• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Moni,
ja nechavala delat prave ve fotolabu take 10*15 a jsou o malicko mensi,ale take me to nevadi,on ten album je take na tu jednu fotku o pul cm vetsi,tak je to pak znat,maji hodne kvalitni fotky,ja jich nechala delat 310 a jedna vysla na 1,49,coz je super cena
10. čer 2008 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
já dělám v droxi drogerii, ted se to jmenuje Shlecker nebo jak, tam to zpracovávají na kodaku, jsuo levné, ale udělají ti je opravdu 10*13 nebo tak, záleží totiž v jakém poměru ti fotí foták, náš takhle fotí, fotky od našich jsou normálně 10*15. takže kdyby ti to udelali v 10*15, mela bys to roztažené. oni to nektere digi fotaky delaji no...nebo si to muzes ve photoshopu ci v jinem programu oříznout a paradoxně pak budeš mít větší fotky :wink: dobrej je na to program picasaweb :wink:
11. čer 2008 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak my vcera bloudily v centru, nic moc. Salon jsem si prohlidla, je celkem malej, ale budu ho mit v zaloze, pujceni satu tak 3000 coz mi prijde celkem malo, jenze ja mam svatbu (2.8.) na Morave v Lednici, tam mam rodice a donedavna i trvale bydliste a planovala sem vse porizovat az tam, ale tak bych si v tom salone aspon koupila sperky, prip. zavoj.
Miso, kde sis ty porizovala saty a za kolik?? A vubec holky, co jste mely nedavno svatbu, jake jsou tak ceny? U nas prej tak 5000 az 8000 za pujceni, to je dost.. :frowning2:
Tak to vypada, ze vam ten Vysehrad dnes konecne do tretice vyjde :slight_smile: My pujdem s mamkou kolem prehrady. Pristi tyden jsem uz snad k dispozici, kdyby se neco planovalo (treba Hamr?? :slight_smile:) - jak se ma vlasatne Andrejka s Lukym, dlouho tady nebyli..
S wafikem soucitim, clovek si uvedomi, jaky ma stesti, ze jeho drobecek je v poradku.

Jinak Xenus ma s tema fotkama, moba, pravdu, nektere fotaky fotej digi format a pokud si to clovek neupravi (neoreze) tak to vyvolaj podle fotaku tj. myslim 3:4 (9xneco, 10xneco), ale kdyz si nejake fotky upravis, tak ty pak vyvolavaj klasicky v pomeru 2:3, cili 10x15 napr. Tudiz muzete mit ruzny formaty fotek, nam se to taky stalo a budu je muset asi roztridit nebo poridit jiny album :( Reseni je vyvolat fotky jen z takoveho fotaku a neupravovat, anebo upravit vsechny :wink:

Moni dik za krtka, az se uvidime, tak se vyrovname, mam pro tebe jeste ten Zivot, mela bych cas v Pa dopo nebo az pristi tyden?
11. čer 2008 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Baru, tak já pujčovala v svatebnim salonu Adina na Pankraci za cca 3600,- tady jsou náký fotky http://my.w3w.cz/xj/fotogalerie.html
11. čer 2008 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jsem teda měla s šatama velkej problém, nesehnala jsem na sebe nic..všechno bylo neskutečně velký, takže jsem si je nechala ušít na míru a stály teda 14tis. ale měli tam i třeba za 6tis na www.whiteleaf.cz
11. čer 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky já jsem s Prahy 4 a čekám první děťátko. A ráda bych se z někým z Vás seznámila. :sunglasses:
11. čer 2008 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
frionka vítej!
kdy malé čekáte a kde přesně bydlíš? :wink:
11. čer 2008 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Termín mám 18.července, ale myslím, že to příjde trochu déle. Já jsem s Háju. A ty?
11. čer 2008 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem taky z Hájů ale na mimčo si ještě chvilku počkáme, má se narodit až na přelomu listopadu a prosince :wink:
11. čer 2008 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo. To máš celý těhotenství ještě před sebou. Alespoň máš trochu výhodu před tím horkem. Někam jít v tomhle horku to je otřes. :slight_smile:

Pak příjdou jenom samý starosti a radosti. Tak si to teď pěkně užívej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jo chodíš občas do místní cukrárny? Někdy by jsme se tam mohli střetnout a seznámit se. :wink:
11. čer 2008 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
myslíš tu naproti galaxii..tak tam občas něco kupuju :wink:
11. čer 2008 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No tu myslím. Mají tam dobré dortíky. :slight_smile:
11. čer 2008 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolik Ti je let? Čekáte první mimi? :confused:
11. čer 2008 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo čekáme první :dizzy_face: a už se nemůžem dočkat..a je nám oběma 25 a mimčo si nadělíme k 26. narozkám taťka ho má podle termínu k narozkám téměř na den a já si ho pak za těch pár týdnů ovážu mašlí :wink:
11. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to bude dvojnásobné štěstí. Mě bude v srpnu 24let. Ono po té dvacítce se to rychle střádájí

roky na víc. :unamused:
11. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo ještě pracuješ nebo jsi na rizikovce? Mně dala doktorka na rizikovku už od samého začátku. Byla a jsem sice zdravá, ale kvůli těžké práci mi ji dala. Tak si to prostě užívám.
11. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
A co delas frionko? A kde presne bydlis?

Jinak diky holky za info a odkazy, kouknu na to :confused:
11. čer 2008 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem dělala v pekárně. Myslím, že bych to celkem zvládala, ale nikdo mi nechtěl pomoci. A navíc jsem se cítila trapně tak jsem to zabalila. Praha 4 Háje. A ty Babaro? Jo zajímavé jméno děťátka. kdo ho vymyslel? :slight_smile:
11. čer 2008 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Barčo já jsem měla půjčený šaty pravda je to už 3 roky, Pankrác Nevěsta mám dojem na jedné straně je adina a na druhé Nevěsta, měla jsem tam 500kč slevu ze svatebního veletrhu, stáli 4500, ale měli i levnější a naopak tohle byl takovej střed a jestli víš tak u centra Chodov jako za mostem nad dálnicí je dvoupatrovej svatební dům maj tam toho prý hodně
11. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky díky za radu snad mi to vyvolají v pohodě.
Barčo jaká byla předváděčka?¨¨

Frionka vítáme tě mě je 26, bydlim na Pankráci, ale donadávna jsem bydlela na Jižńáku a často tam jezdim tak že se můžem někdy domluvit, mám tady nejstarší dítko tak, že srazíky moc nestíhám časově, spí mi po jídle a holky většinou chodí kolem poledne :frowning2:
11. čer 2008 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuju moba :wink:

mne je taky 26, jsem tez z Haju, resp. zasravka Horcickova, ulice Stichova.
Hynek je po tatkovi :slight_smile: A co Vase holcicka, uz mate jmeno? Tady jspu sami kluci jen jedna Xenuska, tak jsme radi, kdyz budou nevesty, aby se kluci moc nervali :grinning:

Tak my konecne vyrazime taky ven, dnes je tam aspon priijemnejc
11. čer 2008 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Mončo77 ten krtek byl na mě? Jestli jo tak dííííky mooc :wink:

Báro já se vdávala loni, mám album na Beremese a šaty jsem si půjčovala v Ateliéru Della sposa a cena byla 7tis. Docela děsné ceny, ale stálo to za to.

Mončo předváděčka byla super, udělala jsem objednávku za 3tis, takže fakt paráda :grinning: :grinning:

Dnes jsem byla na kontrole na chirurgii a už tam nemusim. Prý má počítat, že tak rok s tím budu trpět a bude mi to otékat. A mám zapomenout na podpadky dočasně, což je mi jasné :slight_smile:
11. čer 2008 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a paní může kdykoliv přes den, takže kdo by měl zájem můžeme to někdy naplánovat. Mají i super recepty, jak třeba uvařit v mikrovlnce knedlík za 8min. Je na to potřeba ale ta mísa na kynuté těsto, jak jsem o ní básnila a objednala si jí. :grinning:
11. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Frionko vítej, musíš upřesnit, z Hájů jsme tu asi 4? ted nevim. Bára, Monča, já, Jumík.. možná jsem na někoho zapoměla, ostatní nebydlí daleko a zrovna ted jsou holky na prochajdě na Vyšehradě, včera jsme byli s Narou v Krčáku. Takže no problemo, a já osobně, s tenou klidos teda do cukrárny pujdu, ovšem teda ty následky nebudu komentovat, musim utikat rychle uvarit, tata tu bude v pul 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
uvařeno mnamka, kuřecí maso se smetanovou omáčkou a zeleninou s těstovinama, uz mam i uklizeno a snedeno !!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.
jsem ostuda, nestiham sem lezt. Dneska jsme byli zase od rana v tahu, musela jsem do skoly a prisli jsme pred chvili. Matej uz zacina byt pekne cislo. Plazi se, sedi, zacina se zvedat na vsechny 4 a kdyz ma ruce, kterych by se chytnul, tak si desne rad stoupa.
Co pred nim neutece, to by snedl, takze skroo abychom se s jidlem schovavali:wink:. Ale ma furt pusu od ucha k uchu, je s nim veselo.
Koukam, ze jste se tu pekne rozrostly, musim si vysetrit chvilku casteji, abych se o vas zase neco dozvedela:slight_smile:
11. čer 2008 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Xeni, za 27 minut uvarino, jestli pocitam dobre, to snad ani z pytliku se neda stihnout ne??? :grinning:
11. čer 2008 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,

tak jsem se sem konečně dostala, jsem strašná ostuda, ale vůbec nestíhám, máme napilno a než jsem vás stihla alespon trošku dočíst, taky nějaký časík uplynul a už mám pocit, že se tam Lukášek mele, takže snad stihnu alespoň pár řádek.

moncicak77: to jsem ráda, že se taky malej pročůrávl z plínek i někomu jinýmu, já jsem měla pocit, že je snad nějakej divnej a to šílené převlíkání :frowning2: , teď je to lepší, ale i tak se nám to někdy stane, teď to ale přikládám tomu, že mám zásobu ještě malých plínek a že mu nestačí, takže doufám, že je brzy dobereme a pak bude klid. Mám tady ještě jeden balík větších tescových, tak uvidíme, jaké budou.

wafik: ahoj wafi-Jani, potkávaly jsme se těhotný na Krči, pamatuješ :slight_smile: ? Předně gratuluji k Viktorkovi a je mi moc líto, že s ním máš takové trápení, snad se vám to časem zlepší. Dovedu si představit, jak strašně musíš být na nervy, ale holt to musíte vydržet a neboj ono to pomine, jen to chce svůj čas. Vybodni se na domácnost a na všechno a odpočívej kdy se dá, koj ho třeba v leže a zkus u toho pospávat, i mikrospánek pomůže. Držím moc palečky.

Babara: Moc Báro gratuluju ke svatbě. Lednice je krásný místo, jedna mámina kamarádka tam dělá zahradnici v zámecké zahradě tak to trošku známe. Čekají tě docela fajn starosti. Já měla šaty za 8000,- Kč ze salonu na Francouzský, ale ty ceny jsou různý, zkus ten svatební dům, jak tady někdo psal, mohl by tam být fajn výběr. A taky douvám, že někdy vyrazíme, ale zatím prostě nestíhám. Prvních 14 dní v červenci jedou kluci na prázdniny, takže trošku vydechnu a doufám, že se připojím konečně na nějakou tu procházku.

Barbarek: Báro, jsou nějaké internet. stránky na tu úžasnou kynutou mísu? Docela by mě ten zázrak :slight_smile: zajímal, můžeš mi o tom napsat něco víc, prosím ? A jinak k tomu kojení, zkus pít ještě gravimilk, mně docela zabírá, taky bojuju s kojením od začátku, chvilku je mléka dost, pak zas málo, jak na horský dráze, takže s tebou cítím. Moc si přeju kojit co nejdéle, ale jak říkám, je to boj, zatím se nám daří rozkojovat častým přikládáním a tím gravimilkem, ale zkusím i ten recept co jsi tu psala ty. Možná by ti pomohla i váha, mám pocit, že v krči jí půjčují.

Jumik: Moc gratuluju ke svatbě, máš krásný fotečky a taky krásný starosti, čekání na mimčo je to nejkrásnější :slight_smile:

mathilda: graguluju ke schválení stavby, bydlela jsem pár let nedaleko v Hlásné Třebáni, tak Tetín trošku znám, je tam krásně, jen nevím jak to tam budeš mít ze školkou a školou, ve Třebáni to byla hrůza, ale je fakt, že domeček je domeček :slight_smile:

bramburka: upřímnou soustrast k dědovi :pensive:

frionka: ahoj frionko, vítám tě mezi námi, já sem zajdu jednou za čas, nestíhám, jak jsem koukala mám tady ze všech holek asi nejvíc děti :grinning: . Je fajn, že k nám přibude další holčička, je tady jen jedna, fakt se poslední dobou rodí jeden kluk za druhým :slight_smile: . Já bydlím taky na Hájích, Ocelíkova ulice - je zde místní úřad. A kde budeš rodit?

Tak snad jsem na nikoho nezapomněla, pokud ano, omlouvám se, ale jen si zapamatovat všechny je skoro nadlidský výkon :slight_smile: U nás nic moc nového, Lukášek začal být trošku protivný mimko, ale přikládám to tomu horku, dřív spal jak Růženka, ale poslední dobou spinka tak po 30 minutách a pak řev. Nevím jestli to není tím, že ztrácíme mlíčko, zkusila jsem mu dát sunar, ale ten pacholek si prostě flašku nevezme a nevezme, takže zkoušíme a přikládáme dál. Dnes jsme byli na očkování, tak jsem si ho nechala převážit a přibral, sice žádnej zázrak, ale přibral. Jsem z toho už na mrtvici, pořád se zabývám jenom prsama a různýma podpůrnýma nápojema, Tomáš je už ze mně taky na nervy, ale zatím to nese statečně :slight_smile: .

No doufám, že se někdy dostanu k tomu, vytvořit si tady to album, jenže na to potřebuju ten časík, kterého se mi nedostává :slight_smile:

Tak holky pa, pa, musím něco dělat, ten internet je strašný žrout času :slight_smile: a já tady mám dva obrovský koše s prádlem, který se snažím už pár dní nevidět a ty mršky se stále zvětšují, takže chtě nechtě se k tomu prknu budu muset postavit :slight_smile:

Jo a ještě, koho zajímají kaktusy a sukulenty v botanický v Troji i na Slupi je výstava, je to nádhera a protože můj přítel sbírá sukulenty, tak jsme si jich domů zase několik donesli a já propadla kouzlu kaktusů a že jich tam mají opravdu moc a moc a náááádherně kvetou. Tak pokud to někoho z vás zajímá, neváhejte a jeďte se tam podívat :slight_smile:

Ahoj, snad se zase brzy ozvu, Zorka
11. čer 2008 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ne ne Baru, dam varit testoviny, narychlo nakrajim kureci maso (1 prso), hodim na panev, hodim koreni - bazalku a tak, hodim zeleninu mrazenou, kupuju tu fitness, pak hodim mliko a az začne být teplé, hodím nastrouhaný eidam nebo nivu, toto vše trvá max. 15 minut! :wink: :wink: :wink:
11. čer 2008 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
cca! Prej z pytliku, to bych nekoupila, zkusila jsem jednou 4 druhy sýra a to si arději koupim 4 druhysýra, i když např. pesto jsem vyráběla jednou a už ne, už ho radši koupim :wink: takže jak co... :wink:
11. čer 2008 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek