• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky, píšu jen v rychlosti, balím na dovču. Zítra razíme. Tak se tu mějte krásně a užívejte. Já se pak hned ozvu.
papapapapapapa
1. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barčo užijte si krásně dovču a ať máte krásné počasí

Mončo nějak se dohodnem, určitě čas najdem já budu pak ještě na chalupě budou nám dělat doma dveře, tak že já pojedu ven s Patrikem, ale písnem si, Daneček je teda šikula, teď už bude stále jen šikovnější a poletí to.
1. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je holky já vám závidím, já bych jela taky na dovču. :frowning2: jsem takovej cestovatelskej typ :unamused: Ale naše Lucinka je ještě moc malinká, ale je to pěkná dračice. Po kom to má to nevím :slight_smile:

Jo a zůstává tu někdo v Praze? Že by jsme se mohli domluvit na nějakou prochajdu. Dnes jdu po desátý na socialku, nechce se někdo připojit? :unamused:
4. srp 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se tady toho zas hodne udalo. U nas se doma zavarovalo, delali se marmelady a do toho nekoli navstev az nam z toho vseho Lukajda onemocnel. Asi tyden jsme meli teplota okolo 38 ale jinak nic. Bylo to docela narocne vubec nechtel spinkat a byl takovy mrzuty. Nastesti to nic vazneho nebylo. Uz je to dobry. Jen mi zas v krvi nasli nedostatek zeleza a vitaminu, tak mam dalsi tobolky na poykani.

Monci, se mate na venkove, jen uzivejte cerstvy vzdousek

barbarek, preju pohodovou dovcu

babara, tak snad vse probehlo vporadku a svatba dopadla ...

my jsme odkazani byt v Praze jen na vikend jedem na Vysocinu a pak zase zpet. Manza nemuze mit dovcu, tak je to nic moc, chodi domu az vecer, tak jsou ty dny nejak dlouhy.Jeste ze ve stredu obcas prijde babicka.

Na prochajdu bysme klidne nekam vyrazili, ale aby bylo dobry pocasko, tak napiste kdo byste mohl a zkusime vymyslet nejaky termin.

Jinak uz peseme koniky a maly uz umi drzet v rucce spoustu veci, ma rad peohlizeni knizek a taky uz ze sebe loudi vsemozne zvuky. Je s nim zabava.
4. srp 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau jsme zpět, vyzimovaný, nad 20 stupnu to tam v těch horách nevylezlo a jeste nebyla voda, tak jsme chodili s kočárkem pro vodu do hospody :grinning: prča
4. srp 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj:slight_smile:
Ja bych sla taky na prochajdu, kdyby se neco planovalo:slight_smile:. Budu moc rada:slight_smile:

Xeni, zrovna jsem koukala, ze te vidim na skypu:slight_smile:. Snad jste si odpocinuli a uzili jste si to:slight_smile:
4. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj děvčata, tak poslušně hlásím, že před sebou mám posledních 19 pracovních dní a pak se těším na prochajdy :wink:

Jinak už jsme zaregistrované u paní doktorky na opatovské, vypadala moc mile, tak snad bude fajn. Díky wafiku.
4. srp 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že to tu zase začíná ožívat :wink:
Taky se hlásíme na procházku. Tenhle týden už máme plnej, ale příští moc rádi vyrazíme. Nemůžeme akorát v úterý a ve čtvrtek, to máme od jedný plavčo.

Navrhuji v pondělí ve 13 hodin sraz s prochajdou a a malou občerstvovací zastávkou k Hamerskému rybníku. Co vy na to?

Frionka, odkud jsi, asi mi to v tý záplavě informací vypadlo? :slight_smile:

Tititaca u nás je to s dovčou podobný a samotnou mě to bez manžela nebaví ani u našich, tak jsme taky v Praze :wink:
5. srp 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda jsu, zatím snad nic nemáme.
5. srp 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, jo jo užili, ale hory jsou hory, zima byla ty jo, ted tady funíme vedrem, malá se z toho prudila, neni zvykla holt.
5. srp 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, Cerazette nemuzu brat, nedela mi dobre a misto abych nekrvácela, tak krvácím porad, proste furt, uz asi 19. den, uz to nepocitam. Takze ho musim vysadit, stejnak je na nic, kdyz uz ted nekojim. Baru vliv na mliko neni prokazanej, me Dr. rekl, ze je to blbost, ale nektery maminy si na to stěžují, ale taky myslim, že je to náhoda... já teda po nich tloustla a akné a krvácení, never more. Ale Nara např. žadny problemy nema, tak je to individualni.

Moni, si užíváte, to je dobře.

My jedem do krkonoš 18.8., ukecala jsem tátu a i jirku, takže to bude supr. Zase sice zima, ale aspon cerstvy vzduch, no. Holky, kdyby tady meli tak supr hospodu jako tam, s tou hernou, to by bylo skvely. To byla takova pohoda, my popijeli a malá si hrala s legem!
5. srp 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,tak vas opet zdravime,Danulka spinka tak mam chvili klid :wink:

Tady je dnes pekna zima,oskar nikde,ale je prijemne,vyrazime s malym a s babickou na prochazku.
Od zavarovani uz mam dnes klid,je to des,ale alespon bude na zimu ovoce a hlavne okurky :wink:

Vrano,tak to je parada ze uz budes koncit v praci a uzivat si materske :wink:

Az dorazime do Prahy se hned hlasime na prochazku :grinning: a ukazat jak moc jsme sikovny :wink:

Xeni,je to tady bajecne,malej tu moc dobre spinka a je vcelku hodnej,jde ale z ruky do ruky ale myslim,ze doma pochopi,ze jsem tam sama,tak to nebude tak vyzadovat,no ale uvidime...........

Andrejko,taky zavarujete,jsem koukala,ja si povezu domu asi 90 sklenic zavarenin a jeste pred vanocema si prijedeme pro dalsi,ktere me mama zavari. :wink:

Tak se tu mejte krasne a ja se zase ozvu,papa
5. srp 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Na procházku mi to tenhle týden nevyjde, mám moc práce, ale za týden bych si nějakej čas udělala. V pondělí v jednu, to by snad šlo, u Hamerského rybníka jsem ještě nebyla. Teď si uvědomuji, že asi budu v tu dobu krmit, nešlo by to na půl třetí až.

Jo a čím víc se lidí připojí, tím bude lepší zábava :slight_smile: .

Jinak naro já jsem z Hájů. A kde dáme srazík? Navrhovala bych u galaxie?! :astonished:
5. srp 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
navrhuju spis dojet tou 170 na zastavku Hlavní? Mě je to jedno, kdy, já nakrmím na klíně :grinning: Treba i pozdeji, prizpusobim se. Mala spi ted cca od 10-11:30, pak je mi to jedno.
5. srp 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, připojuji se k tomu, aby byl srazík na zastávce Hlavní :wink:
Frionko, já jsem z Kačerova, pro mě srazík u Galaxie nepřipadá v úvahu :slight_smile: , leda by se šlo někam na prochajdu na Hájích :wink:
My taky spíme dopoledne a můžeme tak od 12 - 12,30h. Je mi jedno, když se vyrazí dýl, ale já pak kolem čtvrté vždycky spěchám domů, abychom se doma srazili s manžou.
Monči, jen zavařujte, ať nejsme jediní pošuci :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile: Tak se hlásím taky z Moravy - pro změnu ale ze Severní, úplně přesně ze Slezska:grinning: Před odjezdem to bylo všechno hektické, musela jsem vyřizovat ještě nějaké papíry v bance a na úřadech + oběhat všechny doktory s malým, abychom ten měsíc měli klid, takže jsem sem nestíhala ani juknout... Mimo jiné nás taky hnali na krev, že je malý chudokrevná bledulinka, ale je oki... jen bledulinka:slight_smile: Paní doktorka to komentovala slovy, že být to holčička, tak je to taková porcelánová panenka s bílou pletí... no co, každý nemůže mít doma jižanský typ:grinning:
Jinak cestu malý zvládnul parádně, dost jsem se toho děsila - hlavně v těch vedrech + naprosto nesnáší autosedačku:grinning:, ale byl zlatíčko... vyjeli jsme v šest večer a dorazili před půlnocí... posledních 30 kilásků sice vyváděl a brečel úplně úděsně, jak už to nemohl vydržet:frowning2: (prý že auto děti ukolébá, haha), ale těch předchozích 450 koukal kolem sebe, mlátil do hraček a 2x si schrupnul na těch svých 30minutek:grinning:
Adaptace u našich teda nic moc, jsme tady čtvrtý den a pořád je to děs běs... všechno je tady pro něj cizí, snažím se sice zachovávat ty naše "rituály", ale moc úspěch to nemá... no a spaní je ještě horší než v Praze, tak doufám, že se to zlepší, jinak nevím nevím:unamused: Navíc mám podezření, že nám lezou dolní jedničky:confused: No, snad příště budu moct hrdě hlásit jako Monča77, že tady krásně spinká:grinning:... v našem případě by stačilo místo 3x30minut 3x45minut... ať toho nechci zase moc:grinning:
5. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
monci, ty zavařeniny ňam, ňam.. ale zavařování musela být fuška
wafiku, tak ať se to uklidní a můžete pěkně užívat.
My jsme příští týden pryč, tak kočárkování až případně ten další.
5. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, maly dnes byl tak hodnoucky a dokonce i brzo usnul, tak jsem mela cas kouknout.

na pondelni srazik s prochajdou okolo hameraku se zkusime pripojit.Jeste uvidim jak bude maly spat, ale okolo te 13.h by to mohlo vyjit

wafi, to si teda s malinkym uzijes, no preju vam aby se to nejdriv uz zlepilo

monci, my jsme to zavarovani vzali spis na chut, nejak nebyl na vic cas a i tak jsem mela jeden vecer dost malo mlika, jak jsem byla uhonena, tak to Lukajda obrecel, ale ted uz je za fajn.

Na 3mesicni kontrole nas pani doktorka pochvalila a na prikrm rozhodne nevypadame, pribirame pekne, akorat jsme kvuli te horecce museli odlozit ockovani, dalsi termin mame mit koncem srpna, tak si preju aby to uz bylo ok.

vrana, uz se na vas tesime i na vas frionko, romcatko :slight_smile:, no snad se to brzy povede.
6. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, je takový horko, že jsem se objednala ke kamaradce do bazenu, uz pro mě jede, bezva. Akorat jirka prudi ze ma volejbala ze pro nas teda prijede v pul 10, jako teda to fakt nevim, jsem naprdnutá. Mozna bychom tam teda mohli spat, ale zitra uz ma byt chladno, no nevim.

Zavarovani, zavarovala jsem s mamkou akorat tresne, ale tak dala plno cukru, takze pro Xenuš to moc není. Zeleninu ale s uspechem vsude papa syrovou, cerstvou, moc ji chutna vse od okurky, cukety po rajcata a tak.

Co jde, to mrazim spíš. Nějak na to v tom vedru nemam.
7. srp 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
uz mam po zavarovani,hura,ale bavi me to tak je to dobry,nezavaruju to pro maleho ale pro nas na zimu,presne tak,je tam plno cukru,malemu dam radeji cerstvou zeleninu a ovoce.

Tak tuto nedeli uz jedu domu,konecne,uz me to tu celkem leze na nervy,hlavne mama,uz to nemuzu poslouchat,radeji prcham :grinning: taky jsem rekla ze pristi rok uz jsem nejedu,mama me dost nastvala :frowning2: :frowning2: radeji budu tvrdnout v Praze....

Uzijte si prochajdu :wink: :wink:

Romcatko,jj zavareninky nam nam,se tesim hlavne na okurecky :wink: :wink:
7. srp 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dovča nakonec dopadla naprosto jinak, než jsme plánovali. Na Šumavu jsme dorazili v sobotu. Pro upřesnění..pronajali jsme si chatu se známýma, kterou jsme si našli na internetu přes cestovku. ALe bohužel realita byla jiná než obrázky na netu. Ty fotky tam byli staré snad 10 let a vůbec to tak vevnitř nevypadalo.Všude bordel, špína atd. Náš pokoj byl docela ok, ale těch známých byl hrozný. No prostě děs. Měli tam strašně prašno a prochcané koberce od kun. Majitel to jaksi neřešil. Takže jsme v pondělí hned volali to cestovku a ti že je to nezajímá a že to musíme řešit s majitelem. Ten nám nakonec nějaké korunky vrátil a my odjeli domu :frowning2: :frowning2: Takže obrovské zklamání. Jedině zahrada tam byla super. ¨

Naštěstí nám půjčila chatu Petrovo teta, tak jsme jeli už jen my k ní. Má chatu v Sadské u Nymburka, takže jsme jeli tam a koupali se v krásném jezeře. Dnes jsme dorazili domu a zítra jdeme do Zoo. Takže dovča zase tak špatná není :wink: :wink:

Mončo77 tak to máš teda krásně zavařeno, to jsi šikulka. No a pak budeš vyprávět jak tě mamka rozčilovala :wink: :wink:
7. srp 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Barco,jeee,to je skoda,ze to tak dopadlo,ale hlavne ze vse se v dobrem obratilo a uzivate si to jinak :wink:

Az ti budu vse vypravet neuveris vlastnim usim,to snad ani neni moje matka :frowning2: :frowning2:
7. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se tesila na sraz a prochajdu ale manza to naplanoval jinak. Zitra jedem na Vysocinu a budem tam az do pondeli, kvuli uradum - potrebuje tam neco vyridit. Tak je z toho docela smutno. Hlavne se zas netesim jak ten pobyt s malym zamava. No, holt budu to muset nejak vydrzet, zuby nehty. Radsi bych zustala v Praze.
7. srp 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak dnes budu davat veci zase o patro výš, protože naše maličkost zase dosáhne o kousek výš, no se picnu.

Jinak zítra jedu sama úres noc s holkama na damskou jizdu, vratim se v nedeli, az se vzbudim, hodlam si to užít, i kdyz se mi bude stýskat. Malá je ted strašně hodná, fakt. Papá luxusně, všechno, je to zlatíčko.

Moni, ou ou, já teda byla s našima na chalupe a po 10 dnech jsem zdrhala a ted uz s nimi zase radeji volam a nebo se rádi vidíme, na 1 odpoledne :slight_smile:

Nara, všechno nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
8. srp 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Monči, to znám :wink: , jsem ráda, že rodiče jsou dvě hodiny od nás, sice se vidíme jednou dvakrát do měsíce, ale abychom si nezačali lézt na nervy je to omezený víkendem. Společný týden nás v tom jenom usvědčil, všichni se pak těšíme, až budeme zase sami :grinning: . Takže teď pro změnu máma fňuká do telefonu, jak se jí strašně stejská po Františkovi... a kdy přijedeme :grinning:

Andrejko to neva, já mám volno ještě ve středu, tak to pak můžeme třeba zopáknout. Uvidíme, jestli se na pondělí dají dohromady nějaký lidičky. Zatím to vypadá, že půjde Xenie, co??? :wink:

Jinak Xeni, děkuji za gratulaci k narozkám :slight_smile: , jak to neni napsaný v kalendáři, tak bych to skoro prošvihla :confused:

Barčo, tak to se vám s dovolenou teda nepovedlo, aspoň, že to zachránila teta. Nechceš se připojit na prochajdu. Jestli zvládáš s nožkou busy, tak by si se na Spořilov od vás dostala tak za 15 - 20 minut a pak už to není daleko.

Jdu se pomalu chystat na odpolední grilování, bude tady hafo lidí, tak doufám, že nezačne lejt, aby zůstali všichni pěkně venku :grinning: :grinning:

Jinak hlásím, že František už plave, baští zelenku a pije z hrníčku :grinning:
8. srp 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,take se pripojuji ke gratulaci k narozkam :wink:

Ja jsem se letos zase utvrdila v tom,ze pristi rok uz sem v zadnem pripade nejedu,mam toho tady plne zuby,mama je nervozni z kazde kraviny,no des,skoda mluvit :frowning2: :frowning2: jen tu delam blbce :frowning2:
8. srp 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my z hrníčku nepijem, vždycky se u toho řehtá a blbne s ním, no, to je fuk, hlavně že pije.

Moni, no jo, přežij to, ono prostě 2 ženský v 1 domáctnosti, já mou mámu miluju, ale jak vařím a ona mi stojí za zadkem, tak jí posílám... jinam...

Kristy, samo, já jdu! zatím teda...
8. srp 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja hlasim,ze uz lezeme,je to nadhera,je tak mooc sikovnej,kazdy den nejaky pokrok :wink:

Xeni,jo to znam,vcera jsem varila a mama,nedelej to na oleji a to zase krajis na kosticky to maso a tu cibulku moc nesmaz,grrrr,asi budu vrazdit,uz jsem se nastvala a rekla jsem at si uvari sama a dnes tu macku vylila,pry ji nechutna ze je to sama mouka,no nenasr....by vas to,ty ole,jeste den a pul a hura pryc.....fakt uz me tu nikdo neuvidi...

Pekna historka...pujcila jsem malemu rybilku,dala jsem ho na zem na deku a sla na zachod a mama byla v koupelne,nez jsem dosla,malej si to zubama otevrel a mel toho plnou pusu,krk,cele body spinave a smradlave od rybilky a jeste se tomu tlemil jak leco :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky je to pekny otesanek,ji naprosto vse co mu dam,ty sklenicky jidla,tak tu vetsi uz sni celou a ke svacince zdlabne cely banan s troskou bileho jogurtu,ale jinak stale uspesne kojim :wink:

Proste jsem spokojena mama....a je to malej zurivec,zacal si pekne vyvztekavat veci :frowning2:
8. srp 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Monči také děkuji za gratulaci :wink:
Já myslím, že si u mamky nakonec vydržela docela dlouho :grinning: Danulka je šikovnej kluk!!!
My jsme včera zmákli grilování, vydrželi jsme až do půlnoci, což je na nás nevídáno, dneska tu byla kamarádka a zítra razíme na chalupu k Ondrovo rodičům. A pak mam něco stíháat :grinning: :grinning:
Tak se mějte hezky a hezký zbytek víkendu...
9. srp 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek