• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky.
Moc rada jsem vas vcera videla:slight_smile:. A uz se tesim na pristi tyden, ze si s vami dam i ten obed. Jak jsme vyrazili domu, tak Matej usnul po ceste a nakonec jsem s nim korzovala venku 2 hodiny. Takze obed prospal:wink:. Ale po dlouhe dobe zase spal pres den poradne. A dokonce i dnesni noc byla fajn, tak snad mu to vydrzi:slight_smile:
4. črc 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak krev dopadla tak že jsme chudokrevní a máme železo, tak jsme museli k Dr. a poslouchala jí a je čistá už, tak ATB zabrali. Jiank manža šel va výtěr a mě Dr. nevzala že už je pozdě, má jen do 12 a bylo 11:30, ty voe takovou pracovní dobu jako ty doktoři bych chtěla taky. Si tam prohlížela s nějakou paní fotky, no comment.

Jinak jedu zitar na chalupu, vratim se asi 16. nebo 17.7., tak papapa
4. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, tak že prej ušetřim a koupim sunar, tak 300g Sunaru stojí 120 kč a 300 g Nutráče stojí 119,- ???? takže zustavame u Nutrilonu
4. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
se musim pochlubit,mame fotecku Danecka v casopise miminko (cervenec-srpen) je to dvojcislo,mam strasne velkou radost a hlavne pamatku. :wink:

Uz mam doma tiskarnu s kopirkou tak tisknu recepty buchty :wink: jupii,to se bude pect...
4. črc 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už máme 7100 g a první očkování za sebou, příští měsíc sfoukneme druhou hexavakcínu i s pneumokokem. Malej ani nezabrečel a zatím je v poho. Reakce žádná. A právě jsem se dozvěděla od mámy, že jsme s bráchou nikdy nijak nereagovali, tak doufám, že to František bude mít stejně :grinning: :grinning: :grinning:

Kett, docela chápu radost ze spánku. Nám brouček nespal přes den 14 dní a bylo to úděsný, tenhle týden už je naštěstí zase v pohodě :wink:

Xeni, užijte si víkend na chalupě. My chceme ject zítra, tak snad nebude lejt...

Monči, tak to příště vem časák s sebou, ať se taky pokocháme :slight_smile:
4. črc 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
už druhý den mě dost tlačí žaludek, asi jsem ze všeho toho balení na dovču nervozní, nevim co stim, snad to přejde

Mončo 77 skyp mám manža ale písnu ti do ip, jé to ti závidim tu fotku v časáku, já posílala už do betynky a pořád nic asi se jim nelíbíme :frowning2:

Barčo tak co už ti přišli ty zázračné věcičky????
4. črc 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,urcite ho vezmu sebou se pochlubit :wink:

Moni,kam jedete na dovcu??
Ja posilala jeste do jednoho casaku a tam nic,a kdyz to bylo otisteno v miminku,chci tam poslat dalsi :grinning:
Je to naprosto krasna vzpominka :wink: jsem z toho nadsena.......
4. črc 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedeme do Itálie tak mám právě hrůzu jak to vše zvládnem s Patrikem je to dálka ta cesta a bojim se abych měla vše sebou jsem na tohle hrozná, loni jsme byli v Tatrách bylo to super můžuj jen a jen doporučit je tam nádherně
To ti věřim teď jsem posílala zase do betynky tak jsem zvědavá ale myslim že budem mít smůlu
Jo dnes jsme byli v těch Kunraticích nechali jsme tam přes 2000kč, kupovali jsme zábranu na velkou postel cestovní, dva ty chrániče matrace a takovej podle mě super univerzální potah na to na vše golfáče, autosedačku jak vejce tak tu větší do sporťáku myslim že mi jí hooodně využijem :slight_smile:
4. črc 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak mi tu máme dnes veselo, jsou tu Petrovo kamarádi a hrajou stolní hokej. Tak je sranda.

Mončo kouzelné věcičky mi přišly, jen jsem ještě nic nestihla zkusit :grinning:
5. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdepak jste všechny? To se dovolenkujete :grinning: :grinning:

My jsme si dnes udělali výlet na Konopiště, kde jsme před rokem měli svatbu a udělali fotky s Ondráškem na místě činu. Bylo to super, jen docela vedro, tak jsme se pekli. To jsou hrozné výkyvy počasí, teď je zase bouřka :angry:

A co vy a víkend???
6. črc 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dala do alba nějaké fotečky nové :wink:
6. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já nevim kde mi hlava stojí balim a balim, ale už to snad zítra dobalim a v úterý hurá k moři
6. črc 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zdravím po víkendu. Nakonec jsme nikam nejeli a něco popracovali doma a odpoledne vždycky vyrazili s manžou na prochajdu, v sobotu jsme byli na Hameráku a v neděli ve Stromovce, kde jsme měli sraz s kamarádama, tak zase člověk aspoň promlouvil s "normálníma" lidma :grinning: :grinning: :grinning:
Baru, byli jste s malým i na prohlídce na Konopišti nebo jenom venku. Plánujeme o dovolený, že bychom nějakej zámek taky zkusili, ale pořád nevím, jestli nás pak třeba průvodce nevyvede :grinning: :grinning: :grinning:
Moba, nejlíp bude až budete sedět v autě co? :wink: Já když takhle někam jedu, tak mi nejvíc času zabere vytvořit seznam, co si máme všechno vzít :grinning: :grinning:
7. črc 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mobo balení taky nemusim, ale pořád to mám raději než vybalování. To jsem vzteklá ještě víc. My jedeme na dovču první týden v srpnu a to taky bude balení :grinning:

Kristýnko nene jen v zahradě, my na ty vnitřní prohlídky moc nejsme. Jeli jsme tam cíleně jen nafotit fotky tam, kde jsme se loni fotili jako novomanželé. Byl to krásný den, Konopiště je fakt úžasný :wink:
7. črc 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
my jsme byli na vikend u mamky, takze prijemny relax. V sobotu jsme grilovali a pak jsme si s Matejem natahli deku pod stromem a usnuli jsme tam:slight_smile:. Parada.
Ted je v postylce a ma spat, ale porad se stavi. Takze tam co chvilku chodim a pokladam ho. Uz je tam zase nejak ticho, takze bude opet stat:wink:

Moni, gratuluji k fotce v casopise. Ja uz tenhle nejak nekupuji, tak jsem zvedava. Prines ho s sebou, az se nekam pujde. Ja uz jsem si nekolikrat rikala, ze bych nekam fotku poslala, ale vzdycky jsem na to nejak zapomnela.

Barus, krasne fotky na Konopisti. Ja to tam mam moc rada. Manzel se tam chtel brat, ale byla tam moc mala mistnost. Ale hrozne radi chodime na prochazku do toho lesa kolem
7. črc 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko, díky za pochvalu, Konopiště je opravdu mooc krásný.Hned bych si tam svatbu zopakovala :grinning: Koukala jsem i na tvoje fotky a Matýsek je fakt už kus chlapa. Hrozně to utíká viď :wink: Já to vidim na tom našem drobečkovi.

Mončo77 nojo taky vlastně gratuluju k fotce v časopisu. Je to hezká památka, já mám maminku taky schovanou. A chci teď taky poslat nějaké fotky Ondráška :slight_smile:
7. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já zase prohlídky miluji, zrovna tak muzea a galerie. Ale co se dá dělat, teď budeme chvíli uzpůsobovat program a pak si to zase dosytosti užijeme :grinning: Eventuelně, když nás bude na dovolený víc, tak se můžeme rozdělit, jako na vodě, když někdo musí hlídat batohy :grinning: , blbý přirovnání, ale doufám, že mě chápete :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a Konopiště mám taky moc ráda, hlavně komnaty Ferdinanda d´Este:slight_smile:

Kett, my jsme si na dece u našich užívali minulý týden, pořád se kolem nás šmajchlova kočka, vypadá to, že alergii František asi mít nebude :grinning: :grinning:

Já jsem časopisy přestala kupovat, když se František narodil, tak musíte ty časopisy vzít ukázat, jinak je fakt neuvidím... :unamused:
7. črc 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,ja mela taky krasny vikend :frowning2: :frowning2: opet se dostavila "mrcha" a bylo me tak zle ze jsem lezela cely vikend,doslo to tak daleko,ze jsem dostala jeste migrenu a musela jsem si vzit ibalgin,vecer po kojeni,myslela jsem ze se me rozleti hlava :frowning2: :frowning2: a jeste do toho vseho malej ode me nechce v teto situaci mliko.....tak jen odsavam..

Tak hlasim,ze uz mame 2 zoubky,vubec u toho druheho neplakal ani nemel horecky :wink:

Casopis urcite vezmu sebou,ale je to jen mala fotecka obliceje,jmenuje se to vesele koralky,bylo to jen na zkousku,vysla tak ted budu posilat velke jak bylo malemu 2 dny a ted jak je mu pul roku,jsou to fotecky jak nase deticky rostou :grinning:
Jeste jsem posilala do casopisu MAMY RADI a ta nevysla tak tam uz nebudu nic posilat.
Kristynko,ja je taky nekupuji,nestiham je totiz cist,dostavam je od kamaradky ale tohle cislo miminka jsem si musela koupit.

Moni,preji nadhernou dovolenou,krasne si to uzijte s Patou a s tatkou,potom budes vypravet :wink:
Kamaradka je ted taky na dovolene v Italii,kousek od Bibione....

Tak jsem zvedava zda nam vyjde prochazka tento tyden,maa byt pekne osklivo,to vidim ted,leje a leje,tak dnes take nebude asi nic z prochazky :frowning2:
7. črc 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Barco,taky mam tu Maminku s tebou schovanou :wink: :wink:
7. črc 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Monči, tak to ti víkend moc nezávidím, ale zase bude líp :wink:
My jsme dneska pořádně zmokli, když jsem koukla dopoledne ven, tak jen mžilo a než jsme se oblíkli, tak lilo jako z konve. Už se mi nechtělo vracet, tak jsem promokla až na kost :grinning: . Takže ani déšť nás neodradí od procházky :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak to me nokdo do deste nedostane,sla jsem az prestalo prset,ale bylo docela chladno a ja to nejak neodhadla a malej byl trosku promrzlej :frowning2:

Tak dnes jsem mu dala poprve ke svacince Frutapuru jablko-hruska a strasne mu to chutnalo,snedl by klidne celej kelimek :grinning: taky dnes dostal od hami prikrm,ktery je od 6.mesice,jsou tam kousky mrkve a ryze,zadne pyre a snedl to bez jakehokoliv problemu,nic nepluval a pekne to spapal,takze uz zadne mixovani.....
7. črc 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra jdu odpo s Daneckem na kycle tak jsem zvedava jak dopadneme,docela mam z toho strach.....
7. črc 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se jdu rozločit na 10 dní jedeme zítra večer na noc, ale už nebudu mít čas sem jít

Nara jo to máš pravdu až budem v autě tak to ze me všechno spadne a už nebudu myslet na to jestli máme vše co budem potřebovat

Barčo a kam jedete na dovču??
7. črc 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo 77 taky jedem kousek od Bibione, držim palečky ať máte kyčle už v poho a né jako mi, ale určitě to bude dobré

Tak že se holky mějte krásně, dětičky ať vás moc nezlobí a za deset dní se snad vrátíme v pohodě tak čus
7. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mobo jedeme na Šumavu, pronajali jsme si ze známýma chatu s bazénem, tak se moooooc těšim. :grinning:

Mončo77 držim moc palce s kyčlema, neboj, určitě to bude mít ok.

Já jsem teď tady studovala hrací deky a chtěla nějakou objednat. Jen ty ceny mě strašili, je to drahota. A začla jsem si psát po ICQ se sousedkou a hned tu jednu mám. Půjčila mi po její holčičce, takovou hezkou :slight_smile: Tak jsem zase ušetřila, parááááááááááda :grinning:

Jo a musim se pochlubit, dnes jsem poprvé po sádře řídila auto a nesmírně jsem si to užívala. A nožičce to nevadilo.......huráááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Moba: užijte si dovolenou, okolí Bibione je prý úplně nejideálnější pro malý děti, protože jsou tam velký písečný pláže. Hezky si to užijte!!!
Monči držíme palce na kyčlích, určitě to bude dobrý :wink:
Barčo, super, že jsi sehnala deku :grinning: . Já jsem včera našla inzerát na hrazdičky, tak jsem si začala s tou holčinou psát a po pár mailech jsme zjistili, že je to manželka mýho spolužáka ze základky. Fakt neskutečná náhoda. Takže po hrazdičky si jedeme osobně a těšíme se na setkání. Jinak mají dvojčata, takže hrazdičky jsou dvě, jedna za 250,- Kč, takže kdybyste někdo chtěl, tak jednu můžu dovézt :wink:
8. črc 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
tak jsem byla s Daneckem na kyclich,tak na leve nozicce uz ma jadyrko a na prave jeste nema,ale dr.rikal,ze je to do 9.mesice normalni a nemame se znepokojovat,na kontrolu jdeme opet za 3 mesice v 9.mesicich,tak snad uz bude i na prave mit jadyrko.

Dnes mel ke svacince opet frutapuru jablicko s bananem a mooooc mu chutna,tak mam radost,ani nenechal tatkovi :grinning: :grinning: ten ho krmil a olizoval se u toho a Danula to vse spapal :wink:
8. črc 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky jsem dnes pekne zmokla jak jsem sla z tech kycli,chtela jsem aby malej byl chvili venku,ale rostak stejne neusnul :frowning2:

Taky se zacal v noci dost budit a ma hlad a taky uz 2 noc spi s nama v posteli tak od 3 hod.od rana
,mazec,strasne se roztahuje :frowning2:

Vidis Barco,noha uz bude jen a jen lepsi,jsi sikula.........
8. črc 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani mi nemluv Monči, František se dneska v noci poprvé vzbudil na krmení v jednu hodinu a normálně se budí až mezi čtvrtou a pátou, no pak je jako hodinky, každý 3 hodiny, akorát, že dneska to začalo už v jednu. No, odvykli jsme si, ale hlavu vzhůru, někomu miminka probrečí každou noc třeba do dvou let... :wink:
Super, že kyčle máte v pohodě!
8. črc 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojky,

Mončo77 tak super, že jsou nožičky dobré, to je fajn. Uvidíš, že se mu jadýrko vyvine a bude to ok. A koukala jsem na fotky, jsou super. :grinning: :grinning:

Kristýnko my to tak máme taky někdy, že se mi místo mezi 4-5 vzbudí dřív. Ale teď se to dlouho nestalo. Budí se kolem té 5h a pak přesně zase po 3 hodinách. Říkám, že má asi v bříšku budíček na jídlo.

Zítra jdeme na kontrolu na ty rehabilitace, tak jsem zvědavá. No a pak jedeme na sraz s holkama ze střední do ZOO tak se moc těšim. Jedna spolužačka mi pomůže, abych zvládla kočár a zpátky nás vyzvedne taťka, tak to snad zvládnu :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek