• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Jenny, vitam te!

Vidis Barco, taky nas musim prihlasit na nejake to plavco. I kdyz se nam porad moc nehoji to ockovani z porodnice (!!!), tak se budu muset zeptat nejdriv doktorky, jestli to neva. Na Morave jsme kvuli to mu zkusili jinou doktorku, co na to jina osoba, ale taky nic novyho :cry:
Navic, ja jsem tam dostala dost neprijemny gunekologicky potize, tak taky radost teda :frowning2: nastesti az 3.den po svatbe :slight_smile:
13. srp 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak Barčo, koukala jsem na VZP, a recepční má asi mylný informace, příspěvek 1000 Kč, který se dává na plavání, spadá do sekce "matka s dítětem" a je to možné uplatnit na číslo "pojištěnky", takže ani na miminko ani na babičky, ale bylo by to dobrý - škoda. Zkusím se ještě zeptat v pojišťovně, ale pochybuji, že mi řeknou něco jiného...

babaro, tak teď už se může, že jo :grinning: , přeji ti v manželství hodně štěstí, lásky, pohody a vzájemný tolerance a přeji, abyste byli spokojený aspoň tak jako my :grinning:

koukám, že s těmi maminkami je to všude podobné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj 27, řekla bych, že jsem ty typický lví vlastnosti už docela ztratila, projevovalo se to vždycky spíš v práci :grinning:
13. srp 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja jdu dneska vyzkumovat, tak to tam omrknu, ptali se me, jestli jeste nekoho neznam, tak nevim, koho z vas bych tam mohla nahlasit, napiste mi kdyztak do IP, je ale blby, coz jsem jim vyčetla, že tam nesmis s dítetem a kde mas jako sebrat hlídání? Prý manžel přijede na obed domu, na 3 hodiny, ha ha ha, si mysli jako že je velkopodnikatel asi, no nic, no. Tak kdyztak pisnete. Kdyby ten vyzkum dali treba aspon od 18 hodiny, ale 12:45????!!!!

Moni, no jo, mala vubec neumela sedet, ani chvilenku, vzdycky se s kulatyma zadama skulila a najednou to začala delat az ted, v 9 mesicich, takze mate času dost. JO a je náká mrzutá, myslim, že nám ten 7 .zub asi leze taky :frowning2:
13. srp 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za přivítání :wink:

Nara: Na procházky v Praze jsem zatím moc nechodila - samotnou mě to moc nebaví :sweat_smile: , bývám často u rodičů - mají barák na Praze západ - takže spíše "kočárkuju" tam, ale ráda na prochajdu v Praze zajdu :slight_smile: Ty chodíš kam?
13. srp 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,Baro,preji take hodne lasky v manzelstvi :wink:

Ja se divim,ze jsem u mamky vydrzela skoro 3 tydny,ale bohuzel jsem nemela na vyber,skrz odvoz,ten jsem mela zpet do Prahy zdarma,tak jsem musela cekat,jinak uz bych odjela driv :frowning2:
13. srp 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenny,urcite s nama vyraz,myslim,ze by se mohl na pristi tyden domluvit nejaky srazik,sup tak piste ktery den komu se hodi a pak se domluvi presny termin.........
13. srp 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kromě pondělí můžu kdykoli :sunglasses:
13. srp 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,to nema cenu deti nutit a maleho ani nahodou,ten dela vse po svem az on chce a jsem za to rada,ja ho posadim,chvili vydrzi a pak se skaci tak uz to neresim,dokud nebude uplne sam sedet,nebudu ho posazovat na dlouho....my uz mame 7 zoubek skoro prorezany,s takovou rychlosti bude mit v roce vsechny zuby....
13. srp 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Jenny,pockame na vyjadreni ostatnich a pak dame cas a misto....

Dnes razime s Barou na prochajdu,kdo ma zajem a chce se mu,tak sraz je ve 14 hod.u kina Galaxie na Hajich :wink:
13. srp 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je škoda, že dneska nemůžu. Ale venku to nevypadá nic moc...
13. srp 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevadi Jenny,priste to urco vyjde....

Ja jsem rada ze je takove pocasi,malej me spi lip nez kdyz jsou ty horka,vcera odpo vubec nespal ani v kocarku ani doma,ted spi,dam obed a vyrazim,jsem zvedava zda bude spat venku.....

To nechapu,u nasich spal 5 hod.pres den a doma tak 2 hod. :frowning2: :frowning2:
13. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes me dosel balicek od Hami,Danecek dostal masozeleninovy prikrm,frutapuru jablko-hruska a kojenecke pokracovaci mleko 200 g,fakt jsem koukala........

Je opet akce na Tesco pleny 2+1 zdarma za 498 kc ,platnost od 13.8 do 26.8.
13. srp 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni, u Galaxie se budu pohybovat už od půl druhý, tak můžete přijít dřív. Mobil nemám u sebe. tak doufám, že to přečteš než vyjedete. Ahoj frionka. :confounded:
13. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma, rekli mi, ze jsem nahradnice, tak jsem dostala 500 kč a šla domu. Tak taky dobry, na druhou stranu, uz jsem domluvila to hlidani, dojela autem, ale lepší nez drátem do oka. Moje první vydelane penize na mateřský! Malá doma zlatá a hodná.
13. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsme pristi tyden na chalupe v krkonoších, doufám.
13. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsme byli na kontrole a vážíme 5,8O kg a měříme 61 cm. Takže nijak extra nepřibral, ale docela vyrostl :grinning: :grinning:

Kristýnko tak to fakt nevim kde to ta paní brala ty informace. Musíme se jí na to ještě zeptat :wink: Já už mám korunky na plavčo na straně, tak se moc těšíme. Měli jsme jít poprvé na tu zkušební zítra, ale máme to cvičení, tak to nechci rušit a půjdeme až v úterý.

A zítra odjíždíme k mamce, tak se těšíme. Petr je teď pořád v práci, tak by jsme byli pořád sami. Budeme tam asi do neděle či pondělí.

:slight_smile:
13. srp 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbarek: A kam jste přihlášeni na to plavání? My máme s Lilly za sebou už 1. kurz a v září začínáme 2. - musím říct, že je malá z plavání moc nadšená :slight_smile:
13. srp 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda tady se to rozjíždí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jenny chodíme na plavání do kenny klubu do Libuše. Je to tam fajn, ale děsně drahý... A kam chodíš ty s malou?
Já chodím na prochajdy nejradši někam mezi rodinný domky, ve všední den tam bývá celkem vylidněno a já okukuju lidem zahrádky apod., chodím dost po Kačerově, starý Krči nebo starym Spořilově. Taky občas jdu třeba na Pankráckou pláň a nebo Kavčí hory, to by pro tebe z Nuslí bylo asi nejideálnější, co?

Barčo užij si víkend u mamči. My jsme zase prcci, rosteme jenom do šířky :grinning:

Tenhle víkend tady budou naši, tak to bude zase blázinec. Ale Františkův pokojíček domalujeme, máma mi k narozkám chce koupit záclony a už nám bude chybět jenom podlaha, jupííí!
13. srp 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme z prochajdy doma,pocasi nam dnes vyslo perfektni,fakt to bylo prijemny....

Baro,Hynecek je neuveritelne roztomilej,dnes jsem se hooodne nasmala,je to ulicnik :wink:

Lucinka,ta se nam zatim nic moc nepredvedla jelikoz ceeelou dobu spinkala,ale je krasna :wink:

Co ten pristi tyden Kristynko,kdy tobe se to hodi???????

Xeni,presne tak,lepsi neco nez nic :wink:
13. srp 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prochajda byla fajn. Těším se na příští týden. Lucinka je malinká, proto hodně spinká, ale počkejte za měsíc. Nebo možná dřív, protože když je vzhůru, tak je křiklavka. Jinak díky. Ahoj. :sunglasses:
13. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , tak jsem teda tady jak jste řikali , jinak mě mrzi že jsem dneska z toho srazu tak utekla ale mala vřeštila skoro až domu , tam jsem ji zase nekrmila a usnula mi chuděrka už v 19h a ted je klid, tak snad mi to příště vyjde lip.Jinak jsem rada že jsem vas poznala a snad se zase uvidime ahojky Irena
13. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nara: My chodíme plavat do Baby clubu Juklík ve Vršovicích, ono to plavání je drahé všude, je o to velkej zájem a ještě v době babyboomu :sweat_smile: Ty Kavčí hory jsou dobrý :wink: , zrovna včera jsem jela kolem autem a říkala si, že to může být dobré místo na procházku :grinning:

Jinak dneska jdeme na nastřelení náušnic, tak jsem zvědavá, jak to malá zvládne. :wink:
14. srp 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vcera se to pocasko nadherne vyvrbilo, odpoledne bylo prijemne.
Nove holcicky jsou nadherne, a Danecek je taky jeste krasnejsi nez pred mesicem!
Monco predstav si ze ten muj ulicnik mi pred domem usnul tak jsem ho dala jeste na balkon a kdyz se probudil tak si v tichosti hral a pak jsem ho objevila ze nejak vyhrabal ta DVDcka, totalne mi zlikvidoval obal a vesele si s nim hral :grinning: No uz musim vsechno nechat dole v kosi.

Jinak diky vsem za prani, zkusim hodit naky fota do alba. Nejhezci na svatbe byl prdola :dizzy_face:

Xeni, 500 je dobry, aspon si mela 2hodky volno ne :wink:
14. srp 2008 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
Ireno,to nevadi,i ta chvilka kterou jsi s nama stravila byla super,Janicka je jeste proste malinka,ale priste bude urco lip uvidis,taky jsem te rada poznala a budu se tesit na priste.
Jinak jsem koukala,ze tady na koniku je take diskuze Ricany a je tam dost maminek a taky se schazeji :wink:

Baro,ten Hynecek je proste mooc sikovnej,ale Danula je to stejny,jak v tom prskani :grinning: to me vcera vazne pobavilo,ze v tom nejsem sama a v tom ze kdyz neco najde,totalne to zlikviduje :grinning:
Dekujeme za pochvalu,Danecek nam proste roste do krasy :wink: je to ulicnik....

Hanko,i Lucinka ti musi dat najevo ze ji mas,nemuze jenom spinkat :grinning: ale kolik ma vlasku,takove ciro.... :grinning:
14. srp 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco,tak jsem koukala ze uz jsi tu diskuzi nasla,to je parada :wink:

Baro,ty misy(lavory :grinning: :grinning: ),jsou dobry,jen ty dve nejvetsi nic moc,ale na neco se budou hodit :wink:
14. srp 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v likvidování věcí se taky přidávám. Vše, co vezme malá do ruky, by roztřískala nebo roztrhala na nejměnší kousky :sunglasses:
14. srp 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen se sem jdu pochlubit, ze mala čůrá do nočníku a dnes se i vykakala. Dělá přitom že tlačí a strašně se tomu směje a najednou to na ní přišlo, tak se vykakakala a byla z toho uplně paf :grinning:
14. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, ta Xenuska je ale sikovna :grinning: ted aby ji to neprestalo bavit a zustalo ji to :dizzy_face:

Tak nejaky fotky jsou v babare, ale neco se mi smazalo, az to budem mit v picase, poslu odkaz
14. srp 2008 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru teda ale tys byla fakt náááádheernááááááááá nevěsta! :slight_smile: :dizzy_face:
14. srp 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
v rychlovce jsem vás přelouskala. Všechny dětičky máte moc šikovný!!!
Báro, moc a moc ti to slušelo :wink: :wink:
Monči, zatím vůbec nevím, jak budu mít volno, ale vypadá to, že snad pondělí a středa od jedný hodiny jsou zatím volný...
Jenny, co náušničky?
14. srp 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek