• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
tak jsem se vratila z masáže, jsem jí řekla o kyčli, tak mi to tam masirovala, tak jsem myslela, že uteču, ale nakonec myslim dobrý, zatim to podezřele nebolí tuk tuk tuk, ale myslim, že začne. No jo zítra budu cvičit!!! břišní svaly. Jo amusim jit na ten aquaaerobic, prej nejlepší, co pro své klouby mohu udelat. Tak Báro a další, co kdybychom teda vyrazili na tu zkušební hodinu?
2. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ja mam strasne dilema,tak asi preberu to tak vypada,zaujal me sportovni kocarek Cam Apollo a uz mam vyhlidnute dalsi dva jine,jeden z nich je trikolka,tak fakt nevim ktery???
2. čer 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni já myslela že na to sporták máš?? trak už chceš jen golfky? Je to hruza, já mám jedny dima, je to bebe confort allegro, přijde mi to takový vachrlatý oproti tomu mýmu bytelnýmu kočárku, ale asi to proste u golfek tak je. řešila bych asi nejvíc délku a šířku lehu, aby měl Daneček pohodlí, jinak je to vcelku asi stejné. Asi je dobré se na ně jet podívat do krámu, nevim no, myslím to Cam se mi taky líbilo. Mathilda má to Chico a byla spoko.
3. čer 2008 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
k těm golfkám máme Chico Ct O.4, jsem s nima fakt spokojená, na druhou stranu jsem už ohla brzdy (první den), když jsem kočár skládala, ono se jim totiž musí pomoct, ale když to víte jsou super :grinning: - za tu cenu
3. čer 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
DNESKA BUDE ZA PAŘÁK ? :confused:
3. čer 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobre ranko,Mathi,tak jsem koukala na ten tvuj kocarek na netu,je hezkej,ale strasne me na nej vadi to,ze vazi 10,1 kg coz je strasne tezkej,to nechci,moje podminky na sportak nebo golfky jsou-polohovatelna zadova operka a nozni operka,bezpecnostni pasy,musi byt lehky,mit nanoznik,vetsi kosik,boudicku a madlo a cena tak do 3500 kc.a samozrejme se me musi libit vzhledove.

Mam sice kocarek trojkombinaci,ale ja chci samostatny sportak,moc se me ty sportaku z tech 3 kombinaci nelibi,juknete me do albicku,mam tam 3 sportaky a nevim ktery si vybrat,chtela jsem ten Cam,ale je docela tezky,vazi 8,7 kg a ta 3 kolka vazi jen 7,3 ,tak mozna pujdu do ni,nevim to jiste,je take o 1000 kc levnejsi ale nema nanoznik...
3. čer 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes to vypadá, že takové vedro nebude. Ale Ondra se stejně ven asi nedostane. Petrovi je od včerejška blbě, má zimnici a je mu zle od žaludku. Tak jsem zvědavá co se z toho vyklube a zda to nechytneme.No snad ne. Jinak ty psycho testy na MHD udělal tak je to super!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Mě dnes pěkně bolí ta noha. Asi už reaguje mrcha na změny počasí!!

Mončo77 dívala jsem se na ty kočárky a jsou fakt hezký. Na to že se mi trojkolky moc nelíbí, tak u těchto typů kočárků se mi to líbí. Asi nejvíc se mi líbí ten druhý..myslim Mark zelený.Jen se mi moc nelíbí ta barva :wink: Jsem zvědavá jaký vybereš :grinning:
3. čer 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barco,malej mel v noci teplotu a kasle,jak zakaslal,tak hodil peknou tycku,tak snad nebude nemocnej :frowning2:
Dnes je tam prijemne,Danula usnul a ja vybiram sportak,udelam si nove album jen na kocarky a pak baby radte,ja uz jsem z toho na vetvi :frowning2: fakt nevim ktery...........koukam ze delam pekne chyby kdyz pisu,ale snad to prelouskate....
3. čer 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak snad bude Daneček ok. Když tyhle prdleky malé marodí, tak to je hrozný. Ale třeba to je jen ze sluníčka!
3. čer 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda my jsme ale zmokli.... :angry: , doufám, že nás taková přeháňka nepotká zítra.
Barčo, gratuluji Petrovi k psychotestům!!!
Já s kočárkem těžko poradím, beru většinou první věc a pak už na nic nekoukám, aby mě to náhodou nemrzelo :grinning: :grinning:
3. čer 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Patrik je zatim už bez teploty, tak doufám že už to bude dobrý, dnes je docela příjemně tak snad to chvilku vydrží něž budou zase ty pařáky :slight_smile:
Mončo77 taky jsem nevěděla který kočár chtěla jsem sportˇák ale nakonec jsem investovala do lepších gofek inglesina a tedˇjsme kupovali ty sv. modré golfky které maj 4.5 kg což je dobré když už je dítě pak větší, daj se unést i snim.a hlavně cena byla super 2000kč.Ale být tebou tak bych si ten kočárek co si vybereš na netu nejdřív někde pokusila vyzkoušet na krámě, aby vám vyhovovala šířka a tak, kamaráda si koupila přes net kočár myslim Chico a málá se jí tam už nevejde je moc uzounkej a malá je taková macatá, je lepší to vyzkoušet
:slight_smile:
3. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem ,jo Moni,prave ten Cam Apollo je taky uzouckej a malej by se tam s fusakem nevesel,ten jsem vyloucila,prave je dulezita ta sirka,taky nebyla dobra ta trikolka,moc siroka a pry jsou s tim problemy se nekam vejit...holky dekuji za pomoc....a rady....

Kristynko,ja byla taky takova,prvni vec je moje a pak toho clovek lituje...
Tady jeste neprsi a snad nebude,malej jeste nebyl venku...
3. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojdte ven na chvilku nekdo...
3. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje dítě má v 18m 84cm a přes 13 kg a v zimě se do Chicca vlezla i ve fusaku :grinning: , oni jsou ty golfky takový bytelný
3. čer 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj, vidím, že tu probíráte golfky. Chtěla jsem Vás poprosit taky o radu, vybíráme hluboký kočárek. Tak jestli byste mi nedaly nějaký typ z Vaší zkušenosti :slight_smile: Třeba klidně i čemu se mám vyhnout. Potřebujeme aby nebyl nějak obrovský (kvůli výtahu), ale zároveň ani ne úplně malinký (kvůli tomu, že budu mít mimčo na zimu, tak aby se tam vešel i fusak). A hlavně aby nebyl moc těžký, spíš co nejlehčí :wink: No já ani nevím jestli mám jít spíš do trojkombinace nebo koupit jen hluboký kočár a v létě řešit golfky zvlášť. Ještě by se mi líbilo kdyby měl nafukovací kola a nebyl moc drahý. No jsem náročná, ale bohužel mám špatný podmínky, do výtahu se vejít musíme a neřídím, takže ho budu tahat i autobusem. Navíc nemáme výtah v přízemí, takže do schodů ho budu muse taky vláčet, proto potřebuju lehký, páč teda nejsem žádný silák :grinning:
Díky moc předem! :wink:
3. čer 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych koupila dneska X landra... :wink:
3. čer 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se František dneska poprvé úplně sám překulil na bříško. Povedlo se mu to u pediatričky v čekárně na pultíku. Měli jsme nějakou zelenou stoličku, tak jsem se trochu lekla a volala k dr. na radu, tak nás pro jistotu pozvali hned převážit, jestli náhodou netrpíme hlady a to teda netrpíme, má 6,4 kg :grinning:
My máme trojkombinaci, takže sporťák z toho rozhodně budu používat. Jedině až bude třeba běhat, tak bych si pořídila něco malinkatýho lehoučkýho, abych s tím mohla běhat po schodech.
Jumík: skoro všechny kočárky mají malinký korbičky, ale do všech se v závěru ten fusak vejde :grinning: My máme Casual Play S 4 a jsem s ním maximálně spokojená, vejdeme se všude, výborně se skládá do auta, a výborně se s ním na ulici vyhýbá psím ho... :grinning: a mně se k němu líbí i sporťák :wink:
3. čer 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme quinny freestyle 4XL, ale etn se bohuzel uz nevyrabi, uz delaji ejn trojkolky a proč, to mi hlava nebere.
3. čer 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
trojkolka taky dobrá , ne ? já měla kombinaci od Chicca, hluboký + sporťk a dobrý (jediný co mě štvalo bylo, že sporťák měl jenom 2 polohy na záda), jinak s trojkolkou vysoká spokojenost :grinning:
3. čer 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,ten Frantisek je ale sikulka,no jo,sikovnejsi nez Danula....

Barco,velka gratulace Petrovi k testum :wink:

Mathi,nerekla jsem ze od chicca jsou male nebo spatne,ba naopak,slysela jsem ze jsou to dobre a kvalitni kocarku,ja asi do nej pujdu ale jeste nevim do jakeho?????
Ja myslela ten Cam Apollo,ze od zadove operky a madla je uzky a dite se tam v zime nevejde s fusakem :frowning2:
Pojedu se podivat nekam do kramu to omrknout....

Holky,nezapomente zitra na srazik na Vysehrade :wink:
3. čer 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s trojkolkou mam ale pocit ze se musi umet, me to nejak nešlo v MHD, ale jde o zvyk. Já radši 4 operný body :wink:
3. čer 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz mam mam vybrane 4 sportaky a z tech si vyberu,musim rict,ze u me zatim vede CHICCO !!!!!!!!!!!!
3. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak bram: na trojkolku nepotřebuješ řidičák :grinning:
holky jak se poznají neštovice, to jsou jako potničky ? :rolling_eyes:
3. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja si kolikrat rikam,ze i na ten muj 4 kolak nekdy potrebuju ridicak :grinning: :grinning:

Ty jo,to ja vubec nevim jak se poznaji,nerikej,ze se mala osypala????????
3. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, před 5 týdny jsme byli u kámošky a obě její děti mají neštovice
Matyldě je těsně po inkubační době, ale na zádech a rukou má vypadá to jako potničky, neštovice jsou prý puchýřky (bych potřebovala vidět fotko :angry: ) může to být třeba i ze sluníčka vim já
3. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty potničky by taky mohla mít v tomhle vedru, asi bych skočila k Dr.
3. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zase nechci plašit, ona to má , pak í to zmizí a objeví se to jinde, ale fakt je, že je vedro a moje hyperaktivní dítě pořád dělá nějakou aktivitu
3. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak alespon dr.zavolej a zeptej se,pro jistotu,za to nic nedas....ja maleho hodne malo oblikam a dnes jsem koukala,ze mel taky na rukach potnicky,to ma z tech svych faldiku,kde je ma tam je rudej a musime mazat imazolem,hlavne pod krkem a v lokti
3. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
se vsadím, že mi řekne, já nevím já vás musím vidět :grinning:
3. čer 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :grinning:
nevím, jestli zítra stíhám v 11 hod - máme zítra doktora. Kdybych stíhala, tak zavolám, mám číslo na Kristýnku a Báru :grinning:
Katchi - já jsem uvažovala s kočárem tak, že se mi narodí zimní miminko -tzn. že v roce (příští zimu) ještě nebude chodit a bude si chtít odpočinout, takže pro mě byl parametr velikost korbičky. Tříkolky tedy odpadly. Další parametry: stabilita, možnost sundání a vyprání potahu, váha kočárku, celková velikost kvůli výtahu, snadné rozebrání do auta. Nakonec z toho nejlíp vyšla Inglesina Magnum, mám jí už vyzkoušenou i v horších terénech a neměnila bych :slight_smile:

Xeni, mně látkovky nestály skoro nic, mám čtvercovky po nás, dokupovala jsem cca 30 ks (tzn 600Kč), pak jsem zdědila od kamarádky několik plenek Kushies a Ella´s house - bavlněný plínky s konopnými svrchňáčky, a ty asi byly drahý (nevím, kolik - byly kupovaný v zahraničí).
3. čer 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek