• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Xeni Petr dnes bude brzo doma, tak bych ti to mohla hodit.To bych ti dala odpoledne vědět a předem zavolala.A když by mu to nevyšlo, tak nechceš to udělat tak, že si dáš inzerát a já ti to pak hodim na poštu rovnou případné zájemkyni?? Mám tady poštu kousek, tak to není problém!! A když se to nějak rychle neprodá, tak bych ti to přivezla až budeš někdy doma :wink:
2. črc 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes jdeme na to cvičení s Ondrou, tak držte palce ať ho moc netrápí. Už jsem z toho krapet nervozní :confounded:
2. črc 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Baru, to by bylo ideální. tak já hodila inzerát, uvidíme jak se kdo chytne, jo, a potom ti dam vedet, díky moc. Bude to pro mě i supr, protoze budu na tý chalupě.
2. črc 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Monči to je super, že se vám hodí čtvrtek. Navrhuji sraz v 11 hodin někde na Spořilově...(?) :wink: Na ostatní se také moc těším!!!
Barčo, už jezdí Petr linky? Mám pocit, že jsem s ním včera kolem druhé hodiny jela z Návrší na Michelský les, teda pokud jel linku 106 z Kavkazské na Nádraží Braník. Zdálo se mi, že je to on, bylo vidět, že má plné ruce práce se a já ještě na poslední chvíli dobíhala s kočárem, musel být nadšený... :grinning:
2. črc 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky poradíet někdo levné žaluzie?
2. črc 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
obeslala jsem asi 20 firem at mi pošlou cenovou nabíduk tak uvidíme.... páč v řecku když jsme zatáhli, tak spala o hodinu dřív, navíc se závěsama se nedá pořádně větrat
2. črc 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru už se mi ozvala paní, prsím, napiš mi tvuj mail, já ti přepošlu její adresu a pak vyrovnáme poštovné, díky moc.
2. črc 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky také bych šla, ale Partrik je dnes první den bez teploty a zítra má být zase 30 tak že ho nechci někde péct v takovém vedru a ještě v poledne kdy je to nejhorší

Mončo 77 tak to je fajn tak snad už budete taky v pohodě, ty vedra jsou hrozné, ještě že nejsme v paneláku, tady v cihláči a ještě ve starém baráku to jde u našich na JM je hrozně

Barčo držim palečky ať malého na cvíču moc netrápí a dej vědět jak jste dopadli
2. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím vás neznáte lékaře v Praze který nastřeluje náušnice? Díky
2. črc 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsem pecena varena,to je des pocasi,byla jsem 2 krat v Hypernove pro pleny Huggies,jsou 2+1 zdarma koupila jsem premium a clasicc,mame doma peknou zasobicku :grinning:

Kristynko super v 11 hod.u Alberta,jako vzdycky,tak kdo se jeste prida?

Super Kacko,budeme radi kdyz pujdes taky...

Ja s Barou pojedu 170 na zastavku na pahorku a dojdeme to opet pesky k Albertu....
2. črc 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala na bus a jede nam v 10:59 tak tam budeme v 11:10.....

Jjaanco,hmm,nevim zde je dobre se ptat ne nasem koniku,tady je to samej kluk,az na jednu holcicku :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Xeni tak jsme domluvené, email jsem dostala, tak až dorazí korunky dej vědět.Mám jí to poslat i s tím náhradním adaptérem do zásuvky? Máš tam totiž dva.

Holky rehabilitace byli ok. Je trošku míň stabilnější a inklinuje víc k jedné straně. To jsem si všimla jak pokládá hlavičku převážně jen na levou stranu.Proto má tu pravou takovou slabší. Tak nám poradila cvik, který budeme cvičit a mám ho dávát i na bříško. A museli jsme otočit postýlku, aby se koukal směrem za světlo na druhou stranu a hlavičku tak trénoval na pravou stranu. Bylo to moc fajn, sice plakal, ale doktorka říkala, že zaručuje zlepšení i prdíků a pupíku.Má totiž malinkou bříšní kýlu, jak si vyplakal ten pupíček. Tak jsem na to zvědavá. Za týden jdeme zase na kontrolu jak nám to jde.Máme cvičit tak 5x denně. Prý proto, že má zhoršenou tu stabilitu tak sebou víc mrská a je neklidný i v kočárku. Nemám ho ani dávat do lehátka, jen na postel či zem. Aby ležel rovně. :wink: Tak snad se dostaví úspěchy. Je to fakt zajímavý, položila ho na lehátko a hned poznala co je špatně. Mě to laickým okem vůbec nepřišlo.

Jo a cestu autobusem zvládáme a spinká. Já se bála, že bude řvát a že to bude děs.

Dnes jdu s kámoškou do hospůdky tak se musim načinčat. Včera jsem si koupila nové šaty, tak v nich chci vyrazit. Jen mám problém s botama.S tou nohou jsou nejlepší tenisky, tak nevim zda k těm šatům nějaké boty obuju.

No a zítra mi dovezou ty zázračné mísy, tak jsem zvědavá jak mi to v nich půjde!!!
2. črc 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,no koukam,kolik toho zase mate,ale tak snad se to zlepsi a malej uz bude jen a jen hodnouckej :wink: Drzim moooc palecky.

Tak to vypada ze k nasim pojedu ten vikend 18 az 20.7. uz se tesim az vypadnu z bytu na venkov :wink: do baracku,na zahradu,jupííííííííí
2. črc 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Aha, tak to jsem netušila :sweat_smile:
2. črc 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holčičku mam jen já a my nemáme naušnice, vim, že to dělají na poliklinice na Budejárně na ORL. Tak brnkni tam.

Baru, tak jo, pošli to i s tím, bonus.
2. črc 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tam zítra pozdravujte, my ráno jdeme v 7 na chodov na odběr krve. Tak se stavim v DMku a koupim Sunar, jsem zvedava, jestli to bude chtit misto nutrilonu, uz je velká, pije to jen na noc a ráno, tak myslim, že to stačí.
2. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, v 11,10 budeme u Alberta.
Byli jsme dneska na posouzení psychomotorického vývoje před plaváním v Kenny clubu. Bylo to dost zajímavý, doktorka se nám věnovala hodinu, byly jsme tam jenom dvě maminky, takže to bylo vyloženě o našich dětech, no taky jsme se dozvěděli, že toho děláme spoustu špatně, který svalíky používá a neměl by a naopak a nějaký cvičení na to, tak se do toho taky obujeme :grinning: :grinning:
Mějte se hezky a zítra ahoj.
2. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak uz mame za sebou dvoje otoceni na brisko i zpet na zada. Vzdycky vyhazuje nozky a prepadne na jednu stranu a kdyz ma dobre rucicku tak jde na to brisko. Ale zatim to je ais porad spis shoda nahod nez ze by to zacal delat porad. On sebou furt sije, tak k tomu ma casto prilezitost. Ale stejne sme sikulove ze jo :dizzy_face:

Dnes se na tom Hamru asi uvarime :frowning2:
3. črc 2008 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/8MSC/photo#5218742034451098482 upírka, na krvi se smála sestře do očí a zálibně se koukala na krev

o fotku dál je jak mi ted spí s Ludvíkem!

jinak Nara: to je zajímavé, ym asi děláme něco špatně taky, protože se plazí tak, že se odráží jen levou nohouu, pravdou nechává ve vzduchu:

Baru: gratulka ty jo, to jsme byli ve vašem věku rádi, že pasem koně, otáčí se od začátku 4. měsíce.
3. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barčo a jak se jmenuje ta vaše rehab. sestra? Tak hlavně že vám to pomůže nám to pomohlo,m ale byl to boj záleží na druhu cviku, měli jsme docela drasťárnu, tak jsem ráda že to máte v pohodě

Monči 77 tak to tě obdivuji, tahat tolik plen v takové vedru, jsi dobrá, já bych se na to vybodla, když je vedro jsem hotová a hlavně líná
3. črc 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak napište jaký to bylo na Hamru, dneska X. jen spí, to by vyšlo, ale zase to vedro, teda fuj asi by se mi nechtělo. Já to vedro nemusim, já chci k mořííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, tak bylo víc stupnu ale vetsi vlhkost a krásně!
3. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hamr dobry, dnes bylo min lidu, ale holky me je desne zle, zvracim, nevim jestli z tech testovin nebo maku a more masla. Kristy, to be je ok? Du si lehnout, tatka uz je doma.

Xeni a co je to za krev?
3. črc 2008 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krevní obraz, proč je prej tolik nemocná a tak.

Bau, to víš, mastný jídlo v tomhle vedru.... mě bylo minule blbě z vedra jak jsme byli s Kristýnou v Krčáku i s ledovýho kafe, který bylo dělaný ze šlehačky.
3. črc 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJJJJJJJJJJJJJ,
na Hamru bylo nadherne a to vedro nebylo zase tak hrozny,bylo dobre misto na sezeni.

Moni,taky jsem nekdy lina ale jak se jedna o maleho musi jit lenost stranou :grinning: :grinning:
3. črc 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me je ok.jeste ze jsem si ty nudle nedala.....

Moni,mas skypa,jestli jo pisni do IP
3. črc 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo77 no my to nemáme jednoduchý, ale jsem ráda, že se s tím začalo něco dělat :wink:

Mončo jmenuje se Mgr. Mrkousová a je moc příjemná.Nevím zda budeme dělat ještě nějaké cviky, ale tento je docela ok. Dnes se na mě při něm podruhé už smál a bylo to bez breku :wink:

My jsme dnes nikam ani nešli, mě blbnul tlak, tak jsem to neriskovala. Bylo fakt hnusné vedro :frowning2:
3. črc 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, jste šikulky :wink: Mně z toho jídla nic nebylo, ale já mám kachní žaludek, mně z jídla ještě špatně nebylo nikdy. Je zajímavý, že na nápoje to neplatí :grinning: , po těch mi bylo špatně už mockrát :grinning: :grinning: :grinning:

Xeni, taky jsem byla překvapená, že něco děláme špatně, malej se mi zdál naprosto v pohodě a zřejmě by ani nikdo nic neřešil, ale jak psala Barča, prostě jiný oko vidí něco jiného. Třeba jsme se dozvěděli, že vůbec nepoužívá příčný prsní svaly, tak nám ukázali cviky, jak je zapojit a spoustu dalších věcí. Zítra to chci ještě probrat s pediatričkou. Ale říkali, že kdyby se nám třeba něco nedařilo nebo nezdálo, tak je lepší obrátit se rovnou na fyzioterapeuta. Všechno co dělá, by mělo být do roka souměrné, takže žádné preferování levé a prvé ruky, ale měl by používat obě současně, což u nás je trochu problém. Myslím, že jsem to způsobila trochu sama tím, že jsem ho blbě nosila... a taky nám hodně zdůrazňovala, že by měl být několikrát za den úplně nahatý na tvdé podložce. Mě to cvičení zatím moc baví, František u toho naštěstí moc netrpí, taky ty naše problémy nejsou nijak závažný. O tý doktorce říkají, že na každém něco najde a dělají si z ní kvůli tomu srandu.
3. črc 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnko nám taky řekli, že používá víc jednu ručičku a že je dobrý, že jsme tam přišli včas. Tak uvidíš co ti řekne doktorka. Já bych tam zkusila jít, za to nic nedáš, když ti napíše doporučení a budeš klidnější. Podle mě je určitě lepší s těma dětma pracovat dokud jsou malé. Jinak ta fyzioterapeutka mi vyloženě zakázala to dětské lehátko, prý má ležet jen na pevné podložce :wink:
3. črc 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,ty ses na tom jako muj pritel,ten muze sezrat :grinning: cokoliv a nic mu neni a ja kdyz si to dam taky,tak hraju na to co driv schovat do zachodu,zda hlavu nebo prd.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to dobre znam :grinning: uz je mi dobre, ale prcek nam spi uz od sesti, mysli ze je asi noc :frowning2:
3. črc 2008 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek