• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Holky dík moc!
Svatba bude v pátek v pravé poledne v Botanické zahradě v Troji..nějak mi to stále nedochází a jak máme mimi tak mám asi jiné myšlenky, ale svatební stres mě nějak nepostihl - zatím. Jen počasí mě děsí, je to venku a suchá varianta není, tak se moc bojím deště a po tom dnešku možná i nějaké výhně, protože v poledne na slunci :zipper_mouth: abych tam sebou náhodou ještě nesekla :confounded:
Bereme se po roce plánování, 7letech a 7 měsících (na den) společného vztahu a z toho spolu dva roky žijem, tak snad už se trochu známe a vydržíme to spolu až do smrti :wink:
14. června vyrážíme na týden na líbánky do alp, tak jsem na sebe zvědavá jak to s mimískem zvládnu :zipper_mouth: chtěli jsme i vzít lyže a zajet si tam na ledovec, ale muž si pak najednou vzpoměl, že jsem těhu a prej lyže nepřipadaj v úvahu :frowning2: trochu mě to zklamalo ale asi má pravdu....
1. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla jsem o helence a jejich holčičkách..znala jsem ji ze snažilkovske diskuze a u nás na prosincovkách taky tenhle týden přišla jedna holčina o mimi, tak jsem z toho taková smutná a zase mě to vyděsilo...člověk se už asi bude bát až do smrti...
1. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Miso,snad Vam to pocasi vyjde vstric,ze nebude prset a taky nebude vyhen....
Ja jsem s pritelem 5 rokem,tak doufam,ze to take nekdy zakoncime svatbou a budeme spolu az do konce zivota,hi hi,pokud si nenajde mladsi :frowning2: :frowning2: ale i s tim se v zivote musi pocitat.

Ty Helenky je me take moc lito,soucitim s ni..........

Xeni,ta akce na pleny je od 4.6. do 17.6. uz je ale take zdrazily,driv to stalo 518,- a ty co byly za 199,90 tak jsou za 209 kc.ale porad se to da,lepsi nez 269 kc.to uz bych pak sla radeji do jinych.
1. čer 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy jste kecalky a ja kvuli vam jeste nespim :slight_smile:
Omlouvam se, ze jsem se v patek tak brzo trhla, spechala sem domu za Hynkem na obed a taky jsem toho mela dost, bylo mi z toho vedra zle a nejen z vedra, ukazalo se, ze sem pekne nastydla :(
Presto jsme v tom parnu byli v sobotu venku, hruuuza! Never more!

Na ty pleny bych se taky vydala, pampersky uz dochazej a prej jsou tydle dobry, tak je vyzkousime.
Na stredu se tesim. Moni a zitra/dnes odpo pocitam s tim Intesparem.

Jumiku, taky preju krasnou svatbu, at ti vyjde podle predstav, nas to ceka v srpnu a mamka uz vysiluje snad od ledna :grinning: A ja uz z toho po pravde mam taky stresy, ale to kvuli kojeni a materskym povinnostem spis. No nejak jsem nemela poneti jaky to bude.. :sweat_smile:

Jo holky z Jiznaku, nemate prosim tip na nejakeho slusneho obvodaka? Budu se muset k nekomu co nejdriv prihlasit.. :(
2. čer 2008 v 00:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
am supr a i bere nove pacoše, což teda se mi tady zdálo, že moc neberou. Jmenuje se MUDr. Alžběta Rozumová a je celkem rozumná :grinning: http://www.firmy.cz/detail/386307-mudr-alzbeta-rozumova-praha-chodov.html
2. čer 2008 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,

tak co ty plínky v Tescu ? Já bych už taky potřebovala doplnit zásoby. Předminulý měsíc měli v Tescu akci, 70% dolů z ceny Huggies, takže jsem balík koupila za 89,-. Zásoby se nám ani pomalu nevešly do vozíku, ale už to dochází :angry:
2. čer 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo, to je teda hodně slušný.... člověk vidí, kolik mají ve skutečnosti cenu a když nejsou v akci, jak tu cenu nahazujou, hruza.

Holky, dneska je xenušce 7 měsíců, to je fakt neuvěřitelný, jak to letí, objevila nové možnosti a neustále mi vypíná počítač. :wink:
2. čer 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak všechno nejlepší, ať dobře roste a hlavně je zdravá
já včera Matyldě koupila k MDD první panenku, za 550 to je děs , chtěla jsem jí koupit tu Chou chou, ale ta je za 1000, myslím, že teď je jí to stejně ještě jedno,
2. čer 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasné dobré ránko maminy,
tak že by byl hromadny nákup plen v Tescu...jak uz jsem psala,je to od 4.6. do 17.6. a stojí 538 kč.,já je používám od začátku a nemůžu si na ně stěžovat,asi ted koupím tak 9 balíků,at je zásoba,jelikož ta akce je jen jednou za půl roku.

Báro,tak ok.taky počítám s tím Intersparem,jen vůbec nevim,v kolik jezdí ten bus....

Já už se chci vidět jak budu kupovat auta :frowning2: no to bude děs
2. čer 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
těma autama sem myslela malemu hračky :grinning:
2. čer 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju všem krásný týden a hlavně ať už zkončí ty vedra!! Je to hrozný, já jsem zjistila jak jsem těhotná, tak nemůžu být skoro vůbec na sluníčku. Po chvilce mě začne bolet hlava :unamused:

Jumíku Tobě a Tvému nastávajícímu přeju krásný svatební den, snad Vám bude přát počasí :slight_smile: Tak si to určitě pěkně užijete a pak svatební cesta, to Ti úplně závidím. Já jsem s přítelem 8 let a svatba nám vždycky přišla jako zbytečná věc, ale teď když budeme mít mimčo, tak už mi to tak zbytečný nepřijde. Tak uvidíme jestli do toho taky někdy praštíme :grinning:

Holky, tak se opatrujte, to vedro je fakt zrádný. Já mám po ránu nízký tlak a dneska jsem musela cestou do práce vystoupit z metra dřív a sednout si na chvíli na lavičku. Jinak bych sebou v tom narvanym vagóně snad sekla. Nejlepší by bylo odjet někam do hor :wink:
2. čer 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, do toho Tesca, já tam vyšlu asi zase rodiče, maj to kousek a vezmou mi to autem, nebo můžu vás vzít nějaký den taky autem, až malý usnou, v kočárku se mi s tím teda tahat nechce. Tak kdo chce, přihlaště se, můžu vás svézt.
2. čer 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

jo Mončo77 musíme si ty naše drobečky užívat. Já se teď těšim až bude můj malej velkej tak asi jako ten tvůj, aby s nim byla větší sranda. Ale už teď je to lepší. Budu sousedce i vracet košík, neboť už se mu v něm nelíbí, protože nevidí :grinning: Už si holt určuje co chce a co nechce, no chlap.

Jumíku přeju tu nejkrásnější svatbu a užívej si každý okamžik plnými doušky. Než se otočíš bude den pryč a zbydou jen krásné vzpomínky. Nás teď 16.6. čeká rok výročí od svatby...uteklo to jako voda.

Kačko dávej pozor, ať někde neomdlíš jako já a neskončíš se zlomenou nohou! Já taky omdlela s nízkého tlaku. Klidně si řekni ať tě lidi pustí sednout! :wink: Já jsem už ponaučená a když mi není moc dobře, tak sedim a nezvedám se i kdybych se měla pozvracet na sedačku :grinning:
2. čer 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kacko,ja uz nejsem tehotna ale ty vedra me asi taky zabijou,ja to nesnasim a malej na tom neni o nic lip,doma v byte mame 29 stupnu a to jsou zacatky,ale v lete pojedu s malym k nasim na Moravu alespon na mesic,v baracku takovy vedro nemaji.Jen nez tam pojedu musim malemu koupit nejaky bazenek at se ma v cem rochnit..... :grinning:

Tak Xeni,asi se hlasim jako prvni,jelikoz si nedovedu predstavit,ze budu tahat 9 baliku v kocare.Sice je pravda jak byla ta akce za 209 kc tak jsem byla s pritelem na Skalce a bral 4 baliky,ale to se jeste da,jsou jinak strasne tezke,kdyz je toho vic...
2. čer 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
grrrrrrr,se me vymazal dlouhej vzkaz,se picnu :frowning2:
2. čer 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ja jsem rada ze uz je Danula vetsi,je s nim vic legrace,ale mohlo by to tak chvili zustat,rada bych si ho tak vic uzila,ted je v houpacce,ma tam hracky,teda uz ne,vyhazel je a zjistil,ze s ponozkama si muze vic hrat,sundava je a dava do pusinky,od te doby co zjistil ze si muze hrat s nozickama,tak je klidnejsi,vydrzi si s nima hrat i pul hodky :grinning:

Jedu dnes s Barou do Intersparu,maji v akci Frutapuru za 34 kc,dobra cena,musim udelat zasoby
2. čer 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bezva, muzu asi jen v tu středu teda. Protože ve čtvrtek mam rehabilitaci odpoledne (tak to by mozná taky šlo), v pátek jedu ke kamaradce a o vikendu tu jirka není, tak nemám hlídání.
2. čer 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda to zabere času vás dočíst, vítám nové maminky a už tu nejsme jediný velký :slight_smile: nás se asi středeční srazík netýká Patrik měl horečku v noci, jinak mu zatim nic jiného neni, ale asi něco bude, tedˇměl 38.5 a spinká dala jsem mu sirup tak snad mu to trochu pomůže, no tak že jdu žehli a doufat že až se vzbudí tak mu bude líp.A ještě ty blbý vedra možná to má taky z toho no uvidíme, musím jít makat mám tam mega horu tak zatim pa nějak nemám ani náladu, už aby to bylo za náma :frowning2:
2. čer 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám nejlepší, já mám Tesco hned před barákem, já vám ty pleny vykoupím - beru vše :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :grinning:

xenušce všchno nejlepší :grinning: :grinning:

já vás holky obdivuju, jak stíháte ošéfovat všechny akce???? Já naprosto nemám tušení, kde co a za kolik prodávají, takže nakupuju, když to potřebuju :grinning: Možná kdybychom používali papírový pleny, tak bych ještě ráda vychytávala akce :slight_smile: to pak tojí zato, asi se docela ušetří, co?
Ale Jirka toho zatím moc nepotřebuje, papká moje mlíčko a čurá do látkovek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

srazík???? Kdy, Moni?
2. čer 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni na jaký rehabilitace chodíš ?
2. čer 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, no jo, je to přes 60 kč za balík, to už je dost.... příště asi taky pujdu do látkovek, já si to představovala jako hroznou prudu, a kdyz jsem videla, jaky supr látkovky se vyrábí, tak je to fakt pohoda.

Kvuli tý kyčli mam v krči cvičení, nějakej magnet nebo co, každej den příští a ten další týden. Někdy ráno - brzo a ěkdy odpoledne.
2. čer 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni, takže kyčel zase zlobí????

Látkovky nejsou zas taková pruda, záleží, jak to pojmeš. Já jsem si říkala, že nebudu hromadit nevytříditelnej odpad a pořád si myslím, že bavlnka je na zadeček to nejlepší. No a okamžitě vím, když se mu povede bobek, to hned hlásí, že v tom nechce být. Takže já v tom vidím víc plusů, než mínusů, ale to je jen můj pohled :wink:

Na výlety samozřejmě používám taky papírovky :grinning:
2. čer 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, taky se mi v tom zdají plusy víc. Je ale pravda, že Xenuš bobek hlásí i v papírovkách... :wink: toho odpadu je teda strašně, to je děs, fakt plná igelitka denně, je to síla a jak dlouho se to rozpouští, moc ekologický to nenní, ale ted se mi zdá už pozdě couvnout, musim přiznat, že prostě ted už jsem pohodlná. ale myslim, že druhé dítě už do toho pujdu. Rekni, kolik stojí ta startovací sada?

Kyčel vlastně nepřestala bolet, jen občas bolí mín a občas víc, ted mě Jirka vyprudil, šla jsem k Dr. a bylo to, jak jsem predpokladala, na prdku.
2. čer 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda tady se drbe a drbe. Asi už nebudu stíhat reagovat :grinning: :grinning: :grinning:
Počítám se středou na Vyšehradě :wink:
Mějte se všichni hezky a už se moc těším na nové tváře :wink:
2. čer 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuji za přání!
Dneska jsem byla na kosmetice abych byla v den D krásná a včera jsme s mužíčkem přeměšovali bříško a už mám o 15cm v pase víc :zipper_mouth: ale vzhledem k tomu, že dřív jsem měla břicho spíš propadlé, tak to nijak moc v šatech vidět nebude...

Kat v MHD si prostě sedej! já mám taky děsně nízkej tlak a už jsem i omdlela, tak nic neriskuju a prostě si sedám...ale je fakt, že jsem zatím vždy měla štěstí asi i tím jak jezdím z konečné a vždy se našlo nějaké volné místo..někoho vyhodit, tak to bych asi taky neudělala :zipper_mouth:
2. čer 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja taky uvazovala hodne o latkovkach, ale jaksi jsme nakoupili dopredu hodne papirovejch malejch a ja o tech latkovkach moc nevedela a nemela cas pred porodem o tom zjistovat podrobnosti, a ted uz mi prijde pozde si porizovat vybavu. Tak si taky rikam, ze az u druhyho do toho pujdu..
2. čer 2008 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj,ahoj,TERKO,ve stredu je srazik na Vysehrade v 11 hod.uz jsem to tu i pisala

Moni,to je skoda ze s nama nepujdes,ale az budete zdravi,tak urco vyrazite :wink:

Miso,doufam,ze pak hodis do albicka fotecku za dne D at vidime jaka jsi byla kocka :wink: :wink:

Kristynko,tady se nic jineho nedela nez drbe :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mathi,pekne prosim,nech me v Tescu alespon 3 baliky plen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja jsem naprosto spokojena s papirovkama,nedela me zadny problem kazdy den vyhodit igelitku plnych plen,uzila jsem si latkove pleny u dcery a to stacilo,ted bych papirovky nevymenila za nic...dcera je bohuzel mit musela,byla na papirovky alergicka :frowning2:

Takze u me vytezi TESCO PLENY,jupííííííííííííííííííííí
2. čer 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně nějakou tu fotku ze dne d vám sem určitě hodím :wink: snad nebude lejt a nějaké pěkné foto bude! :zipper_mouth:

já teda plánuji pro malé látkovky, nějak je mi to bližší ale uvidím, třeba nám to vyhovovat nebude a taky skončíme na papíře, ale to by mě asi trochu mrzelo...
2. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidis,den D bude super,drzime vsichni palecky.....

Nic proti latkovkam ale nemam

:wink:
2. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek