• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
ted o vikendu prijeli rodice a sestra od manzi, s malym zas tak dovadeli :slight_smile:, jen jsem zvedava jake to bude mit zas nasledky...od posledni´ho setkani s nima vynechavame 2x spani a musime si hrat v postylce ...
19. črc 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andrejko:slight_smile: To znám - když jsou tady naši nebo jen mamča, tak pak mám pár dalších dnů co dělat, aby Viki najel zase do starých kolejí... a stejně se mi to nikdy úplně nepovede:grinning:... je děsně rozdivočenej a zvyklej na to, že si s ním pořád někdo hraje a povídá... a dělá všelijaké blbosti:slight_smile: Jsem proto i zvědavá, co bude v září, až se zase vrátíme do Prahy... po tom měsíci, kdy budeme u našich... a protože blízko našich bydlí tátovy dvě sestry s rodinami a jeden z bratránků už taky má děti, bude to pro Vikiho určo každodenní vzrůšo... a já mu pak sama v Praze nebudu stačit:grinning::grinning::grinning:
20. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji. Po porodu je všechno v pořádku Babaro. Porod jsem měla rychlí. Pořádně jsem to začala cítit v
půl dvanáctý a v půl pátý se narodila. Akorád trochu intenzivní bolest, nestačila jsem s kyslíkem :slight_smile:

Jinak Wafiku jsem s Prahy 4- Háje bydlím u Galaxie. Všichni by jsme se mohli sejít třeba v cukrárně na
Hajích. Kdo by měl zájem Tady je můj Kontakt: 737887882.

Jo mončičáku máš pravdu měla se jmenovat po mně, ale nakonec mne překecal manžel. Tak zatím se
Všichni mějte, teď jdu s malou Lucinkou už na třetí procházku. :wink:
20. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda tady je o víkendu nějak mrtvo. Nojo každý někam jezdí a užívá si :grinning: Ale nám se už dovča taky blíží, tak se mooc těšim. Jen se nám to léto nějak kazí a počasí nemá být nic moc. Tak jsem na to teda zvědavá.

Frionko gratuluju k holčičce :wink: Už si můžeš předělat profil, stále jsi jako v očekávání :grinning: Máš to přesně jako já, já to tam měla asi měsíc, až mě pak holky na jiné diskuzi upozornily, ať si to předělám :grinning: :grinning:
21. črc 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, ahoj, jsme tu, trochu dřív přijely jsme dnad ráno, páč Jirka nedostal dovolenou. Ale bylo to supr.........!!!!!!!!! Xenuš byla celej vikend jen venku na dece!
21. črc 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,chtěla jsem se zeptat,jestli náhodou některá neznáte prodejnu Dětský ráj.Měla by být v Praze na Žižkově.Díky:slight_smile:
21. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jo, kupovala jsem tam pár věcí, vyjdou dobře v akc a na netu jde vytisknout 4% sleva.
21. črc 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj vsem vespolek,
se musim pochlubit,uz mame 6 zoubku venku :wink: je to sikulka,vubec nebrecel a vse bylo bez problemu....

Tak jsem dnes byla na socialce a bylo me sdeleno,ze od 24.7.do 31.7.nemam narok na rodicovsky prispevek,az od 1.8.to je sila,takove jsou diry v zakone,proste parada,je to blbej tyden ale kazda kacka dobra ze,na materske me to udela 3850 kc za ten tyden..........

Nakonec na Moravu jedeme az ve stredu,dnes bylo narocne behani po uradech a zitra musi pritel neco vyrizovat,tak se nam to oddalilo...ale to neva,dnes venku je pekne kosa,malem jsem umrzla :frowning2: :grinning:
21. črc 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči77, to není díra v zákoně - to je právě veeeeelice dobře ohlídané... abys náhodou nedostala víc, víš?:grinning::grinning::grinning: Nárok na část rodičovského příspěvku bys měla totiž jenom tehdy, kdyby Tvoje mateřská za dobu od 1.7. do 23.7. byla nižší než těch 7600,-:grinning: A stejně bys ani tak nedostala žádných 3850,-, ale jen by Ti to dorovnali do těch 7600,-, takže kdybys měla třeba 7350,-, tak dostaneš krásných 250,-:grinning::grinning::grinning: Jj, stát si setsakra hlídá, aby nemusel dát ani kačku navíc...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jinak samo velká gratulace k tak hojnému počtu zoubků:wink: My zatím pořád jen sliníme jak bernardýn:grinning::grinning::grinning:
21. črc 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, takhle já měla mateřskou nějak do kouska měsíce, tak jsem dostala za duben asi 1700 kč, ha ha, no co naděláš.

Já byla dnes jen nakupovat, u nás v ulici otevřeli nový obchůdek se zdravou výživou.
21. črc 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky máme 6 zoubků. Teda to Daneček teda jede, to brzo má tolik zoubků. Jinak malá ted strašně jí, jogurt, kaše, čerstvé ovoce, zelenina s masem, do toho mlíko, no a porad piškot nebo rohlík, kukuř. křupky samo nechce, už objevila, že to nemá chut potvůrka. Chce všechno co mam já, vůbec si nemůžu dát něco k jídlu, aniž bych jí nedala aspon kousek rohlíku.
21. črc 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Mončo sehnali jste odvoz?? Tento týden nemá být nejlepší počasí, tak není kam spěchat. :wink: Ke konci týdne to snad má být lepší. A gratulujeme k zoubkům :slight_smile:

My jsme dnes s kámoškama byli v jedné cukrárně a zároveň pizzerii tady kousek od nás, tak tam někdy můžeme hromadně zajít. Je tam dětský koutek a venku si děti můžou hrát.Tak je to paráda :slight_smile:
21. črc 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,ja vim,na socialce me to vysvetlovala,co nadelame,nic :frowning2: uz to neresim a duchodci si neustale stezujou a co my??

S tema zoubkama jsem uplne mimo,nechapu to 4 zoubky mu vylezly behem tydne,fakt jsem nechapala,sice byl malinko protivnej,ale vahu neprikladam zoubkum ale tomu ze se chce neustale chovat a mit nekoho u sebe.

Xeni,o tom jidle ani nemluv,pred malym nemuzeme nic jist taky,na vse otvira pusinku,ale zatim jen kojime,jime frutapuru a maso-zeleninove prikrmy,uz se tesim k nasim az mu tam uvarim zaleninovou polivku ze zeleninky ze zahrady :wink: Ta zdrava vyziva uz je tam dyl,myslis pres ulici u Plusu vid,ta slunecnice,nebo jak se to jmenuje?

Jani s tim slintanim,fuuuj,od maleho mame vse totalne mokre,dnes jsem dala maleho tatkovi za krk a behem chvilky mel vlasy cele oslintane,jen pridat sampon a mohl si je umyt :grinning: :grinning: :grinning:

Barco,nechci se tady o tom bavit!!!
21. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky uz za chvili malemu zacnu delat ty kase od Nestle,asi po 7.mesici,ale zacneme s prichutema,ta obyc.je fuuj,hnus :frowning2:
21. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ja mam tento tyden celkem nabity, a je docela kosa, ale kdybyste chtely zitra nekdo na kratsi prochajdu nebo do cukrarny na Haje, ale az tak ve tri v pul ctvrty, my dem totiz odpo jeste na kycle a k detske.

My taky porad slintame, zuby nastesti zatim zadne, jinak castejs hlad a blinkani :(

S tim rodicakem to moc nechapu, myslela sem, ze je vyhodnejsi, kdyz mi materska konci koncem mesice (29.8.), to dostanu asi az teda za zari ne? Ty tri dny zadara mi neva.

Monco, do Lidlu jedem az zitra, berem tam vic veci, tak sem cekala, kdy tam se mnou muze Hynek.
21. črc 2008 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro - babaro, přesně tak, je to výhodnější - dostaneš víc mateřské:slight_smile: Teda abych byla přesná "peněžité pomoci v mateřství":grinning: Koukám, žes nastupovala na mateřskou měsíc po mě, mě končí 29.7.:slight_smile:
21. črc 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,materskou vlastne dostanes skoro celou bez tech 3 dnu a rodicovsky prispevek dostanes vlastne az v rijnu,vyplaci se to zpetne.

Dnes je tam pekne hnusne,musim jeste na Haje do zlatnictvi a do drogerie,ale v tomhle pocasi nevim nevim,asi pak necham maleho doma a pujdu sama.

Jinak Baro,ty misy uz mit nebudou,uz je to dlouho po akci,to nevadi,jak se tam nejde hned tak je smula :frowning2:
22. črc 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne.
tak koukám, jak vašim dětičkám rosotu zuby :wink: to naše malá to má ještě daleko. Ale nevím, jak pak budu kojit, protože už teď se po mě občas vrhá jak piraňka :grinning:
Venku je naprosto hnusné počasí, tak se mi vůůůůbec nikam nechce. Odpoledne přijodu na návštěvu kolegyňky z práce, už se na ně docela těším. jen si plánovaly, jak si jako tři sudičky půjčí kočárek na procházku, abych "si mhla odpočinout" (i takévé kolegyně jsou :dizzy_face: ) ale v tomto počasí je to tak max. na hodinku.
22. črc 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem se konečně dostala chvilku na PC dovča byla suuuper sice dvakrát pršelo , ale jinak dobrý, patrik si moře užíval co to dalo nejdřív se bál a pak jsme ho nemohli dostat domu,
Vítám všechny nové maminy a hlavně nové miminka
Tak na rychlo jsem vás dočetla, ale celkem nic nového, mám tady kopu prádla a věcí myslim že budu vybalovat ještě týden :slight_smile:
22. črc 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni,tak vitej z Italie zpet v Praze,to je dobre ze bylo fajn a pocasi vam take vyslo :wink:
Ja zitra odpo odjizdim k nasim,uz se fakt tesim az odsud vypadnu
22. črc 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, zitra pujdu asi vratit jedno triko co jsem dnes koupila v centru chodov, a koupim tam Jirkovi, ve St. Olivier maji supr trika jen za 200 kč. Tak kdyby nekdo chtel se mnou, budu rada, dnes jsem to tam ve slevám slušně vykoupila.
22. črc 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zitra muzu jen dopo (pres obed mozno), ale rada bych se koukla po nejakych letnich satickach, triko pro Hynka by se taky siklo..
22. črc 2008 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo 77 tak atˇ máte taky pěkně zatim tady to počasí noc moc, četla jsem že si bereš N sebou tak že u tebe asi tady odmlka nebude, to je fajn

šla bych, ale mám tady plno práce ve slevách se dá super nakoupit :slight_smile: :frowning2:
22. črc 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mobo vítám zpět z dovči. Jak jste si to užili? Určitě naplno viď. Já už se taky těšim na tu naší dovču na Šumavě. Potřebuju změnu.

Mončo77 vy si to hezky užijte a ať vás tam nikdo nezlobí a hýčká si vás :wink:

Já dnes jestli dorazí Petr musim na úřady. Kdysi jsem podnikala a mám ještě funkční živnosťák, o čemž jsem ani nevěděla. Musim to zrušit. :frowning2:

Včera jsme s kámoškou jeli do Ikei, tak jsme si to užili. Chlapi uspávali dětičky a my si jeli užívat. Jen to tam hodně předělávali, takže tam třeba nebyly skoro žádné kuchyně.
23. črc 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,Moni,notebook si sice beru,budu mobilni ale zase ne tolik,chci si to uzit a ne abych tam sedela u pocitace jako doma :frowning2: beru ho hlavne skrz segru :wink:

Jinak dekuji moooc vsem a ja se s vama vsema loucim,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Barco,dekuji,ty si to take uzij na Sumave :wink:
23. črc 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
do IKEA bych takypotřebovala ty jo. Jenže tu nejsme žádnej víkend až do poloviny září a asi teda sama tam nejdu s malou.

Malá ted usnula, takže já pujdu az tak kolem 13-14hod... tak nabidka trva, muzem tam dat kafo.
23. črc 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
tak jsem se na vás po delší době přišla juknout, občas vás přečtu ale moc nepíšu..nějak nemám moc co :zipper_mouth: ale dneska jo a hlásím, že na P4 se v té vaší chlapečkové záplavě objeví s největší pravděpodobností v prosinci také jedna holčička - Sonička :dizzy_face:
23. črc 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluju!!!!! Těšíme se!
23. črc 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak má 38,6 po odečtu, to před 14ti dněma dobrala antibiotika, myslim, ež bych asi měla změnit Dr., jestli neudělá náký porádný testy.
23. črc 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek