• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky
Xeni přeji krásnou dovču a hlavně počasí

Mončo 77 to je fajn že mu chutná taky jsme neměli žádné problémy, zítřek platí ještě si písnem kdy se sejdem, když tak dám Patrika spát do kočárku

Barčo no snad ti Dr poradí, já radím vydžet, taky jsme si tím prošli a jsem ráda že jsem to ustála, kamarádka to neustála a do dneška je otrokem malé spí sní v poledne večer vlastně pořád je sní, tak že doma si mysli že pomalu na rozvod

Holky včera jsme byli na véče kousek od Barči v Domynu moooc jsme si pochutnali, můžu jen a jen doporučit byla to bomba
18. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak snad se mi zase podaří se trochu zapojovat do diskuse... :wink:
wafik: držím palce, aby Viki přestal plakat a mohli jste se dát všichni zase dohromady. Jo a Viky je moc šikovnej, že už se otáčí!
Barčo: hezky se vykurýruj, ať tě co nevidět můžeme navštívit :grinning: , už se na vás moc těšíme
Jahodo: teda klobouk dolů, to jsi odvážná, že jezdíš s kočárkem na in-linech. My sice máme taky kočárek, s kterým by to šlo, jenže maminka by se nejspíš zmrzačila (teda v tom lepším případě, že by to neodnesl i František) :grinning:
Monči: Danýsek je šikovnej, že tak dobře zvládá očkování. No pořád mi vrtá hlavou, jak je možný, že ta naše doktorka nás nezačala očkovat dřív. Chtěla začít minulý týden, ale kvůli pokašlávání to odložila o měsíc...
Andrejko: to je super, že je všechno v pořádku. Mohli bychom zase vyrazit na Hamerák. Příští týden snad už budu v poho budu mít čas s vámi vyrážet :sunglasses:
Jo jo, my máme taky nový druh pláče. Hraje si sám třeba půl hodiny na dece, no pak ho to přestane samotnýho bavit, tak začne pištit a vyžaduje společnost. Nic mu nechybí. Jenom chce, aby s ním někdo byl, povídal si a hrál. Když je fakt krize, tak si ho beru do lehátka do kuchyně a tam mu vyprávím, co dělám, což mu řeknu dost rychle:slight_smile:, takže pak mu zpívám až se hory zelenají. Zkrátka musím pořád něco mlít a u toho na něj bafat a podobně, jinak vždycky zase spustí. Doufám, že můj zpěv na něm nezanechá nějaké neodstranitelné následky :grinning: . Občas mu potichoučku zpívám, i když nechce večer spát, ale to maximálně dvě písničky, protože se bojím, aby to nevyžadoval pravidelně, ale obvykle ho to celkem zklidní, říká si asi: Než to poslouchat, to budu mít fakt lepší, když rychle usnu :grinning: . A když jsme u našich a dědeček mu hraje na kytaru, tak na něj vydrží konsternovaně zírat, dokud nepřestane.
Já teď zase řeším to, že když si sám hraje na dece, tak se mu vždycky podaří doplácat se až na koberec, kterej pak olizuje a je to docela hnus...
18. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchu taky gratuluji ke chlapečkovi, tak snad se jim to povedlo :grinning:
18. čer 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky,
teda vy sem tyden nenapisete a pak pisete uplne romany,ze to nestiham cist :grinning:

Vyhnala jsem tatku s Daneckem ven a mam klidek :wink:

Dnes dostal 2.prikrm z mrazaku,zase mrkev a bramburky,no jelo mu to jako po masle,moc si posmakoval,snedl by klidne celou misku,pak jsem ho dokojila a byl spokojeny,na jidlo bude asi dost sikovny...
Dostala jsem od dr.letak od hami,poslu to a dostaneme zdarma jeden prikrm,ktery jsem vybrala a baleni frutapury :wink:

Kristynko,taky se divim,ze to oddalila az o mesic,me ho take skrz to,jak jsem mela anginu neockovala ale to bylo jen o 14 dni,ale jsem rada ze uz to mame za sebou a je klid,reakce zadna to je parada,je to male zlaticko,je posledni dobou starsne hodny :wink: tuk,tuk

Moni,zitra to urco plati,ale spis az po obede,musim dat na obed prikrm a taky chci aby dopo spal v postylce,pisneme si na mobil...

Holky,vy mate tak sikovne mimisky,ten nas pacholek se zacal otacet az skoro v 5 mesicich,je nejakej linej.....

Barco,jak rikaji holky,nenauc si ho,nebo budes otrok,je to fakt,ja to mela ze zacatku taky a honem rychle jsem to utafla,mela bych ho neustale prilepeneho na sobe a nic bych neudelala.........
A zatim muzu rict,ze kojim porad,ale jak rikas,uz to nijak nehrotim,vydrzela jsem to dost dlouho,pokud to pujde budu kojit dal,pokud ne,tak se svet jiste nezbori :grinning:
18. čer 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo v Domynu jo? Je to tam fakt super, taky tam rádi chodíme. Dala jsi si někdy horké preclíky???Jsou výborné!!!!!!!!!!!!! A mají tam výborné víno lambrusko červené :wink:

Holky vám se to kecá, nechat ho brečet. To samozřejmě dělám, ale on prostě řve a nepřestane. Bojim se proto, že mu vylejzá ten pupík. Dnes jsem s nim jela na svojí první procházku sama bez Petra a řval celou dobu. Jen půl hodiny spal. A to jsem byla venku cca 2hod. I v Albertu ječel, tak to bylo fakt moc příjemný. Říkám si, že se unaví, ale nevim po kolika hodinách řevu by to nastalo. Asi doktorce zavolám a zeptám se jí, jestli mu ten řev může ublížit a nastane tvrdý teror. :grinning:

Jinak Xenuškám přeji krásnou dovolenou a děkuji za tu odsávačku.Hned večer to zkusim. Aspoň jsem poznala manžela a je to sympaťák :wink: :wink:
18. čer 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,zavolej dr.a uvidis,je tezke radit.

Danecek je dnes uplne zlaticko,je tak hodny.

Dnes nam tatka slozil z nasi 3 kombinace sportak a musim rict,ze je nadherny,tak jsem zamitla golface s tim,ze je to zbytecna investice,jen koupim novy fusak a nanoznik a ma na zimu kocarek,je lehouky a peruje lip nez z hlubokou korbou.Golface koupime az mu bude tak 1,5 az 2 roky jen na nejake to prevazeni,neco jak ma Monca s Patou,bohate staci.
Zitra mame premieru se sportakem,mam i fotecky jak mu to tam slusi :wink:
18. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo 77 tak to se těšim na vaše nové vozidlo :slight_smile: Ok budu počítat spíš po o dám Patrikovi jídlo a můžem jít ven už jsem se ho ptala jestli bude chtít zase do kočárku tak říkal že jo, jen hlavně nesmí pršet :frowning2:

Barčo vínko jsem měla super, k véče jsme měli já křídla a Petr žebirka bylo to super no ty preclíky jsem viděla jak je tam nosej a hrozně mě to lákalo, ale patrik pak už byl protivka tak jsme šli, ale uzčitě tam zajdem, je to tam hezký a asi se tam nezastaví mají tam docela frmol
18. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,krasnou dovcu plnou slunicka :wink: :wink:

Rikal tady nekdo neco o Hameraku,jupíííí,taky se pridavam :grinning:
18. čer 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem vám sem včera psala, ale zmizelo to, takže čččččččččááááááááááááááááuuuuuuuuuuuuuu, my letíme za hodinu vyrážíme. !!!!
19. čer 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
titicaca: ahojky, central park je z metra Háje směr Opatov, jsou tam takový ty kopečky a vlastně trasa začíná tím novým kostelem, jestli víš- nevím, kde přesně bydlíš, ale kostel asi znát budeš, na Opatov je ta trasa slabej kiláček, ale když si dáš pár koleček, jejda :wink: A já taky nemám kočárek s brzdou, mám klasickej hlubokej, ale jde to v poho. Vzhledem k tomu,že jsem před tím nikdy nejezdila, tak to nehoním a neumím brzdit :frowning2: , ale v parku není žádný kopeček jen rovinka a tak nám to vyhovuje. Nebo se dá docela dobře jezdit blízko Tererky, k sociálce, tam je taky téměř z Hájů asfalt rovinka a teď bych ráda vyzkoušela i ten nový park u Chodovské tvrze, tam by měla být dráha na brusle asfalt, vídám jí z auta, ale ještě jsme se tam nedostali. Musím říct, že Lukáškovi se takovýhle ježdění hodně líbí :slight_smile:

bramburka: krásnou dovču

moncicak77: sporťák máš krásnej :slight_smile: ,tam se musí Danečkovi líbit, moc mu to v něm sluší :wink: . My se chystáme něco kupovat na podzim, mám klasiku hlubokej tak okoukávám co dál. Tatkovi se moc lící cam apollo, tak uvidíme, zatím to jen otukáváme :slight_smile:

Holky, kde je to Domyno a mají tam zahrádku? My jsme párkrát byli s Lukáškem na obědě, ale jako na potvoru se vždycky vzbudil a tak z jídla byl maraton v jezení a střídání o mrně. Zítra nás čeká večeře se známými, taky s malým, tak jsem zvědavá, ale tam budeme jen chviličku a když bude nevrlej, tak jen na pivčo :angry:
19. čer 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, malej spí tak mám klídek :slight_smile:

Domyno je na Praze 4 v Libusi. Neni to klasicka restaurace, ale je fakt super.Zahradku tam maji, jen byva fakt dost plno. Opravdu to tam stoji za to.

Moni ty preclíky si příště fakt dej. Dávají k tomu takovou česnekovou omáčku a je to fakt super. Já si vždy dám jen je a mám dost.ALe křidýlka jsou taky suuuper. Když budeš chtít můžeme tam někdy zajít i spolu :wink: a nebo se přidají holky. Jen je tam asi blbý, že tam není moc míst na kočárky. Vzadu byla taky taková zahrádka a tam bylo místa víc, ale už jí nějak neprovozují!

Mončo77 tak dej vědět jak se vám se sporťákem jezdí :wink: Je fakt moc hezkej a já bych nepoznala, že to je z toho hlubokého.
19. čer 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Moni,dnesni prochazka byla naprosto perfektni az na ten konec,proste jsem nesikovna :frowning2:
Dala jsem si zmrzlinu,rovnou 3 kopecky a presne jako malemu diteti se to prevratilo a spadlo na zem,to tele no :frowning2: :frowning2:

MOOOOC dekujeme za pochvalu kocarku :wink: je naprosto perfektni,malemu se tam moc libi,jelikoz krasne vidi ven a spinkal v nem dopo pres 2 hod.a odpo 2 hod.mam z nej radost,vubec v nem nebreci,je tam strasne hodnej :wink:

Dnes mel opet mrkvicku s bramburkem,snedl skoro pul misticky,pak jsem ho trosku nakojila a vydrzel 4,5 hod.do dalsiho kojeni,uz jsme 3 dny bez beby,jen kojime a mame 1 prikrm denne,naprosta spokojenost :wink: :wink:

Jahu,ja chtela taky ten Cam Apollo,ale mezi madlem(pultik) a sedackou,kdyz bude sedet, je tam malo mista a malej by se tam nevesel v zime s fusakem,je to uzke,tak jsem ho vyloucila za neprakticnost........
19. čer 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem dneska absolvovala cestu do práce a k tomu pořááádnej výlet. Šla jsem s kamarádkou na Andělu na oběd, pak jsme se rozhodly, že se půjdeme projít, no a došly jsme z Anděla po nábřeží na Dětský ostrov, Kampu, přes Maltézské náměstí jsme to vzaly na Karlův most na Staromák a pak ještě na Václavák a z Muzea, jsem pak jela domů. Sice jsme místo v poledne byli s Františkem doma až v pět, ale výlet fakt moc pěknej. Už jsem byla takhle v centru s kočárkem po druhý, měla jsem z toho vždycky strach, ale zjišťuji, že se po těch kostkách jezdí skoro líp, než po normálním chodníku :grinning: . No a kamarádka je v Praze krátce, tak byla nadšená, protože jsem jí k tomu pořád mlela, co kde je, tak se rozhodla, že na stejnej výlet vezme o víkendu přítele a bude mu dělat děsně chytrýho průvodce :grinning:
19. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči jste s Danečkem šikulky :wink:
19. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncicak77. tak to já ten cam ještě budu muset prohlédnout, u nás je problém, tatka chce, aby měl kočárek dva pultíčky, jeden na pití pro tatku či pro mne a jeden pro mimčo :slight_smile: ,jenže to dělá jen cam nebo graco - ten se jmenuje quattro tour de luxe, jenomže nový je už strašně drahý, tak nevím, ještě to budu muset promyslet, zatím máme časík, pouze se rozhlížím, vidím to tak na říjen, listopad

nara: jsi dobrá, že jsi tom dnešním počasí absolvovala centrum :wink: , já bych byla totálně uvařená, byla jsem s Lukášem na chvíli jen v Milíčáku, ale přišla jsem domů úplně hotová, no jo prt vydržím, ale zase jsem umyla okna a přesadila kytka :slight_smile:

Tak zatím ahojky a hezký večer všem
19. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo 77 porchajda byla super až na ty mouchy :slight_smile: :slight_smile: byli otravný, no a co se týká zmrzliny tak příště si k tomu sednem ať si to pořádně vychutnáme, ale zase jsi udělala dobrej skutek, nakrmila jsi hoooodně mravenců, příště tě určo zveme

Jahoda. také jsme dnes byli v Milíčáku právě s Mončou 77 tak to je škoda že jsme se nepotkali tak třeba příště :frowning2: :slight_smile:

Barčo dám na tebe a příště jdu jedině do preclíků a ráda půjdu s tebou nebo jestli se někdo přidá, je pravda že na hodně kočárků tam není místo tak nevim když by nás šlo víc jak by jsme se vešli, ale určitě se dohodnem :slight_smile:

Nara, tak to jste se pěkně prošli sice jsem Pražanda, ale v centru bych zabloudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se sem asi zase už celý víkend nedostanu, tak vás naposledy zdravím :slight_smile:
Moba: já jsem v Praze 2,5 roku :grinning: , ale mě vždycky dost braly památky, takže jsem se tady mohla dosyta vyřádit. Na Starém městě a Malý straně jsem oběhla snad všechny kostely, vždycky si myslím, že už mě tam nemůže nic překvapit, ale téměř vždy se mi povede zase najít nějakou novou uličkou nebo průchod, který ještě neznám (a nebo jsem ho třeba zapomněla :grinning: ) Hodně za to vděčím manželovi, který to se mnou sdílí a je také rodilý Pražák :grinning: . Ovšem ty nejkouzelnší místa, kde člověk nezavadí o turistu a je třeba jen 500 m od Orloje jsem si většinou našla sama :grinning:
Každou chvíli mi dorazí brácha. Tak přeji hezký víkend a v pondělí zase ahoj!!!
Monči, jestli bude procházka na Hamerák, tak můžu, kterýkoliv den mimo pondělka...
20. čer 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravim vas z Moravy, tak uz mame vybrane prstynky (asi behem 10minut), no a saty si tady taky stopro vyberu, v Praze si za tu mou slevu koupim asi jen bizuterii. Zkusim hodit do alba nektery satky co sem zkousela, mohly byste mi poradit :wink:

No brusle jsou jedem z mala sportu, ktery me moc nebere, ale je fakt, ze se da provozovat s kocarem...

Jinak me stvete, konecne jde nekdo do Milicaku a beze me :angry: :grinning:

Xenusky jsou uz asi pryc, tak snad se tam maj dobre..
20. čer 2008 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v babare mam 5 satu.

Moni, hezkek sportak, mate tam jeste dost mista :wink: Jinak ja Zivot jeste nemam, ale verim, ze sezenu.

Ja bych moc rada na Hamr, v Ut ale mame kalmetizaci a ve St navstevu, ale ta by mozna sla presunout..
20. čer 2008 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babara neboj určitě ještě do Milíčáku půjdem :slight_smile:
20. čer 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem jukla na fotky těch svatebních šatů a podle mě ti nejvíc slušeli ty druhý a čtvrtý šaty, hezké jsou všechny ale tyhle dvoje mi k tobě nejvíc sedí a sluší :slight_smile:
20. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme byli u doktorky, aby ho zvážila, jestli neřve hlady a tak hlady rozhodně ne. Je to tudíž nerváček, takže nám doporučila zkusit tu Vojtovu metodu. Prý to má ohromné úspěchy, tak uvidíme. Takhle bych z něj byla za chvíli vynervovaná i já :grinning:

Barčo jukla jsem na šatičky a jsou moc hezké. Mě se líbí č. 2 a taky č.3 - ty jsou takové odlišné od jiných. Já jsem taky neměla klasiku čistě bílé a měla jsem s tím velký úspěch. Měla jsem je do červena. Mám album na Beremese. Ale v těch šatech strávíš třeba celý den (já jsem jen ráno oblékla a svékla v noci doma, chtěla jsem si je užít), tak se v nich hlavně musíš cítit ty dobře a pohodlně!!!
20. čer 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barčo jukni na net na Bodovou metodu je šetrnější než vojtovka , ale nevim jestli by vám to doporučili
20. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo já ti nevim zda to je Vojtova metoda, to jsem si vydedukovala sama. Doktorka tomu říká rehabilitace, tak uvidíme co to bude :grinning:
20. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kam na ně jdete?
20. čer 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někam mezi Budějovickou a Pankrác.Je to Centrum léčebné rehabilitace, Horáčkova ulice, zastávka Krčský hřbitov.V pondělí si mám zavolat na kdy jsme objednaný a ke komu. Dnes si napsal jen naše údaje. Tak jsem na to zvědavá.
20. čer 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je Vojtovka tam jsme také chodili, tak si obal nervy bude u toho dost plakat, ale hlavně aby vám to pomohlo
20. čer 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem, že metod mají víc. Tak jsem na to zvědavá, to že u toho řvou jsem taky slyšela, tak už se bojim co mě čeká. ALe prý to pomáhá tak uvidíme. Teď třeba vydržel hodinku povídat si v postýlce, ani jsem o něm nevěděla. No teď už zase brečí, asi by chtěl spinkat a neví jak. Jdu se mu věnovat :grinning:
20. čer 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo 77 dnes dorazil ten Baby otisk a je to moooc hezký. Přišlo to včas, neboť jeden budu zítra darovat kamarádčinýmu Vojtíškovi k 1roku.Aby mu taky udělali otisk nožičky či ručičky. Myslím, že velké to je dost, že se to tam vejde. Jedeme k nim zítra dopoledne, budeme grilovat a užívat si a budeme tam spát. Tak se už moc těšim jak vypadnu z bytu :grinning:

Tak hezký víkend všem, papa :wink:
20. čer 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek