• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
ahojky holky , tak jedu s malou v pondeli do prahy za kamaradkou tak mi držet palce at to nedopadne jako když jsem byla s vami...dneska Janička řvala zase cele odpoledne a ted vecer zase až s toho usnula , trapěj ji prdiky a chtěla by se pořad chovat .
14. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo prdelka, neboj ale, to ji přejde a bude úžasná. Já měla taky uřvánka a už je to ted supr čupr.
14. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer všem :slight_smile:

Náušničky dopadly výborně, to jsem ani nečekala. Doktorka je nastřelila, malá brečela jen při tom nastřelení, a pak asi ještě 3 minuty - pak už byla vysmátá :sunglasses: Akorát jsme jí ještě nemohli dát své náušnice, při tom nastřelování jsou nějaké typizované, které tam musí mít min. 1 měsíc. Takže pohoda, ale uvidím, co to udělá v dalších dnech.

Iira: neboj, to se vážně srovná. Lilly zase jako úplně malinká celé dny prospala, každý se mě vždycky ptal, jaké to má vlastně oči, protože je nikdo zezačátku neviděl :sweat_smile: a večer to bylo vždycky horší - ale mám pocit, že ji netrápily prdíky, spíše se přejídala a pak ji tlačil žaludek (odmala po mamince :grinning: ) a usínala až kolem 10, ale zase spala hodně dlouho.
14. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Jenny a namazala to male doktorka tim gelem na znecitliveni?Myslim,ze se to maze pul hod.dopredu aby to zabralo.....a pak to nastreleni pry vubec neboli......

Irco,neboj,to vazne prejde,vyzkousej kapicky,nebo ten polstarek s pecickama nebo gel pupik a hodne cvic s nozickama,to bude dobry,kazde mimi musi mamince ukazat ze je hodne a taky i uplakane......

Kristynko a vubec,tak to zatim vypada,ze vsichni muzou v tu stredu,ale u sebe to jeste nevim na 100 %,jelikoz ma prijet Jitka a taky se me nehodi ta 13 hod.to vetsinou malej vstava a krmime,spis az kolem 14 hod......
14. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes udelala malemu ryzovou kasi od Nestle s jablky,banany a hruskami,strasne mu to chutnalo,tata ho krmil a malem mu to snedl kdybych ho nehlidala,pry az to budu delat priste tak mam udelat vic i pro tatinka :grinning: :grinning:

Xenuska je strasne sikovna :wink: :wink:
14. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, žádným gelem to nepotírala, jen těsně před nastřelením, ale to byla určitě nějaká desinfekce.

Já jsem taky ve středu s časem na štíru :frowning2:
14. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dik za pochvalu :dizzy_face:
Tak malej se mi vzbudil ve dve a chce si mermomoci hrat, sam si najde a priplazi pro hracku, tak ho mam tady v obyvaku na dece, je to fakt sikula uz samostatnej, chudak akorat nevi s cim si hrat prvni :grinning:
Doufam ze si takhle v noci nebude chtit hrat casto :angry:

Mne je pristi tyden zatim skoro jedno, akorat v utery odpo nam asi pujde vozit babicka jako vzdy, ale to se da dyztak prelozit.

Dneska jsme meli prvni stolicku po banancich a kasicce, to byla pane hustota jina :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 03:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenny,ja prave od sousedky slysela ze jeji male to nejprve potrela dr.nejakou mastickou nebo neco takoveho a to znecitlivy a to nastreleni vubec neciti a neboli to......

Baro,no vidis jak je Hynecek sikulka :wink: jsem se ti smala a vcera jsme byli cela rodinka na prochazce a Danula nam 2 krat vyhodil dudlika z kocarku :frowning2:
15. srp 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je prča co, ty příkrmy. No my už jsme profíci a umíme jíst všude, ale je fakt, že ze začátku, jak si pamatujete, jsem taky radši byla okolo poledne doma a nakrmila v klidu. No já včera nutila Hami se špenátem a teda ne ne ne, snedla jen pulku, tak dneska zkusim donutit zbytek a uvařim kedlubnu, mrkev a abrambor s kuřecím. Jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak asi uz se moc neozvu, zitra pojedu k našim a pak se v neděli na noc vypravíme na hory. Tak se vrátíme až tu další neděli na noc.
15. srp 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,ja jsem prave strasne rada,ze uz nemusim moc kojit a davam jen ty prikrmy,zatim jsem nemela problem si to vzit sebou a kdekoliv nam to ohrali,v tom problem nevidim,ale malej me doma spi hrozne,nechce usnout a kdyz uz tak pak spi do pul 1 a ja mu hned davam obed,tak to je nas problem neco stihat na 13 hod.

Danecek me ji vse co mu dam,nevadi mu ani kousky v jidle uz mu nic nemixuju,vse s kouskama,uz ma zuby tak at se uci.Nejvic mu chutnaji prikrmy od sunarku,nakoupila jsem uz od 8.mesice,jsou tam krasne kousky,nic mixovane.
A spenat taky muzeme,vlastne kdybych mu dala nevim co tak sni uplne vse.

Uzijte si to u vasich a pak i na horach :wink:
15. srp 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s kouskama mame porad problemy, jako sní to, ale jen to co jí vyloženě chutná, např. brokolice. A to co tak moc nemusí to mi plive potvůrka. Ale rohlík, piškot, kus jablíčka, s tím problémy nemá.
15. srp 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak zrovna teď je Lucinka nějaká protivná. Brečí, asi jí trápí prdíky. tak jsem jí namazala bříško pupíkem, zacvičila nožičkama a dala na chvíli na bříško a na chvíli bylo fajn. Ale teď momentálně nevím jestli brečí, že jí něco bolí nebo kvůli dudlíku. Asi to druhý, moc si na něj zvikla. Za chvíli se unaví a bude spát jako dřevo až skoro do půl jední. :slight_smile:

Já jsem si zrovna říkala, že malým dětem trápí ta kolika. Některej dospělej to snáší špatně u sebe a na tož tak malinký človíček, je to trápení. :frowning2:

Jojo tak se mějte. Doufám, že ten sraz příští týden dopadne ahoj.

Jo Írro dobře, že už si tady něco písla, my máme to samý. Ale když jí vozím v kočárku spí jako nemluvně. :slight_smile:
15. srp 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej dneska od tech dvou spal tak hodinku mezi patou a sestou a jinak nic. Jsem uplne mimo nevyspala. A to byl vcera takovy zlaticko po tom co spal dopoledne 3 hodiny no zrejme si to vybral dopredu :rolling_eyes:
15. srp 2008 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo. Mě se to střídá. Jeden den je hodňoučká a druhý den je protivná. No máme stoličku ob jeden den tak když je vykakaná a najedená tak je spokojená. :slight_smile: A taky ty horka nám nedělají dobře. :slight_smile: Tak Ti přeji ať ti spíalespoň do šesti abys si se odpočinula. :wink:
Normálně mně včera spala Od půl druhý až skoro do šesti. My jsme velký spáči :pensive: To má určitě po mně :slight_smile:
Naštěstí.... :sweat_smile: Protože náš taťka je noční tvor. Přes den by spal a v noci strašil. Tak ahoj.
15. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik Hani, snad je to jenom ulet. Minulou spal hezky po 5 hodinach, vzhuru jen ve dve a pak v sedm. A pak jeste to dopoledne.
Tak Ti preji, at Vam to spani vydrzi a at se nepotati aspon v tomto smeru teda :wink:
My dem zkusit ven jestli neusne tam, posledni moznost, snad nebude prset zrovna.
15. srp 2008 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Báro, nezávidím probděnou noc. Nechci strašit, ale u nás je to se s spaním čím dál tím horší. Do pěti měsíců spal celou noc a teď už se víc, jak měsíc v noci budí. Je zázrak, když se probudí třeba jenom jednou nebo dvakrát. Pak se občas stane, že je u nás nastěhovanej v posteli třeba 4 hodiny, abych se trochu vyspala. Včera jsem se to snažila dohnat a šla spát v devět :grinning: . Tak snad to budete mít lepší.

Já bych zase nejradši pořád kojila. Druhý týden zkoušíme příkrmy a není to žádná sláva. Nějakej den mu to jede, další zase vůbec. Aspoň, že už teď alespoň nemáme zadělanou celou kuchyni a přilehlý okolí, ale drží se nám to jenom na brynďáku :grinning:

Holky, naplánujte srazík, jak se vám to hodí. Já jsem k dispozici buďto brzy dopoledne tak od 8,30 do 11 h a nebo pak od 13 h až do večera. Když budeme moci, rádi vyrazíme a když by to nešlo, tak dáme včas vědět.
15. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jojo, jeste že to máme za sebou. Nezávidím vám, ale pravděpodobně (doufám teda) mě to bude celé čekat ještě jednou s bráchou (pracovní jméno pro druhý mimino).

Nara, s těma příkrmama jsme bojovali, že jsem myslela, že už snad jíst ani nezačne.

Ted uz papa všechno, nejradši má, když jí tam přidam lžičku nutrilonu, to pak dlabe uplně nadšeně. Tak to zkus.

S tím spaním to ted máme taky nic moc, ale zalezi co zuby, ten 3 dny hruza, dneska uz to bylo lepší. Celou noc ale spala naposledy tak od 3 do 5 měsíců. Pak už ne, no. Takže už jsem zvyklá nejak pernamentně nevyspala, pak nemam moc sílu sportovat a je to na mě videt, uz jsem zase pribrala.

Baru doufám, že se přidáš ke mě na ten aquaaerobik a nebo spinning na hájích, prosim pridejte se nekdo, jinak se nedonutím. A budu tlustá, bléééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak to vypada ze Danecek je pekna kyselina,my s tim nemame nejmensi problem,tuk,tuk a ani vlastne se spanim,od narozeni a porad jeste spi celou noc,nerikam ze nezaknoura,ale dam dudlika a spi dal,tak snad nam to jeste dlouho vydrzi :wink: :wink:

Tak venku zacalo prset a z prochazky seslo,tak supnu do postylky s malym,boli me strasne zub :frowning2: :frowning2:

HANKO,VSE JEN TO NEJ K DNESNIMU SVATKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak ja ve stredu na srazik nemuzu,prijede me v pul 2 Jitka,musim varit a pak ji vyzvednout na Florenci.

A co tak vim,tak jine dny se vam nejak nehodi,tak si neco domluvte kdo muzete............
15. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,ja koupila malemu susenky Hero baby Prebioticum,jsou od ukonceneho 6.mesice,tak jsem se tesila jak je bude papat a jak ma zuby,tak ukosne velkej kus a zacne se dusit,pisou,ze jsou dobre rozpustne ale neni to pravda,tak jsem je uklidila zpet do linky a pockam jeste tak mesic,snad nam to pak pujde lip........

A s tim kakanim,malej kaka 4-5 krat denne a pokazde jina barva a konzistence,no des :grinning: :grinning: a jak smrdi,fuuuuj :frowning2:
15. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my ted kakame jednou za 2-3dny, ale to pak stoji za to, to je pak parada, kdyz to vyjde zrovna kdyz jsme v terenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jsme sli jen do obchodu v satku, na zpatecni ceste mi usnul, ale po 5 minutach v postylce uz je zas cilej, ach joooo :rolling_eyes:
15. srp 2008 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To pocasi je fakt des :frowning2: :frowning2: ale v desti me nikdo ven nedostane :frowning2: :frowning2:

My co plena to ovno :frowning2: :frowning2: dnes uz od rana 3 pokakane pleny....kde to bere to nevim.......

Jo Baro,kde jsou ty casy co nase miminka jen lezela a spala co....
15. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kakame denne porad tak 4x, je to ukakanek.

holky mam neuveritelnou zpravu, mam praci, je z domova: Asistent/ka týmu redakce luxusního časopisu zaměřeného na cestování a budu vyhledavat pro redakci infona internetu
15. srp 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju. :slight_smile:
15. srp 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak to je super,gratuluju :wink:
15. srp 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Xeni, kdes k tomu prisla? A co je to za casopis??
15. srp 2008 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asistent/ka týmu redakce luxusního časopisu zaměřeného na cestování

Hledáme kolegyni či kolegu do týmu redakce exkluzivního časopisu na pozici asistentky / asistenta redakce. Vaše práce bude spočívat v zajišťování a zjišťování spousty drobných informací, které však jsou nutné a nezbytné k realizaci každého čísla časopisu a k tomu, aby redakce fungovala. Potřebujete k tomu telefon, rychlý internet a email, ochotu myslet. Předpokladem je všeobecný rozhled a zájem o tématiku spojenou s cestováním.
Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání, znalost angličtiny slovem a písmem na střední úrovni, znalost práce s PC a internetem, komunikativnost, profesionální vystupování, nasazení, časovou flexibilitu a spolehlivost.
Nabízíme zajímavou a různorodou práci, kterou můžete vykonávat z domova, příležitost k profesnímu rozvoji i kariérnímu růstu, příjemné spolupracovníky a kromě platu i možnost zajímavých nefinančních benefitů.
15. srp 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Euroweekend

no... mam tam kamaradku, takze protekce trošku.
15. srp 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky povedlo se to nahrát kouknete co mi udelali kamaradi http://www.youtube.com/watch?v=XCIAUsroePQ
15. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,

my s příkrmy taky docela bojujeme, a to je dávám už měsíc, ale včera mi snědla obědvě jídla, tak jsem zvědavá, jak na tom bude dnes :slight_smile: Lilly je prostě hroznej závislák na kojení, určitě si dá k snídani mateřské mléko i první školní den :grinning:

A jak to teda vypadá se srazíkem? Já bych mohla teoreticky v pondělí, úterý, pátek - zhruba od 13h... TAk dejte vědět, jak na tom kdo jste :slight_smile:

Přeji hezkou sobotu
16. srp 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím návrat z jihu Čech. Musím říct, že bylo moc fajn. Esterka Kačenky to zvládla docela vpohodě, byla úplně "odvařená" z "adoptivního dědečka" a on z ní taky. Vzájemně na sobě mohli oči nechat. A moje mamina si jí taky uívala - akorát jsem se musela bavit, protože když začala brečet, tak mi jí hned každý cpal zpět do náruče :grinning: A navštívili jsme i další známé ( i ty, c od nich máme většinu výbavičky vypůjčenou). Domů nás vezli autem a Esterka měla dva kufry (jeden opět půjčené výbavičky) a dvoje plenky z Tesca. A my s manželem každý jednu tašku Prostě jka královka Viktorie.
Skoro jsem vás ještě nedočetla, jen, že se plánuje na příští týden srazík - kdy kde? já můžu zatím teoreticky úterý, středa. ráda bych vás poznala.
16. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek