• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Krasne dobre ranko,cely tyden ma byt krasne pocasi :wink:

Taky jsem tam koukala na svatebni fotecky,krasne nevesty :wink: A ja nic,me hold nikdo nechce :frowning2:
25. čer 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nic nestíhám, takže jenom v rychlovce upřesňuji, že na Přírodní bych podle jízního řádu měla dorazit v 11,36 h. Eventuelně budu volat :grinning: . Už se těšíme!!!
25. čer 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vubec nevim zda zitra dorazim na Hamerak,rano jeste pisnu.... :wink:
25. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukla na pocasi a ma byt zitra pod mrakem :unamused: , dneska se tu prehnala pekna ulicha, no jsem na to zvedava
25. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jen hlásim, že zítra odjíždim k mamce a budu tam asi do neděle či pondělí, tak se tu mějte :wink:

Bouřka byla fakt děsná. Dělají nám novou střechu a blbci si tam dali polystyrenové balíky a ty lítali dolu. No a mě průvan bouchnul dveřma do obýváku a střepy se rozlítly po celé chodbě. A kuchyň mi plavala jak mi tam pršelo. No mazec :grinning:

Nevim zda se sem zítra dostanu, ale kdyžtak ještě písnu.
25. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidime.
Skoda Moni, tesila sem se na Danyskovy zoubky :slight_smile:
25. čer 2008 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to teda byl pofírunk venku, jen tak tak jsme stihli sundat kytky z oken, jinak by byly dole...
Barčo, to je teda hustý, ještě, že jste se o to sklo nepořezali.
Zítra razíme na sociálku, už mi skončila mateřská, tak si musím urychleně zažádat o rodičák!
Mějte se hezky a užijte si obídek na Hameráku!
25. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu dam rano vedet,malej ma strasnou rymu,bude super noc :frowning2: :frowning2: :frowning2: nevim kde ji chytil :frowning2:
25. čer 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme s Andrejkou samotny? Nerozmyslela sis to? Mam prijet? Kdyztak mi pisni sms, mas na me cislo? Radsi ti ho napisu do IP.
26. čer 2008 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
tak dnes nam Hamerak bohuzel nevysel,malej me proplakal skoro celou noc,ma rymu a rano mel horecky,odsala jsem mu nos,dala Panadol baby sirup a uvidime,des,po obede si s nim jdu lehnout,jsem nevyspana :frowning2:

Vse jsem musela zrusit,i zitrek :frowning2:
26. čer 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bydlim v Modranech, termin mam na Vanoce. Snad to nebude Stedry den, aby si uzil narozky a Jeziska zvlast :slight_smile:
26. čer 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze tady uz jsou vsechny spis maminky nez tehu, co? :slight_smile:
26. čer 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tehu jsou asi 3 nebo 4, ale schazime se spis maminy. Chodis do prace nebo ses na rizikovym? A kde presne bydlis?
26. čer 2008 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a zdravim hlavinku a vitam te mezi nama :wink:
Neboj,nejaka tehu se tu najde :grinning: kdyby nechodili tehu do prace,tak se muzou taky schazet :wink:

Baro,jaky byl vylet na Hamr a mas pro me zivot 5?????
26. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly jsme jen s Andrejkou a bylo to moc fajn.
Zivot jeste nemam, ale na Hajich u metra ho urcite jeste budou mit. Muzu ti ho zitra koupit. V Ut tam jeste meli z minuleho tydne.
Co Danecek?
26. čer 2008 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky to je počasí, ty vedra a pak buřiny :unamused:
Mončo 77 jak je Danečkovi? Snad lépe, letní virozka asi né?

Tak jsme dnes byli na těch kyčlích a žádná slává, čeká nás genetika v Motole ve třech letech znova kontrola na ortop, pořád to má špatný, sice jadýrka o trochu se zvětšila, ale má je jinak tvarované a kostrbaté nebo co, tak že nemám ani trochu radost, lítání po doktorech fakt nesnáším a ještě hůř když se týká malého
26. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zravim novou tvář Hlavinku, neboj to nevadí že jsi těhu já zase mám oproti holkám starší dítko, když se chce tak jde vše dohromady, tayk mám v Modřanech kamarádku ktrá je těhule ta má termín nějak říjen listopad.
A kde tam bydlíš znám to tam jen trochu
26. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dekuji za optani,Daneckovi neni lip,zacal kaslat a ma rymu,treba je to i k tem zubum,dr.rikala,ze to zase radi a my abychom neco nechytily.Cekam,ze dnes bude zase super noc,mame zavrene okno,tak je tam peknej parak,jenze malej spi odkopanej a nechci aby na tom byl jeste hur.

Baro,to budes hodna kdyz me ho koupis,ja se asi nikam nedostanu,nechci s nim chodit na to slunicko,dnes pres den i dost blinkal a vubec nechtel pit odeme mliko,musela jsem odsavat a davat do mrazaku.

Moni,to je mi lito,ja kdyz byla s Danulou na kyclich,tak jadyrka taky jeste nemel,ted s nim jdu 8.7.v 6.mesicich tak jsem zvedava jak na tom bude.DRZIM VAM PALECKY A MYSLIME NA VAS.
26. čer 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hamerak byl dneska fajn, bylo i pekne misto na sezeni akorat mel maly nejak vriskaci den, se kolem divali co mu delam ze tak obcas krici :unamused:

vitej hlavinko, ja jsem obcas psala do diskuze ikdyz jsem byla tehule. to vubec nevadi, neboj ten cas tak utece a budes s nama taky kocarkovat :slight_smile:

monci, preju brzke uzdraveni, mate to asi trochu tezsi. Ale zas je fajn ze uz je zoubek venku.
my mame jit na kycle zacatkem cervence, no jsem zvedava, co mi tam reknou.
26. čer 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
František už hodinu spí, to už se nám dlouho nestalo, aby usnul doma :wink:
Mrzí mě, že mi tentokrát nevyšel Hamerák, snad příště, moc ráda bych vás viděla!
Monči, držíme palce, ať je Danečkovi líp. My máme rýmu a kašlík už skoro měsíc, ale horečku naštěstí ne, doktorka nám taky řekla, že je teď prostě takový období a nic s tím nenaděláme...
Zdravím Hlavinku, v Modřanech mám praktického doktora, trochu to tam znám :wink:
27. čer 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,me taky ted Danulka spi,tak k rymecce se mu pridal kasel,no bajecny,ale horecku uz nastesti nema.
Taky jsem se tesila na Hamerak,ale urcite bude dalsi srazik a ten si nenechame ujit :grinning:

Andrejko,vazne mel Lukasek vriskaci,to u vas neznam :grinning: no jo,alespon vite ze ho mate :grinning:

Jinak do diskuze psal asi skoro kazdy jako tehule a uz z nas jsou maminy,utika to jako voda.........

Preji vsem nadherny vikend,ja si ho asi budu uzivat doma s malym.
27. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo 77 podlož Danečkovi v postýlce na spaní matraci, bude se mu lépe dýchat, taky jsme sei užívali a tohle pomáhalo hodně zvlhčovat vzduch, třeba ručníkama kolem postýlky a zrovna se vám hodí ta mořská voda z časáku Olynth já jsem mu to stříkala po každém odsání nudlí a balo mu lépe, držim palečky ať je mu líp :wink:
27. čer 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,matraci uz mame zvysenou,ten Olynth jsem nejak nevycetla od ktereho mesice nebo zda to vubec muze dite?
27. čer 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžou to už i malé děti a vy už zase tak melí nejste, tim nic nezkazíš naopak ta mořská voda je zdravější než kdejaké kapky na rýmu, ale to je samozdřejmě na tobě jestli to budeš používat, myslim si že uděláš jen dobře, zvlhčuje to nosní sliznici a i uvolňuje ucpaný nosík, je to přírodní tím mu neublížíš :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se s vámi loučím, brzy ráno vyrážíme k našim. Jsou tam pivní slavnosti a František bude mít premiéru našeho oblíbeného big beatové kapely. Takže pokud neohluchne, tak v pondělí se hlásíme zpět :grinning:
27. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak přeji všem krásný víkend a v pondělí ahojtě :slight_smile:
27. čer 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky preji vsem nadherny vikend plny slunicka :wink:

Moni dekuji :wink:
28. čer 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to je skoda, ze jste marodkovati, my jsme zatim rymu jeste nemeli, no nevim, prala bych si aby neprisla,ale clovek nikdy nevi. Preju vam hlavne brzke uzdraveni.

Vcera jsme jeli do Uhrinevsi za babi, maly pres den skoro nespal a pil po hodine, to byl pekne rozhozeny.
Vecer usnul pred desatou a spal do sesti rano, mel chudinka co dospavat.

Tak hodne zdravi a pohodovou nedeli.
29. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
Andrejko dekuji,me to ale prijde ze budeme mit rymu celorocne,pritel to ma taky tak :frowning2: :frowning2: uz jsme ale ok.

Tak jsem nasla dalsi akci na pleny: TESCO PLENY ZA 209,- ks (2.7.-15.7.)
: HUGGIES PLENY ZA 200,--podminka vzit 3 ks baleni ( Hypernova-2.7.-8.7.)

Asi tentokrat vyzkousim ty Huggies,mam Hypernovu bliz nez Tesco,jen nevim kolik je v baleni kusu?Vi to nekdo?
29. čer 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hlásim se zpět. Dorazili jsme už dneska.Petr jde zítra do práce a nemohl by pro nás přijet. Měl dneska volno, tak přijel včera a vyrazili jsme do nočního Děčína. Museli jsme využít toho, že máme hlídání. Jeli jsme do jedné restaurace kde hrála živá kapela, tak jsem si i malinko s tou mojí nohou trsla :grinning:

Mončo77 co Daneček? Já přijela do Děčína a spustila se mi děsná rýma a byla jsem vyřízená. Ale byly to 2 dny a je to celkem ok. Tak nevim, asi změna počasí či prostředí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek