• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj vsem,
tak jsem vas horko tezko prelouskala,vcera jsem sem odepsala ale opet se me to vymazalo :frowning2: a nebavi me to psat znova :frowning2:

Jahu,ten cam apollo je moc pekny a ty pultiky jsou super,ale me vadilo to misto,ze je tam toho malo,ale ja uz to neresim,zatim zustavam verna tomu svemu a jsem nadmiru spokojena :wink:

Moni,ano,jsem moc rada ze jsem nakrmila mravenecky :grinning: :grinning: alespon nekdo se mel dobre :wink:
Urco brzo do Milicaku vyrazime,bylo to tam super az na ty komary a otravne mouchy :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Baro,taky juknu na saticky a pisnu....
Mam zamluveny zivot i na priste i ten posledni u nas v trafice,ale ted ho vzal pritel a nevedel ze beru dvakrat...

Barco,tak jak jsi na tom s odsavackou??
Snad to Ondraskovi pomuze,drzime palecky :wink:

Tak bychom mohli na Hamerak ve ctvrtek???Vyhovuje Vam to???

Kristynko,a jestli budes chtit,muzeme nekam na prochazku v utery nebo ve stredu a samozrejme se muze nekdo pridat kdo bude chtit................
20. čer 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,
me se na tobe moooooc libi satecky c.2 a satecky c.4 ,slusi ti :wink: :wink:

Ja jedu zitra do Zoo,strasne se tesime,jedu tam z jednou holkou z konika,prijedou s rodinkou na vylet do Prahy,tak se tu take mejte krasne,vsem preji nadherny vikend :wink: :wink:

Barco,no uz se tesim na otisk :wink:

Vidis,tak bychom mohli s Kristynkou dojet ve stredu k tobe,co ty na to a ty Kristynko a Frantisku???
20. čer 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky... takové chutě tady děláte... horké preclíky... a s česnekem k tomu... co já bych za to dala... teda já bych dala nevím co i za obyč topinku s česnekem nebo bramborák... uááááá... honí mě mlsná... česneková cibulová... jak já tyhle dvě věci miluju... a prd:grinning: A Lambrusko mám taky ráda... ňamy ňamy... mám pár lahví i doma, ale... ale:grinning: Si holt budu muset počkat...:wink:

Barčo - barbarku, u koho jsi byla na neurologii? Teda jestli to není tajné:slight_smile: S tou rehabilitací uvidíš, co na to nasadí... mě nasadili Vojtovku a... malý to snáší docela špatně, jako psychicky... změnil se:frowning2:, takže zvažuji návštěvu jiného neurologa, ať se na něho podívá a posoudí... jestli je nezbytná opravdu ta Vojtovka nebo by šlo něco jiného... dívala jsem se jak na tu Bodovou metodu, tak Bobath metodu... jen nevím, jak si to mám prosadit, když doktor i rehabilitační sestra jsou zastánci a provozují jen Vojtovku... ach jo...:unamused:

Moni - moba, ty s tou Bodovou metodou máš zkušenosti? Ty stránky jsem už taky objevila... zvažuju to, protože ten Vojta se fakt nedá...:unamused:

Jahoda1975 - normálně si mě zaskočila, my jsme se potkaly v nemocnici v Krči?:slight_smile: Já jen že na obličeje mám dobrého pamatováka:wink:, a podle Tvé fotečky v profilu docela tápu... nevybavuje se mi ani poradna, ani žádné ze školení, na které jsem tam chodila:slight_smile:

Baru - babaro, tak nevím, jetsli bylo dobré se nás ptát, protože každá zjevně máme jiný názor:grinning: Mě se třeba moc líbíš v šatičkách č. 1 a pak v č. 4:wink:

Monči77, do Milíčáku jsem taky chodila... teď už nechodím, protože - pominu-li hrůzu chodit s ním kamkoliv, protože chuděrka děsně pláče:frowning2: a lidi na mě koukají jak na krkavčí matku a sem tam to i tak komentují:angry: - je tam děsně komárů a much... sice mám moskytiéru, takže malej je v poho (i když na ní chudák vždycky vyjeveně kouká, co jsem si to jako zase vymyslela:grinning:)... ale já pak vypadám jako jeden velkej štípanec:grinning::grinning::grinning: A k tomu přetáčení na bříško - buď ráda, že se začal přetáčet až v tom pátém měsíci... nehledě na to, že v knížkách je to přesně ten správný měsíc, kdy se děti většinou přetáčet začínají:slight_smile:... protože ho tím pádem nebaví žádná skvělá hrací deka Melody Maker, kterou mu mamka objednala... na hračky juknul na pár vteřin... a už se překulil:grinning: Je teď pořád na bříšku... nic jiného ho neba... a samo že za chvilku už ho to štve, tak začne kvílet... a jen co ho přetočím, tak se ani nenarovnám... a huž je na tom bříšku zas:grinning::grinning::grinning:

Holky, chtěla jsem se zeptat, jak snáší vaši mrňousci takhle vedra? Malej je z nich totiž úplně mimo... a nejhorší je, že nemůžeme ven... a on jinde než venku v kočárku neusne... doma klidně prořve i tři hodiny, jak je děsně unavenej, ale nezabere... ani v postýlce, ani v lehátku... zkoušela jsem ho i na rukách nosit... nic nezabírá... jen venku v kočárku:frowning2: Sice tak na půl hoďky, to je v poslední době jeho maximum:stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale jsem ráda i za to... takže vyhlídka na příští dva týdny mě děsí:frowning2:
20. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tím že nemůžeme ven jsem samo nemyslela žádné domácí vězení:grinning::grinning::grinning:, ale pouhej fakt, že v těch vedrech prostě venku na sluníčku být nemůžeme...

Kdybychom nemuseli chodit na tu neurologii a rehabilitace, tak huž mě v Praze do podzimu nikdo neuvidí... takhle můžeme jet s malým k našim asi jen na srpen (máme to přes 400km)... jak já se těším... na baráček u lesa... s velkou zahradou a terasou... a studeným sklepem... a všude kolem plno stromů=stínu... uáááá:grinning::grinning::grinning:
20. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wafik nemáme žádnou osobní zkušenost, jen když byl Patrik malej tak se mu stáčela nožička víc dovnitř tak tak nás poslali na Vojtovku byli jsme tam asi 4 a pak jsem našla tu bodovou metodu a byla rozhodnutá že s Vojtovkou seknem, bylo pro mě i pro malého hrozný trpěli jsme oba, ale když jsme šli na poslední mnou danou návštěvu Vojtova reh centra kde nám řekli že je to už lepší a měli jsme postupně snižovat počet cviků za den a hlídat jestli se to zase nehorší, tak že jsme na bodovku nešli Vojtovo cvičení ukončili a konečně se nám žilo fajn, ale podle mě je ta bodová metoda rozhodně šetrnější, možná bych se pokusila tam zavolat a poradit se jestli by ta bodovka byla i pro vás, četla jsem že na ní chodí i děti které jsou neklidné, divoké a tak . No a uvidíš co ti řeknou
21. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem psala minuly tyden prispevek do diskuze a cely mi to spadlo :angry: , pak uz jsem nemela cas.

nara obdivuju, kolik toho zvladas s malym Frantiskem.

Jahu, tak treba muzem nekdy to kocarko brusleni vyzkouset :slight_smile:

babara, pekny saty sou vsechny, 2 se mi na tobe taky libi

K vasemu vyletu na Hamerak se radi pripojime, ale nemuzem v utery :unamused:

V patek jsme byli s kamaradkou v praci ukazat nase mrnousky, bylo to docela tezke se zesynchronizovat casove, ale nakonec se povelo, kamaradka ma holcicku o 3 tydny starsi nez je Lukajda. Bylo to spravnacky chodit do prace jako 2 pupkandy :slight_smile:

Tak zatim hezkou nedeli a budem se tesit.
22. čer 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarek, drzim palec at vam ta metoda pomuze :wink:

my mame jit s malym na kontrolu az nekdy v koncem cervence. Zda se mi to hodne zadlouho, tak nevim jestli je to tak normalni. Ale pry kdyby byl problem mame se ozvat i driv. No nevim :unamused:
22. čer 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak vcera probehl vylet do zoo a bylo to naprosto uzasny,pocasi se nam vyvedlo,nebyla zima a ani parak,proste akorad,Danecek byl trosku uknourany,ale dalo se to,je to skrz zoubky a to se musi pochopit.

Musim se pochlubit,Danecek ma od soboty prvni zoubek a vypada to,ze se klube i druhy,je kazdy vecer strasne urvany,usina az v pul 10,tak je veselo...................

Tak podle toho jak jsem koukala by se mohlo na Hamerak ve ctvrtek,jste pro?????????,
22. čer 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,uvidis,urcite ho hraci deka zaujme,Danula je z ni nadseny,i kdyz je pravda,ze ted uz je spis mimi deku,pretoci se na brisko a plazi se jak slimak,tak ho vetsinou najdu pod stolem :grinning: :grinning:

Andrejko,to me povidej,taky jsem psala vzkaz a vymazalo se mi to,je tod des,bud to nefunguje vubec nebo se mazou zpravy...

Tesime se na vas :wink:
22. čer 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no já si to pro jistotu vždycky zkopíruju, než to odešlu... jinak bych tady měla tak polovinu příspěvků... kůň maže jak divej:grinning::grinning::grinning:
23. čer 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,asi se to budu muset taky naucit.....

V drogerii ROSSMANN maji od 23.6.-29.6. akci na SEBAMED BABY (mycí emulze ) za 129 kč a k tomu zdarma Humana Keksíková Obilno-mléčná kaše,tak kdo kupujete Sebamed,šup do drogerie :wink: :wink:

Taky maji vhlčené ubrousky od Nivea Baby 3*63 ks za 159 kč.(jsou bez parfemace)
23. čer 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,

mám chvilku tak píšu. V sobotu jsme byli na oslavě 1.roku kamarádčina chlapečka a bylo to super. Chtěli jsme tam spát, jenže já jsem dostala opět menzes (po 21 dnech..mám v tom nějak chaos) a to nejraději spim doma. Tak jsme tam strávili příjemně celý den.

Mončo77 gratuluju k zoubku!!! Našla jsi ho ty, dostaneš šatičky?? JInak odsávačka nic moc, odsávala jsem 2X a skoro nic z toho. ALe je zvláštní, že pak mi šlo ještě ručně odstříkavat.Tak buď jsem to dělala blbě a nebo to na mě neučinkuje. Tak na to prdim. Pořád kojim a k tomu dokrmuju, tak aspoň něco.

Jinak nám se už podařilo zvýšit rekord.Usíná kolem 19.3O a budí se na jídlo až kolem 5h. Pak ještě cca do 7.30 usne, tak paráda. :grinning: A naučil se výskat, tak to to je docela sranda :grinning:

Ohledně té středy u mě...plánuju odjet k mamce, ale mám nějaké zařizování, tak nevim jak to skloubim. ALe dám zítra vědět jak to vymyslim. Na cvičení s Ondráškem jdu až příští středu, tak jsem na to zvědavá.

A kdybych neodjela tak jak vypadají vaše procházky na Hamráku? Jezdíte do Záběhlic? A jsou to dlouhé procházky? Já že bych se případně zkusila přidat. Z chůze nemám ani tolik strach (moc dálky teda neujdu), ale spíš vystupování a nastupování do autobusu.Schody jsou pro mě docela náročné :frowning2:
23. čer 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak to blbý ve čtvrtek nemůžem jedem na Jinák na kyčle a to jsem si myslela že konečně se dostanu na ten Hamerák,ach jo :frowning2:

Barčo babarek já mám odsávačku od Aventu, tak jestli bys jí chtěla půjčit, mě to sní šlo ale kamarádce to nešlo, je to různé

Mončo 77 gratulujem k prvnímu zoubku a přejeme aby vás moc netrápili
23. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Barco,
zoubek jsem samozrejme nasla ja v zoologicke zahrade :grinning: ,uz nas bolest trapila doma tak 3 dny a v sobotu se proklubal,mela jsem takovou radost,ze jsem mu tam cinkala lzickou :grinning: :grinning:

Tak dej vedet skrz tu stredu,at ti konecne zaplatim ty pytle a taky at si vezmu ten otisk,pojedu k mame,tak at ho mame doma,je to pro ni darek.

Moni,zoubek uz nas netrapi nastesti,jen to prorezani bylo desny,kazdej vecer rval :frowning2:

Na Hamerak by se melo jit ve ctvrtek,pokud holky souhlasi????????
23. čer 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se na chvilku zase dostala k Netu a to jsem si myslela, že bude tenhle týden víc času, zase jsem se sekla :grinning:
Mám tu stále bráchu, hodně nám tu pomáhá, teď staví s manžou plot, takže si ho hýčkám a jsem ráda za každý den, o který si u nás prodlouží pobyt, protože je za ním vidět spousta práce :slight_smile: . A ještě mi i docela pomůže s Františkem, když jsme tady sami a taťku máme v práci. Takže víkend pracovní, akorát neděli jsme strávili u tchánovců na chalupě. A dneska jsme to taky měli "volnější". Dopoledne jsem byla na informativní schůzce v Libuši (myslím, žes tam chodila plavat Barčo, než přišel ten zatracený kotník) na plavání a od 29. 7. začínáme na ostro :slight_smile: Tak jsem na to moc zvědavá, doufám, že Františka neutopím. No a pak jsme vyrazili na Hamerák, kde jsme i poobědvali a doplácali jsme se domů asi ve tři.
Brácha nenechal manžu oddychnout, když se vrátil z práce a už začali dělat..., ještě, že nemáme venku světlo, tak je aspoň soumrakt zažene domů...
Holky, držím palečky, aby vám broučci neplakali a cvičení jste zvládali, co nejmenšími obžítemi.
Monči, gratuluji k zoubku!!! :grinning:
Vypadá to, že snad od středu, budu zase volná, takže s vámi ve čtvrtek na Hamerák snad vyrazím...
23. čer 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak to vypadá, že do Děčína pojedu tak ve čvrtek, tudíž středa platí a klidně doražte.Nezajdeme zase na oběd do té hospůdky???

Já jsem dnes skoro celý den čekala až dovezou Avon a pak jsem musela na sociálku kvůli porodnému. Sotva jsem dnes došla domu jak mě bolala noha. A ještě to vedro k tomu...no děs!!!
23. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se byla podivat dnes v praci,vedouci si chovala maleho,jednou rukou ji drzel za vlasy a druhou ji drzel za halenku ve vystrihu :grinning: :grinning: ale cesta des bes,strasny vedro,prijela jsem domu,maleho nakojila a hodil slusnou tycku,no hruza :frowning2:

Barco,jasne ze zajdeme na obed do hospudky,tam to bylo super :wink:

Kristynko,pridas se ke me v tu stredu??Jste strasne sikovny,vidis,za chvili budete mit baracek cely hotovy....

Take bych chtela chodit na plavani,ale tady k nam se me chodit nechce,i kdyz je super,ze je tu slana voda...
23. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok Mončo tak s tím počítám. Přidá se ještě někdo??? Snad nebude takové vedro, tohle je fakt hrozný!!!!!!!!!!!

Já chci taky plavání od září, ale pořád nevim kam. Tady u nás je super, ale je to drahé. Ale zase je to super prostředí a slaná voda v bazenu. Chodila jsem tam na to těhotenský plavání a paráda. Pak je někde v Modřanech, ale to prý tak super není a proto je levnější. Tak nevim nevim :frowning2:
23. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro tak jsem koukala ze mas dalsi nove saticky,slusi ti i ty c.6 :wink:

Barco,pekne fotecky z narozenin :grinning: :grinning: malemu slusi cepicka :grinning: :grinning:
23. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viď byl to fešák a byla to skoro jeho velikost :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,u nas prave je to plavani take ve slane vode,ale 10 lekci stoji 3300 kc.,tak vubec nevim,ted o prazdninach bych stejne nemohla,pojedu na mesic k nasim,malemu jsem koupila bazenek,tak se tam bude rochnit,uz se mooc tesim.
Dorazim zase v pul 12,jo????
23. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je to snad ještě dražší. Ale já chci chodit od září určitě, malej koupání miluje, tak by se mu to mohlo líbit. Jednou bych do toho peníze vrazila a zkusila to. Tak to máš fajn, že jedeš k mamce, to si budete hezky užívat. Já chci jet tento týden na pár dnů k mamce, tak snad to Petrovi vyjde nás tam hodit. Já jsem totiž ještě s tou nohou neřídila a nevim jestli bych to zvládla :unamused:

Jasně doraž na půl 12 a já budu připravená, aby jsme šly rovnou na ten oběd :slight_smile: A co Kristýnka taky se přidá???
24. čer 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že zítra na půl dvanáctou také dorazím :wink:
24. čer 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se picnu celé se mi to vymazalo

Tak znova Mončo 77 nám při porřezávání pomáhal calgel namazala jsem mu dásničky a bylo líp

Barčo do jaké hospůdky jdete? To asi neni to Domyno? Nebo jo?

Nara to máte pomocníka, to je jasné to se to pak maká jinak když to jde pořádně od ruky :slight_smile:

Mrzí mě ten Hamerák, ale ve čt jedeme na Jižňák na kyčle, mám už teď hrůzu co nám řeknou nemá totiž ještě jadýrka, a jestli ani teď to nebude lepší tak nás čeká genetika no tak mám docela hrůzu jak dopadnem, raději něž tam tak bych šla s vámi
24. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,super,tak se tam vsichni sejdeme,pred barakem :grinning: :grinning:

Moni,ja mam ten calgel taky doma,natirala sem mu to s nim....jinak malej taky jeste nema ty jadyrka,zitra se taky budu objednavat na jiznaku do Palas athena :wink: taky jsem na to zvedava......

Barco,tak zitra :wink:
24. čer 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky diky za hodnoceni satu, krasne jste se neshodly :grinning: A muj favorit tady snad ani jednou nepadl :grinning:

Z Breclavi jsem si pro pripad privezla brusle, ale pekne stary, ze se za ne budu stydet :sweat_smile: Jezdi dost ztuha, coz s kocarem asi neva, jestli mi teda neujedete, clovek se nadre, ale o to vic aspon spaluje :wink:

Na CT se tesim, v kolik dame spicha? Tradicne v 11? Pujdem jak minule, ze vyzvedenem Andrejku a obejdem Hamr, nebo z druhe strany? Z ty druhy strany by to Barca mohla zvladnout ne?
24. čer 2008 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baro,asi ano,dame sraza v 11 hod.u toho Alberta nebo co to bylo za obchod,jak minule a jak pujdeme to nechame na ostatnich,vzdyt tam nejak dorazime :grinning: :grinning:

My dve dame sraz ve 170,nastoupim na Brechtove :wink:
24. čer 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo a Kristýnko tak zítra ve 12.30 před barákem. Kristýnko ty dorazíš asi zase malinko později viď...tak počkáme neboj :slight_smile: Už se těšim na dobrý oběd.

Moni nene do Domyna ne. Máme tady jinou restauraci, ne teda tak hezkou, ale je tam malá zahrádka a nikdo na ní nechodí :wink:
24. čer 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a koukala sem na beremese.cz na Andrejku a Barcu, moooc pekne satky a vubec cele nevesty jste holky byly!
24. čer 2008 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mame to doma nejak narocny, na crvtek se budu tesit, teda v 11 u Alberta. Jen aby nam pralo pocasi.
24. čer 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek