• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Jumík, krásné, slušelo ti to, bříško bylo vidět možná jen z toho profilu, mám teda větší :grinning: :grinning: :grinning: hlavně, že jste si to užili.
8. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouknete na albicko Pro Helenku a holcicky,je to nadherne co pro ni udelaly,snad se z toho dostane a bude mit brzy zase dve //............na testiku
8. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj názor je, že se tím musí chudinka trýznit ještě víc, asi by jí spíš měli utěšit nebo rozveselit, ale toto už j teda trošku stupňování tryzny. No nevim.
9. čer 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Xen :frowning2: :frowning2: :frowning2: nechapu co je na tom za tryzneni???Zvlastni nazor......
9. čer 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to od nich hezke, ale me by to taky moc nepomohlo..

Miso, sluselo ti to moc, zenichovi a pejskovi tez :slight_smile: a ja si teda bricha ani nevsimla
9. čer 2008 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si myslim,ze neco takoveho asi nepomuze nikomu kdyz prijde o sve 2 mimi,ale ma podporu u jinych a to se ceni....je to proste pekne...
9. čer 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne,

tak jsem myslela jak bude chvilku klid, že malej usnul na balkoně a on tam zatím řve. No chvíli ho nechám ať si nezvyká, že hned letim.

To album pro Helenku je hezký, ale taky nedokážu říct jestli by mě to potěšilo nebo víc roztesknilo. Asi oboje. Nedokážu se do Helči pocitů pořádně vcítit, musí to být strašné :frowning2: :frowning2:

Mončo77 s pytlema teda počítám a s prezentací taky. Ty pytle jsou super, jen mě sestřenka strašila, že to prý hodně mačká věci, tak uvidim v zimě až ty věci vyndám :grinning: A ten obtisk chceš asi jen jeden viď? Nějak to objednám a dám ti vědět.

Míšo novomanželko srdečně gratuluju a přeju hodně štěstíčka a lásky. Ať vám to vydrží aspoň 100 let :wink: :grinning:

Jinak my jdeme zítra na převážení k doktorce, tak po té Bebě snad něco přibral. Pak jdu ke kadeřnici HURÁAAAAA a odpol mám doma předváděcí akci super mís na kynuté těsto a jiných kouzelných věcí. :grinning:
9. čer 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ten obtisk chci jen jeden,ja uz jeden doma mam,tohle bude darek pro mamu.Ty misy me stvou,ale ty to radne omrknes a pak das vedet,ja pak prijedu na prezentaci k tobe az je budes mit doma :wink: :wink:
9. čer 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok objednám ti to. S tou předváděčkou mě to mrzí, bude nám tu dělat pizzu tak uvidíme. Kdyby byl přítel doma tak by mohl hlídat Danečka, ale to asi nebude viď.Já to pak předvedu. Ale zítra u ní teprve uděláme objednávku a pak to nějak přijde :slight_smile:
9. čer 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pritel bohuzel chodi domu az pozde vecer,tak hlidani nehrozi,to nevadi,vzdyt ty to take predvede a neco z toho upeces :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kratasky od Nextu mu vazne moooooc slusi,je kouzelnej.......a libi se me i v tom overalku :wink:
9. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo pak ti upeču rohlíčky a udělám ledové kafíčko :wink:

Je to můj krasaveček, sluší mu asi vše :grinning: :grinning: :grinning: Nojo jsem pyšná mamča :wink:
9. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco já si teda taky myslím, že je to zbytečný rozmazávání (Helča). Pokud bych jí chtěla vyjádřit podporu, poslala bych jí to interní poštou, ale zakládat album, aby to měla neustále na očích. Život jde dál, tak proč se v tom přehrabovat. Mě kdyby se stalo něco podobnýho a každou chvíli bych to četla znovu a znovu spíš by mě to dělalo rány do srdíčka . :frowning2: .
9. čer 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a když jste u toho Nextu, včera na MMB jdem ulovila Matyldě nový tričko jenom za kilčo od Nextu, jupíííííííííííííííííííííííííííííí :sunglasses:
9. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky no je to sice pěkné že na hellču myslí, ale mě by to osobně taky vzalo spíš špatně, no ale třeba jí to udělá radost kdo ví.

Mončo 77 na chatě bylo fajn jen pak začalo pršet, ale šlo to jo a busem jsme tam nejeli ujel nám tak nás tam petr odpoledne vezl :frowning2: :slight_smile:

Míšo moooc ti to slušelo a do nového společného života přeji vše krásné a pohodové
9. čer 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo tak pak napiš jaké jsou ty mísy, taky by mě to zajímalo
9. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo ty mísy jsou super, už jsem je zkoušela se sousedkou, která je má. Naprostý zázrak. Děláme z toho kynuté těsto a super plněné rohlíčky. :wink:
9. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik stojí možná bych do toho šla taky teda jesli by to šlo?
9. čer 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo 77 psala jsi o tom že jdeš koupit chránič matrace, můžeš mi napsat kolik stojí a jaký je? Potřebuji dát Patrikovi nějaký do postýlky, ale prý se klasický chránič stejně pročůrá, tak nevim co tam mám dát igelit je prý nevhodný :frowning2:
9. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vite co,at si delaji album jaky a komu chtej,,me je to sumak......napsala jsem pouze svuj nazor a vsichni se po me vozite......

Xenie,a ty bud hodna a uz na me vzkazy na koniku nereaguj a ja na tve taky ne,jen je tu z toho pruvan a me uz to prestava bavit,proste me vynechavej ,DIKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. čer 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, probuh co se rozčiluješ, myslim, že se nikdo po tobě nevozí :wink: myslim, že podstata chatu je, že jeden něco řekne a druhý to okomentuje a nemusí to být vždy souhlasné pokyvování, no nic, jak chceš.

Jinak já byla dneska v sekáčku tady u nás v Berušce a pak v jednom novým vedle v baráku a ulovila jsem nextacký šatičky za 85, mikinu taky tak nejak - rozepinací s kapuckou tenkou a supr tričko s dlouhým rukávem jen za 10 kč. :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, ale no tak :angry: , nemůžeme všichni přeci stejný názor :grinning:
9. čer 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadlo mě mít, sápe se na mě to děcko :sunglasses:
9. čer 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jak topim dite a jsou tam i dalsi fotky a videa z plavča http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/7MSC/photo#5209875960330011970
9. čer 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
xenuš - máááááááááááááámě stavební povolení jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezvááááááááááááááá kdy začnete stavět
9. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, chodila bych v uterý od 18h http://www.aqua-aerobic.cz/rozpis_slavie.asp
9. čer 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

dnes jsem měla premiéru s kočárkem .........huráááá :grinning: No na to že Ondrovi dnes byly 2 měsíce, tak bylo načase. Krásně jsem si to užila. Došli jsme si zase do té naší oblíbené restauračky na oběd a pak zpět.No je pravda, že jsem už domu sotva došla a teď mě noha děsně bolí. ALe stálo to za to :wink:

Mončo77 tak to nebylo určitě myšlený, jen jsme se každá vyjádřila svým názorem jak by jsme to brali. Tak to tady běžně chodí ne? Tak se nečerti :wink: :wink:

Mončo ty mísy jsou naprosto super. Opravdu v tom naprosto rychle uděláš kynuté těsto a to jen tím, že tam vše hodíš a pak tou mísou mrskáš v rukách chvíli. NO chtělo by to vidět. Jestli máš možnost nějakého hlídání, tak klidně zítra doraž na tu předváděčku :wink: Nebo ti to pak někdy ukážu a dají se kdykoliv objednat :wink:
9. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že začínáme stavět příští PO :grinning:
9. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

Jani - wafik: moc na tebe myslím a přeji, aby Vikymu i tobě bylo líp. Vůbec si to nedokážu představit.

Míšo, gratuluji ke svatbě!!! Doufám, že vám vše klaplo, jak jste si představovali. Já bych se vdávala hned znovu, ale jedině za stejnýho chlapa, takže mám smůlu :grinning:

Koukám, že se bude vařit. Nějaký samovařící hrnce, kteří obměňují pravidelně druhy jídla a chodí sami nakupovat by nebyli??? :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek