• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
tak sorry ale to byla jako poklona jak ses rychla :wink: me vsechno trva hroznou dobu sem ve vareni perfekcionista :grinning:
huraaa ted jsme dali goool!

Jahu, tak se budem tesit, ze v cerenci s nama vyrazis :wink: Zkusilas caj Laktosin sypanej v ty Bioprodejne na Hajich? Ja ho piju a po kojeni obcas odsavam a myslim ze mam mlika dost. I kdyz prcek se asi obcas prepiji a pak to blinka, tak mozna i to pomaha
11. čer 2008 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bru, to byl joke :wink: :grinning: já jsem lenoch, rozumíš, co trvá dýl než 20 minut nedělám :wink:
11. čer 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja su taky lenoch, ale to jidlo je vyjimka, na to si udelam cas i kdyz su k smrti unavena. Teda bejvavalo pred prckem :grinning:
11. čer 2008 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbarku, neni ta misa na kojeni tahle: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1416553

Mam desny hlad, uz by Mates mohl jit spinkat:wink:. Musim vyzehlit a tak horzne se mi do toho nechce :confounded:
11. čer 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro, kde je prosím tě bioprodejna na Hájích? Něco se mi matně vybavuje, že je na pavlači, ale nejsem si jistá, ten čajík bych ráda zkusila :slight_smile:

No holky s tím vařením se stydím, Xenuš jsi dobrá, že umíš tak rychlá jídla, já tím, že mám doma tlupu chlapů, který jsou omáčkový a knedlíkový, tak to mám na trošku déle, ale je pravda, že co se narodil Lukáš, vařím strašně málo :unamused:

kett: no já šla žehlit asi před dvěma hodinama a ještě jsem se k tomu nepostavila :sweat_smile: , vidím to na sprchu a postýlku, dnes jsem nějak hotová, ale vzhledem k tomu, že Lukášek usnul někdy kolem čtvrté a ještě spinká tak myslím, že bude každou chvilku dlabat, tak budu muset vydržet, ale žehlička mi už dnes nejspíš společnost dělat nebude. Jsem děsná, odkládám to ze dne na den. Zítra ti budu závidět, že máš hotovo :wink:
11. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to na pavlaci, asi uprostred vedle cykloprodejny. Je tam ted takova trosku neschopna pani, tak kdyby nevedela, je to od Dr.Popov Laktozin tea, maj to tam v rohu vpravo podle abecedy.
11. čer 2008 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Kacko,nezapomen na ten muj kos s pradlem jo :wink: :wink: ja ted vyprala malemu veci,tak tu asi budou ty kose dva,dnes se malej totalne procural v kocarku,celeho jsem ho slikla ze ho prevlecu a do toho jeste jednou komplet pocural kocarek,prevlikla ho do sucheho a v tom se pokakal,no super zaver dnesni prochazky,jinak ta se povedla a pocasi bylo super,ta kavarnicka u Jedlickova ustavu je moc hezka a vari tam vyborne Latte a maji dobre zakusky :wink: :wink:

Frionko,tak vitej mezi nama a ja se pridavam na zakusek do cukrarny na Haje,take tam maji vyborne capucino,byla jsem tam zrovna vcera....

Jahu :wink: :wink: malej se v tech plenach procuraval za zacatku da se rict denne,ale ted jak je netsi,tak uz je to lepsi....

Barco,ten krtecek byl na druhou Baru,pro tebe mam to co jsem ti volala :wink: :wink:

Baro,ok.ja muzu taky v patek,tak kdo chcete pripojte se k nam a dame hromadny sraz v cukrarne u zakusku a kavicky,co vy na to??????
11. čer 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky. Tak to by byla bomba kdyby jsme se všichni sešli v té cukrárně. Já bydlím v Kosmický ulici, takže to mám kousek třeba do kina. Holčička by se měla jmenovat Hanička, tedy po mně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
v PÁTEK A V KOLIK HODIN? Já bych mohla maximalně tak do 17:00 hod.
11. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
v patek bohužel nemohu, v 9:30 máme tu neurologii, v 11:30 zubaře a ve 14h rehabilitaci a večer jdeme pařit :grinning:

ale navrhuju zítra odpo tak cca ve 14h prochazku od nás k chodovské tvrzi a pak treba do centra chodov... :wink: v tý tvrzi budu vyzvedávat fotky z vítání :wink:
11. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja muzu i zitra i v patek,je mi to jedno,zatim nic nemam,reknete si kde a v kolik???
11. čer 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frionka - jééééééééé!!!!! tý joooo v Kosmický :slight_smile: no tak to jsme tu hnedle dvě :wink: budu muset koukat z kterého vchodu vylejzá nějaká těhule :wink: my bydlíme u mostu a kde vy?

jinak já pořád pracuju, měla jsem teda dvě práce v CARu a pak ve dvou laborkách u nás na fakultě a k tomu školu, ale ten CAR jsem vzdala :frowning2: je mi to teda trochu líto ale bylo to děsně náročný vyžadují tam fakt strašně moc přesčasů a vše napracovat i dovču :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já pak nestíhala nic na fakultě a to je pro mě priorita, takže teď už se budu flákat jen v těch našich dvouch laborkách....a musím vymyslet jak to udělat s tím doktorátem jestli přerušit a nebo to zkusit zmáknout i s prckem :wink:
11. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Miso,mas toho vazne hodne,tak preju at se dobre rozhodnes.....jsi fakt sikulka jak to vse zvladas ve tvem stavu :wink:
11. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci dík, uvidím, možná to zkusím a když to nepůjde tak přeruším až na konci zimního semestru, to už budem vědět jaké mimčo je, jestli spavý pohodář nebo uvřískaný vzteklounek :wink: :slight_smile:
11. čer 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidis,ze bude mimisek hodny,ze zacatku urcite ano :wink: ja si teda nejak nemuzu stezovat na maleho,ten je da se rict od malicka zlaticko,nerikam,ze vubec neplakal,to ano,ale jinak super,samozrejme tuk,tuk :grinning:
Ma sve dny,ale nastesti to neni casto.....
11. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, uvidíš, já doktorandský přerušila, ale je fakt, že bych to zvladla, jen se mi ale strašně nechtělo... :rolling_eyes:
11. čer 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo 77 tak jsem to zítřejší počasí nestihla, ale stejně na Jižňák jet musim, tak že když nebude pršet tak se můžem sejít všichni, jen jdu k tomu zubaři na dvanáctou tak že můžu ráno tak do 11hod a pak odpoledne tak druhá třetí
11. čer 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu spát juknu narychlo ráno co a jak zatim
11. čer 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme objednali videokameru, tak na dalsim srazu vas nas muzu natočit! :wink:
11. čer 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tak to nechame na odpoledne aby nas slo vic,jsi pro???????????
Ja musim dopo stejne uvarit a malej at spi doma v postylce a odpo pujdu klido ven..........
11. čer 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všichni,
vítám Frionku, ty Háje jsou ale plodné :grinning:
Tak jsme včera konečně zmákly ten Vyšehrad, kavárnička při Jedličkově ústavu je super, a je tam moc pěknej dětskej koutek na lezení, takže by se tam vyblbly i větší děti.
Včera odpo jsme zašli s manželem na pivko do jedný zahrádky a definitivně jsem se rozloučila s kojením venku, když jsem si potupně oblíkla ponožky do sandálu :grinning: :grinning: Tak snad bude zase pěkně.
Užijte si cukrárničku a zase se na vás někdy těším!!
12. čer 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak dobře tak počítám odpolko a písnem si na mob zatim ahoj
12. čer 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
no, tak zehleni se nekonalo, ale probrala jsem se tim obr kosem a vytridila to, co neni uplne nutne zehlit, takze ted uz mi zbyla jen mala hromadka toho, co se vyzehlit musi:wink:. No ale jeste se k tomu dohrabat.
Dneska byla silena noc, byli jsme vzhuru co chvilinku.
Ja jedu dneska k mamce a zustavam az do nedele, takze v patek bohuzel:frowning2:. I kdyz do cukrarny bych sla:slight_smile:
12. čer 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste toho nakecaly a já se teď bojim, abych odpověděla všem a vyznala se v tom co vše bylo na mě :grinning:

Nejdřív vítám Frionku mezi náma, včera jsem na to asi zapomněla :slight_smile:

Kačko přesně to je ona ta mísa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je fakt super.

Jahůdko a všichni ostatní ta mísa je ta z toho odkazu co poslala Kett, někdo jí prodává na mimibazaru. Je to od firmy www.tupperware.cz Nevim zda mají na stránkách svoje zboží, ale mají opravdu dost zajímavé věci. Tak něco blíže k té míse...Je to mísa na kynuté těsto , které je tam jako zázrakem hotové za chvilku. Nasypají se tam veškeré propriety a mísa se zavře. Má nějaké speciální povrch vevnitř. A má víčko, které zavřeš a pak malinko pootevřeš a vypustí se vzduch. Pak tu mísu vezmeš do obou rukou a děláš s ní prudké krouživé pohyby, aby se těsto spojilo. Děláš to fakt jen chvilku a těsto je smíchané. Pak kyne cca 15 min, což je naprosto super. Když vykyne, tak se víčko otevře samo a ty poznáš, že je hotovo. Nám tu paní takto předváděla těsto na pizzu a super. Na podobné bázi jsou mističky na kvásek. Taky se do toho dá droždí a voda, zavře a jakmile je kvásek hotový víčko se vypoulí a otevře :grinning: Kdybych to neviděla, nevěřila bych tomu. A prý se v té míse dělá i houskový knedlík a mají recept na uvaření knedlíku během 8 min v mikrovlnce. Asi zase v nějaké speci míse. Nabídla mi další prezentaci, když budou zájemci! HOrší kapitola jsou ceny, ale stojí to za to. Ta mísa stojí 500 Kč (nevim přesně kolik).Ale dá se v ní prý skladovat třeba zeleninový salát, který vydrží díky tomu odvzdušnění daleko lépe a nebo naložené maso na gril. Takže paráda.

Kdo by chtěl a měl zájem, je možnost domluvení další prezentace u nás. Myslím, že by jsme se sem nějak vešly a snad i s dětma. Ale stojí to za to. Nebo můžu dodat kontakt a můžete si jí pozvat domů. Ale vždy to chce, aby bylo víc lidí!
12. čer 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jahůdko ten Gravimilk koupim asi v lékárně či v drogerii viď? Asi bych to zkusila. Ten čajík z koření jsem ostuda ještě ani nezkusila, ale musim.Chci taky co nejdéle kojit, Beba je děsně drahá :angry:

Mončo77 aha, já právě nevěděla,která Bára dostane krtečka :grinning:

Jinak včera jsem byla na kontrole na chirurgii a už tam nemusim. Pan doktor mi řekl, že vypadám velice dobře. Asi je to mým novým účesem, byla jsem v úterý u kadeřnice. ALe s nohou prý můžu trpět až rok. Při námaze mě to bude bolet a otékat, tak se mám fakt na co těšit. NEvim jaké boty budu pořád nosit. :frowning2:
12. čer 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jumíku. Já bydlím v modrém baraku, jak je to kadeřnictví jestli víš. A ta cukrárna se bude konat kdy? Dneska nebo až zítra? A někdo navrhněte čas :confounded:
12. čer 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barus, ja jsem z te firmy nadsena:slight_smile:. Zrovna dnes nebo zitra by mi mela prijit velka objednavka, co jsem udelala. Co se cen tyce, tak to opravdu neni levne, ale je to fakt kvalitni. A kdyz pohledas, tak se vse da sehnat na mimibazaru s 20% slevou oproti katalogovym cenam a na mimiaukci se ty vyrobky obcas sezenout jeste levneji. Ja si ted delala objednavku u pani, ktera mi dala 23% a jeste nejake darykk objednavce navic. Takze vlastne predvadecku hodne vyrobku vam muzu udelat ja, az mi to prijde a muzete usetrit:wink:
12. čer 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barus, jestli mas problemy s mlekem, tak ja jsem brala homeopatika na podporu kojeni a nevim, jestli to bylo jimi, ale vse se upravilo. Za pokus to stoji. Jmenuji se Ricinus Communis 5CH a vetsinou je v lekarne objednavaji. Bere se jich pet denne
12. čer 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedam ja jsem fakt uz zmagorena. koukla jsem se na ten svuj prispevek, kde jsem davala odkaz na tu misu, a napsala jsem tam misa na kojeni! Fakt uz blbnu:wink:
12. čer 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dnes odpo zas nemuzu, jdu s kamoskou vybirat jetse nejaky darek pro Hynka k tricetinam a pro ni saty na promoce, ale jestli budete na Chodove, tak vas tam treba potkam :slight_smile:
No a jestli ta cukrarna zitra plati, tak to bych rada dorazila aspon na chvilku, pak pudu delat krtkuv dort a vecer sem pro drahouse vymyslela plavbu po Vltave s veceri, tak prdola asi poprvy vyzkousi moje mrazene mlicko od babicky :grinning:
Jo mozna bych jeste predtim nakoukla do sekacku po nejakym klouboucku pro malyho, tak kdybyste tam nekdo chtel taky..
12. čer 2008 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek