Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse 🙂 🙂 🙂
moncicak77
14. črc 2008
Ok.jsem pro v 1😇0 na Chodove nekde u busu....
nara
14. črc 2008
Tak ju Monči, vylezeme tam nahoru a někde tam budeme 😉
Barčo, přidáte se s Hynečkem také?
moncicak77
14. črc 2008
ok.budu tam....sup maminy pridejte se k nam 😉 😉 😉
babara
15. črc 2008
tak snad vas stiham holky... 🙂
wafik
15. črc 2008
Ahoj holky🙂 Venku svítí sluníčko, vypadá to, že bude snad i hezky😃, tak si to užijte😉 My razíme k dětské doktorce na převážení a pak ještě musím vyzvednout nějaká lejstra na úřad... tak když už nic, tak snad aspoň nezmoknem🙂

Kristýnko, to neva, necháme to na jindy - mrňousi se budou vozit v kočárku ještě pěkně dlouho😃 Dovču závidím, taky bych někam vyrazila - kam se chystáte Vy?

Vrano, to ani nevím, že bude ta cukrárna zavřená - budu holt muset chodit mlsat někam jinam😉

Titicaca, mířím víc na sever - do Jablunkova/Návsí🙂 Takže do Polska i na Slovensko coby kamenem dohodil😉Jsem původně z Třince, ale když jsem se přestěhovala do Prahy, tak si naši splnili sen a postavili si domeček... s velkou zahradou a u lesa, fakt paráda🙂 Teďka už to jsem schopná docenit😃, coby puboška jsem z města odmítala pryč... jsem typické panelákové dítko😃 Valmez říkáš? To by znal spíš manžel - je z Teplic nad Bečvou, velká část jeho rodiny je někde od Vsetína (a okolí) a do Valmezu myslím chodil na střední🙂
grecek
15. črc 2008
Ahojky,
snažím se marně obnovit kontakt s nyní už maminkou Šárkou. Obě jsme měly původní termín v květnu, ona někde v první půlce, já na konci, a sešly jsme se v lednu 08 na amnio v Krči. Dopisovaly jsme si přes SMS, ale někde jsem zašantročila její číslo... kdybyste ji nááááhodou někdo viděl, znal (těžko poznatelné, já vím, ale za pokus to stojí 😉).. nebo kdyby se tu náááhodou objevila a poznala se a ozvala se, budu moc ráda. Ráda bych věděla, jak se jí - jim - daří. Díky. Jana
terkajesterka
15. črc 2008
holky!!!!! nestíhám vás!!!!!! nestíhám vůbec nic, ani prosincovky. Pořád jsem v jednom kole kvůli bydlení. x-) Co je nového, jak se máte??????
moncicak77
15. črc 2008
Ahojky vsem,Terko,noveho neni nic a mame se vyborne 😉 😉 😉 A co Jurasek??

Jani,co ten ctvrtek,pujdeme na tu prochazku??
terkajesterka
15. črc 2008
Mončo, je to vzteklina 😃 😃 😃 vzteká se kvůli všemu, někdy je to fakt o nervy. Na druhou stranu mi bylo jasný, že asi neexistuje 100% hodné miminko. 😃
wafik
15. črc 2008
Uff, to byl zase dneska den... malej spal jen dopo 15 minut, pak zase ani ťuk... myslela jsem, že ho večer předám taťkovi a následně emigrujii minimálně k protinožcům😃😃😃 prostě co nejdál... a nejraději navždy😃😃😃

Monči77, jestli to chceš riskovat... dáme srazík někde poblíž?😃 Viděla bych to tak na 10-1😇0, aby jste si nás s Danečkem užili😃, předpokládám totiž, že ve 12 už budu muset prchat...:-p
nara
15. črc 2008
Ahoj holky,
tak jsem si už dneska udělala úlečky a zítra je budu plnit 😃. Manža byl nadšenej, rozhodně víc než kdybych mu dělala dort 😃

Jani, naše dovolená bude hodně rodinná od pátku do neděle budeme s mými a manaželovými rodiči na chalupě na Příbramsku a pak se přesuneme k našim na Plzeňsko, máme v plánu jezdit po výletech (zoo, aspoň jeden zámek), nějakej den do lesa na borůvky, taky na ryby. Nemáme známýho nikoho s takhle malými dětmi a kdybychom jeli sami a nebo s někým, kdo děti nemá, asi by to nebyla žádná dovča, takhle si péči o Františka podělíme s našima, oni budou nadšení a my si budeme moci večer zajít třeba do letňáku nebo na bowling. No asi to bude i tak náročný pro všechny, ale už se docela těšíme.

Ahooooj Terko, vůbec ti fofr kolem bydlení nezávidím. Budem držet palce, ať se vám podaří něco dostupnýho sehnat 😉
barbarek
16. črc 2008
Ahojky,

Terko ahoooj ty jsi na nás úplně zanevřela 8-( Stále hledáte byteček jo?? To jsou starosti, to znám 😃

Já dnes jedu ke kamarádce za Průhonice do Nupak, tak se moc těšim. Už jezdim autem, tak jsem moooc ráda a těšim se jak se projedu. Snad Ondrášek nebude zrovna brečet, ale v autě naštěstí většinou spí, tak to snad bude ok. Hlásí že má být docela hezky, tak jsem na to zvědavá, zatím to tak moc nevypadá 😉

Mončo77 psali mi kvůli puzzle, že dnes to posílají přes PPL, takže myslim, že zítra by to mohlo dorazit. Už se na to moc těšim. 😉
moncicak77
16. črc 2008
Ahojky,Terko,tak to jsme na tom obdobne,malej se taky dost vzteka,je protivnej,ale dnes jsem zjistila pricinu,rostou nam dalsi 2 zoubky a to naraz,horni rezaky,jeden uz bude mit proriznutej a druhej ho nasleduje,uplne me to zarazilo jak brzo po sobe mu lezou ven 😉

Jani tak ok.myslim,ze pul 11 bude vyhovovat,sejdeme se u sekacku Spuntik,Bara razi s nama take vid Baro?? Kdyby neco pisnete prosim na mobil,sem nestiham chodit 😞

Dnes jsem platila pres pocitac slozenky a malej me u toho rval jak silenej,myslela jsem ze ho odnesu do loznice abych to v klidu dodelala,ale vypada to,ze uz jsem imunni a mam asi v usich spunty 😃 😃

Barco,to je super ze bude puzzle,taky se tesime,ale vubec nevim kdy si pro nej dojedu,dej vedet az ho budes mit a ja se nejak prizpusobim 😉
bramburka
16. črc 2008
čau, nedočítám, co je novýho? Jsme zpět z chalupy a v pátek znova frnk do jižníh čech. Ještě nesedíme ale leze teda slušně a všude se chytá a všude klečí. Co vy?

BTW máme už 6 zubů, taky jsem pochopila že prostě nejí když jí rostou zuby a když nebolej baští jako šílená, na chalupě baštila a pak najednou ne a ejhle, druhej den 2 zuby najednou.
babara
16. črc 2008
Ahojky Terko a Xeni, kdy se k nam zas pridate na prochajdu?
Cas leti, ja uz jsem tu taky jen pristi tyden a pak na 2tydny na Moravu a svatbu 😕 Pak rozsirim rady uz tak pocetnych Novakovych vid Terko 😃 Dam do babary nase oznamko 😉 a na http://picasaweb.google.com/HyNeck78/TretiMesic mame plno dalsich fotek.

Zitra tam urco budu, tesim se na Vikyho, klidne rvouciho 😉 a Jancu.

A gratuluju ke vsem novym zoubkum a doufam, ze ty nase jeste dlouho zustanou tam kde jsou 😃
bramburka
16. črc 2008
ja holky nevim jak to zvladnu mezi varkama pradla budu mozna rada, kdyz necham malou spat doma a ven pujdem az odpo, musim do centra chodov pro darky pro mý kamaradky, hromadne slavime o vikendu narozeniny, tak mam starosti s pořádáním party zhruba pro 45 hostů. no tak síla, ale jídlo uz je zařízený, pití taky, tak ostatní se nejak dozařídí.
bramburka
16. črc 2008
Baru to je neskutečný jak je etn Hyneček krásnej a už velkej, no však nám je 8,5 měsíce!!!
bramburka
16. črc 2008
jinak teda my si užili borůvek v lese hafo, houby nebyly, byly jsme jezdit na koních, i Xenuš jezdila, mam to i na fotkách u mámy, tak až přijede, ukážu, jinak flákárna na chalupě, ale bylo taky pěkně hnusně.
nara
16. črc 2008
Ahoj holky, tak jsem zvládla všechny fotečky Hynečkovi, jsou kouzelný 😉
Tak Xeni, pěkně vyper, ať máte zase co mazat 😃 Užijte si jižní Čechy, mám to tam moc ráda. 3 roky jsem studovala v Budějovicích a domorodci byli moc fajn lidičky 😃
titicaca
16. črc 2008
ahojky, baru moc hezky fotecky Hynecka
titicaca
16. črc 2008
nara si uzijte pohodove dovolenou 🙂, no snad nam zas vyjde nejaky srazik
titicaca
16. črc 2008
zkusim popremyslet o zitrejsim sraziku, jen si presne nejsem jista kde je ten spuntik :-|
moncicak77
16. črc 2008
Muzeme dat zitra sraz v 10:15 na metru Haje u Modre skoly Baro a Andrejko,pockam tam na vas 😉
bramburka
17. črc 2008
tak se holky pozdravujte, já peru, včera jsem stihla asi 4 várky prádla, zlatá sušička, nevim, kam bych to věšela teda. Takhle je to čisté složené....a už zabalené.
barbarek
17. črc 2008
Ahojky,

tak dnes jsme měli brzo budíček, malý se vzbudil nějak dřív.

Xeni jak bylo na chatě?? Balíček jsem odeslala, tak snad došel ok 😉

Jinak já bych se dnes přidala, ale čekám balík od PPL, tak chci být doma a mám sraz s kámoškou z porodnice. ALe počasí stejně vypadá nějak všelijak, tak aby jsme nakonec neseděli doma ]-(
moncicak77
17. črc 2008
VELIKA OPRAVA SRAZ JE U SEKACKU SLUNE,UZ MAM V TOM CHAOS....
bramburka
17. črc 2008
na chalupě bylo supr, borůvky, výlety, no pohoda, naši i občas pohlídali, ale teda ne podle mých představ, táta prej, dej mi Kalupinku, tak ji rika, a za 5 muinut - tak pojd k mamince... no no comment.

Baru, díky, moc, psala ta paní, že vše dorazilo OK.
moncicak77
17. črc 2008
Ahojky vsem,
Barco,tak co dorazilo puzzle??Taky jsi me nepripomnela,ze mame doma vase body,uz je vyzehlene,jen ceka na odvoz........Vcera jsem po dlouhe dobe stala skoro 2 hod.u zehlicky,ale jupiii,mam hotovo.

Dnes byla prochazka nadherna,kluci byli naprosto kouzelni,vsichni celou dobu spinkali,no super,pocasi akorad,jen obcas nejaka kapka deste,ale dobry 😉

Jani a Viki,je naprosto kouzelne miminko,k sezrani 😃 😃
nara
17. črc 2008
Ahoj holky,
tak máme za sebou průplach kanálků. Bylo to docela hustý, malýho komplet znehybněli a pak mu jehlama šťourali v oku, chudák u toho řval jako tur. No ale naštěstí to máme za sebou. Akorát má teď po okem pěkný móňo. Ale je to náš hrdina, ještě v ordinaci se uklidnil a byl pak dobrej až do večera.
Teda Xeni, nestraš, že vaši nehlídali podle tvých představ. Já odjíždím s velkýma představama, tak abych se nevrátila ve stejnym rozpoložení jako ty 😃
Andrejko taky doufám, že srazík vyjde, vždyť to k sobě máme co by kamenem dohodil 😉
bramburka
17. črc 2008
Kristynko, nebo jsi Krystýnka, ??? vím že existují obě varianty těchto jmen. No sice nehlidali podle mých představ, ale ted píšou z chalupy zoufalé SMS jak je jim smutno, jake je tam ticho a nuda 😃

Začni psát odpověď...

Odešli