• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
teda "nebyly" :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaký mísy, já asi možná chci taky? Já chci všechno, jsem hrozná, asi jsem nestihla kde jste se o tom bavily?

Math, teda, vy jedete, zapomela jsem, kde že to bude, vim, že to je nekde za Prahou, kousek, ale nevim kde.
9. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tetín u Berouna a moc právě nejedem, to povolení řešíme od listopadu
9. čer 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju ke stavebnímu povolení
ale od listopadu, to je pohoda... my jsme řešili odkup našeho domku víc jak tři roky a letos v únoru jsme to konečně dotáhli do konce. mám z toho spoustu zážitků :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si fakt dokážu představit, já mám opravdu neuvěřitelný příhody s úřadama a apod. :angry:
9. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
úřady :grinning: nám stačila rekonstrukce bytu, museli jsme taky mít stavební povolení, projekt, musel to schválit autorizovaný inženýr - treba ejn na to, abychom zazdili jedny dveře??? magořina. Barák si nedovedu představot.

Jo jo Tetín, tam jsem několikrát byla, je to na takovým šíleným kopci, kam jsme s exkurzí ve škole šplhali :grinning: šli jsme pěšom z Berouna, je tam takový krásný kostelík, víc si nepamatuju. Těším se až si hlky budou hrát u vás na zahradě :grinning:
10. čer 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a připománám, 13:30 zastávka Michelský les, jezdí tam snad cokoliv z Kačerova BTW i 170 z hájů - přijede tam 13:24, takže pak prochajda v Krčáku směr Chodov, myslim, že by to mohlo být moc ěkný, je tam lesní ZOO a tak... děti budou vískat. Tak pojdte!
10. čer 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samo DNES!
10. čer 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, v noci mi zemřel děda, myslim, že procházka platí, ale kdyby babi potřebovala rozveselit, tak tam pojedeme, dám vědět :pensive: :frowning2:
10. čer 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to platí, za babi pojedem zítra.
10. čer 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
xenus, to je mi líto :frowning2: , klidně mi napiš
10. čer 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my se ve 13,30 dostavíme. S dědou je mi to líto. My jsme byli v neděli ukládat urnu manželovo babičky, takže to máme docela čerstvý.
10. čer 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
xenus - upřímnou soustrast :frowning2:
10. čer 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenus, je mi to líto
a co se týká předělávky bytu, taky jsme si užili, spojovali jsme dva byty na jeden byt, byl to horor

Mončo 77 nečil se nikdo se po tobě nevozí to mi věř jen každý napsal jak to bere :slight_smile:

Barčo ráda bych přijela, ale nevim jestli by Petr pohlídal má jet dnes navečer zařídit připojištění na dovču a nevim v kolik tam má být, tak spíš bych se pak přijela podívat, ale asi do toho půjdu když si vzpomenu na vánoce a vztekání že nekyne těsto na vánočku, tak bych uvítala nějaký zázrak :slight_smile:
10. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uprimnou soustrast Xeni :pensive:

Jinak vam to ve vode moc slusi, ja chci uz chodit takyyy :slight_smile:
No a ten aquaaerobic, bych snad mohla pristi Ut.

Dnes je tu nejak mrtvo, asi ste vseci venku, zavidim vam prochajdu do Krcskyho lesa, tam musi bejt prijemne, my dem ven az ted, do centra, vyzvednout mamu ze skoleni a pak asi do svatebniho atelieu, vyhrala sem tam na veletrhu 30% slevu, tak snad to nejak uplatnim..
10. čer 2008 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj to víš že to uplatníš 30% je dost, jde o to aby se ti tam něco hodilo, asi mi uteklo taky se budeš vdávat?
10. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dnes jsem se sem dostala až teď. Ráno jsme byli na převážení zda dokrmování zabralo a zabralo. Tak pokračujeme dál :wink: A pak jsem byla u kadeřnice a jsem zase nejkráááááááásnější z ošklivince :grinning: :grinning: :grinning:

Holky mísy jsou naprosto super, škoda že se nemůžete přijet podívat. Můžu pak ukázat předváděčku já a nebo vám pak dám na tu paní kontakt. Opravdu je hotové kynuté těsto hned, což je zázrak.

Xeni to mě mrzí s dědou, tak ať to nějak zvládnete :frowning2:

Jdu teď poklidit, ať se paní nelekne až dorazí :grinning:
10. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,mam pro tebe krtecka :wink: :wink:

Barco a pro tebe mam taky neco :wink: :wink:

Kristynko,no a na tebe nemuzu zapomenout,zitra ti to privezu,jak pujdeme na ten Vysehrad.

Moni,na ctvrtek se jeste domluvime dle pocasi...a ten chranic te matrace,tak snad to nebude ten co myslis :frowning2: Dnes jsem kupila v Rossmannu vlhcene ubrousky od Happy 2 krat 72 ks za 59 kc.dobra cena,tak asi pujdu koupit jeste........

A sekacek byl pekne vybranej,malemu jsem tam nic nekoupila.......... :frowning2:
10. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já tam juknu v ten čtvrtek, snad tam na něco narazim :wink:

Jdu budit
10. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten můj klučina nechce vstávat a v noci by pak rajtoval jak ďábel :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
procházka s Kristýnou byla supr, teda ta ledová káva mohla bejt lepší :unamused: ale tead vedro, jsem přišla uplně hotová, ale děti byly hodné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Děkuji vám za projevy soustrasti, v pondělí je pohřeb, tak se budeme loučit. :pensive:
10. čer 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZITRA V 11 HOD.SRAZ NA VYSEHRADE,KDO MA ZAJEM,TAK SE DOSTAVTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. čer 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se musím omluvit, jdu domluvit stavební dozor :sunglasses:
10. čer 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím, prochajda se dneska povedla, v tom dnešním vedru byl les to nejlepší místo, kde mohl člověk být a pěkně jsme se zafuněly do kopců :grinning: :grinning:
Už se těším zítra na Vyšehrad a také na krtečky :wink: Díky Monči
10. čer 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pojedu nejspíš za babičkou. Tak nemohu.

kopce byly hustý, konečně něco pro kondičku!
10. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj také se musim omluvit, čekáme návštěvu a hlavně budu hlídat segře malou tak už se na to připravuji, může mě osvobodit jen to že přijede ráno mamka a bude jí hlídat ona :slight_smile: :frowning2:
10. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vás obdivuji v takovém vedru taková velká prochajda :sunglasses:
10. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono spis se to má zkazit zitra zase.... :angry:
10. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci nechat vyvolat fotky, ale váhám kde? nevíte některá o dobré ceně a hlavně o kvalitě fotek? Nám už se párkrát stalo mám dojem že ve fotolabu že místo formátu 10*15 nám udělali 10*13 prý to dělají běžně, ale mě to pak nesedělo v albu tak poradíte prosím některá předem dík
Budem jich vyvolávat asi 170ks
10. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj moba, to ti teda neporadím, my děláme fotky v tescu, zpracovává to pro ně fotostar a je to taky menší, ale mě to moc neva, protože mám album bez přihrádek a fotky tam dávám cik cak :grinning:
10. čer 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek