• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
No ten Frantisek je ale sikulka....jo Danik jeste ted dela v postylce rodeo,normalne jeste nespi,nechapu....asi bude jeste pred spanim krmeni,to neznam,co to je?????
6. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se zase František začal v noci budit, skoro vždycky je pokakanej, tak ani se ho už nepokouším udyndat dudlíkem a rovnou vstávám. Toto vypadalo, jaký jsou to spáči a nakonec ne :wink: :grinning:
6. čer 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dala malou pauzu bolej mě šíleně záda
Moni a Dadula začal tolik blinkat, to bych asi raději řekla Dr, jo holky mě se patrik budí ještě do dneška, i když tedˇ už 4 dny spí celičkou noc tak čekám kdy se to zase změní možná to dospim v důchodu :slight_smile:
6. čer 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Mončo to bych teda tu tvojí hromádku už nezvládla :slight_smile: :slight_smile: ještě tam mám povlečení to mě nebaví žehlit, tak nato tady nabírám sílu není nad krepové povlečení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem prave cetla o tom blinkani,ze od 4 mesice to zacne a muze to trvat az do 8 mesice,naji se,dam ho krknout a v tom hodi silenou tycku a zacne stukat...kdyz byl malej tak neblinkal,az ted :frowning2: je to ale strasny,neustale ho musim prevlikat.

Ja budu zehlit az me to chytne,ale zatim to nehrozi :frowning2:
6. čer 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to teda nechytlo, ale pořád jsem to odkládala a teď jsem tam měla takovou hromadu že už víckrát se mi to nestane raději žehlim víckrát a po troškách :frowning2:
6. čer 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda už to mám, ale jsem hotová, Petr šel na pivko, tak přide asi pěkně pozdě trochu jsme se chytli, tak že nic moc a to jsme měli jet zítra na chatu k našim a Petr řekl že nejede tak že to budu asi muset zvládnout busem to bude síla
6. čer 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu spát přiji krásný víkend zatim pa :slight_smile:
6. čer 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOUKAM,ZE TI CHLAPI JSOU VSICHNI STEJNY,JA SE S TIM MYM CHYTLA VCERA A DOST,ALE JA MLUVILA A ON JEN POSLOUCHAL A TO ME TOCI JESTE VIC,JEEEEE PISU VELKYM ALE ODSAVAM MLIKO,TAK SEM SI TOHO NEVSIMLA.
DNES JSEM VYDRAZILA NA AUKCI NOVOU SILIKONOVOU FORMU MEDVIDKA ZA 132 KC.TAK MAM RADOST.
6. čer 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,nasla jsem na netu moskytieru za 115 kc na www.kocarky-postylky.cz
7. čer 2008 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste druhy typ za 119 kc na www.ajashop.cz
7. čer 2008 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli sis jeste neobjednala,tak ja bych to vzala tady a dohromady sobe i tobe,jen si rekni kterou chces?????
7. čer 2008 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,az budes mit cas jukni do meho albicka jakej my mame obtisk..... :wink: a ten obrazek vedle toho,nam nechala delat kamoska a ja jeste nechala pridelat dva,jeden nam a jeden mame k narozeninam....vypada to moooc hezky.
7. čer 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dnes jsme byli celý den na chatě a bylo to naprosto super. :wink:

Teď koukám na zprávy a zrovna tam byla zajímavá zpráva. Jedné mamince v 18 týdnu těhu zjistili, že její holčičce roste na páteři velký nádor. Tak jí v Texasu rozřízli bříško, vyndali dělohu s miminkem, nádor odstanili a vrátili mimčo zpět a maminka jí krásně donosila a normálně porodila. To je fakt úžasný zázrak co se dnes dá dokázat :slight_smile: :slight_smile:

Mončo77 jukla jsem do albíčka a fakt super ty obrázky. Mě se ty otisky právě moc líbí a chci objednat nám a mamce. Jedno stojí 198 Kč a při objednávce nad 3ks je poštovné a balné zdarma.Tak dej vědět kdyby jsi to chtěla. A ten rámeček s fotkama je super, nevíš kde to nechávala dělat?????
Jo a v úterý bych tu měla mít prezentaci těch výrobků jak jsem ti o tom vyprávěla. Jak mají tu super kouzelnou mísu na zadělávání kynutého těsta. Jen paní může jen odpol okolo 17h, tak nevim zda by ti to vyhovovalo :wink:
7. čer 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,koukala jsem take na zpravy a nadchlo me to,jak ji dokazali doktori pomoct,super :wink:

Ja dnes byla jen s malym na chvilku venku,jelikoz jsem doma sama,tatka je v praci,museji to dnes dodelat,aby mohl zitra zustat doma s nama.

Tak ja si ten obtisk od tebe take vezmu,pripojuju se k objednavce :grinning:
Ten ramecek s tema fotkama je z Prestic,a celkem to stalo 385 kc.
Ta prezentace je pro me moc pozde,to je skoda,fakt by me to zajimalo,ten sejk na tu kavu,ty jo,jak to mam udelat????
7. čer 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo uz mame doma 300 fotek,to me klepne nez to dam do albumu,jsou ale nadherne.
7. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás v sobotní podvečer :grinning:
Monči moskytiéru už jsem si objednala, to je škoda, mohly jsme mít na půl poštovný.
My jsme dneska zase měli den. Celej den po krámech, chudák František půl dne se pařil v autě. Ale máme konečně obývací stěnu a stolek se židlema na zahradu. No a teď tu stěnu montujeme..., takže to vidím minimálně do půlnoci , manžel to chce dodělat.... :confused:
7. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristynko,
Frantisek az bude velky,tak bude milovat nakupy :grinning: :grinning:
Tak to nevadi,ja si ji objednam taky,jen jeste nevim jakou....

Drzim palecky at to dnes zvladnete smontovat :wink:
7. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Tak hlásím, že už jsem na příjmu - sice to trvalo kapánek dýl než dva týdny:grinning:, ale compík nám odešel do počítačového nebe a tak jsem musela čekat, než bude mít tatík služebku do Prahy a přiveze mi svůj záložní nouťas... doufám, že ho nebude hned tak potřebovat, páč výdaje na nový v plánu nejsou:confused:

Nestihla jsem ani všechno pořádně dočíst, jste toho za tu dobu nakrafaly pěknou spoustu:wink: Takže aspoň takhle opožděně gratuluji k novým přírůstkům a zdravím nové maminy:slight_smile: A spešl gratulace Barče k odchodu sádry do věčných lovišť:grinning::grinning::grinning:

Jinak jsem s Vikim byla ve čtvrtek poprvé na té rehabilitaci - jak jsem se toho původně bála, tak poslední týden deset dnů jsem se už pomalu nemohla dočkat:frowning2:... s Vikim je to čím dál tím horší, fakt už se to nedá... je děsně neklidný, pořád sebou hází, propíná se... a nespí, jenom pláče a pláče... nebo spíš křičí a křičí... je moc unavený, ale nemůže usnout... jsem musela dokonce párkrát nasadit rukavičky, protože jak těma ručičkama hází všude kolem, tak je děsně poškrábaný... za chvilku by byl jak střihoruký Edvard:pensive: To cvičení prý pomůže, ale... ale bude to trvat, říkali mi ať počítám spíš s měsíci než týdny:frowning2:... on totiž bobek má současně hypertonii i hypotonii, takže je to docela komplikované... cvičeníčka zatím máme dvě (za tři týdny půjdem na kontrolu a dostaneme další), ale je to... no hrůza holky, co vám mám povídat... malej u cvičení řve nahlas, já v duchu... zatím ale i přesto poctivě cvičíme 5x denně... říkám si, že je to pro jeho dobro... a že musím vydržet... tak snad mi to vydrží:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty prochajdy Vám závidím - já už mám hrůzu s malým chodit i ven... jak tak jenom řve a řve... už ani v kočárku neusne... a lidi se po mě dívají, jako po nějaké krkavčí matce:frowning2: Jo a perlička - asi před týdnem mi říkala sousedka, taková straší paní, že neznat mě i manžela, jací jsme slušní a hodní lidé, tak už dávno volá sociálku, že malého asi týráme, že tak pláče... síla, co?:stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem z toho už docela KO, vypadám jak chodící mrtvola... s manželem se pořád hádám, jak mám nervy na pochodu... asi budu muset na pár dnů povolat máti "do služby":grinning:
7. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak zdravim nove nalezenou Janulu a Viktorka,tak koukam,ze si to radne uzivas,tak snad cvicenicko pomuze a ty i Viki budete ok.musi to byt strasne na nervy a vubec ti to nezavidim,ty a Barca si muzete podat ruce,jsem zvedava kdy z toho trapeni obe vylezete????
Ale verim ze to uz brzo bude v poradku jak u tebe tak u Barci a budete s nama chodit na prochajdy :wink:

Jo a sousedi se staraji o co nemaji,to ja uz s nima mam taky perlicku ale radeji to nebudu tady rozebirat,bych se musela rozcilit :rolling_eyes:
7. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem zpet z chalupy, zvladla jsem to sama, naložit, vyložit, i s Xenuškou, cestou tam plakala, zpatky uz spinkala, no náročný, kdyby mě videla Dr. co jsem vyváděla (na to že ensmim nic tahat) docela síla. Ale doma je doma, dám si šlofika asi, ufff...
8. čer 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

zdravim Janičku a Viktůrka. Teda ty si to chudinku užíváš, vůbec ti to nezávidim. Necvičíš Vojtovu metodu? My jsme na to taky dostali doporučení, protože malej často plakal a byl takový křečovitý, ale zatím jsem se tam nedostala. A doktorka říkala, ať zatím počkám, že to mohl mít z toho hladu jak jsme právě zjistili :frowning2:

Jinak co se týká doktorky,tak se jí musim zastat. To že mi nejdřív říkala, že je Ondra přežraný, tak to byla pravda. Kojila jsem ho po 2hod a mlíka jsem měla opravdu dost. Prsa se mi nalévaly a mlíko teklo. Jenže teď se to už skoro nestane. A mě je naprosto jasný, že to je důkaz toho, že jsem se nervovala. Takže teď má proto chudinka hlad. ALe snad to nějak překonáme. Sousedka mi poradila dát si do hrnečku lžičku anýzu, lžičku fenyklu a lžičku kmínu a zalít horkou vodu. Takže takový čaj. Prý to je daleko lepší než nějaký pytlíkový kojící čaj. Tak to sice asi nebude dobrota, ale pro Ondráška to vydržim. Chci ho zase dál kojit :wink:

Mončo77 ok teda, objednám ti taky jeden otisk :slight_smile: Je to fakt moc hezký dáreček :grinning: S tou prezentací to je fakt blbý, ale pani má taky dvě děti a tak jinak nemůže. Ten šejkr jsem viděla, je to taková větší umělohmotná doza, nijaký zázrak, ale měla jsem z toho kafíčko včera a super. Krásně to udělá pěnu.A ty mísy jsou fakt super. Já si to budu kupovat určitě, tak když se sem nijak nedostaneš, tak to pak určo uvidíš u mě a pak to třeba můžeme objednat :wink:

Jinak holky včera jsme byli u tety na chatě a já jsem šla na procházku...poprvé pěšky o berlích a zvládla jsem to :grinning: No nijaká dálka to extra nebyla, ale i tak to byla fuška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baru:slight_smile: Jj, je to Vojtovka, ale u nás asi opodstatněná:frowning2:, hladem to rozhodně nebude... Viki krásně přibírá:wink: Jinak mě docela překvapilo, když z rozhovoru s rehabilitační sestrou - pátrala jsem po příčinách, PROČ - vyplynulo, že to může být jednak dědičné (ptala se, jetsli to neměl někdo v rodině), jednak porodem... takže teďka mám depinu z toho, že za obojí můžu já... jak ten šílenej skoro padesátihodinovej porod, tak to má po mě... jenže tehdy se to neřešilo/neléčilo, dle doktorů jsem byla vzteklounek a líné dítě, protože mi některé věci nešly tak jak měly... ale později jsem na základce měla problémy s páteří (držením těla) apod., takže to rozhodně nechci dopustit! Jen to musím vydržet... což dá docela zabrat:pensive:
8. čer 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wafik taky jsme chodili na vojtovku a byla to síla, chvilku jsem to vydržela , ale hned po zlepšení a snížení cvičebních lekcí jsem to vzdala, ale pomohlo nám to. :slight_smile:
8. čer 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barco,tak ja tu prezentaci necham na tobe,ty to radne omrkni a ja pak omrknu u tebe misy a kdyz tak je objednam dodatecne....jo a jeste jsem ti chtela rict,ze ty vakuove pytle si od tebe vezmu vsech 5 ks,jsou naprosto perfektni,dnes jsem tam malemu davala obleceni,veslo se me tam toho strasne moc,jeste mam sice dva pytle doma,ale Danula ma takovych veci,ze to bude stejne malo :grinning: :grinning: je to naprosto bezchybna vec....

Vcera jsem vydrazila na aukci silikonovou formu medvidka,tak bude mit Danik k prvnim narozeninam :wink: je uplne nova za 132 kc.

Jani,nic si nevycitej,urcite to neni tvoje chyba,ze s Vikim musis cvicit a za porod ty rozhodne nemuzes,to spis doktori,kdyby ti udelali hned cisare,tak jsi nemusela tak trpet :frowning2:

Moni,tak jak bylo na chate????
8. čer 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam ze uz jsem to psala s tou formou,ta hlava derava :frowning2: :frowning2:

Tak Danecek se vcera obratil ze zad na brisku,to uz umi dlouho,ale otocil se i z briska na zada,super,dalsi nova vec....

Zitra jdu do Spuntika koupit kamaradce ten chranic matrace a zastavim se v sekacku omrknout neco noveho :wink:

Co ta streda,kam se teda pujde a hlavne kdo pujde,prosim napiste to,at vime co a jak.....
8. čer 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ve středu nemophu, ale uterý plánujem ten krčák kdo by chtěl, můžem dát lido sraza na michelský les...
8. čer 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak se hlásím jako mladá paní! dala jsem pár fotek do alba :wink: doufám, že budu mít brzo chvilku vás dočíst...
8. čer 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso,krasne fotecky,moc ti to sluselo,uz je ti pekne videt brisko :wink: tak drzim palecky at Vam to klape :wink: a jeste jednou blahopreju....
8. čer 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek