• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
jo a taky uz 14 dni si dava nozicky do pusinky a zuzla si palecek,teda spis vsechny prstiky :grinning: :grinning:
31. kvě 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, nohu v puse má Jirka taky furt :slight_smile: nejlíp, když mu sundám ten raneček z plenek :grinning: to mu jde parádně.

my máme něco málo přes 8 kg :confused:
31. kvě 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danikovi to jde i s plnou plenkou :grinning: :grinning: :grinning: ,jsou to deticky sikovny,strasne ma rad kdyz mu sundam ponozky,to ty nohy z te pusy ani vyndat nechce :wink:

Tak pekne papate jo....a porad kojis?????
31. kvě 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, zdravím Matyldu a Monču, už jsem vás holky dlouho nevidela, vubec nejste na ICQ :grinning: ted jsem u našich, tak bych dala i vychazku,ale teda se mi v tom vedru fakt nechce, ale pristi vikend tu budu taky celej, tak si muzem dat sraz pred Tescem! Co ty na to? Uz nas ani nepoznate, Xenuš má 71 cm, mereno pred mesicem, je to obrik, uz leze, teda zatim jen za psem, ale za to je to teda tryskáč!!!Nosí veci na roční dítě, šílený.
1. čer 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anatanko, ve zkutých laznich jsme byli v patek (ale pařit s kamaradama), je to tam teda supr pro deti, klido bych tam treba v patek vyrazila, co ty na to? Nebo vy vsichni, jako z jiznaku je to celkem dalka, ale já budu u tech nasich v hodkovičkách, tak to je kousek. Tak dej vedet, myslim, ze kdyz nebude mega vedro, tak to bude fajn.
1. čer 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh Bram:slight_smile:, já tě občas viděla na MK, ale nestíhla jsem, vyřizovali jsme hypotéku, fakt je kolem toho lítání :rolling_eyes: ,
srazík příští týden klíďo. hele vy nás za chvíli doženete, ale my už máme 84cm !!!!! malý obřík a nebude mluvit a nebude :zipper_mouth:
1. čer 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neboj, ono to přijde, tak bezva bezva. No fakt bych šla dneska, ale je to teda fakt síla to vedro, to nevylezu, ale kdyby jirka nepřicházel, tak bych treba tak v 6 večer šla, ale doufam, ze se teda z prace vrati lip nejak. Já stejnak nezapomenu, jak Matylda v zimě dělala pá pá a jen tak ležérně zvedala tu ručičku v zápěstí.
1. čer 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska dělá pápá, že mačká pěstičku :wink: , dneska nemohu, moje volno platí až od zítra :grinning:
hele já včera Matyldu koupala, aby nedostala úpal a ona se ráno probudila s rýmou, to mě posssssssss...... :frowning2:
1. čer 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já včera koupala asi 50x, ve vaně, protože jinak prudila chudak, pred spanim, po spaní...to neva, já teda budu kazdej den od utery jezdit do Krče na rehabilitace, ale mam je v 8 rano, tak snad jirka pohlida, kdyby ne, tak bych mohla i treba od 9 s ní ven nekam. to se jeste domluvime.
1. čer 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mathi,
tak nezmokla jsi vcera moc s ciklem :grinning:

Ja se dnes docela vyspala,rano hlidal pritel,tak ja pospavala,odpo jdou ven,tak budu koukat na pohadku :wink:
1. čer 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim, já myslela, že se to tou bouřkou zlepší, ale dneska asi zase pujdou ven v 5 odpoledne nejdriv, to je fakt děs, já chci na chalupu!!!!!!!!!!!!!!!ach jo, že bych vyjela?
1. čer 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,tak jsem koukala na tve fotecky v albicku,jsou krasne a vymenene vid????Jirik je kus pekneho chlapa :wink: :wink:

Super fotka v tech pruhovanych trickach a malej v dupajdach,no bomba :grinning:
1. čer 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vse nejlepsi ke dni deti nasim mimiskum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo , určitě, všechno nejlepší k svátku!!! Vypadá to na buřinu, možná potom za odměnu vyrazíme někam na prochajdu, dneska na Opatově v tom central parku myslim nějaký den dětí je a balonová show? Jestli se nepletu...
1. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už pršíííííííííííííííííííííííí :sunglasses:
1. čer 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,no uz bylo na case :wink: :wink: ja dnes vubec nebyla venku,nesnasim takove horka :frowning2: a bude hur :confused:
1. čer 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska uz to bylo lepší, ale včera těch 32 stupnu bylo husty, no skoro myslim, ze v srpnu bude zase 16 :grinning: takhle jsem si loni musela kupovat bundu, kdyz jsme byli na dovče v jižních čechách.
1. čer 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem zase sama doma :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: , vedro je pořád a moje dcera má rýmu
1. čer 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak holky, našla jsem si brigadu, budu kamaradum pomahat s webovýma stránkama, tak prijdu na jiný myšlenky a zaměstnám mozeček. Budu si tam chodit pro práci, ale jinak to bude víceméně práce z domova, tak to myslim pujde skloubit bezvadně s Xenuškou a něco novýho se naučim, tak mam radost.
1. čer 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je skvělý, aspoň si procvičíš hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooooooooo ahoooooooj, tak jsem zase tu a mám v tom už pěkný chaos.Pěkně se to tu rozjíždí. :wink: Vítám všechny nové příchozí!!!!!!! Teda snad už nepřibyde nějaká další Bára, když je tu epidemie Monik :grinning: :grinning:

Mončo77 počkej, za chvíli ti Daneček uteče jak krásně roste. Jukala jsem na fotky a je to fakt fešák. Nožička mu asi fakt chutná :grinning:

Já jsem dnes byla na kontrole se svojí nohou, neboť jí mám pěkně rudou. V úterý jsem si jí připekla na sluníčku, ale už mi přišlo divný, že je stále rudá a zda nemám zánět žil. Tak jsme raději jeli. ALe prý to je fakt ze sluníčka, mám narušený pigment jak byla dlouho schovaná. A prý tak ještě měsíc budu pajdat a to jak mi natýká může být ještě klidně rok. Tak to mám fakt radost, nevim jaké boty budu nosit :unamused: :unamused:

JInak viděly jste albu "Dvě malá křídla tu nejsou"? Je to moje kámoška, se kterou si píšu už rok, ještě před svojí svatbou. Docela jsme se skamarádily a prožívaly svoje těhotenství spolu. Když mi od ní přišla sms, tak jsem to ořvala a nadávala na ten zas........ život. Nechápu co se to děje všude kolem? :frowning2:

Malej brečí, musim k němu. Usnul mi tu na gauči :grinning:
1. čer 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoooooooooooj Barci,
dekuji za pochvalu,jj,nozicka mu chutna a nejlepe kdyz do pusinky narve obe dve :grinning:
Strasne to s tema detma leti,nez se nadeju,bude chodit a nez se rozhlednu,bude mluvit,je to fakt hrozny....chtela bych,aby me alespon na chvilku zustal takhle malej jak je ted :wink:

Neboj,z nohou uz to nejak zvladnes a pak budes s nama behat reba i kolem baraku :grinning:

Terko,koukala jsem na prosincovky,jak ti malej bumba vodu,to je super,malej me nechce ani stavicky a ani tu vodu,ale pozor,dnes si trosku vody cucnul,spis to bylo hladem :frowning2:

Mathi,sama doma,co ja bych za to nekdy dala :grinning: :grinning: chvili klid,boze jak me to chybi :grinning: :grinning:
1. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,tak jsem to cetla o te tve kamaradce,je to strasny,chudinka,ale nevycetla jsem,zda se narodily mrtve,nebo co se pak odehralo,je me ji mooooc lito.
1. čer 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je to moc smutný s tou Helenkou, člověk opravdu musí být vděčný za to, že má zdravé dítě. :frowning2:

co budete dělat příští týden?
1. čer 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
tak jsem se sem po dlouhé době konečně probojovala...
měla jsem rušný týden a čeká mě ještě rušnější..v pátek se vdávám a mamka děsně vyšiluje :zipper_mouth:

Ty vedra jsou vážně děsný..dopoledne jsme byli se psem v hostivaři..bylo to krásný nikde nikdo a takovej božskej klid, akorát děsný vedro a dusno, no jak v prádelně a já jak jsem teď úplně beztlaká tak jsem tam málem sebou sekla a doma jsem si pak hned vlezla pod sprchu..to bylo báječný!
Jinak jsme v pondělí byli na tom prvním genetickém utz a viděli mimíska..no dojali jsme se oba a tatínek možná ještě o něco víc..malé máchalo ručkama a kopalo nožkama - prostě nádhera, ale hlavně je zrdavé tak mám velkou radost :dizzy_face:

Taky jsem vám okoukla album a máte krásná miminka :wink:
1. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, gratuluju k svatbě! Napiš podrobnosti, jako kde, kdy, jak a tak :grinning: :grinning: :grinning: užij si to, hlavně se šetři, nenervuj, vo nic nejde, hlavně že je mimi OK!!!! :wink:
1. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miso,to je dobre ze mimisek je v poradku,ty na sebe davej pozor....Jinak moc preji at se svatba vydari podle tvych predstav,preji hodne stesticka :wink: :wink: :wink:

Tak v Tescu maji akci na pleny 3 za cenu 2 za 538 kc,tak musim udelat zasoby,sice mam jeste doma 4 a pul baliku,ale ta akce nebude zase pul roku a to by nam ty 4 baliky nevydrzely do te doby,ale uz vezmu asi c.4 ,prece jen trosku rosteme :grinning: :grinning:

DAMY A PANOVE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: VE STREDU4.6. SE PORADA DALSI Z NASICH UZASNYCH SRAZIKU.

SRAZ JE V 11 HOD.NA VYSEHRADE,U METRA( na strane jak je ten hotel Corinthia),KDO MATE ZAJEM SE SEJIT,TAK PRIJDTE,HOJNA UCAST JE VITANA.........
1. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, mOni, to je dobrý ta akce!!! To já teda potřebuju jako sůl, nic neslibuju, radši, znám se, ale pokusime se tentokrát opravdu konečně kurňa dorazit :grinning:
1. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak se asi odpojim a pujdu k znamym na navstevu, tam kde jsem kdysi pracovala a hlídala Kryštůfka, tak snad budou doma, už se na broučka těším.
1. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo koukám ted do letáku a nejak tam ty plenky nevidim, od kdy to má být?
1. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek