• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
holky, tak jsme doma z řecka!!!! opálení ale nemocní, tak blbý, dostala rýmu z autoklimatizace, takže teplota a kašel a taky v očkách, ale než jsme odjeli, tak je zdravější, ale zítra pro jistotu pujdu k Dr. Pak hodim fotky a povyprávím.

Cesta tam 5 hodin zpoždění letu, v řecku stávka autobusáku - no commnet, ale Xenuš úžasná!!! futt se tlemila, v letadle se ji hrozně libilo. Kdyz videla moře nebo bazen, tak hýkala radostí, porad se koupala.Bazen byl kafe, moře 23 stupnu. No supr, ale teda ta rýma, škoda, no. A taky tuna komárů, kojeneckou vodu tam neznají, takže jsem převařovala tamtu a uplně v pohodě.

Co vy novýho?
29. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pár fotek pro zajímavost postupně tam hodim víc, ale jdu dát sprchu. http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/DovolenKos
29. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,vitej,Daneckovi uz je lepe,odsavala jsem a kapala do nosanku,dnes ale hodil 2 krat tycku,ale poradnou,asi z toho horka :frowning2:

Xenusky,vitejte zpet od more :grinning:

Tady nic noveho neni :wink: jen nejake drobnosti......
29. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
na společným termínu už máme dalsí těhu... to to jede. Já vas nák dočtu, ale jsme obě nemocné, tak nevim, jak to zvládnem. V pátek bych chtěla na chalupu, ale musim to promyslet.
29. čer 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
nějak jsem se sem nedostala, tak snad vás nějak dočtu ale koukám, že je tu nová tvář a hned těhulka prosincovka - tak to je super :dizzy_face:

hlavinka vítej - my také rodíme v prosinci, ale začátkem :wink:
29. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj xeneš vítejte doma, přeje ať se brzo uzdravíte

Mončo 77 to je faj že už je mu lépe, zato tady je to horor Patrik má zase horečky nad 39 zítra letím e k Dr, tak uvidíme, měl ty 3 klíš´tata tak se docela bojim za týden máme jet na dovču no super

Barčo tak to je faj že jste si udělali pěkný večer, ono je to někdy potřeba :slight_smile:
29. čer 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

taky jsem včera zapomněla přivítat novou tvář Hlavinku :wink: Já jsem z Libuše, tak jsme od sebe kousek :slight_smile:

Xenušky vítám doma, fotky jsou krásné. Já Řecko miluju, byla jsem tam jednou a byla jsem nadšená. Rozhodně tam pojedu zas. Jinak odsávačka na mě nějak nefunguje, skoro nic jsem neodsála, takže s díky vrátim :slight_smile:
30. čer 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru na někoho to moc nefunguje, mě to taky ze začátku nešlo a odsavala jsem jen vzduch, ale pak se to nějak rozjelo...tak to pak nějak přivez, já jí prodám na MMB.
30. čer 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Moni,to je mi lito s Patou,tak sup k dr.doufam,ze to nebude od tech klistat :frowning2:

Miso,koukala jsem jedne holcine tady na koniku do alba a videla jsem te tam,byl to nejaky mensi srazik,ale zaboha si nevzpomenu jak se jmenovala.........
30. čer 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj xeni omlu za včerejší překlep :confounded:
30. čer 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bláho asi už neumim psát měla to být omluva :slight_smile:
30. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme byli u Dr a prý je uplně zdravej tak já už ničemu nerozumim, od klíšťat to prý neni uši v poho na poslech taky dobrý rýmu kašel nic nemá jen ta hrozná horečka, prý na to asi bude trpět že prý to má těma horkama, je fakt že když někam jedem tak je upně durch a to během chvilky, asi budem muset koupit nové auto i s klimoškou :slight_smile: :grinning:
30. čer 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Mončo 77 byla jsi v těch Kunraticích já jukala na stránky a maj tam dost věcí a i levné čeká mě žehlení ach jo :frowning2:
30. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zdravím po víkendu.
Xenušky zdravím zpátky z dovolený, jste šikulky. Fotečky jsou moc hezký. Naši o víkendu plánovali dovču k moři a docela mě bylo líto, že nikam nepojedeme, ale asi by to pro mě letos nebyla žádná dovolená :frowning2: , tak to necháme až na příští rok. Alternativa, kterou jsme vymysleli bude taky dobrá.
Jinak František má za sebou první opravdický koncert(když nepočítám ty jeho :grinning: ), nebylo tam slyšet vlastního slova a náš brouček to celý prochrněl :grinning: Příští rok ho snad už vezmem i na nějakej festík :grinning:
Všem nemocným dětičkám přeji brzké uzdravení a maminkám pevné nervy.
Mějte se hezky!
30. čer 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni nevim, nemám na to trpělivost, tak na to prdim. Asi už to kojení moc naplno nerozjedu, ale nenervuju se s tím. Určitě ti jí nějak hodim. Buď až bude doma Petr nebo si někdy udělám cestu na Háje, to bych mohla zvládnout :wink:
30. čer 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bARU, V POHODĚ.

Tak Xenuš ráno bez teploty a ted to vylitlo zase pres 38 stupnu. Ach jo.
30. čer 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky,
hmm,koukam jak je to pestre,Danecek se dnes 2 krat pozvracel a ted vecer teda luxusne,dala jsem mu mliko s flasky a vse vyhodil i obed mrkvickovej :frowning2: :frowning2: se z toho zblaznim,kazdy den nejaka savle..........

Moni,jeste jsem tam nebyla,neni cas a malej je nejakej divnej,dnes za cely den spal ani ne pul hodky v kocarku,zvraci a koukala jsem ze se mu prorezava druhy zoubek.
30. čer 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a razi se tento tyden vubec nekam????????????

Kristynko,vitej po vikendu,Frantisek je zlaticko :wink:
30. čer 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět od Dr., Xenuška má opět antibiotika, nález na průduškách, takže zase bojujeme se sirupama. To je za trest. pro ní i pro mě.
1. črc 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci - no jo to byl pražský sraz prosincovek - byla to děsná sranda..chudák číšník z nás nemohl, ale byl skvělej, když viděl, že jsme těhule tak nám nabízel hned kávu bez kofeinu a tak a i nás vyfotil, ale zas jsme mu tam udělali pěknou útratu ono 5 hladových těhulý něco spořádá :grinning:

Včera jsem byla po dlouhé době v Milíčáku a byl to děs...je fakt, že už to bylo po osmé večer ale stejně..okamžitě se na mě nalepilo hejno hmyzu a hlavně komárů, psovi lezli i do očiček a nedali nám pokoj dokud jsme zase neutekli pryč z lesa na sluníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravim vsechny navratilce a marody.
My uz mame 3 mesice a podarilo se nam prekulit na brisko, sice dvoufazove nejdriv na bok a za hrackou, takzw spis nahoda, ale taky dobry. A uz hezky uchpujeme hracky a trefujem se s nima i do pusy :sunglasses:

Moni mam spatnou zpravu - Zivot 5 jsem zatim nesehnala, ale budu se jeste snazit.
Jinak ja sem k dispozici na prochajdu, muzem do Milicaku, k prehrade nebo klidne zas na Hamr
1. črc 2008 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky co to čtu - takové pěkné počasí a mimišáčci vám takhle stůňou :frowning2: tak moc moc přeju ať sou zase všichni brzo fit!
1. črc 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Baru, Hyneček je šikula!!! Hned je to veselejší, co???
Tenhle týden můžeme na prochajdu jedině ve čtvrtek a rádi s vámi vyrazíme!
Co malej Monči??
1. črc 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Mončo 77 a byla jsi s Danečkem u Dr? Když ti zvrací?

Xeni to je blbý že máte zase antibiotika a dáváš jí k tomu něco? Na srovnání tý střevní flory?

Barčo tak to je šikula, to začal brzo Patrik ten byl línej tomu se nechtělo nic
1. črc 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám jí Nutrolin - B, no nacpat to do ní je teda kumšt. My ven nesmíme, resp. smíme, ale ne na sluníčko, ale prostě to nejde že jo, v tomhle počasí.
1. črc 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem dnes byla na gyndě a vše ok. Normálně jsem tam z toho prostředí byla trošku nervní, protože jsem tam byla poprvé od té doby co jsem tam omdlela a zlomila si nohu. Ale zvládla jsem to.No a doktorka četla mojí zprávu o porodu a bylo tam porod koncem pánevním. Tak ještě že jsem měla toho císaře, protože jinak bych ho měla akutního. :frowning2:

Báro tak to je malej šikovnej. Náš to ještě neumí, ale 3 měsíce mu teprve budou příští týden. Ale dnes si zase poprvé šmudlal oči, když byl ospalej...je to roztomilý :grinning:

Dnes jsem si po gyndě udělala radost, koupila jsem si tričko a šatičky, tak mám radost. Moc se v nich manžovi líbim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Xeni to mě mrzí jak je Xenušce, tak snad bude brzo ok. Mám ti tu odsávačku dodat tento týden, nebo příští až budete ok?

Mončo77 co Daneček jak mu je?
1. črc 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,nebyla jsem s Daneckem u dr.dnes nehodil ani jednu,teda pred chvili trosku,ale to proto ze se najezenej otaci na brisko,a nevysvetlim mu to a nevysvetlim :grinning:

Kristynko,to je parada ctvrtek se nam take hodi a Bare taky,to je parada,chceme razit na Hamerak,co ty na to a kdo se jeste prida????????????????

Jo Moni,Danecek je taky linej,nic se mu nechce,kdyz ho posadim,tak jak ma tezkou hlavu,hned jde do predklonu az si liba nozicky :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru to je jedno, v pátek jeden na 9 dní na chalupu, pak tu budu 4 dny a jedu zase fuč a takhle to mam celý červenec, až přijedu, ozvu se tady na Koňovi.
2. črc 2008 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale možná bych to ráda prodala, dokud to má aspon do srpna záruku, kdyby něco, at ten někdo to může reklamovat, protože už mi utíká čas, tak já dnes hodím inzerát.
2. črc 2008 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
kdy vyrazite ve ctvrtek? ze bychom se taky pridali:slight_smile:
2. črc 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek