• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahojky,
Barco,ja uz v tom mam taky chaos a vsem se predem omlouvam,kdybych na nekoho zapomnela,ale uz je nas tu hodne a ja v tom mam chaos....

Kacko,tak super,prezantace bude a copak nam dobreho upeces???

Barco,ja ten gravimilk taky pila a me teda vubec nepomahal,koupi se v lekarne a nebo v drogerii,maji to i v DM,stoji to 100 kc,nekde i vic,rozmicha se to ve vode a pijes,ale na to kolik se toho da do vody,tak je toho malo a stoji to dost penez,je to hned pryc........

Kacko,kolik stoji ty homeopatika a jsou na recept,nebo je muzu koupit volne????

Frionko,muzeme jit klidne dnes i zitra,jak chces???
12. čer 2008 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kdo mate zajem,sraz dnes ve 14 hod.na zastavce BRECHTOVA...............
12. čer 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Frionko - aha myslím, že vím vlastně vedle KFC - tak to jsme ale přesně každá na opačném konci :wink: ale i tak je to kousínek..
já dnes ani zítra nemůžu až se vrátíme z líbánek tak pak :frowning2:
12. čer 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso,to nevadi,uzij si libanky se vsim vsudy a davej na sebe a na mimi pozor,priste s nama urco vyrazis :grinning:
12. čer 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
kolik ta homeo stoji, bohuzel nevim, ale daji se koupit volne v lekarne
12. čer 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kacko,dekuji,ja sice mliko mam,ale uz to neni jako na zacatku,sice za chvili budu davat prikrmy,ale kojit chci dal....
12. čer 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem mela malou krizi v necelych sesti mesicich, ale pak se to zase rozjelo. Ted vlastne davam jen obed a odpoledni svacinu jinak porad plne kojim
12. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
stoji 60 kč, není tam návod, ja to tu psala, ale smazalo se mi to:

20 min pred a po nic nejist ani nepít ani si nečistit zuby, kdyz zmizí mliko uplne tak 5x denne 3-4 tobolky, jinak tak 2-3x denne. Jakmile se laktace obnovi, okamžitě vysadit, jinak si na to tělo zvykne. Pomáhá to :wink:
12. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jen strčit pod jazyk necucat nepolykat.
12. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak pisu po dlouhe dobe, porad trochu bojujeme s kojenim, snazim se pit 4-5 litru tekutin denne, kdyz je horko, tak i 6-7, je to docela maso, hlavne jit nekam ven a pak stihnout na zachod
12. čer 2008 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ricinus taky obcas beru, pak kojici caj a sirup laktofyt. V pondeli mame kontrolu tak jsem zvedava jak pribirame.
Vcera to bylo zajimave, cely den jsem mela mlika az mi trdly prsa a dnes zas uz min jak obvykle. No uvdim v pondeli.

Taky jsme meli doma par navstev babi a dedy se strycem, maly dostal prvni dort cely z plinek, zkusim dat fotku do alba :slight_smile:

Rada bych s vama zas nekam vyrazila jen jeste nevim jak porezit to vyprazdnovani, kdyz mam takovy prijem :sweat_smile:
12. čer 2008 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jumik, blahopreju ke svatbe a preji stastne manzelske dny.

baro, ja jsem mela saty pujcene pred rokem v Benesove, byl tam docela vyber a hodne nizke ceny oproti Praze, bylo to okolo 2000 za vikend a svatba byla na vysocine ve Zdaru, taky mam par fotek na beremese, kdybys chtela mrknout.Jinak si se skoromanzou uzijte romantiku na Vltave
12. čer 2008 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, kopiruju sem mail co mi prisel z DM:

Kupte minimálně 2 výrobky, zaplaťte o 15 % méně!

Opět jsme pro Vás v dm připravili skvělou nabídku s 15% slevou na vybraný sortiment. Tentokrát můžete vybírat z označeného sortimentu dětské výživy. Při nákupu minimálně 2 výrobků zaplatíte u každého z nich o 15 % méně! Tato nabídka platí od 9.6. do 15.6.2008.

Slevu lze kombinovat se slevou 10 % active beauty Svět výhod. Nevztahuje se na sortiment Tchibo.

Pokud v těchto dnech využijete této naší nabídky, obdržíte na pokladně navíc slevovou knížku „Zde jsem člověkem“. Slevová knížka určitě udělá radost Vám, ale především Vašim dětem. Najdete v ní celkem 12 kuponů, díky kterým si budete moci zakoupit v dm vybrané výrobky dětské stravy ještě výhodněji než jindy. Proto neváhejte a udělejte radost svým dětem něčím dobrým na zub!

Slevové knížky budou vydávány od 9.6. do 15.6.2008 nebo do vyčerpání zásob.

Více informací najdete na internetových stránkách www.dm-drogeriemarkt.cz

Příjemný den Vám přeje

Váš dm team
info@dm-drogeriemarkt.cz
www.dm-drogeriemarkt.cz
12. čer 2008 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a pridala jsem fotky z vítání, tak kdyby někdo chtěl juknout! http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/7MSC
12. čer 2008 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,jen pozdravim a letim spat,je me strasne spatne,prijela jsem z prochazky,jeste vyndala nakup a padla jsem,tresti me hlava a je me na zvraceni a malej do toho jeci,tak me ta hlava asi praskne,tak pa a krasny vecer..

.Ahoj Andrejko.......... :wink:
12. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babenky,
prepacte, ze Vam sem vstupujem, ale chystame sa v sobotu do Prahy.

Mohli by ste mi prosim Vas poradit nejaku atrakciu, ktoru by som mohla navstivit s 11. mesacnym synom v pripade nepriazniveho pocasia ? (mame na plane ZOO, ale ak nebude dobre pocasie, potrebujem nahradny program). Dakujem
12. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsem si koupila Gravimilk a mám to na stole. Zalila jsem to vařící vodou, tak uvidíme jaké to bude.Dá se to zalít i studenou vodou? Ty homeopatika bych taky mohla zkusit a snad něco zabere.

Kačko ta firma je fakt super, já teď taky udělala objednávku za 3tis, takže se na to mooc těšim. Opravdu to za to stojí. Máš ještě něco co by jsi doporučila? Já si objednala i takový ten šejk, tak už se těšim na ledové kafíčko, které je z toho super :wink:

Jinak dnes jsem absolvovala další procházku s kočárkem a noha mi třeští. Ale bylo to fajn. Uvažovala jsem, že bych zítra dorazila za váma do cukrárny, ale nevim zda bych to zvládla busem :unamused:
12. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni jejda, co je ti? Není to po tý dnešní zmrzce? Možná si málo pila. :frowning2:

Saskarisko, no nevim kam, no co nejaký nákupy, ale to Ríšu asi moc bavit nebude, vid? Já nevim, akvapark? Nebo trebas tu jsou i mateřská centra, kam se dá jentak jít a pohrát si, kam přesně pojedeš?
12. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Bramburka - no nakupy su naplanovane max. na dve hodiny, a to skor v piatok. Ideme do casti Krc.
12. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak běžte do krčskýho lesa, jo vlastně co když bude hnusně co? no nevim teda kam....???
12. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ordinace teda byla sladak dneska, ale to neznamena, ze si uzivate s manzelama, co?
12. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
12. čer 2008 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky a dobre ranko,Xeni,tak ten vzkaz je dost dobrej :grinning: :grinning: Vubec nevim z ceho me bylo spatne,lehla jsem ve 20:20 a malej se vzbudil az rano v pul 7 tak jsem i vyspana,ale hlava me boli porad,tak nevim,udelala jsem si kafco,tak snad i to pomuze.....

Saskarisko,to ti taky moc neporadim,da se rict,ze vse je tak nejak venku,v Holesovicich,to mate pri ceste do Zoo,je ten MORSKY SVET,tak jeste tam se muzete juknout a jinak ani nevim....

Barco,tak pokud prijedes a bude te bolet nozka,muzes s Ondraskem k nam,odpocines si a pak muzes zase vyrazit,alespon pokecame,uvidis,jak se budes citit.......
13. čer 2008 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže holky výsledek:

EEG je v pořádku pan Dr. rikal, ze je to opravdu pravdepodobne usinací rituál a zasahujou do toho prvky masturbace kojenců, sama jsem se tomu divila, ptala jsem se, že je to nějak brzy a on říkal, že to zmizí, at se za 3 mesíce prijdu ukazat, že to není taková ta masturbace v pravým slova smyslu. Doporučil vitamin B 6 na lepší spaní, a taky říkal, že má rozestoupený břišní svaly, že bude muset na nějaký dýchací cviky až bude starší nebo co.
13. čer 2008 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, prosím vás nevíte kde bych mohla nechat dceři píchnout ouška? Naše dětská lékařka to nedělá. Bydlíme na Chodově. Nedělá to někdo třeba v poliklinice?
13. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kamaradka to nechavala delat u dr. na budejovicke, normalne na ORL. JInak u nás to dělá ta naše Dr.
13. čer 2008 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
A co je to ORL?
13. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky Jjaanca píchnou jí to na každém ORL.
Jinak mě mrzí že jsem včera s váma nešla, ale nějak se na mě zapomělo tak snad příště :frowning2:
13. čer 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jjaanca: ORL (OTORINOLARYNGOLOGIE) je ušní nosní krční.

Zdravím všechny, dneska je tam teda ale hnusný počasí co? My pořádáme zítra na chatě akci pro 12 lidí – výlet a večerní grilování. Takže jestli bude takhle hnusně tak potěš :unamused: Strašně se těšim, protože poslední dobou nikam do společnosti skoro nechodim. Páč přijdu z práce a jsem tak unavená, že uklohnim něco k večeři a padnu.
Jinak už mi pěkně vyrostl pupík, tak už si připadám jako stoprocentní těhule a ne jako špekoun :grinning:
Tak krásný víkend všem mamčám i těhulkám :slight_smile:
13. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak nožka mě nějak bolí, proto jsem se za váma ani nepřijela podívat. Snad to bude časem lepší. :frowning2:

Tak jsem aspoň bla aktivní a uklidila celý byt a vyžehlila. Petr vyjel s Ondrou ven a já na to měla krásně klídek. Takže o víkendu budu relaxovat. Chtěli jsme jet na chatu, ale nemá být hezky tak to nemá cenu. Tak vážně nevim co budeme dělat :unamused:
13. čer 2008 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek