• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ok.jsem pro v 10:30 na Chodove nekde u busu....
14. črc 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju Monči, vylezeme tam nahoru a někde tam budeme :wink:
Barčo, přidáte se s Hynečkem také?
14. črc 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok.budu tam....sup maminy pridejte se k nam :wink: :wink: :wink:
15. črc 2008 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad vas stiham holky... :slight_smile:
15. črc 2008 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Venku svítí sluníčko, vypadá to, že bude snad i hezky:grinning:, tak si to užijte:wink: My razíme k dětské doktorce na převážení a pak ještě musím vyzvednout nějaká lejstra na úřad... tak když už nic, tak snad aspoň nezmoknem:slight_smile:

Kristýnko, to neva, necháme to na jindy - mrňousi se budou vozit v kočárku ještě pěkně dlouho:grinning: Dovču závidím, taky bych někam vyrazila - kam se chystáte Vy?

Vrano, to ani nevím, že bude ta cukrárna zavřená - budu holt muset chodit mlsat někam jinam:wink:

Titicaca, mířím víc na sever - do Jablunkova/Návsí:slight_smile: Takže do Polska i na Slovensko coby kamenem dohodil:wink:Jsem původně z Třince, ale když jsem se přestěhovala do Prahy, tak si naši splnili sen a postavili si domeček... s velkou zahradou a u lesa, fakt paráda:slight_smile: Teďka už to jsem schopná docenit:grinning:, coby puboška jsem z města odmítala pryč... jsem typické panelákové dítko:grinning: Valmez říkáš? To by znal spíš manžel - je z Teplic nad Bečvou, velká část jeho rodiny je někde od Vsetína (a okolí) a do Valmezu myslím chodil na střední:slight_smile:
15. črc 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
snažím se marně obnovit kontakt s nyní už maminkou Šárkou. Obě jsme měly původní termín v květnu, ona někde v první půlce, já na konci, a sešly jsme se v lednu 08 na amnio v Krči. Dopisovaly jsme si přes SMS, ale někde jsem zašantročila její číslo... kdybyste ji nááááhodou někdo viděl, znal (těžko poznatelné, já vím, ale za pokus to stojí :wink:).. nebo kdyby se tu náááhodou objevila a poznala se a ozvala se, budu moc ráda. Ráda bych věděla, jak se jí - jim - daří. Díky. Jana
15. črc 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky!!!!! nestíhám vás!!!!!! nestíhám vůbec nic, ani prosincovky. Pořád jsem v jednom kole kvůli bydlení. :dizzy_face: Co je nového, jak se máte??????
15. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,Terko,noveho neni nic a mame se vyborne :wink: :wink: :wink: A co Jurasek??

Jani,co ten ctvrtek,pujdeme na tu prochazku??
15. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, je to vzteklina :grinning: :grinning: :grinning: vzteká se kvůli všemu, někdy je to fakt o nervy. Na druhou stranu mi bylo jasný, že asi neexistuje 100% hodné miminko. :grinning:
15. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, to byl zase dneska den... malej spal jen dopo 15 minut, pak zase ani ťuk... myslela jsem, že ho večer předám taťkovi a následně emigrujii minimálně k protinožcům:grinning::grinning::grinning: prostě co nejdál... a nejraději navždy:grinning::grinning::grinning:

Monči77, jestli to chceš riskovat... dáme srazík někde poblíž?:grinning: Viděla bych to tak na 10-10:30, aby jste si nás s Danečkem užili:grinning:, předpokládám totiž, že ve 12 už budu muset prchat...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem si už dneska udělala úlečky a zítra je budu plnit :grinning:. Manža byl nadšenej, rozhodně víc než kdybych mu dělala dort :grinning:

Jani, naše dovolená bude hodně rodinná od pátku do neděle budeme s mými a manaželovými rodiči na chalupě na Příbramsku a pak se přesuneme k našim na Plzeňsko, máme v plánu jezdit po výletech (zoo, aspoň jeden zámek), nějakej den do lesa na borůvky, taky na ryby. Nemáme známýho nikoho s takhle malými dětmi a kdybychom jeli sami a nebo s někým, kdo děti nemá, asi by to nebyla žádná dovča, takhle si péči o Františka podělíme s našima, oni budou nadšení a my si budeme moci večer zajít třeba do letňáku nebo na bowling. No asi to bude i tak náročný pro všechny, ale už se docela těšíme.

Ahooooj Terko, vůbec ti fofr kolem bydlení nezávidím. Budem držet palce, ať se vám podaří něco dostupnýho sehnat :wink:
15. črc 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Terko ahoooj ty jsi na nás úplně zanevřela :rolling_eyes: Stále hledáte byteček jo?? To jsou starosti, to znám :grinning:

Já dnes jedu ke kamarádce za Průhonice do Nupak, tak se moc těšim. Už jezdim autem, tak jsem moooc ráda a těšim se jak se projedu. Snad Ondrášek nebude zrovna brečet, ale v autě naštěstí většinou spí, tak to snad bude ok. Hlásí že má být docela hezky, tak jsem na to zvědavá, zatím to tak moc nevypadá :wink:

Mončo77 psali mi kvůli puzzle, že dnes to posílají přes PPL, takže myslim, že zítra by to mohlo dorazit. Už se na to moc těšim. :wink:
16. črc 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Terko,tak to jsme na tom obdobne,malej se taky dost vzteka,je protivnej,ale dnes jsem zjistila pricinu,rostou nam dalsi 2 zoubky a to naraz,horni rezaky,jeden uz bude mit proriznutej a druhej ho nasleduje,uplne me to zarazilo jak brzo po sobe mu lezou ven :wink:

Jani tak ok.myslim,ze pul 11 bude vyhovovat,sejdeme se u sekacku Spuntik,Bara razi s nama take vid Baro?? Kdyby neco pisnete prosim na mobil,sem nestiham chodit :frowning2:

Dnes jsem platila pres pocitac slozenky a malej me u toho rval jak silenej,myslela jsem ze ho odnesu do loznice abych to v klidu dodelala,ale vypada to,ze uz jsem imunni a mam asi v usich spunty :grinning: :grinning:

Barco,to je super ze bude puzzle,taky se tesime,ale vubec nevim kdy si pro nej dojedu,dej vedet az ho budes mit a ja se nejak prizpusobim :wink:
16. črc 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, nedočítám, co je novýho? Jsme zpět z chalupy a v pátek znova frnk do jižníh čech. Ještě nesedíme ale leze teda slušně a všude se chytá a všude klečí. Co vy?

BTW máme už 6 zubů, taky jsem pochopila že prostě nejí když jí rostou zuby a když nebolej baští jako šílená, na chalupě baštila a pak najednou ne a ejhle, druhej den 2 zuby najednou.
16. črc 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Terko a Xeni, kdy se k nam zas pridate na prochajdu?
Cas leti, ja uz jsem tu taky jen pristi tyden a pak na 2tydny na Moravu a svatbu :fearful: Pak rozsirim rady uz tak pocetnych Novakovych vid Terko :grinning: Dam do babary nase oznamko :wink: a na http://picasaweb.google.com/HyNeck78/TretiMesic mame plno dalsich fotek.

Zitra tam urco budu, tesim se na Vikyho, klidne rvouciho :wink: a Jancu.

A gratuluju ke vsem novym zoubkum a doufam, ze ty nase jeste dlouho zustanou tam kde jsou :grinning:
16. črc 2008 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja holky nevim jak to zvladnu mezi varkama pradla budu mozna rada, kdyz necham malou spat doma a ven pujdem az odpo, musim do centra chodov pro darky pro mý kamaradky, hromadne slavime o vikendu narozeniny, tak mam starosti s pořádáním party zhruba pro 45 hostů. no tak síla, ale jídlo uz je zařízený, pití taky, tak ostatní se nejak dozařídí.
16. črc 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru to je neskutečný jak je etn Hyneček krásnej a už velkej, no však nám je 8,5 měsíce!!!
16. črc 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda my si užili borůvek v lese hafo, houby nebyly, byly jsme jezdit na koních, i Xenuš jezdila, mam to i na fotkách u mámy, tak až přijede, ukážu, jinak flákárna na chalupě, ale bylo taky pěkně hnusně.
16. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zvládla všechny fotečky Hynečkovi, jsou kouzelný :wink:
Tak Xeni, pěkně vyper, ať máte zase co mazat :grinning: Užijte si jižní Čechy, mám to tam moc ráda. 3 roky jsem studovala v Budějovicích a domorodci byli moc fajn lidičky :grinning:
16. črc 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, baru moc hezky fotecky Hynecka
16. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara si uzijte pohodove dovolenou :slight_smile:, no snad nam zas vyjde nejaky srazik
16. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusim popremyslet o zitrejsim sraziku, jen si presne nejsem jista kde je ten spuntik :unamused:
16. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzeme dat zitra sraz v 10:15 na metru Haje u Modre skoly Baro a Andrejko,pockam tam na vas :wink:
16. črc 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se holky pozdravujte, já peru, včera jsem stihla asi 4 várky prádla, zlatá sušička, nevim, kam bych to věšela teda. Takhle je to čisté složené....a už zabalené.
17. črc 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dnes jsme měli brzo budíček, malý se vzbudil nějak dřív.

Xeni jak bylo na chatě?? Balíček jsem odeslala, tak snad došel ok :wink:

Jinak já bych se dnes přidala, ale čekám balík od PPL, tak chci být doma a mám sraz s kámoškou z porodnice. ALe počasí stejně vypadá nějak všelijak, tak aby jsme nakonec neseděli doma :angry:
17. črc 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
VELIKA OPRAVA SRAZ JE U SEKACKU SLUNE,UZ MAM V TOM CHAOS....
17. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
na chalupě bylo supr, borůvky, výlety, no pohoda, naši i občas pohlídali, ale teda ne podle mých představ, táta prej, dej mi Kalupinku, tak ji rika, a za 5 muinut - tak pojd k mamince... no no comment.

Baru, díky, moc, psala ta paní, že vše dorazilo OK.
17. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
Barco,tak co dorazilo puzzle??Taky jsi me nepripomnela,ze mame doma vase body,uz je vyzehlene,jen ceka na odvoz........Vcera jsem po dlouhe dobe stala skoro 2 hod.u zehlicky,ale jupiii,mam hotovo.

Dnes byla prochazka nadherna,kluci byli naprosto kouzelni,vsichni celou dobu spinkali,no super,pocasi akorad,jen obcas nejaka kapka deste,ale dobry :wink:

Jani a Viki,je naprosto kouzelne miminko,k sezrani :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme za sebou průplach kanálků. Bylo to docela hustý, malýho komplet znehybněli a pak mu jehlama šťourali v oku, chudák u toho řval jako tur. No ale naštěstí to máme za sebou. Akorát má teď po okem pěkný móňo. Ale je to náš hrdina, ještě v ordinaci se uklidnil a byl pak dobrej až do večera.
Teda Xeni, nestraš, že vaši nehlídali podle tvých představ. Já odjíždím s velkýma představama, tak abych se nevrátila ve stejnym rozpoložení jako ty :grinning:
Andrejko taky doufám, že srazík vyjde, vždyť to k sobě máme co by kamenem dohodil :wink:
17. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko, nebo jsi Krystýnka, ??? vím že existují obě varianty těchto jmen. No sice nehlidali podle mých představ, ale ted píšou z chalupy zoufalé SMS jak je jim smutno, jake je tam ticho a nuda :grinning:
17. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek