• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Koník pěkně zlobil. Tak se holky pořádně vykurýrujte a příště už se také těším!
15. led 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koník je naprd. Hruza, holky, tak mě je to fuk, tenhle tejden jsem plná ale možná v pátek - nevím nevím a nebo příští týden, tak jak se vám to hodí. Středa Vesmírna, takže ostatní dny vcelku klido pido někam vyrazíme. Treba na ten chodobv, je to pekná procházka, od nás cca 25 minut.
15. led 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se taky moc těšim na tu Vesmírnu. Musim přesně juknout jak se tam dostanu. :slight_smile:
16. led 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naro mohly by jsme si dát srazík na Kačerově a jet spolu co myslíš? :wink:
16. led 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jestli pojedete z Kacerova, muzu se k vam pridat? Abych nebloumala sama:wink:
16. led 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barbarek, to by bylo moc fajn. Písnu ti do IP e-mail a tel., kdyby zase měl koník nějaký výpadek :slight_smile:
16. led 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Naro tak paráda. Aspoň tam nepojedeme každá sama :wink:
16. led 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě kett, bereme tě do party :wink:
16. led 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezvaaaaa:slight_smile: :grinning:
16. led 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett jasně bude to super!!!
16. led 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett písnu ti taky do IP email a telefon, aby jsme se mohly zkontaktovat, kdyby nešel zase kůň. Teď mi to opět spadlo, tak jsem z toho fakt hotová. :rolling_eyes:
16. led 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super holky, jsme domluvený. Já teď pádím na první poradnu k Apolináři, tak doufám, že tam nebudu do večera :confounded:
16. led 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ten kůň už fakt víc nefunguje než funguje. Je to děs. Dopoledne to zase spadlo a nešlo to.

Naro tak to je super, že taky budeš rodit u Apolináře jako já. Možná jsme to tu už řešily, ale nepamatuju si to. Já jdu k Apolináři taky rodit, tak jsem zvědavá :slight_smile:
16. led 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik na kačáku, jdu s váma!!!
16. led 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak jsem neměla v poslední době čas sem kouknout :grinning:
Na sraz do Vesmírny se taky těším - chápu dobře, že je to příští středu?????
Prosím prosím, taky mi písnětě e-mail do ip - posílám ip s mým mailem Barče :grinning: :grinning:
16. led 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
terko, sraz je pristi stredu ve 2 ve Vesmirne.
Jo a v kolik na Kacerove, to jsme jeste nejak nedorezily. Barus, posles Terce i nase maily, aby to bylo v kupe?
16. led 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda chci taky s váma!!!!!!!!!!!!!! v kolik?
pisnu mail Barbarkovi?
16. led 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,Wafiku,no jasne,pekne se vylez,Chodov pocka......... Bramburko,a muzu se tu stredu prifarit k tobe,kdyz to mame takovej kousek,abych nejela do Vesmirny sama? Ja byla dnes na Chodove a koupila jsem malemu nadherny mekkoucky zupanek,je strasne krasnej.Jsem rada ze jsme doma zaradili urcity rezim a malej je moc hodnej,pres den moc nechce spinkat,jen kdyz jdeme na prochazku,tak v kocarku spi i 4 hod.ale noc uz je taky super,spi v postylce a budi se jen na kojeni po 4 hod.
16. led 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy, zdravím z postele:slight_smile: Vidím, že přípravy na srazík jsou už v plném proudu - Bramburko a Monci, jestli v tu středu půjdete, tak dejte vědět, mohly bychom se když tak srazit někde v těchto končinách (třeba na Hájích) a vyrazit společně... co Vy na to? Písnu vám do IP mail pro případ, že by koník zase neskákal... v poslední době se mu nějak moc často nechce:grinning:
16. led 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo tak jo tak cca v 13:30 na hájích, Moni já ti napíšu v kolik přsně ale nějak před tím chvilku na brechtovce, jo?
16. led 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramburko,ok.na Brechtove to bude lepsi,pini me to pak prosim na mobil ju ?
16. led 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo napíšu
17. led 2008 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se budu ve středu těšit :slight_smile:

Teď jen nakojím a jedeme autem k našim, musím ještě vyzkoumat systém připevnění autosedačky, doufám, že to nebudu v autě montovat do příštího kojení, to bychom se asi nikam nedostali.

Jo a musím se pochlubit - dneska jsem oblíkla svoje džíny, co jsem nosila před těhu :grinning: :grinning: :grinning: No, jsou mi těsnější, ale jsou!
17. led 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, to je teda rychlost, s jakou jsi ty dziny oblekla. Ja kvuli rozsirene panvi cekala dele. Ale ted uz je to taky pohoda:slight_smile:

Teda, to nas v te Vesmirne bude, to je super:slight_smile: Takze cast vyrazi z Haji, cast z Kacerova:wink: Z Kacerova bychom mohly taky ve 13:30, co vy na to?
17. led 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to je super, že na srazík bude taková účast. Ještě že mě napadlo ho navrhnout :grinning:

Ok souhlas, takže srazík také ve 13.30 na Kačerově a pak hurá na Václavák :wink:

Terko mám ti teda poslat na všechny emaily a nebo už mě holky předběhly a zaslaly ti ho sami? A to je fajn, že jsi oblíkla džíny, to je fakt rychlost!!!
17. led 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky džíny, jsou mi jen ty, co jsem si koupila na začátku těhu...ale aspon něco...
17. led 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak také počítám s 13,30h na Kačerově :sunglasses:
Já se chci už taky do něčeho obléknout... :cry: Pořád mi nejvíc sluší tepláky...
Barbarek, ještě žes to tak dobře vymyslela :sweat_smile:
17. led 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak malej konecne usnul,ma pres den strasne problemy s usinanim :frowning2: Dnes jdeme na kycle tak jsem zvedava jak dopadneme.Ja mam stale jeste 10 kg nahore od porodu,jen 6 kg jsem nechala v porodnici a 6 kg jsem nechala doma za 6 dni ale porad mam z 22 kg ktere jsem nabrala v tehu 10 nahore tak se snazim je dostat co nejdriv dolu,pomerne to jde ale jeste neoblecu zadne kalhoty co pred tehotenstvim :frowning2: :frowning2: Vejdeme se vubec do Vesmirny?? :grinning:
17. led 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci to shazování potom ani vidět, přibrala jsem zatím 17 kg, ale poslední měsíc mi nejvíc chutnají čokolády a sušenky, a to jsem je přitom celou dobu skoro nemusela, ach jo...
17. led 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara to by ale sedělo na to, že budete mít spíš Františku :wink:
17. led 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek