• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Naro, o porodný jsem žádala na Radnici P-4 v Táborské ulici v Nuslích. S tím ale problém nebyl, já mám problém s vyřizováním pen. pomoci v mateřství, protože jsem do října byla student a pak jsem měsíc byla nezaměstnaná (pochopitelně, v 8. m.) no a oni s tím mají nějaký administrativní problém, protože mě honí kvůli potvrzením ze školy.....atd. Vůbec tomu nerozumím :confounded: Navíc Jiřík se narodil 29.12. - takže do konce roku 2007 musím podat starou žádost a od 1.1. 2008 musím podat novou žádost :angry:
K tomu potřebovali nějaký potvrzení ze sociálky, že nemám nárok na mateřskou, takže já jsem ve středu obíhala úřady kvůli potvrzení o dávce, na kterou nemám nárok - fakt k vzteku!!!!! :astonished:

Na srazík klidně taky půjdu :slight_smile:
11. led 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak stačí srazík jen domluvit. Mě to je jedno téměř kdy, záleží spíše na našich maminách. A ty nám Naro snad do té doby neporodíš :slight_smile:

Jen holky moc nevim kde se sejít, aby to bylo nekuřácké jak kvůli těhulkám tak mimískům. Napadá vás něco?

Terezko tak to je fakt síla tyhle úřady. Místo aby jsi odpočívala doma, tak takhle lítáš. No úřady to je fakt děsný!!!
11. led 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já znám jednu zaručeně nekuřáckou kavárnu, často tam chodí maminky s dětmi

www.vesmirna.cz

je to kousek od Václ. nám. a funguje to jako chráněná dílna. Obsluhují tam trochu postižení lidé, ale kafe/čaj mají dobrý. :grinning:
11. led 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko to vypadá moc hezky a mají samé dobroty na nervy :wink:
11. led 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju, místečko je fajn, jde hlavně, abyste se tam dostaly s kočárky. A taky abychom se shodly na termínu...:slight_smile:)
11. led 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem, strasne dlouho jsem tu nebyla,ja to totiz nestiham,mam strasne urvane miminko :frowning2: ,rve od rana do vecera a od vecera do rana,je to silene,taky nechce spat v postylce tak ho mam u sebe v posteli,no ja vim je to spatne ale to rvani me rve usi.Taky mam od vcerejska vysoke horecky,asi se mi dela v prsu zanet,porad kojim ale dela se mi strasne moc mlika a ja nestiham ani odstrikavat,je to k zblazneni. Moc rada se pridam tez na srazik. Mejte se nadherne a ja se zase nekdy zastavim.Pa :grinning:
11. led 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Vesmirna se mi taky libi. Jeste jsem tam nebyla, tak rada vyzkousim:slight_smile:

Pristi tyden bych mohla asi jen ve ct dopo, ale dallsi tyden je to uz pohoda. To mame jen v pondeli ve 12:45 plavani, jinak muzu kdykoliv:slight_smile:
11. led 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky termín nám snad nějaký vyjde. Já můžu téměř kdykoliv, takže záleží asi spíš na maminách s miminkama.

Ahoj Monci, tak to máš fakt veselý. Miminko ti dává zabrat viď. Držím palce ať jsi v pořádku a snad ti to taky s náma vyjde na srazík :slight_smile:
11. led 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja nadhodim: co takhle ve stredu 23.1. treba ve 14:00?
11. led 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy a těhulky z Prahy 4 :slight_smile: Tak už jsem úspěšně doma na mateřské, snad už bude víc času i na návštěvy koníka :grinning:
Najde se tady nějaká těhulka nebo mamina poblíž Opatova? Sice už v Praze bydlím několik let, ale všechny moje kámošky a kolegyně z práce jsou zatím bez mrňousů, takže nemám moc s kým co probrat nebo si jen tak pokecat... tak třeba by se našla nějaká podobná těhulka/mamina :slight_smile:
12. led 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett termín beru a vyhovuje :slight_smile:

Ahoj Wafiku, tak si mateřskou hezky užívej a poslední dny klidu :slight_smile: Já bydlím v Libuši což sice není u Opatova, ale daleko to taky není. Já mám taky spoustu kamarádek, ale bez dětí, takže mají teď jiné starosti. Tak se přidej na srazík a poznáš další holčiny se stejným problémem :wink:
12. led 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata :grinning: , tak ten muj malej raubir konecne taky spi tak vyuzivam prilezitosti napsala.Barbarku,je to velka drina,to mi ver,nevim proc je malej tak urvanej,nejhorsi jsou vecery,to se od nej nemuzu ani hnout,snas se to po sestinedeli urovna jinak skoncim v blazinci :frowning2: Horecky uz nastesti opadly tak je to dobre,ale prsa bolej stejne. KETT,termin me take vyhovuje,s malym se prizpusobime,neni to problem. Barbarku jeste k tobe,mam ten samej problem,plno kamaradek ale vsechny svobodne a bezdetne a ty presne resi uplne jine starosti nez ja a pleny a kdy zase budeme kojit atd. Wafiku,moc te zdravim,ja bydlim na Hajich coz je kousek od Opatova,pokud budes chtit muzeme nekdy zajit na pokec,rada chodim do centra CHodov nebo muzeme jinam jak budes chtit.................... Tak se opatrujte a budu se tesit na srazik........Mona a Danik.........
12. led 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky čau, ten sraz mi nevyhovuje, to mám zrovna sraz s kámoškou na budějárně ...

ale jinak já bydlím mezi hájema, opstovem, chodovem, ofiko jsou to háje a kdo by se mnou šel na prochajdu, toho vátám, protože je to pruda chodit pořád po leoparku sama.

Takže já navrhuju pro jižňákovský holky pondělí 12:30, zastávka Brechtova, si vás tam vyzvednu a pojedem drandit do lesa??? Wafik, Monciicak??? Co???

Jinak Mon neboj, my taky řvali a pořád řveme, přes den mín, ale večer to rozjede tak, že ačkoliv je na flašce, neodvážím se od ní hnout. Ale prej řvoucí děti budou inteligentní, tak musíme pro ty genie vydržet. Ale je to na palici.

tak co holky ta prochajda???
13. led 2008 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarek: já si spíš budu užívat zařizování, nákupů apod. - doteď jsem chodila do práce, takže jediné co máme, je kočárek, protože tam jsem měla strach, že už nebude (máme Jane, takže se tam právě lámpou kolekce 2007/2008)... teda máme, je hezky ve skladu u prodejce :grinning:... a zbytek mě čeká teď, tak snad to všechno stihnu... a nezblázním se z toho :wink:

jinak ten termín 23.1. by docela šel - zatím mám v kalendáři volný chlíveček :grinning:

moncicak77: tak to je supr, na Háje to mám kousek a centrum Chodov je taky mé oblíbené :slight_smile:, takže se určitě domluvíme - všimla jsem si, že jsi rodila v Krči a byla jsi docela spokojená... to mě moc potěšilo, taky na mě "zbyla" (začala jsem to řešit docela pozdě, netušila jsem, že v Praze s tím dělají takové cavyky, takže nakonec jsem to nechala spádově podle bydliště) a z většiny referencí jsem byla docela zdrblá... takže Tvoje pozitivní rekace, kterou jsem četla v diskusi, byla balzám na moje nervy :slight_smile:

bramburka: já jdu na 12 k doktorce a pak ještě s nějakými papíry do práce, takže v to pondělí mi to nevychází... ale zdá se, že to k sobě nemáme až tak daleko (teda soudím podle zastávky busu :slight_smile:), se můžem v poho domluvit na jiný den :wink:
13. led 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata, Bramburko,jestli chces muzu to pondeli jit a pujdu moc rada nebavi me chodit sama,ja bydlim kousicek od Brechtove,co ty vis,treba jsme sousedky? :grinning: Tak zitra ve 12:30 na zastavce Brechtova ok.? WAFIKU,urcite se taky domluvime a vyrazime,neni problem,zajdu s tebou kamkoliv i na nakupy.A s tou Krci,jsem nad miru spokojena,vazne jsem se tam bala jit a nakonec jsem stastna ze jsem tam sla rodit,budu ti vypravet osobne,pisni termin kdy se ti to hodi a ja se prizpusobim ok.?Budu se tesit........... :wink: Tak zatim pa jeste se tu stavim vecer na kukajdu zda se neco nezmenilo.............
13. led 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, do centra chodov chodím taky pořád, asi tam teda zrovna v pondělí skočím, na rohu je tam příjemnej krámek na dětský věci - e-shop babym mají i webovky a nejsou tak moc drahý.

jinej den taky klidně, ale spíš teda až další tejden.

jinak krče se neboj, zkus jít do nadstandart, to je prostě nesrovnatelný, ale sestry jsou fajn i na šestinedělí a na porodním sále si není na co stěžovat, dokonce mi říkali, jaká jsem byla statečná, což teda není pravda :grinning:
13. led 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda holky to se to rozjelo, to je fajn. No koukám, že srazíky se jen hrnou. Když zítra bude hezky a já budu sama, tak bych třeba dorazila za váma. Zastávka Brechtova je jaký autobus? Od nás nějaké autobusy tím směrem možná jezdí. Každopádně bych dala zítra dopol ještě vědět jo? :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramburko tak dame zitra sraz ve 12:30 na Brechtove a muzeme se jet podivat na Chodov spolu co ty na to?
13. led 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncicak77: supr, určitě dám ještě přesně vědět... předběžně bych to viděla buď na středu dopo nebo někdy v pátek... nebo až pak ten další týden... prostě jak se domluvíme :slight_smile: jinak rozumy a zkušenosti budu "tahat" moc ráda :wink:

bramburka: v Krči nadstandart samo plánuju... ale kdo ví, jestli mi to vyjde, je to docela o štěstí, co jsem slyšela/četla... ale když jsem tam byla v listopadu na čumendu (myslím tím prohlídku porodních sálů a spol :grinning: ), tak říkali, že plánujou nějaké rozšíření nadstandartu o nové pokoje, tak to třeba bude lepší :slight_smile:
13. led 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím, mě vyhovuje srazík ve Vesmírné, takže tam určitě dorazím, pokud to bude ještě možné a nebudu v porodnici:slight_smile:) Jinak příští týden můžu asi jenom ve čtvrtek, ostatní dny jenom v určitý hodiny.
Holky, koukám, že jsme na tom všechny stejně, žádný kákošky nemaj děti... Je fakt, že já už se taky skoro o ničem jiném než o mimču nedokážu bavit a hlavně mám teď daleko více času a hlavně v jiný době, než všichni pracující... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně...

jasně, ok, --brechtova 12:30, jedem na chodov, nastoupim tam, asi se poznáme podle kočárků... jinak mamm takovej dlouhej fialovo růžovej kabát... :grinning:

barbarek, je to 154, 203, 170 - jezdí přes háje
13. led 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kun na prd se mi to vymazalo tak uz nic... :confounded:
13. led 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramburko,super,bus jede ve 12:37 a je nizkopodlazni takze parada,budu se tesit................ Barbarku doufam,ze se i ty pridas?
13. led 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu tam, kdyztaj nemusime na chodov, ale klidne cournem do lesa, jak budes chtít. Malá zase blbne po 3 hodinách i v noci, pak to blije, tak sakra proč se budí když nemá hlad!!! :angry:
14. led 2008 ve 03:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja dnes hlasim uspesnou noc,malej spal celou dobu v postylce,asi vyvesim prapory,vzbudil se jen o pulnoci a v 5 hod.rano na kojeni,pak v 8 hod.a pak teda vyvadel,ale to uz me nevadilo,hlavne ze spal v postylce.Bramburko jak chces,me je to uplne jedno kam pujdeme.Ja sice potrebuju hlavne do lekarny a na Haje do Rossmanna,tak muzeme se projit tam a nemusime na Chodov,tam pujdeme priste az nas bude vic..........
14. led 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem včera nečekaně měla doma manžela, tak jsem nikam nešla. No a od té doby nějak nefungoval koník, až teď. Je to fakt děs :cry:
Včera jsem se objednala na 4.3. na předporodní kurz, tak se těšim :grinning:
15. led 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj vespolek:slight_smile: Taky hlásím nefunkčního koníka... dostala jsem se sem naposledy včera dopo,než jsem odcházela, a pak už nic :unamused:
Jinak jsem včera někde chytla nějakého bacila - kdo ví, jestli u doktorky v čekárně nebo v práci... nebo spíš v MHD... tak tento týden asi spíš proležím než prosrazíkuju :frowning2: A to jsem si ještě nedávno pochvalovala, jak tuto zimu odolávám :grinning:
15. led 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
vubec jsem se sem nemohla dostat. Manzel je nemocny, tak jsme odjeli k babicce.

Do centra Chodov chodim taky casto:slight_smile: Az budete pachat neco dalsiho moc rada se pridam. Jinak se budu zatim tesit do Vesmirny:slight_smile:
15. led 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,konik proste vcera neskakal :grinning: :grinning: Wafiku tak zitrek radeji pada at neni malej nemocnej. Jinak se tez tesim do vesmirny.Urcite zase nekam vyrazime,nakonec jsme s Bramburkou courali jen po Hajich,na Chodov se jde priste..........
15. led 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncicak77: se rozumí samo sebou - už jsem raději zrušila i zítřejší večerní návštěvku kolegyňky, ať nepřenáším :grinning: bacily :grinning: budu holt na domácí kino koukat sama :wink: stejně bych na ten srazík ani nedolezla... se už tak doma jenom ploužím :confused:
15. led 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek