• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahojky,

tak jsem zase dala do alba nějaké nové fotečky našeho miláčka :grinning:

Já v pondělí bohužel nemůžu, ale příště to snad vyjde. Nožka už zvládá docela hodně :grinning:
10. srp 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se vratila z prvního vikendu bez malé, ale stýskalo se mi. jí vubec ne, byla veselá, ale kdyz me videla, tak se na mě vesele smála. Myslim, že to hlídání od září bude snad dobrý, budu chodit na angličtinu. S hlídáním.

V kolik teda zejtra? Prijdou odpo naši, tak se musim tak okolo 15h vratit.
10. srp 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zitra nemuzu holky, hruza.
No to vam pak povim, jdu na brigadu ve stredu na 2 hodiny na placenej pruzkum o příkrmech za 700 kč, tak tata bude hlídat prej. No to jsem sama zvědavá.
10. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Xeni, to nevadí, takže se prochajda asi ruší. My vyrazíme sami, akorát teda nebudeme respektovat tu jednu hodinu, takže kdyby náhodou ještě někdo chtěl jít, tak písněte :wink:
10. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prijde tata a bude vozit a hlídat, takže budu makat.
11. srp 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
BTW v sobotu, jak jsme byly na te rozlučce se svobodou, tak jsme i měli striptéra Roberta, docela jsem se bála, ale pak to byla fakt sranda!
11. srp 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holčiny. Mně ta procházka dneska, taky nějak nevyšla. Měli jsme výkend nabitej, tak jsme dnes odpočívali doma.
Naše malá holčička je velice šikovná, už pase koníčky. Je velmi pohyblivá a hlavně je velice zvědavá. Když ji podepřu nožičky tak se odstrkuje a pomalu by i lezla. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mám z ní velikou radost. :slight_smile: Teď spinká :pensive:

jinak, co kdyby jsme se domluvili na středu na tu prochajdu. Sešli by jsme se v jednu hodinu u galaie na Hájích a vyrazili by jsme do Milíčovského lesa. Kdo bude chtít ať se ke mně přidá.
Ahoj Frionka.
11. srp 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak se hlasim zpet v Praze,hura..........

Hlasim,ze se nam prorezava dalsi zoubek,v poradi uz 7 .....

Barco,budes mit pristi tyden cas,potrebovala bych to puzzle,zajela bych si kdyz tak jen na otocku :wink:
11. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Mončo vítej zpět doma. Jak ale teď budu doma já to bohužel nevim.Plánuju jet k mamce na pár dnů, jen nevim kdy odjedu a kdy přijedu. Buď odjedu ještě tento týden a nebo z kraje příštího.Mám to trošku komplikované :unamused:
11. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ja ve středu nemuzu, jdu na tu brigadu. Dneska hlidal tata pod dozorem, pak byli venku, vse naprosto OK, Xenuš se bavila, tak ve středu nebudu mít strach.
11. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyžtak to Mončo nějak vymyslíme s tím předáním, aby měl Daneček na čem řádit :wink:
11. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok.Barco,ja se totiz obavam ze uz to moc neuzijeme,malejz zacina lezt,tak uz je mu obyvak malej :grinning:
11. srp 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorazila jsem v nedeli navecer domu a nevim co driv,jeste jsem se nezastavila,des...

Taky jsem dala nejake foto do albicka :wink:
11. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jsi si to asi neměla objednávat viď? Tak to zkus prodat:slight_smile: Můžu se zkusit zeptat zda by to nechtěla kámoška :wink:
11. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak fotky jsou suuuuper, malej si to evidentně užíval :grinning: :grinning:
11. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz ja netusila ze malej ze dne na den zacne lezt...ale to puzzle je veliky,tak to rozlozim tak aby nelezl vubec po koberci,bude se to hodit...
Dnes jsem mu tady rozdelala deku a docela zbytecne,byl spis vic mimo deku....ale to nevadi...
11. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je ok, hlavně že to využiješ. My už na tom řádíme, má novou hrací deku a moc se mu líbí. Už krásně drží chrastíka a pěkně s nima lomcuje.

Mám už pro tebe připravenou tašku věcí na vrácení, tak to ti pak předám vše, ať to můžeš předat kamarádce. Neschání taky povlečení do postýlky? Já to moje ještě neprodala, mám ho na mimibazaru :slight_smile:
11. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem do tveho albicka na fotky,malej je fesak roztomilej :wink:

Zatim nevim zda budu prodavat obleceni,ale ty veci co jsem ti psala tak ty bych tady mela zbytecne a nemam je stejne kam dat a lezi me v tom jenom penize.
11. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám Moni, jak Daníček krásně sedí, malá se mi sama posadila až tak předevčírem, je opravdu dobrej teda. Ale nejhezčí je stejně ta fotka snílek - ta je fakt profi.
11. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,Danecek sedi,jen kdyz ho posadim a to vydrzi jen chvili a pak se skaci jak hromadka z karet,vubec nechce delat to co chci po nem,vse dela az on sam chce,tak ho do niceho nenutim....

Ted je trosku uplakanej skrz ten zub,kdyz mu lezly 4 naraz tak skoro neplakal a jak mu roste jeden tak knoura :frowning2:
12. srp 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, našla jsem vaši diskuzi a ráda bych se připojila, jestli teda už není pozdě :confused: Jsem taky z Prahy 4 - Nuslí...
12. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jenny,nikdy neni pozde a vitej mezi nami,konecne dalsi holcicka,tak uz jsem nam to snad trosku srovna ta prevaha chlapecku :grinning: :grinning:

Koukam,ze Lilly je jen o 2 tydny starsi nez nas Danecek,to je super,konecne nekdo stejne stary jako my :wink:
12. srp 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ani nekoukala, jestli je více holčiček nebo naopak... Tak to jsem ráda, že to alespoň trochu vyrovnám :wink: A spíše jsou tady starší nebo mladší děti?
12. srp 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou tu deticky od 1 mesice do 2,5 let jestli se nepletu.......a je tu vic kluku nez holcicek.............ale pokud sem budes chodit pravidelne poznas kdo jak ma stare dite........
12. srp 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je pěkně věkově rozmanité :slight_smile: A vy se nějak pravidelně scházíte? Jestli jsem to správně pochopila :sweat_smile:
12. srp 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano,presne tak,schazime se pravidelne 1 az 2 krat tydne,nekdo casteji,to zalezi kdo se s kym domluvi...ted jsou prazdniny tak je to trosku puste ale jinak sraziky jsou super,tak se muzes pridat k nam az se na nejakem domluvime :wink:
12. srp 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bych určitě ráda, to musí být docela zajímavé, když se na jednom místě vyrojí tolik kočárků :sunglasses:
12. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Monči, vítej zpátky v Praze!
Ahoj jenny2, já jsem z Kačerova, tak to máme k sobě kousek. Kam chodíte na prochajdy?
13. srp 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme se včera už nahlásili na plavčo, je to pěkná drahota, ale už se mooc těšíme. Pak jsme s Kristýnkou a Františkem udělali procházkové kolečko a bylo to fajn. :wink: :wink:

Jenny vítáme tě mezi náma, holčičky vítáme. :grinning: Vždyť by těm našim klukům tady bylo smutno. Já má Ondráška a tomu jsou 4 měsíce :wink:
13. srp 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky hlasime zpet, svatba dopadla dobre, je ze me pani Novakova :slight_smile: bylo to fajn, myslim, ze jsme si to vsichni uzili, ale nejak ten den rychle utek :frowning2:

V pondeli jsem se chtela na prochajdu pridat, ale meli jsme tady jeste Hynkovo bratra z USA, ten odjel az vcera.

Frionko ja s tebou dneska klidne vyrazim, jestli nebude lejt, dyztak mi napis cislo do IP, ja ti taky poslu svoje.

Monco, mas u me ty misy. Danecek je sikula.
Chapu tve nervy s mamkou, prozivala jsem neco podobneho, nastesti jen jeden tyden, ten druhej uz jsme byli ubytovani s Hynkovo rodinou v Lednici. Jesteze tak.

Kristynko, dodatecne vsechno nej k narozeninam, 27? To ses asi lev vid? To bych nerekla..

Xeni, uzij si pruzkum.

Barco, to je mi lito s tou dovcou, to je fakt hruza, snad uz se to nestane.

Jo, v pondeli nam doktorka doporucila na blinkani bananek a kase, tak jsme zacali s tim bananem a moc nam to chutna, ani jsme se to nemuseli ucit, hned nam to slo :slight_smile: ale ze by blinkani uplne ustalo, to teda ne, to bychom museli asi pred kazdym kojenim nebo ja nevim :unamused:
13. srp 2008 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek