libilo byt nahaty cely den.....normalne se nam zacal plazit,teda trosicku odrazet nozickama,vystrci prdelko,zapre se kolinkama a sup je o kouse vpredu :grinning:
31. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mončo, Dáňa už leze, jo???????? tak to je dobrý. My máme akorát jeden zub, ale aby se aspoň přetočil na břicho, to ho ani nehne. :grinning:
31. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
A kolik váží? Z fotek soudím, že je ho docela kus :grinning:
31. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
to se jí líbilo být nahá celý den, sice jsem já mazala, ale stejně má vyrážku :angry:
31. kvě 2008 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu konečně s tím psem, jsem se zakecala a jdu do deště :angry:
31. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Terko,neleze jeste,ale vypada to,jako by chtel lezt,fakt je to sranda :wink: prekuli se na brisko,zapre nohy,pritahne je k brisku,tim je skrci na kolinka a bradickou si pomuze vpred,no je to radost pohledet..........

My zoubek jeste nemame,ale na brisko uz se pretacime 14 dni,je to malej sikulka a vazime 7,5 kg
31. kvě 2008 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek