• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to ještě neznám, mně sedí maximálně na klíně a strhává ubrus s notebookem :grinning:
teď si ale ještě dává šlofíčka po snídani, nějak ho to zmohlo.
5. čer 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky dík, snad to bude OK. Děsí mě jen, že ji chtěl vdět neurolog, no ale neva, ono se EEG neztratí.

Já píšu jak debil, mě vynechávají písmenka uplne pokaždý, ale jak to člověk čte rychle tak já ani nevidim chyby těch druhých. Občas si na některých diskuzích teda všimnu velkých hrubek, ale to je špíš ta učitelkovská deformace, no....
5. čer 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo, xeni, jsem taky úča :grinning:
5. čer 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,tak co se tyka chyb,tak to uz ani neresim,take me to po sobe nebavi cist,jsem nekdy rada kdyz to doctu a honem odepisu,nejde se na to soustredit,kdyz me u toho malej rve jako lev :grinning: a velkych hrubek,tech si vsimam taky a to uca nejsem,ale vzdy me to klepne do oci....ale na tom se prece diskuze nestavi :wink: :wink:

Tak malej je naprosto ok.sice noc nic moc,neustale se budil,musela jsem ho drzet za ruku,ale kojila jsem az v 5:45
dnes dopo pujdu asi s nim spat,jsem strasne unavena a posledni dobou nevyspana :frowning2:

Xen,pak dej urcite vedet jak to dopadlo u neurologa,snad to bude ok.
5. čer 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,pises,ze se to ani neurologovi nelibilo a pritom na te diskuzi co mas na kojencich je od tebe prispevek,ze ti dr.na to odpovedel ze jde o uspavaci stereotyp,coz me neprijde znepokojive a jen skrze ty vypoulene oci te poslal na EEG,tak zas tak znepokojine to neni....jo a ty bys chtela aby ti uz v 7 mesicich mluvila??????
5. čer 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
REC V 7.MESICICH - vyslovi opakovane slabiky ma-ma-ma,ba-ba-ba,ta-ta-ta.....................
5. čer 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dítě nemluví vůbec :grinning: , takže klid. teda mluví, má hodinové monology po svém - mluví jako by měla chuvu vietnamku :sunglasses: , rozčiluje se, že jí nerozumín, jinak když něco chce, tak si na to ukáže
5. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera ten kůň zase blbnul, tak jsem to vzdala.Co se týče hrubek tak já jich mám určitě vždy doooost.
Mončo 77 to je síla s tim busem, hlavně že se malému nic nestalo a jo v pohodě, člověk aby se už bál i v MHD.
Jinak už snad budeme v pohodě, tak by jsme příští týden se mohli sejít.
Měl teď půpínky myslela jsem že neštovice, prý hodně řáděj ale bylo to od horka potničky, tak bacha aby jste někde nějaké neštovice nechytli ještě je malinkej to Patrik si je už prý může dovolit má podle Dr.optimální věk, ale já doufám že se jim vyhnem obloukem. :slight_smile:
5. čer 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni držíme palečky, ale snad to opravdu nic nebude, je teda lepší to mít potvrzené
5. čer 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo chtěla bych aby mluvila a řekla mi co ji trápí :frowning2: :grinning:
byly jsme na vítání občánků a bylo to překvapivě hezký, dárečkx a tak... :wink:
5. čer 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoĺky,

tééééééééda Mončo77 dovedu si představit, jak ti bušili srdce. No hlavně, že se prdelkovi nic nestalo!!! Bych se asi picla. Dej mi velkou pusinku od tety a Ondráška!!

Holky tak aby toho nebylo málo, tak jsme dnes byli v poradně a malej mi vůbec nic nepřibral. Takže mám blbé mléko. Proto asi hodně pláče chudáček můj hladovej. A to mi minule doktorka vzkázala, že je přežranej a mám ubrat. No tak nevim co ty moje prsa dělají. Takže jsme koupili Bebu a po každém kojení mu mám 60 dát. Dnes jsem mu už dala a nejdřív se křenil a nechtěl. ALe pak to vypil, tak ok. No a prý je hodně bledej, tak zítra musí na krev, aby zjistili, co mu chybí. Achjo, snad to bude ok!!!!

A děvčátka co jste mi koupily v Edenu???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru jejda, tak zkus častějc přikládat brouček malej.

Jdu se chlubit jak leze, teda umí to i líp, ale to nemám nikdy po ruce fotak http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/7MSC/photo#5208405938759512866
5. čer 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my snad ty neštovice neměli, pomalu to všechno zmizelo, ale třeba jsme je přechodili :grinning:
Bram: jak to vidíš s prochajdou příští týden (nebo kdokoliv) ? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. čer 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak muzu zatim v uterý, středa, čtvrtek...???
5. čer 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky út, st, čt - tak co út ???
5. čer 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: ,

tak konečně mohu opět zavítat mezi vás. Přes dva měsíce jsem byla bez počítače, totálně se mi rozsypal a stále je v opravně, ale do notase co mají kluci na hry se nám podařilo zprovoznit internet, takže alespoň takhle mohu být KONEČNĚ on-line. Nikdy bych nevěřila, jak mi bude internet chybět, fakt závislost :sweat_smile: .

Tak pro ty co si mně nepamatují nebo vůbec neznají. Mám 3 měsíčního Lukáška - strašný zlatíčko a k tomu dva velký kluky. No musím říct je to docela záhul, strašně se těším na prázdniny, ta škola to je děs a Honza jde pomalu do puberty, takže mám chuť ho někdy prohodit sklem :wink: . Ještěže mám to malý krásný a hodný miminečko. Lukášek je opravdu naše štěstí (i když to není holčička :grinning: ), jen pořád spí a spí, v noci už jsme se dostali na 12 hodin, což je děs, protože já pak trpím fobií, že přijdu o mlíko. Tomáš už mně musí mít plný zuby, protože pořád řeším, že je buď málo mlíka nebo hodně mlíka - fakt jak trotl. Dneska jsme jeli nakoupit a musela jsem zastavit v postraní uličce, protože Lukáš to ráno zalomil a spal až do jedný, takže jsem odstříkávala do kelímku do kafe a vylejvala - no srdce mi krvácelo a Tomáš ze mně byl na prášky :slight_smile: a to Lukáš spal celou noc, nechápala jsem jak to , že nemá hlad, ale asi dospává ty vedra, kdy se mu spalo hůř :slight_smile: .

Jinak holky v globusu mají v akci huggies plenky (já s nimi byla strašně spokojená) a za tři balení dávají dětskou motorku - odstrkovadlo, měla jsem jí na kluky a byla fakt super. Normálně stojí kolem 400,-- Kč, takže kdo by měl zájem tak šup do globusu :slight_smile: .

Všem holkám co během mé nepřítomnosti porodily krásný miminka moc a moc a moc gratuluju a doufám, že vám všem dělají jen radost a jsou to hodný zlatíčka. Nejdřív jsem chtěla přečíst všechny příspěvky od doby co jsem tu byla naposledy, ale nakonec jsem to vzdala, protože to je stráááááášně moc stran a to se nedalo. Tak snad mně přijmete opět mezi vás. Až budu mít časík zkusím taky založit album fotek, abych tady ukázala to svoje zlatíčko.

Všechny zdravím a přeji krásný večer :slight_smile:
5. čer 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jéééééééé my koupili motorku před týdnem, ach jooooooooooooooooooooooo :cry:
5. čer 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Jahuuu :dizzy_face: no konecne :wink:
Uz jste vystehovali byt? Kdy s nama nekam vyrazis?
Pristi tyden by moh konecne vyjit ten Vysehrad, co holky, nebo zeby zase Hamerak? Kdyz jedem takhle dal, tak je to tak puldenni akce - od 11 treba do ctyr, tak kdybys Jahu na tak dlouho nemohla, muzem zas zajit aspon do Milicaku a ostatni se samozrejme muzete pridat
5. čer 2008 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebude ta motorka nejaky smejd? Aby vubec jezdila.. Ty mas Jahu uplne stejnou?
5. čer 2008 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Motorku bych brala, ale naši mi dnes koupili 9 baliku Tesco plen ty jo, já už jsem přeplenkovaná .

Vítám, já si tě pamatuju z doskuze z Krče, já vlastně ani nevim, žes už porodila, jsem mimon.

Math tak v uterý myslim že by to bylo OK, páč od druhý pulky tejdne uz ma bejt celkem kosa.
5. čer 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,

JAHUDKO,ahoj,chci se te zeptat,za kolik maji ty huggies plenky,na kolik vychazi ty jedny?
Ja teda pouzivam tesco pleny,jsem take velice spokojena,ale muzeme vyzkouset i jine :wink:
Jinak te vitam u nas v diskuzi a snad se pripojis nekdy na vychazku :wink:

Moni,je to strasne v tom MHD,ted budu mit asi fobii nekam jet.Je super ze uz jste zdravi,tak se domluvime a vyrazime nekam,jen nemuzu ve stredu a jeden den mam jet za Barcou a Ondraskem.....

Xen,ja bych taky uz nekdy brala aby me malej rekl co ho trapi :grinning: :grinning:

Baro,mas pro me ten to DVD???? :wink:

Jinak bude opet sraz pristi stredu zase v 11 hod.tak s tim pocitejte a kdo muze tak se pripojte :wink:
Kam se pujde to zalezi na pocasi,bud Vysehrad nebo Hamerak...........
5. čer 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mathi,jsem se nasmala s tou vietnamkou :grinning: :grinning:

Tak ja mam doma uz take 10 baliku plen :wink: :wink: dnes me je privezl sousedky manzel....
5. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
BraM: v Tescu už začala ta akce ?????? Jinak mi to út potvrď ať s tím počítám :sunglasses:
a možná i v tu St ne ? ať zkouknu nové tváře :grinning:

Moni u nás je to jako ve Vietnamu :wink:
5. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mathi,ta akce v Tescu zacala 4.6.

A v tu stredu budeme jen a jen radi kdyz se pridate :wink:
Math :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatim muzu i v ut i ve st, ale mam od 9 tu rehabilkitaci, tak teda na 11ctou to nevidim, pridam se pozdejc, takze Math sla bych po o, tak mezi 13-14h?
5. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo to je super, tak ve 13 Tesco ? út ?
5. čer 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych zkusila ten krčák projít směr chodov? Co ty na to? Ale u Tesca se sejít můžem.
5. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš kam ?
5. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
krčskej les, usti na chodově? pak to sjedeš zpatky sockou ne? To neni daleko si mysim, kouknu na mapu. Nebo ne? Me je to jedno? Já mam rano rehabko, tak zustanu u našich a pak pojedu za tebou na novodvorskou muzem nekam zajit a pak pojedu domu na jiznak.
5. čer 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme si na tom vítání nechali udelat profi fotky, tak jsem zvedava. No nemela jsem samo hlavu a byla jsem rudá z vedra a hotová, hodinu jsem nosila xenušku na rukou nez jsme prisli na radu, no uvidime.
5. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek