• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahojky,
Moni nezapomnelo,jen jsme se spatne domluvily,me to taky mrzi........

Xen,hmm zajimave,ale hlavne ze to neni nic hodne vazneho.....

Ja dnes byla za Chodovem v CSOB,tam udelat bubu bu,jelikoz jsem si zadala o zmenu podpisoveho prava a nejak na me zapomneli a ted jsem zadala o internetove bankovnictvi a bylo to zamitnuto,pry to neni muj ucet,tak jsem to jela vyresit a snad uz to bude ok.na poste jsou totalni telata,hlavne ze ten ucet mam u nich.........

Me se dnes venku libilo a malemu taky,spal v kocarku 2 hodky,ale za to ted je na ranu,rve a rve a rve :frowning2: :frowning2:
13. čer 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, koukám, že je víkend a je tady mrtvo :grinning:

Já se teď vrátila z krátké procházky a Petr s malým ještě pokračoval. Mě ta nožka delší procházky nedovolí a vždy pak domu už doslova pajdám :frowning2: Ale jsem šťastná i za to málo!

Dnes ráno jsme byli v Kunraticích v dětském krámku, neboť jsem potřebovala koupit dárek pro kamarádčinýho chlapečka, který má příští víkend oslavu 1 roku. Přáli si první jídelní sadu, tak jsem koupila moc hezkou. A sobě jsem koupila sterilizátor lahviček a nějaké lahvičky od Aventu. Vypadá to, že dokrmovat asi budeme dlouho, tak jsem to raději koupila. Rozhodně se to neztratí :grinning:

Tak přeju všem krásný víkend a užívejte :wink:
14. čer 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Barco,byla jsi v tom detskem dome v Kunraticich?? Noha si zvykne a budes za chvili chodit na delsi prochazky...

Ja tu flasku od aventu taky mela a malej me z toho nechce pit rostak,tak pouzivame ty od Mam...

Ja byla dnes na prochazce sama s Danulou a zitra asi pujde tatka a ja budu odpocivat :grinning:
14. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo77 jojo v těch Kunraticích a mají tam dost věcí.Měli krásné hračky na kočárek, asi tam ještě zajedu něco koupit. Ještě uvidim :wink:

Mě z aventu naštěstí pije, tak je to ok. A sterilizátor je taky super, už jsem to zkoušela.

Snad tu nohu už brzo rozchodim, zatim moc procházky nezvládám. Už se těšim jak vyrazim s váma. :wink:
14. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě pije ze všeho, hlavně že to tšče... asi je o tatínkovi, jsem mrtvolka, ted jsem se vratila z centra chodov, nakoupila jsem si hadry a v DM něco a v hypernově.... ráno k babi, uvařit nám i jí, se o těch víkendech nezastavim.... :confounded:
14. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, zase nikdo nikde. Vy asi nemáte takové hodné manžílky jako já, že už od rána jezdí s kočárkem a já mám klídek :grinning: :grinning: :grinning:

My máme zítra první výročí svatby, tak si asi dnes uděláme výlet na Konopiště. Nevim teda kolik toho ujdu, ale chtěli by jsme aspoň do zahrady a udělat fotky přesně tam, kde jsme se fotili před rokem. Je hrozné jak to uteklo :slight_smile: Domluvily jsme se, že si dárek dávat nebudeme a včera mi Petr objednal krásný telefon on Nokie véčko. Tak to je dobrá domluva ne?? :grinning: :grinning:
15. čer 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, gratulka k výročí!

holky, já mam cestovní horečku, jsem se tu svlíkla a zkoušim všechny modely, co vezmu do řecka, peru, suším, žehlim, hruza. Do toho noc hrůzy, protože Xenušce asi rostou hrní zuby, nejí nespí, nic. Ani mliko nechce.
15. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
Barco,take gratulace k vyroci,snad jste si to dnes uzili na Konopisti :wink:

Danula take nejak nechce spat,vcera delal v postylce pres hodku kraviny nez usnul a dnes v poledne to same a k veceru je pak desne protivnej......
Jdu do sprchy a odpocivat,tatka si hraje s malym ....
15. čer 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo a Xeni díky. Na Konopiště jsme nakonec ani nejeli, bylo doslova aprílové počasí, tak jsme se to nechali na jindy až bude jen sluníčko bez deště. Nedalo by se ani sednout do trávy a udělat fotky. :frowning2:

Jinak já tady teď asi 2 dny nebudu. Zítra máme nějaké běhání po úřadech a pak mě Petr veze ke kamarádce k Berounu a budu tam do úterý či do středy. Její manžel má školení a je pryč a můj jde taky do práce, tak budeme spolu a budeme jen kecat a sedět na zahradě. Mají totiž baráček. Tak snad nebude pršet :wink:

Tak se tu mějte dobře a zatím papa
15. čer 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,ted jsem cetla,ze jogurt se muze diteti podavat od 7.mesice a chleba a rohliky od 8.mesice.......

Barco,tak si to krasne uzij i s Ondraskem :wink:
15. čer 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo užiju neboj :wink:

Jdu dát do alba fotky, včera jsme měli na sobě vaše lacláčky a děsně mu slušely :grinning:
15. čer 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hned se jdu juknout jak Vam to slusi :wink:
15. čer 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moooooc to je jasný :grinning:
15. čer 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je krááááááááásnýýýýýýýýýýý,strasne mu to slusi :wink:

Koukala jsem ze mas tmavsi vlasy a nahore melir vid??
15. čer 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to je můj nový účes :wink:
15. čer 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarek, taky gratulace k vyroci, my jsme meli 2.6. taky jeden rok a 2.5. se nam narodil Lukasek ... to jsme si dali pekny darek :slight_smile:)
jeste jsem se chtela zeptat na ten obchudek v Kunraticich, kde to presne je ? .. ja nejak nemam ted stesti na pekne veci ... bych taky chtela koupit nejake darecky, ale nic, kde jsem byla se mi mic nelibi
Akorat v patek jsme byli s manzou na Budejovicke a nakoupili par vecicek pro mimouse v CaA a AB centru.Taky zas prdoka dostal oblecky od tety, ten se ale ma.

Pondeli a utery nas cekaji dalsi doktori, tak jsem zvedava ... hlavne kolik maly pribral, kdyz porad tak krici, jak mu dojde v prsu mliko
15. čer 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarek, to je parada, ze nozka uz se rozchazi, jen jeste vydrz, casem to bude zas lepci :wink:
a preju ti hezky pobyt u kamosky :slight_smile:

my jsme dnes meli na navsteve maleho kamose, mel skoro 6 mesicu a mel se k svetu

jinak jsme se doma meli o vikendu dobre, babicka prisla na hlidani a na vareni, to mi zas bude pres tyden smutno a nebo zas vyrazim nekam s vama ... uvidime podle pocasi, dneska jsme docela zmokli na prochazce
15. čer 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titi díky moc. :wink:

Ten krámek je v Kunraticích ve Tvrzi. Je to takový areál, kde je i restaurace a cukrárna. Oblečení tam asi moc nemají, ale jinak asi vše :wink:
15. čer 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, dik, jogurt planuju hned jak prijedem z řecka, aby mi ted nechytla prujem, staci ze ma chudak teplotu 37,5 po odečtu, v noci nespala a je to jasný, máme 3. zub, tentokrát nahoře a je to 2 vlevo :dizzy_face: Jinak ten rohlik a chleba prave chci zkusit, no.
15. čer 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko,ja jdu v utery na pulrocni prohlidku s malym,taky jsem zvedava kolik vazi :wink: a taky bude potreti a naposled naockovany......

V tech Kunraticich jsou ty kramky 2,najdi si na netu www.detsky dum.cz a jukni se tam :wink:

Ja jsem zvedava kdy nam vyleze zoubek,slinta jak bernardyn,neustale ma v puse prsty,nekdy celou dlan a zuby nikde :frowning2: jo a zapomnela jsem dodat,ze protivnej je jak pr...
15. čer 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo tak jsem teď koukala na stránky o kojení a je to všude tak nějak nastejno. Nejlepší by bylo ho odstavit od flašky, ale bojim se, že zase bude uřvaný a bude mít hlad jen po mém mléku. Nebo jestli si mám koupit odsávačku a dokrmovat ho ještě svým mlékem...ale to je zase flaškou. On se u prsa už fakt začíná vztekat. Někdy to je ok a někdy je to horší. Vydrží třeba pít 5min v klidu a pak se vzteká. Nevim, třeba mám málo mléka. Zkusila jsem napsat nějaké laktační poradkyni, tak uvidim. Nechci zatím kupovat odsávačku :confounded: Achjo to jsem na to zvědavá.
15. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak to počasí je vážně hrozné člověk neví co má čekat
Mončo 77 ve čtvrtek jedu zase k zubaři tak jestli se ti bude chtít nebo ještě někomu tak můžem jít na prochajdu teda jestli bude lepší počasko.
15. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, to jsem mela taky, hruza to byla, strasne se poustela, chytala, vztekala, já vyměkla a odsavala a davala z falšky, behem 3 dnu se uplne odstavila a pak jsem byla otrokem... tak to jeste zkus a tu konzultaci určitě udělej :wink:
15. čer 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAPRI POLEVKA KOI-KOKU,je absolutne nejlepsi vec na tvorbu materskeho mleka.Jde v podstate o koncentrovane mineraly,stavebni prvky a kolagen z kaprich kosti a supin plus proteiny a vitaminy z masa s pridavkem lopuchoveho korene( je k dostani i suseny),prodava se to ve zdrave vyzive.

doporucuje se pri kojeni vypit az 3 litry tekutin a to ja nevypiju ani omylem,nepomahaji me ani ty homeopatika,tak jeste zkusim polevku kapri a pak na to kaslu kdyz to nezabere,mliko mam,ale stane se ze musim dat jednou denne bebu..........

Kdyz malej pozna,ze uz mam v prsu min mlika,take u toho silene rve a vzteka se,take odsavam,ale nastesti se neodstavil,kojim a dale davam me mliko i z flasky,coz jsem rada.........

Moni,jeste se domluvime,jdu s malym v utery na ockovani,uvidim jaka bude reakce,pri druhe mel horecky,tak jsem zvedava co s nim udela treti........
15. čer 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pocasi ma byt od stredy uz zase hezke,konecne,fakt mazec,byla vedra a malej byl venku v body a ted jsem s nim byla na prochazce a mel laclace,body,mikinu a cepicu,no sila.........

Barco,taky jsem koukala na net na kojeni,problem je ten,ze jak kojis a pak davas bebu z flasky,tak mimca jsou natolik chytra,ze vedi ze je prikrmis a oni si na to vlastne zvyknou,proste potvurky.
Chtelo by to aby jsi vyzkousela jedno kojeni komplet jen odsat,aby jsi vedela kolik mas v obou prsach mlika,jen fakt nazkousku,kdyz rikas,ze se ti po 5 min.malej posti a rve,treba tam to mlicko fakt nema,nevim,to je tezke,ja s tim take bojuju.........
15. čer 2008 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
kdepak jste všechny.......halooooooo,vstávat a cvičit :grinning: :grinning:
16. čer 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase se mi smazala zpráva :frowning2:
16. čer 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak znova venku je dnes pěkně hnusně, Mončo tak držíme palečky aby neměl reakci, je na to i lepší počasí když jsou vedra bývaj reakce
Jinak Patrikovi jsme včera vyndali 3 klíšťata tak se modlim aby to bylo v pohodě, no snad jo.
Holky poradíte mi?Zítra máme 3 roky od svatby a já nevim co mám Petrovi koupit, nějak poslední dobou nemám nápady :unamused:
16. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma z pohřbu :frowning2: xenuš byla hodná moc... všichni ji obdivovali. No tak etd uz snad jen hezke a prijemne veci.
16. čer 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,paneboze,tolik klistat,tak snad to bude v pohode.....
Jo,tak to ti asi neporadim,jelikoz pritel ma ted ve stredu narozeniny a ja tez nevim co mu mam koupit,uz fakt nemam napady,je to porad dokola,tak muzete radit i me :grinning: :grinning:

Xenuska je sikulka :wink:
16. čer 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek