• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj Barčo užili jsme si to parádně, kdy jedete na tu Šumavu? Hlavně aby vám vyšlo počasí zatim je to teda hrozné, ale snad se to polepší a kam přesně jedete?

Mončo 77 užij si to u vašich a také hezké počasí

Xeni to už malá zase marodí??? :frowning2:
23. črc 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dneska to vylítlo v noci přes 39, ve 2 rano jsem dala paralen a v 6 ráno 38,5. Volala jsem v noci na pohotovost a prej mam snizovat horečku, nejezdit, ted znovu usnula a tak zběsile uklizim, že zavolam Dr.
24. črc 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, zase, pred 14 dnema dobrala antiniotika, ja uz nevim.... :frowning2:
24. črc 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ráno, Brambůrko, toje mi Xenušky líto. Hlavně ať to není nic vážného. :frowning2: a ať je brzy líp.
24. črc 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Xeni, to je mi líto - že by nějaká viróza?:frowning2: Ono je to zákeřné, to že měla antibiotika nezaručí, že po dobrání nechytne do týdne nějakou virózu... té jsou antibiotika šuma fuk... měla tehdy nějakou angínu nebo proč je dostala?
24. črc 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
synovec měl streptokoka a ona mela nalez na pruduskach, tak je dostala, mela i teplotu, ale ted teda je to šílený, porad to neklesá, porad fajruje, okolo 38,5-39 :frowning2:
24. črc 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinka malá:frowning2: a co doktorka, byla už u vás? ona to fakt může být i nějaká viróza... a jestli má ještě oslabený organismus od posledně, tak je to hned:frowning2:
24. črc 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka - tak to jsou teda radosti takové horečky! Havně ať je malá brzo v pořádku...a nemůže to být třeba od zoubků?
24. črc 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumik - já zapomněla pogratulovat k holčice... konečně nějaká princezna!:wink: tak ať se Vám oběma, holky, daří:slight_smile:
24. črc 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo jedeme kousek od Písku do nějaké vesničky a to první týden v srpnu.A to hlásí zrovna hezké počasí, tak jsem na to zvědavá. Pronajali jsme si se známýma chatu s bazénem, tak snad ho nějak využijeme:slight_smile: Už se tam moc těšim.

Jumíku gratuluju k holčičce, konečně tady přibývají i nějaké ty slečny a Xenušce nebude tak smutno :grinning:

Xeni to je fakt hrozný jak jí to pořád trápí viď? Já bych určitě doktora zavolala. Už se bojim až budeme poprvé marodit my :frowning2:

My jsme dnes byli zase na kontrole cvičení té Vojtovky a super, jsou znát pokroky a zase jsme dostali pochvalu.A taky nový cvik, aby lépe držel hlavičku když je na bříšku :wink: To mu ještě moc nejde :unamused:
24. črc 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barbánku, vy cvičíte Vojtovku? My tedy máme jen ten první cvik - mačkání bodu pod bradavkou. Ukazovala nám ho ještě v porodnici. A na další KO jdeme až za 14 dní. Tak doufám, že to cvičím správně :unamused: nevím, jak se to má projevit na jejím tělíčku.
24. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romčátko, jojo cvičíme Vojtovku, malej byl dost křečovitý a neklidný, takže nás na to poslala paní doktorka. Tam zjistili, že má zhoršenou stabilitu, neboť používá více levou stranu a pravou má slabší. Projevilo se to tím, že neustále pokládal hlavičku jen na jednu stranu. A po 3 týdnech cvičení jsou krásné úspěchy. :slight_smile:
24. črc 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně aby to počasí bylo opravdu takové jak říkají, každopádně držim palečky

Xeni a co dáváš na teplotu? Můžeš střídat po 4 hodinách paralen nebo panadol s ibalginem když jsou takové horečky které neustupují je lepší tohle střídání po 4 hodinách, a když jste měli antibiotika dávala jsi malé nějaké porbiotika, aby se jí rychle vrátila a obnovila střevní flora a měla silnější imunitu??? Suprovej je Nutrolin B

Jumíku gratulace k holčičce, aspoň se to tady začne vyrovnávat :wink:
24. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
davala jsem nutrolin B

stridam paralen a nurofen, cca po 6 hodinách, jak to vyjde se spanim

snad uz to kleslo, ale neco ji hrozne boli, bojim se ze ucho, mozna to budou ale i nestovice, angina, vi Buh.
24. črc 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli ucho tak to bys měla co nejdřív jít na ORL, jestli má zánět středního ucha tak aby jí to neprasklo to je prý blbý, promačkej jí kolem uší když ti ucukne tak je to jasné
24. črc 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za gratulace..už jsem si objednala na MMb pár růžových věcí a koupila laclovou sukýnku :dizzy_face: :grinning:

bram a co říkala ta doktorka? nemůže to být opravdu "jen" zoubek? kamarádky holčičce takhle rostlo víc zoubků najednou a taky z toho měla pořádné horečky :frowning2:
24. črc 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to na 99% neštovice, vyrazili ji pupinky, ale nevim, uvidime jeste jestli budou pribývat. Zatím jich má plnou pusu, jako aftů, ale taky to muze byt z te vysoke horečky, teplotu uz ma okolo 37,5, zaplat pan buh. tuk tuk tuk
25. črc 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny dobry vecer,jen vas chceme s Daneckem mooooc vsechny pozdravit a rict,ze se mame moc dobre,je to tu super a malej je naprosto dokonalej ve spani,spi tu neuveritelne dobre,3 hod.dopoledne a 2 hod.odpoledne a vecer chodi taky brzo spat,ale jinak bude strasne rozmazlenej,porad ho nekdo chova,neni chvili sam a ani nechce byt sam a je dost uplakanej,uz ma vsechny 4 horni zoubky venku,ale jinak je to zlaticko.Az dorazim do Prahy tak ho budu davat tak mesic dokupy :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Tak se loucim a zase dam nekdy echo co a jak :wink:

Xeni,drz se,snad bude vsechno ok.

Miso,taky gratuluji k holcicce :wink:
26. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo 77 tak to je faj že se máte dobře, to je jasný že si tam budou hýčkat a chovat, ale snad si na to až tolik nezvykne a až se vrátíte tak si to vče zase srovnáte :slight_smile:

Xeni tak jak se daří malé???

Barčo už jsi dělala těsto v tom novém nádobíčku?????
26. črc 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já to teda nechápu, teploty uplne zmizeli a po nestovicich ani pamatka, zadne se nevysevaji a pupinky zmizeli temer uplne, tipla bych to na 6. nemoc, kdyz uz jsme ji ale jednou meli tak kdo ví? No je uplne v pohode, naopak mi prijde az moc hodná. Akorát ty afty v pusince jeste ma, takmin jí a min pije, ale jinak OK. Začala se stavet - a nez jsem to dopsala, dostala strasnou dahu, to bylo řevu... ou ou.
27. črc 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
brambůrko, tak kéž by bylo po nemoci - byť záhadné.
Monco, tak to je supr, že tahle užíváte.
27. črc 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo taky zdravím, no jo, chalupa a venkov, to je pro děti ráj, ted jsme meli být v Krkonoších, ale raději jsem nejela. Už ani nemám jak se tam dostat, tak jsem řekla, že dám Xenušce týden pauzu. Když to nejsou neštovice, což mi v pondělí potvrdí Dr., nechcete neco nejak podniknout?
27. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju Jumíku. Mi máme také holčičku, Lucinku. :slight_smile:
27. črc 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak další holčičky. taky gratuluji. :sweat_smile:
K procházkám s dalšími dětmi - chci počkat alespoń těch prvních 6 týdnů a pak se ráda k někomu přidám. :wink:
27. črc 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
když nebudeš mimi vyndavat, nic se nestane :wink: já teda nevydržela a nakupovala už v šestinedělí vánoční dárky :sunglasses:
27. črc 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my se vrátili z víkendu od mamky, bylo to fajn. Bylo pěkné vedro teda :grinning: Tento týden musim zařizovat nějaké věci, vyprat, vyžehlit a vše připravit...v sobotu razíme na tu dovču. Včera jsme Ondráškovi koupili malý bazének, aby se v něm mohl případně chvilku čachtat.On se hrozně rád koupe, tak kdyby bylo vedro, tak ho taky smočíme. :grinning:

Mončo77 tak hlavně že si to užíváte. Ale počkej to rozmazlování bude znát :grinning: Já to mám taky vždy tak u mamky a jsem ráda, že tam na tak dlouho nejezdim. Malej by se pak jen choval :grinning:
28. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásíme doma z dovči :wink: a hlásíme se tenhle týden na nějakou prochajdu!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nara a jak bylo????

Barčo to ti nezávidim, ženský to maj stejně těžké, než se odjede tak je plno práce a co teprve když se vrátíme domů tak to je šrumec, ale myslim že každá dovča za to stojí
28. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara jak bylo?
28. črc 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celkem jsme to zvládli, jezdili jsme po výletech, chodili do lesa a po známejch. Ale abych řekla pravdu, tak jsem se ke konci už pořádně těšila domů. Naši musí mít všechno zorganizovaný na minutu a tady máme svůj klídek. A malej samozřejmě šel z ruky do ruky, takže ke konci byl pěkně steklej, když musel bejt chvilku sám a nikdo si ho nevšímal. Měla jsem strach, jak to bude, až se vrátíme, ale dneska byl ok.Ještě chceme někam vyrazit na prodlouženej víkend. Nemáte někdo tip na nějakej prima penzion?
28. črc 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek