• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
tak Terinko,se pokus dorazit,my kdyz tak pockame...a na me mas taky cislo,vis...

no nic,jdu odsat a spinkat,rano vstavam...............
3. čer 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se loučím :wink:
3. čer 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co dneska, koukala jsem, že zmenili pedpoved pocas a má celej den pršet, upozornuju, ze na vyeshrade to znam a fakt tam není kam se schovat.
4. čer 2008 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, my jsme talířek s Medvídke pů taky měli, A Matylda měla srajdu :sunglasses: A to ještě babička přemýšlela, že Matyldě koupí předplatný, to nádobíčko bylo fakt pěkný :frowning2:
4. čer 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to počasí je fakt hrozný. Narhuji operativní změnu plánu a vyrazit raději někam do sucha...
4. čer 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky beru sucho,tak kam,navrhnete................
4. čer 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
super,navrhuje se Eden,tak po 11 hod.u obchodaku Eden.........
4. čer 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, razíme do Edenu :grinning:
4. čer 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkujeme za gratulace,Petr si vážně oddychnul a já taky.Netchtěli jsme znova zažívat maraton hledání práce a tady to bude mít ok.A po zkušební době mám zadarmo MHD tak to super využiju.Jestli teda budu někdy chodit normálně, což zatim nevypadá.Noha mě včera bolela jak blázen :frowning2: Asi změna počasí. :frowning2: :angry:

Dneska jsme měli jet na Hamr na zahrádku na oběd a měli tam za mnou dorazit z bývalé práce. Pracovala jsem kousek od toho totiž. Jenže počasí se zkazilo a Petrovi je od neděle nějak zle. Bolí ho hlava a celé tělo a tlačí žaludek. Pořád jen spí a spí. Teplotu nemá, tak nevíme z čeho to je. Možná nějaký úpal, nebo fakt nevim. Včera jsem musela sama i zvládnout koupání. Tak jsem si malého převážela v kočárku. Vykoupala jsem ho, dala do osušky a vezla k přebalováku. No akce, ale zvládla jsem to. :wink:

Takže jsem zase odkázaná sedět doma a vy potvůrky zase takhle vyrážíte. Achjo :frowning2:

Mončo77 tak co kočárek? Vede teda Chicco? Musim juknout zda nemáš nové fotky na netu. JInak jsem objednala další ty pytle. Vydražila jsem jich 10 myslim za 280Kč, což je super. :grinning:

JInak co já si pamatuju, tak neštovice jsou červené svědivé pupínky. Můžou to být až puchýřky, ale není to pravidĺem. Potníčky jsou taky červené, takže těžko říct :confounded:
4. čer 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barci,tak snad tu nohu brzo rozchodis,jsi sikulka,ze jsi to vse zvladla.....
4. čer 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam v albicku 4 kocarky,z tech si vyberu jeden,nevim ktery vede,je to kazdy den jine :grinning: mam dilema,vazne nevim,dost se me libi ten Jumper,ze je s fusakem i s nanoznikem za cenu 3000 kc.a ma 5 poloh v zadove operce,proste ma toho vic nez chicco
4. čer 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by se nejvíc libil ten Jumper, koukala jsem že ej široký 35 cm a docela dlouhý, tak to je dobrý.
4. čer 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to tu proste " nezije " :grinning: :grinning: :grinning:

Tak malej me spinkal az do 17 hod. :wink:

Uz mam vybrany golfovy kocarek od Chicca Multi Wai-kolekce 2008 ,vyzkousela jsem ho dnes v krame v Edenu v Pompu,je tam i levnejsi nez na internetu,tak ho tam i koupim,dekuji Kristynce moc za radu,super :wink:

Barco,ja vydrazila vakuove pytle 3 kusy za 79 kc. a chci dalsi,malej ma moc veci...

Jo a Barco,pristi tyden vede cesta k tobe,cekej vetsi navstevu,samozrejme pokud bude hezky abychom mohli byt venku :wink:
4. čer 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze jsem udelala hrubku,kocarek Multi way :wink:

Neuverite co se me dnes prihodilo,jela jsem v buse 213 na Slavii za holkama,vjel nam do pruhu nakladak,ridic busu prudce zabrzdil a me se prevratil komplet cely kocarek,nastesti Danula nevypadl a hlavne se mu nic nestalo,byla jsem z toho dost vystresovana,hrozny,nevim co bych delala kdyby se mu neco stalo :frowning2:
4. čer 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je debil ty jo, ten nakladak. My dnes byli venku v dešti, super to bylo, mala spinkala, vydrzela jsem pul hodiny, jedem domu, tak se vzbudila a v postylce jela "to svoje" tak jsem na to enmela nervy a vyndala ji, takze nespala. Jsem zvedava, v pondeli jdeme na detskou neurologii. ach jo.
4. čer 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :frowning2: , určitě dobrý ne ?
Bram proč jdete na neuro ?
4. čer 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ridic chtel volat doktora,ale malej ani nebrecel a byl fakt v poho,tak snad se neco neobjevi pozdeji.......nechapu takovy magory ridice............
4. čer 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se jednou stalo něco podobnýho, volala jsem doktorce, tak jsem jí měla pozorovat, v noci každou hodinu a šáhnout na ní, aby se pohnula jestli není v bezvědomí, jestli nezvrací apod. :confounded: docela jsem měla nervy
4. čer 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mam nervy a chodim se na nej divat,bude to krusna noc ale hlavne ze bude v poradku
4. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, kdyby něco, tak už bys to poznala :grinning:
Matylda zásadně padá na hlavu před spaním ( a pak poznej, že je spavá), třeba dneska spadla z motorky a třískla se do hlavy o lednici, ale protože je moje dcera bytelná nebudu to nijak řešit :grinning:
4. čer 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to ale musim resit,jelikoz malej ma teprve 5 mesicu a lebku jeste nema zatazenou,ale jak to tak vypada,tak bude take odolnej a nic ho neporazi,miluju ho :wink:
4. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Math, no, prostě má takový divný projevy, je taková křečovitá, viz diskuze Kojenci :wink:
4. čer 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahoj, sice jdu už spát, ale aspoň zdravím :grinning: v Edenu to bylo fajn, jsem ráda, že jsem vás tam stihla :grinning:
4. čer 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,koukala jsem na kojence a ze to prirovnavaji k masturbaci me prijde smesny,no nechapu jak to muze nekdo napsat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ja na tom videu teda nevidim absolutne nic nenormalniho,malej to dela taky,je to vetsinou z unavy,ja to teda rozhodne neresim a Xenuska me neprijde ze tam ma vykoulene oci a rudne,je tam v pohode,jen nemuze usnout..........

Terko,ahoj,jj,bylo to super............priste snad vyjde ten Vysehrad :wink:
4. čer 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, možná to na tom videu tak videt není, ale opravdu rudne a koulí očima, až je uplně celé zpocená, dýchá rychle s otevřenou pusou, velmi křečovitě. A to jsme včera měli v pokoji 21 stupnu, takže vedrem to není, delala to i v noci i ráno, nevim co to je, ale ani neurologovi se to moc nelibilo.

s tu masturbací jsem to ale taky četla, ale není to v hanlivem slova smyslu ani v tom dospeláckym. Deti objevuji svoje telo a sahaji si tam, kde jim je to prijemne, teda obzvlast i kluci :wink: synovec si dela dobre asi tak od roka a to teda dost hustě :astonished:
5. čer 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram. tak určitě napiš jak jsi dopadla :wink: . Jinak na to videu mi to taky nepřijdě něak hrozný, spíš ako by se vztekala, aleení vidět to rudnutí. Ale zase jsme četla, že nějaké děti se tak vztekaj, že až třeba zapomenou správně dýchat, takže začnou rudnou a ty křeče jsou taky k tomu. a od kdy to dělá?

K masturbaci, Matylda si šahá na čárku pokaždé , když přebaluju a děsně se tomu směje :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jako debil, protože mi přestaly fungovat nějaký písmenka :frowning2:
5. čer 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: dobré ráno
mathildo - koukni se, jak píšou ostatní :grinning: :grinning: třeba já někdy kojím a jedním prstem ťukám do klávesnice :slight_smile: to apk ten příspěvek vypadá

xeni, držíme palce k doktorovi, napiš pak, jak jste dopadly. Koukala jsem se na video, ale asi to tam není tak vidět, mně to nijak neobvyklé nepřišlo. Je to tím,že nemám žádnou zkušenost a pak i tím videem, naživo to vypadá jinak (ty očíčka nebo změna barvy). Každopáně doufám, že doktoři řeknou, že to nic není.
5. čer 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
terka: no mě to totiž nebaví po sobě číst a hlavně kolikrát ani nemůžu, protože se chci zapojit do diskuse :grinning: , ale malá mi visí na noze :grinning: :sunglasses:
5. čer 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek