• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Kristynko,to byla asi nejaka skvrna na slunci ne,malej se vzbudil presne v 01:10 na kojeni,no des,fakt na to nejsem zvykla,sla jsem hodku pred tim spat,ted budu muset uz chodit driv spat kdyz se tak budi,ale do ted krasne spinkal celou noc,co by za to dala jina mamina ze????
8. črc 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,taky jsem rada ze jsou kycle ok.a budu delat tuky tuk at se vyvine i to druhe jadyrko a ja uz tam s nim nemusim.......
Dekuji za pochvalu fotek,dlouho jsem nic nefotila,nejak neni chut,ale pristi tyden uz jedu k nasim,tak tam budu fotit o sto sest :grinning:
8. črc 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak tak koukam,tak tento tyden se ani nekona zadny srazik,hmm,nikdo nic nenavrhne :frowning2: :frowning2:
9. črc 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme dnes byli na kontrole na těch rehabilitacích a dostali jsme velkou pochvalu, že se to lepší. Tak jsem mooooooc ráda. Cvičit máme dál a za týden zase kontrola. :wink:

Pak jsme měly s holkama se střední sraz v ZOO a to bylo taky fajn. Jen na nožku to bylo moc a tak jsem byla moooc ráda, že pro nás přijel Petr. Jen zapomněl autosedačku, tak jsem celou cestu trnula, aby se nic nestalo a nebo nás nechytli policajci :frowning2:

Mončo77 a co něco vymyslet v pátek? Jen mě nenapadá nějaký srazík, který bych já zvládla :grinning:
9. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
je tu nějak mrtvo co? :confused:
U nás taky nic novýho. Od tý doby, co se ochladilo máme takovej divnej režim, František mi usíná u kojení a vůbec se nemůžeme doplácat ven. A na mě začala padat nějaká únava, ach jo. Příští týden jsme objednaný do nemocnice na oční, chci aby se mu na ty očka podíval ještě nějaký jiný očař. Minulý týden nám naše oční nasadila antibiotický kapičky a vůbec se to nezlepšilo. Předpokládám, že nám hned udělají průplach slzných kanálků a zřejmě bude klid...
Barčo to je super, že cvičení zvládáte a hlavně, že je vidět výsledek. Jste šikulky.
Já na tenhle týden na srazíky asi odpadám, mohla bych jedině zítra třeba na dvě hoďky. Čekám naše na víkendovou výpomoc, takže zítra chci uklidit a nakoupit a v pátek budu vařit na víkend, abych jídlo pak už jenom ohřívala. Bude se štukovat, tak se zase pohneme o kus dál.
9. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu taky zítra, jen od 12hod máme doktorku, takže někdy potom. Ale co vymyslet v tomhle počasí, které se stále mění. :confounded:
9. črc 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,to je super,ze delate s Ondraskem pokroky,bude to dobre uvidis :wink:

Ja muzu take zitra i v patek,ale pristi tyden uz se nikam nedostanu,jedu na socialku a balim se k nasim a o vikendu odjizdime,tak toho budu mit dost.Musim jeste vyprat,doma poklidit,tak nebudu vedet kde me hlava stoji.

Ja dnes vyrazila s malym ven a zase zacalo prset,tak honem zase domu,takze byl venku jen pul hodky,ale usnul,tak je to dobry.To pocasi je ale vazne sila.

V sobotu jedu na Kolbenku do Mobelixu koupit mame jidelni soupravu taliru a pribory,ma totiz dnes narozeniny,taky dostane ten otisk nozicek a ten obraz z fotkama maleho.
9. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
* velkoobchod Dorjan
* obchodní partneři

e-shop

* kamenná prodejna

Logo

* Domů
* Zboží v akci
* Ke stažení
* Servis
* Výstavy
* Kontakt
* Nákupní košík

* Dětské kočárky
o Kombinované
o Sportovní
o Hluboké
o Golfové hole
o Dvojčatové
o Komplety s autosedačkou
o Doplňky ke kočárkům
+ Univerzální doplňky
o Kočárky pro panenky
* Autosedačky
o 0 - 13 kg
o 0 - 18 kg
o 9 - 18 kg
o 9 - 36 kg
o 15 - 36 kg
o 22 - 36 kg
o Doplňky k autosedačkám
* Postýlky, matrace
o Dřevěné
o Cestovní
o Matrace
* Přebalovací pulty
o Dřevěné komody
o Plastové
* Židličky, chodítka
o Jídelní židličky
o Chodítka
* Ohrádky
* Krosny, nosiče, vaky
* Chůvičky, vysílačky
* Ostatní

Váš košík

Košík obsahuje položky za celkem:

0,- Kč

Informace

Nákupní řád
Jak nakupovat

Při objednávce nad 3000,- Kč neúčtujeme poštovné.
Zákazník

Nepřihlášený

přihlásit
Provozovatel

Daniel Hradil - DARA
Sokolská 125
757 01 Valašské Meziříčí
IČO: 68193432
DIČ: CZ6508071966

Tako - Sportster 2008

Tako - Sportster 2008

Informace o produktu

Kolekce 2008
- prostorný sportovní kočárek s novým
designem pro dítě cca od 6-36 měsíců
- ideální na dlouhé procházky ve městě i
v terénu
- zesílený rám pro dokonalejší tlumení
nárazu
- výškově nastavitelná nepřehazovací rukojeť
- nastavitelná zádová opěrka do 4 poloh
- nastavitelná opěrka nohou
- snadné skládání
- pěnová ložisková kola
- dvojí regulovatelné odpružení
- 5-ti bodové bezpečnostní pásy
- prostorný nákupní košík
- včetně tašky na rukojeť, pláštěnky
a nánožníku
- několik malých kapsiček po stranách
boudy kočárku
- odnímatelné přední madlo
- odnimatelná zadní část boudy kočárku
- letní moskytiera v zadní části kočárku

- rozměry vnitřního lůžka kočárku
d82 x š35 cm
- rozměry kočárku
d105 x š58 x v87 cm
- rozměry složeného kočárku
d87 x š58 x v44 cm
- celková nosnost kočárku 20 kg
- hmotnost 11 kg
Green
Green
Orange
Orange
Red
Red
Blue
Blue
Graphite
Graphite
Beige
Beige
Náhled 1
Náhled 1
Náhled 2
Náhled 2
Náhled 3
Náhled 3
Náhled 4
Náhled 4

Výběr:
Cena: 3 990,- Kč

Související zboží

Tako - Slunečník ke kočárku

Tako - Slunečník ke kočárku

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás.
(V dotazu prosíme uveďte název výrobku)

Created by LAN Control. Powered by myVendor.
9. črc 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,tak toho si nevsimejte,muj prvni nepovedenej odkaz :frowning2: :frowning2: :frowning2: chtela jsem ukazat novy objev kocarku sportaku,ale smula :frowning2: :frowning2:
9. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

:grinning: :grinning: :grinning: Mončo ty jsi éro, co jsi to kopírovala??????????????????????????????????? To asi není odkaz :grinning:

My jsme dnes byli na kontrole a vážíme 5,48 kg a měříme 57,5 cm.Takže je to kus chlapa. Paní doktorka říkala, že je moooc krásnej a tak jsem byla pyšná maminka. Krásně si s ní povídal, tak byla sranda. Normálně spolu vedli rozhovor :grinning:

Dnes je teda počasíčko, byli jsme venku je dopol.Snad zítra bude líp!
10. črc 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco :grinning: :grinning: :grinning: ,no jo,alespon mate popis toho kocarku,obrazky se nekam ztratily :grinning: :grinning:

Tak hlasim dalsi akci: v drogerii Schlecker maji akci na BEBU od 14.7.-27.7. za 249 kc

A jeste lepsi akce na BEBU v Globusu od 11.7.-20.7.cena za baleni je 259 kc,pri zakoupeni 2 baleni Beba v akci ziskate Bebu 600 g zdarma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To se asi tyka jen tebe Barco,ale myslim,ze je to dost slusna nabidka v tom Globusu...

Ja byla dnes venku 2 hod.odpo a malej byl opet pekne zmrzlej,vubec nevim jak ho tady v tom pocasi oblikat :frowning2:

Taky jsem se zastavila v cyklosportu se optat zda maji na vymenu duse a plaste na ten nas kocarek,tak maji za 180 kc komplet a jeste me to zdarma vymeni,tak tam zitra musim zajit,mam to kousicek od baraku,mam totiz jedno kolecko dost sjete a v druhem kolecku mam zapichnuty hrebicek :frowning2: vubec nevim kde jsem ho nabrala,tak necham vymenit 2 kolecka,ty druhe dve jsou v dobrem stavu.
10. črc 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Barco,a je zajimave ze na e-mail adresu se me podarilo odkaz poslat a sem ne,no musim to jeste dopilovat :grinning: :grinning:

Vidis jak ti Ondrasek krasne pribyva na vaze,jen me zarazilo kolik meri,kolik meril,kdyz se narodil???Danula nam rostl tak o 2-3 cm za mesic,ted za mesic a tyden vyrostl o 5 cm.

Snad bude zitra lepsi pocasi a budeme moct nekam vyrazit,teda pokud budu mit vymenene ty kolecka,maji totiz otevreno az od 13 hod.
10. črc 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Danula za 3 mesice vyrostl o 12 cm :wink:

A koukala jsem na Ondraska a ten vyrostl o 8,5 cm za 3 mesice :wink:

Krasnej rozdil :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Tak mám po delší době zase chvilku - přijeli naši, tak snad si příští čtyři dny trochu dáchnu... malej má zase období, no comment:angry: Např. včera se vzbudil v 6:45 a usnul v 22:05 a za celý den spal jednou!!! 25 minut od 11:05 do 11:30... myslela jsem, že už to fakt nezvládnu:stuck_out_tongue_closed_eyes: Těšila jsem se, že se to bude postupně lepšit... a že už si třeba zavedeme i nějaký ten režim:grinning:... a prd... každej den jinej a hlavně totál rozháranej... ach jo, si někdy říkám, že i pro toho mimíska to musí být přeci peklo...:frowning2:

Monči77, tak to jsme na tom úplně stejně, my měli na tříměsíční kontrole 64cm a porodní délka byla 52cm:slight_smile: Jen váhově jsme natom byli kapánek bídně, díky té Vojtovce odmítal jíst a za měsíc mi nic nepřibral:frowning2: Ale už se to lepší... pomalu, ale jistě... Vojtovku necvičíme, změnila jsme neurologa, protože tenhle na ní trval a vůbec nebral v potaz, že to dítě to prostě velice špatně nese... jen to pro mě má ten důsledek, že jsem částečně přišla o mlíčko:frowning2:, protože jsem sice odsávala i odstříkávala, ale u mě je výkonná odsávačka jen Viki:grinning:, takže i když on normálně vytáhl 160-180, tak já odsála jen 70-80, víc ani náhodou... a i to bylo utrpení... takže odpoledne a večer musím přikrmovat... grrrr:angry: Uvidím, třeba se to zase podaří dostat zpátky do normálu, ale nevím nevím... on se na mě v podstatě zlobil, že ho trápím a odmítal pít... i odsáté mlíčko... musela jsem to do něj ládovat stříkačkou... a i to někdy plival:frowning2:... teďka už sice zase saje, ale přijde mi, že už to není jak dřív... ach jo...

Barčo - barbarku, gratluji k pokrokům s nožkou... za chvíli už budeš zase běhat jako laňka:wink:
10. črc 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo a ten novej neurolog na Vojtovce netrvá, přijde mu jednak zbytečná s ohledem na to, jak to malej snáší, ale hlavně to prý nebylo vůbec nezbytné, cvičit hned Vojtu, dalo se to řešit jinak... takže cvičíme cviky, které se Vikimu i docela líbí, u některých se na mě i řehtá:grinning: jen mě ta zkušenost stála mlíko...:frowning2:
10. črc 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj JANI,vitej opet mezi nama :wink:

Tak jak tak koukam,tak se to jeste u vas nezmenilo a my te asi jen tak brzo neuvidime vid??

Ja rano kojim,pak davam masozeleninovy prikrm+kojeni,pak Frutapuru+kojeni a pak opet kojeni,ale tomu kojeni moc neda,jen si cucne a ja musim odsavat a davam to do mrazaku des,ale uz vytahnu z obou prsou jen maxim.190 ml a to uz je co rict,ale porad nam to jeste staci,tak je to super,ale uz me nebavi to odsavani,tak snad uz to nebude mit dlouheho trvani a mlicko odpochoduje dobrovolne postupne samo :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo malej měřil 49cm. Já to moc nesleduju a je mi jedno jak roste.Hlavně jak roste. Ale je fakt, že mi přijde, že moc neroste, neboť mu stále je spousta věcí v 62 dlouhých. Hlavně kalhoty. Mám třeba džíny i kalhoty, které jsou od 2-4 měsíce a jemu jsou stále velké. Asi to bude drobek :grinning: :grinning:
Jinak díky za tip na akci. Na tu Bebu v drogerii jsem taky koukala v letáku, ale píšou tam jen tu pro starší a my máme zatím pořád tu pro nejmenší. Ale ten Globus je super, už vím kam o víkendu zajedu. Petr má odpolední, tak buď ho vytáhnu a nebo tam zajedu sama. Je to na Čerňáku, tak to je ok.

Ahoj Jani, tak my Vojtovku cvičíme, sice u toho taky brečí, ale občas se i směje. Ale my máme jen jeden cvik a to je ok. Byli jsme teď po týdenním cvičení na kontrole a prý se to zlepšilo. Tak mám radost. Ale je jasný, že jestli se to Vikimu nelíbí, tak to je hodně těžký. Tak hlavně, že ti poradili i něco jiného. Oni říkají, že na Vojtovku jsou potřeba hodně pevné nervy a je to pravda :wink:

Jsem taky zvědavá jak bude zítra, doma mě to moc nebaví. :angry:
10. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zase zdravím :wink:

Tak náš brouček od narození do 5 měsíců vyrostl o 13 cm, má 65 cm a doktorka se na prohlídkách vždycky chechtá, že na cm kopíruje ty jejich tabulky. A když jsme byli v Libuši v Kenny se stejně starýma dětma, tak byli všichni tak stejně velký, tak si myslím, že je určitě akorát :grinning: :grinning: :grinning: Danýsek nás asi všechny přeroste :grinning: :grinning:

Barčo jste šikulky, že jste zvládli zoo a taky, že děláte pokroky při cvičení, to se pak s radostí cvičí dál, co? :wink:

Jani, fakt ti nezávidím... Nechceš nějakej den jít na prochajdu, třeba příští týden, až odjede mamka, klidně tam někam blíž s Františkem dorazíme, nám je jedno, že Viki brečí, aspoň bys přišla na jiný myšlenky. My tady sice ty naše děti všichni vychvalujeme, ale nemysli, taky toho má člověk někdy dost... :unamused:
11. črc 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jani my se taky přidáváme na případnou procházku. Náš malej v kočárku taky dost ječí, takže ho občas musim vzít na ruku. Tak buď v klidu. Aspoň by jsi se odreagovala a bylo by ti fajn :wink:

Kristýnko cvičení jde už opravdu líp, když víš, že jsou pokroky. Jsem za to moc ráda. :grinning:
11. črc 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, nic člověka nepotěší, jako brečící miminko někoho jiného :grinning: :grinning: :grinning:
a my teď máme pořádného paviána :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky asi skončili doby, kdy jsem v jedný ruce chovala Františka a druhou jedla nebo pila, je teď jako litej naprosto po všem, co čeho se jenom dotkneme, manžovi předevčírem ukrad sušenku a mě dneska jabko, pak se vrhnul na piškoty :grinning: :grinning: :grinning: . je to bžunda, ale nechci vidět, co bude dělat za dva měsíce. a taky zjistil, že má manža brýle, takže si je na hraní s malým musím sundavat, no a pak zase nic nevidí.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak to máte doma Kristýnko veselo, jestli z něj nebude otesánek :grinning: :grinning: :grinning: A manžel si asi bude muset pořídit čočky :grinning: :grinning: :sunglasses:
11. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
no pokud me to vyjde tak se tez rada pripojim na prochajdu :wink: :wink: pokud budu teda stihat baleni atd.

Kristynko :grinning: asi mas pravdu Danula nas preroste za 6 mesiců vyrostl o 19 cm,to je sila....taky uz nam je plno veci kratkych,nosime porad i velikost 68 ale uz je to tak tak,jak je dlouhej,tak to za chvili nezapne.....a nohavice mu budou kratke :frowning2:

Barco,jeste mesic a budete davat Bebu c.2 je od ukonceneho 4 mesice..........
11. črc 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas je to stejne,mallej si totalne u me vyrval zmrzlinku,dostal liznout a tak mu to zachutnalo ze rval jak sirena kdyz jsem mu nedala...taky me ukradl rohlik a celej ho ozuzlal,no je to sranda,cokoliv bych mu dala do pusinky tak sni snad i se mnou :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím ho naštěstí hned odhalíme, tak ještě nic nezbaštil. už to vidím... otesánek po mamince, ta taky všechno stláská dohromady :grinning:
to zkusím s tima čočkama navrhnout :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divný Monči, že je vám pořád 68, my jsme prcci a už jak dlouho nosíme 74, ale je fakt, že tak nějak roste s námi :wink: , ono asi záleží, co je to za výrobce...
11. črc 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem koukla na Vase fotecky a nadhera, jak mimisci rostou.

Taky jsme pridali par fotek. O vikendu jsme byli na Vysocine a po navratu jsme se nejak nemohli srovnat do rezimu. Vynechavame 2 spani, protoze si chceme hrat, ale uz se nam nechce rikat ahoj, co jsme umeli v 1.mesici-to je skoda, mamce se to tak libilo.

Skoda ze nevysel srazik tento tyden, snad ten pristi bude o neco lip. V pondeli musim na endokrinologii, moc se mi tam nechce, ale snad bude vse OK.
11. črc 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mám závažný problém.Dodělala jsem školu a potom jsem chodila jen po brigádách,když jsem zjistila že jsem těhotná,rozhodli sme se s přítelem že si miminko necháme,protože doktor mi řekl,že bych po potratu nemusela mít další protože mám oslabené vaječníky Mno všechno bylo v pořádku,ale já se pořádně neinformovala o mateřské dovolené a ted vím,že na ní nemám nárok a nejsem si jistá jestli mám nárok vůbec na něco.Byla jsem dlouho hlášená na úřadu práce,ale jednou jsem se nedostavila na schůzku a nedala jsem vědet proč.Pak mi přišel dopis,že mě vyškrtli z registrace nezaměstnaných o to je to horší...mám pár týdnu do porodu a vůbec nevím jak z toho bludnýho kruhu ven.Přítel je z toho taky zoufalý,protože do ted se nám finančně dařilo a najednou jako by bylo všechno špatně.Budu ráda za každou radu a chápu,že někteří si budou myslet,že jsem udělala chybu když jsem si mimíska nechala.
11. črc 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,to je asi tim vyrobcem,ze obleceme jeste 68,ale nektere veci na spani mame velikost 80,ale to jsou dupacky,ktere jsou vic siroke nez dlouhe,ale vetsinu veci nosime c.74 :wink:

Barco,dnes to bylo prima,jen ta hlava,fakt me bylo spatne a jeste porad je,odsaju a dam si ibalgin,nebo padnu :frowning2:

Andrejko,jj,je to skoda ze srazik nevysel,ale ty prazdniny budou asi dost bidne,ale pristi tyden by se jeden den mohlo nekam zajit nez odjedu :wink:
11. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko,tak Lukasek je k sezrani a to nadherne ciro :grinning: a koukam,jak krasne rostete,takove male mimi to bylo a jakej je z nej kus chlapa :wink: :wink:

Lulanku,muj nazor je ten,ze jsi vubec neudelala chybu,ze sis mimiska nechala,dite za to prece nemuze,bud rada ze cekas mimi,co by za to jina zenska dala,ktera treba vubec nemuze otehotnet.
A co se tyka tech penez,tak ti vubec neumim rict nebo poradit zda mas na neco narok ci nemas,v tehle situaci jsem nikdy nebyla,docela si takove veci hlidam,jsou dost podstatne,tak ti vazne neporadim,ale budu ti drzet palecky,at to nejak s pritelem zvladnete a treba ti tu nekdo poradi.
11. črc 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek