• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Hojky hoj:slight_smile: Prochajda byla super - Viki se naspal do zásoby, celý den už oko nezamhouřil:grinning:, ale i tak jsem byla moc ráda... hodinu a půl většinou dáváme na 3x (když se teda zadaří:grinning:), 3x30minut:grinning: Jsem hladová jak vlk, jdu si konečně něco najít v ledničce... když pak nepadnu za vlast, tak ještě písnu:slight_smile:
17. črc 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči77, to jsou snad všechna miminka, ne?:wink: Ale pochvala samo potěší... je to můj milovaný zlobivý čertík:wink: Kterého mám sice občas chuť po prořvaném dni někam odložit:grinning:, ale stačí jeden úsměv těmi jeho bezzubými dásničkami... a vše je odpuštěno:slight_smile:
17. črc 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Jani, sladouckeho certika mas :dizzy_face: Moc pekna prochazka, musime zopakovat.

Xeni, predstav si, ze existuje i treti varianta - Kristina - moje uzbrzotchyne :slight_smile:
17. črc 2008 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konecne prohlidla vsecna Vase albicka, dost toho pribylo.. No nemame si co zavidet, vsechny mame nadherna prtata, ze jo :wink:
17. črc 2008 ve 23:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo77 puzzle dorazilo včera a je super. Už na něm malej řádí. Ale nějak jsem ti totálně zapomněla napsat. Tak se omlouvám :wink: A na to bodýčko jsem totálně zapomněla,jak nám je ještě velké, tak v tom nemám přehled.

Včera tady byla kamarádka z porodnice co má kluka o 2 dny mladšího a vypadá jak o 2 měsíce starší. Nafotili jsme je, tak pak dám fotky do alba. :grinning:
18. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem Kristýna :grinning: , podle kalendáře, vždycky všude hlásím měkký tvrdý :grinning:
Teda malej byl dneska v noci vzhůru snad pětkrát, to se nám stalo naposledy snad tak ve dvou týdnech. Uklidnil ho jenom prs, zamumlal a usnul, no a já samozřejmě taky, takže jsem se vzbudila za hodinu dala do ho postýlky, šla spát a za dalšího hodinu byl malej vzhůru znovu. No a od půl šestý byl vychechtanej, přesto jsem ho udržela ve velký posteli do půl devátý, fakt jsem byla utahaná. A František má výbornou náladu :grinning:
18. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zda se mi to dobry, tak juknete http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12898727&tab=1
18. črc 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara, jo dik, nerada komolim jmena, me se obcas stane, ze lidi myslí, že jsem Xénie, ale já jsem Xenie (s krátkým), no ale tak stane se no.

Baru, no jo mas pravdu, jsou 3 varianty. Je to ale krásný jméno.

Jinak mam sbaleno, jsem krasna od kadernice a uz to mam v culíku :grinning: papa malá je vzhuru
18. črc 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné dopoledne. :slight_smile:
Nevím, nakolik jste už "stará zaběhená parta" a nakolik je možné se mezi vás přidat? Nechci se úplně vtírat, ale přece.. :wink: Bydlím 4 zastávky od Hájů, sice je to už Praha 15, ale 4 je blízko. Máme měsíční holčičku a ráda bych občas vyrazila na procházku s někým, než jen tak sama. Nebo vás sem alespoň chodila šmírovat :grinning:
18. črc 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ta stříška proti sluníčku vypadá fakt zajímavě, škoda, že už v hlubokým kočárku dlouho nebudeme, jinak bych jí určitě koupila, připadám si s těma plenama občas jak od kolotočů :grinning: a u sporťáku máme přehazovací stříšku, teda aspoň doufám :grinning:

Já jsem si dřív užívala s komelením příjmení, jmenovala jsem se Jiravová, to bylo neustále Jíravová, Jírovcová apod., jednou jsem vracela i vysvědčení. Byla jsem vždycky hrozně hustá, ale fakt mě to totálně točilo.

Taky začínám balit, nakonec pojedeme až zítra brzy ráno, manža dneska ještě potřebujeme dodělat večer něco do druhý práce a fakt bych nechtěla, aby táhl notebooka s sebou a vytahoval ho večer u ohně :angry: 1

Ahoj romcatko, vítej mezi námi. Já myslím, že se určitě můžeš zapojit, jak do diskuse, tak na procházky. Holek z Hájů je tu hodně, akorát že teď je léto a prázdniny a každej někam odjíždí, ale koncem srpna už to bude v poho. Koukala jsem do albíčka, malá je kouzelná. Určitě jste rádi, že už jste všichni doma a v pořádku. Tak přeji, ať se vám dobře daří.
18. črc 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romcatko vitej,ale jestli se nepletu tak uz jsi sem i psala a pak se nam nekam ztratila :frowning2: Jasne ze te vezmeme mezi sebe a vubec se nevtiras,budeme jen a jen radi :wink:

Barco,to je parada,zastavim se pro nej ale az po dovolene,ja tu musim poklidit dulezite veci,budu totiz prodavat po malem veci,hraci deku,lehatko,houpacku,vanicku,kolotoc a hrazdicku,mam uz na to zajemkyni,tak to davam dokupy.Taky jsem te chtela pozadat,pokud uz nenosite nejake vecicky od nas,zda me je muzes taky nachystat,az pojedu pro puzzle,vezmu si to,chce si totiz koupit neco odeme ta kamaradka,tak to chci mit po ruce doma,dorazi si proto koncem srpna.

Xeni,jo ta clona je dobra,ale jeste by bylo dobre to slunicko :grinning: :grinning:

Tak Danecek me usnul vcera pozde odpo a spal az do ctvrt na 7,no a samozrejme vecer usnul az kolem 22 hod.,ale na to ze ma bolavou pusinku spi celou noc,vubec si do pusinky nenecha sahnout,je dost uknouranej,ale ty rezaky predni uz bude mit venku a uz ma natekle a viditelne spicaky.........

Jani,skoro vsechny miminka jsou krasna,roztomila,uz jsem videla i opak :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning:
18. črc 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romcatko vítej, zvlášt holčiček je tu teda poskrovnu, takže chceme kamaradku, to je jasný!!!
18. črc 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, mam taky tak nejak pocit, že léto uz skončilo, no, tak taky nevim, jestli se to jeste vyplatí, nejslunečenjší je poslední léta fakt duben, kveten, cerven, pak šmitec, chudáci deti, to mají teda prázdniny, zatím fakt bylo mizerně.
18. črc 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Tak jsem se sem včera večer už nedostala - volala máti, s babičkou je to dost špatné... je jí 86 let... ach jo, a já tak chtěla, aby viděla Vikiho, je to její první pravnouče... byla tak strašně moc šťastná, když se narodil... za dva týdny už budu u našich, tak snad nebude pozdě... tý jo, brečím tady u toho jak želva:cry:

Monči77, záleží na úhlu pohledu - ty maminky si určitě myslely, že jejich děti krásné a roztomilé jsou:wink:... protože pro ně prostě jsou:slight_smile:

Báro, to oznámení máte ze svatbajinak.cz, viď? My od nich taky měli, takové to s tím dvoubarevným lanem... a datum 20.07.2007:slight_smile:, to chtěl manžel - já teda původně chtěla 7.7.2007, ale volali jsme na radnici AŽ!!! v půlce ledna 2007 a to už bylo moc pozdě, neměli volno ani večer:grinning::grinning::grinning: Měli jste počkat na 20.08.2008:wink:... ale i 2.8.2008 se bude dobře pamatovat:wink::grinning:

Xeni, já tu stříšku mám už asi měsíc a moc si ji pochvaluji:slight_smile:
18. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuji za přivítání a pokusím se sem nahlížet víc, abych se trochu zorientovala. JJ, u jsem sem párkrát nakoukla a psala, ale spíš vyjímečně. Všm, co odjíždíte a cestujete přeji hezké pobyty.
18. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,me to pripada ze kdykoliv maji deti prazdniny,myslim kazdorocne,tak to pocasi je take nijake :frowning2: :frowning2:

Jani,to je jasne,ze pro kazdou maminku je jeji ditko to nej na celem svete,ale ja to rekla jen proto,ze uz jsem fakt videla ditko na fotce a to jsem se lekla hruzou,jak se muze neco takoveho vubec narodit :frowning2: :grinning:

Romcatko,taky jsem uz zkoukla tve albicko a mala je moc hezka a jake umi pekne ksichticky :grinning: :grinning: je to roztomile :wink:

Ja budu balit asi v nedeli,uz ted me jde z toho hlava kolem,tolik veci,to se nam snad ani nevejde do auta :frowning2:
18. črc 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Romčátko vítej, konečně další holčička, je to tady samý kluk :grinning:

Mončo já už pár věcí mám co nenosíme, ale moc toho ještě není. Tak je připravim. A nebo chceš vše co jsi mi půjčila?? I to co nosíme?? Já myslela, že nebudeš prodávat nic, když plánujete druhé :wink:

Já jsem teď povlíkla malému jiné povlečení a nebesa co jsem koupila s postýlkou a moc se mi to pro kluka nelíbí, tak to zkusim prodat přes mimibazar a koupim mu jen povlečení a mantinel. Tohle je takové žluté s medvídkama. Prostě to modré co mám je hezčí. :slight_smile:
18. črc 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,co nosite a je vam jeste velke,to nechci,to si jeste nech,jen to,co uz opravdu nenosite.A s tim druhym mimcem jsem si to sakra rozmyslela,duvod znas :frowning2: :frowning2: Opravdu priprav jen to co uz vůůůůbec neoblecete.Me je stejne lito nekterych veci prodat,tak si to treba jeste rozmyslim a vse obleceni si necham,treba i na pamatku.Ja mam v postylce taky jen mantinel a povleceni ve stejne barvei prosteradlo a bohate to staci,ja jsem ty nebesa vubec nechtela.

Tak nakonec si beru k nasim notebook,hlavne skrz segru aby mohla na net,ona ma sice pocitac,ale jeste nema pripojeni k siti a jak ji znam,tak na nem bude od rana do noci :grinning: tak budu mobilni,to je super... :wink:
18. črc 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jste se dneska rozjely :wink:
No jo, s tim komolenim, me zas porad pisi Barbora misto Barbara, pritom jich je dost a taky to jde na rozdil od tech I/Y ci carek slyset :rolling_eyes: Kolegyne Pickova zas ma problem s vyslovnosti, musela hlasit, protoze to si clovek neodvodi - prej je to podle toho, je-li tatka Pick nebo Picka, je ten 1. pripad "[piková]". A to ma v dnesnim svete bez carek a hacku dalsi moznou nelichotivou variantu.. :grinning:

Oznamko, Jani, delal Hynek sam, teda podle uz hotoveho, akorat jsme tam implantovali prcka :slight_smile: No a datum 20.8.2008. by bylo opravdu lepsi, ale nebyla to sobota :frowning2: No my ho chteli zamluvit uz loni, ale delali to stejne az od 1.1., takze jsme jeste chytli termin :grinning:

Romcatko vitej, hura holka!
Tak nam vsichni odjizdej, ja jsem tu jeste pristi tyden a pak na Moravu na 14dnu kvuli svatbe.

KDO BY SEL PRISTI TYDEN NA PROCHAJDU? Mne se hodi Po nebo St
18. črc 2008 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru mas na fotce to povleceni s medvidkama? Ja chci jeste jedno koupit a nejake zlute s medvidky se mi docela libilo, tak bych si to od tebe treba koupila.
18. črc 2008 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je predpoved pocasi na pristi tyden,fuuj,ma byt po a ůt 17 stupnu,to je leto na pytel :frowning2:
18. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,nadherne fotecky Hynecka,ta vecernickova je krasna a tam jak mrka,no nadhera :wink:
18. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já balím až teď, vůbec nemělo smysl začínat, než František usnul. Taky bych dneska ocenila sušičku. V poledne mi zmoklo téměř suchý prádlo, že z něho pak kapala voda, a když zase trochu proschlo, tak začalo lejt znovu, tak už to radši dosušuju doma a to je ještě peru malýmu pleny a vyperu i zbytek oblečení. Holt to dosušíme zítra na chalupě :frowning2: . Zkusím se s tou sušičkou zmínit manželovi, už vidím ty reakce... :grinning: :grinning: :grinning:

Monči užij si to u mamči na Moravě a buďte tam na sebe hodný :wink:

Báro, k svatbě se dopředu nemá přát, tak snad jenom ať se vám nic nepokazí a vyjde počasí. Hned bych se vdávala znova. My jsme měli 7.4.2007, taky docela hezký datum a přitom docela náhodný. Taky jsme si dělali oznamko sami i jsme si ho sami na lesklý papír vytiskli a nařezali. No a když jsem ho dávala holkám v práci, tak se mi jedna zeptala, jestli potom budeme ještě mít i takový to normální - zlatý s holoubkama, básničkou atd. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se tady mějte krásně a jestli se nerozpustíme v dešti, tak příští pondělí ahóóóój!!!!
18. črc 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky. Tak se nám narodila holčička Lucinka. 10. července. O týden dřív než jsme měli termín. Měřila 48cm a vážila 2, 490g. Je to naše žížalka. :slight_smile:
19. črc 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, tak to velka gratulace. Uz se tesim, az Vas holky obe poznam. A vsechno v poradku? Jaky byl porod?
19. črc 2008 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím nové "přírůstky" romcatko a frionku:slight_smile: A samo i jejich holčičky - super, konečně nějaké nevěsty:wink::grinning:

frionko, odkuď jsi, taky ze "čtyřky"?

Báro, tak to by u nás neprošlo:grinning: Máme oba holt deformaci z povolání, takže autoři dostali za svůj nápad hezky honorář... když si to tak pěkně a vtipně vymysleli:wink::grinning: Nehledě na to, že nijak extra drazí nebyli (řekla bych průměr), byli rychlí, vstřícní a provedení bylo víc než kvalitní... navíc vyměňovat si s nimi maily byla fakt paráda, měli naprosto skvělej styl psaní i humoru:grinning: Byť bylo oznámení netradiční, tak po holubičkách a holoubcích se naštěstí nikdo neptal, jen jsem měla děsnou bžundu z toho, jak se to každý snažil otevřít - si asi říkali, že jen jedna stránka přeci být nemůže...:grinning: Patrně čekali nějaké podrobnosti aspoň písemně - my jsme totiž svatební oznámení rozesílali po rodině a známých až týden po obřadu... jako aby věděli, že jsme se vůbec vzali:grinning: BTW 20.07.2007 taky nebyla sobota, ale pátek... ale je fakt, že pořád lepší pátek než středa:wink:

Monči77, o balení ani nemluv/nepiš... děsí mě to už teď, co všechno budem muset malému táhnout... ještě že má tchán tak velké auto... a hlavně teda velký kufr:grinning::grinning::grinning:
19. črc 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem tu dnes měla celé odpol kamarádku a bylo to moc fajn.Petr je dnes v práci, tak jsem aspoň nebyla sama.

Mončo tak už pilně balíš??? :grinning: To budete výprava na tak dlouho dobu.Mě stačí na pár dnů k mamce :slight_smile:

Barčo mám fotku, je opravdu moc hezké, ale mě nějak nevyhovuje, že má mantinel přes celou postýlku. Malej chce vidět ven. Ale jinak je moc hezký, zkusim ho prodat na mimibazaru. Zrovna studuju jak se pohybují ceny. Je to komplet i s nebesama a je skoro nový, tak myslim, že za těch 800 Kč bych ho mohla prodat. :slight_smile: Dám fotky do albíčka, tak jukni.
19. črc 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky jsou v albu. Je to komplet nebesa, povlečení a mantinel kolem celé postýlky :wink: Pokud by se to někomu z vás líbilo, tak se můžeme na ceně i domluvit :grinning: :wink:
19. črc 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
FRINKO,NEMELA TO NAHODOU BYT HANICKA PO TOBE???

Jinak samozrejme velka gratulace,hodne zdravicka vam obema,at krasne mala roste..........

Barco,jeste nebalim,az zitra,uz ted me jde z toho hlava kolem,des...

Jani :frowning2: :frowning2: :frowning2: baleni brr,ale co potom to vybalovani,jeste horsi :frowning2: :frowning2:
19. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to zas poradne utika. Ctvrtecni prochajda byla fajn. Maly byl tak hodny ze mu ani nevadilo, kdyz naposledy papkal v 8 rano a pak az v jednu odpo. Domu jsme to stihli tesne nez zacelo prset.

Wafiku, viki je mo pekne a hodne mimi, bylo fajn vas videt.

Koukam, ze vetsina z vas cestuje, tak hlavne dobre docestujte ve zdravi tam i zpet. My budem zatim doma, manza ma hodne pilno v praci a dovcu zatim nedostane. Budem to muset nejak vydrzet az to narocnejsi obdobi pomine. Ale pokud by nekdo z vas chtel vyrazit na prochajdu tak budem s Lukaskem radi. Babaro se pak muzem nejak domluvit jestli pondeli nebo streda. Uvidime i podle pocaska :slight_smile:.

Vitam nove maminky i miminka A pokud budete chtit nekam vyrazit, tak muzem :slight_smile:
19. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek