• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahojky vsem,
tak koukam,ze s jidlem jsme na tom nejlepe,malej dlabe totalne vse,nic si nevybira,proste co mu dam to zblajne i s kouskama,dnes dostal ty susenky od Hero,krasne si ukousnul a jak papal,no sikulka....

Tak koukam,ze se nikdo jeste radne nevyjadril ke sraziku,jak tak koumam ktery den se komu hodi,tak to proste nedam dohromady,kazda mate nejaky den neco,tak to udelame jinak,ja navrhnu den a kdo prijde tak prijde a treba se udela jeste jeden srazik v jiny den.............

SRAZ JE ZITRA (PONDELI) VE 13:30 HOD.NA SPORILOVE U ALBERTA,TAK KDO MA ZAJEM PRIJEDTE.... :wink:

KDYBY NECO PISNETE ME NA MOBIL,KDO HO NEMA,TAK SI O NEJ REKNETE A JA VAM HO PISNU DO IP...........
17. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim pisnete kdo pujde at tam treba nekdo nejede zbytecne :wink:
17. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já půjdu, ale netuším, kde je Albert na Spořilově, kdybys mi to Moni mohla, prosím, nějak popsat? Pojedu autem. A mobil mi, prosím, taky písni :slight_smile: Díky
17. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se pridavam, jenny je to na ulici Hlavni: http://www.mapy.cz/#x=133225216@y=135805952@z=15@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=zastavka%20hlavni,%20praha@sss=1@ssp=133180032_135778240_133208960_135801056
my s MOnikou pojedeme busem 170 na zastavku cislo 3 podle mapy a vlastne hned za rohem je komplex, z jedne strany je myslim posta a z ty druhy ten Albert.
17. srp 2008 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chyba, asi ne cislo 3, ale proste zastavka Hlavni na ulici Senohrabska
17. srp 2008 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, správně, je to ta 3. Tak snad to najdu, takže před Albertem?
17. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, písněte mi, prosím, vaše čísla do IP, taky Vám ho jdu poslat...
17. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoh holky, tak se mi podarilo vas zas docist, nejak to obcas ani nestiham :unamused: , pokud bysme zitra zvladali, tak se na sraz k Albertu dostavime, jeste bych kdyztak pisla nekomu na mobil.
17. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak parada devcata,mam z vas radost :wink: :wink: :wink:

Baro,zitra nam jede bus c.170 ve 13:29,tobe samozrejme o neco driv,tak my se uvidime v nem a zbytek se potkame u Alberta,mezi 13:35 - 13:45.........

Andrejko,doraz taky,uz jsem te dlouho nevidela a taky Lukaska,musim zkontrolovat jak vyrostl :grinning: :grinning:
17. srp 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dame okruzni jizdu a dostavenicko si dame u Hamerskeho rybnicku,pekne kavicka a siesticka :grinning: :grinning:
17. srp 2008 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nezapomente dnes mezi 13:30 a 13:45 u Alberta...........
18. srp 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. já nedorazím nějak mi to nevychází. :frowning2:
18. srp 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se tady zase hlásím sice jen do zítřka pořád vegetíme na chalupě, patrik tak je užasnej a víc se zabaví tak dokuť to počasí dovolí tak se budem rekreovat a jak se máte a co nového ještě jsem vás nestihla dočíst tak sna než zítra pojedem tak to stihnu
18. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem vás tak rychle přečetla, a koukám že máte dnes srazík ale jelikož jsem to dočetla tak že je to pasé

Mončo 77 Danula je šikovněj už se těším až vás uvidíme, snad příští týden už možná budem doma, podle ségry tak se když tak dohodnem a sejdem třeba i s ostatníma, doufám že si užíváte srazík tak si dejte něco dobrého i za nás :slight_smile:
18. srp 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky, som sice "doma"na inej diskusii ("stare paky" 37+ :wink: ), ale zacinam pocitovat akutny nedostatok dospelackej zivej konverzacie, a povedala by som, ze dcere tiez zacina chybat rozumna detska konverzacia :grinning:. Byvame v Modranech, blizko Kamyckeho lesa, byvame tu necele 2roky, stahovali sme sa z centra, takze tu moc ludi nepozname a kazdy den sa po Prahe tiez trajdat neda. Byvate niekto pobliz?
18. srp 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že jste dneska měli srazík, tak doufám, že jste si to užili!
Tenhle týden tady mám bráchá, takže odpadám...
Moba ahoj zpátky :wink:
Ahoj evi3, vítej tady :wink:
18. srp 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak srazik byl naprosto super,pocasi perfektni,Moni,dala jsem si ledovou kavicku i za tebe :grinning: :grinning:

Moni,urco se musime pristi tyden videt :grinning:

Si predstavte,ze Danula si dnes poprve sam sednul,dosla jsem ze sraziku,slikla ho a dala na zem a on si sam sednul,byla jsem z toho total vytrestena a hned to vyfotila,foto v albicku :wink:

Evi 3 vitej mezi nama,vzdyt se muzeme nekdy domluvit a muzes s nama taky vyrazit na prochajdu :wink:

Na spolecnem albicku jsem dala fotecku Jenny a jeji princeznicky Lilly :wink:

Zitra jedu s Jenny do Tesca do Edenu,pridate se nektera?Bude to opet mezi 13 hod.a 14 hod.

Kristynko,tak dalsi tyden snad uz s nama vyrazis taky :wink:
18. srp 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se hlásíme zpět od maminky. Bylo to moc fajn, jen to počasí pátek a sobota byl děs. Normálně jsme to už v sobotu nevydrželi a vyrazili na chvilku ven s deštníkama a pláštěnkama. Mamka totiž hlídá malého vietnamce a měla jsem tam ještě synovce, takže to bylo veselo. Kluci měli pláštěnky a deštníky a hledali jsme šneky. Museli jsme prostě na chvíli ven i přes ten déšť :grinning: :grinning:

Zítra máme dopoledne první plavání tak se moc těšim a jsem zvědavá co Ondra na to. No uvidíme.Ten kurz je pěkně drahý, tak jsem ráda, že je možnost si to nejdřív zkusit.Mám 2 volné hodiny na zkoušku za tu mojí zlomenou nohu (jak mi propadly dvě těhu lekcu) :wink: :wink:

Jinak ve středu já taky nemůžu, budu známé hlídat psa 3 dny, takže mi bude sdělovat info.
18. srp 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Barco,tak vitej od maminky a jsem rada ze alespon nekomu je doma dobre a je tam opravdu "DOMA" :wink:
18. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj MOnčo, jojo bylo to ok, mamina si nás hýčká a když jedeme domu tak vždy brečí a já z toho mám depku :unamused:
18. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vazne rada slysim,fakt zavidim..........
18. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě mrzí, že to tak doma nemáš, ale co naděláš :wink:
18. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me uz to nemrzi...........
18. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tobě sem přijede Jitka....jsem četla???

A kdy se uvidíme a pokecáme? :wink:
18. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitka dojede ve stredu a bude tady do 30.8.

Tak si taky ale na nas musis udelat cas vis :wink: :wink:
18. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je mi jasný, stačí se ale domluvit :wink: Jen asi příští týden a nebo o víkendu.Ale to asi nemůžeš, když máš doma přítele. :slight_smile:
18. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechame to na pristi tyden,den si rekni sama,ja se prizpusobim :wink:

Jdu spat,jsem unavena,paaaaaaaaaaa
18. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak to je fajn že se vám srazík povedl, nám odpadl odjezd až na zítra nějak to dnes nestíhám a ještě neuschlo prádlo
Mončo 77 doufám že k té kávě jsi měla i zákusek a dala jsis tim pádem dva i za mě :grinning: :slight_smile: :wink:

Barčo to faj že jste si to užili u mamky u nás je to taky tak jen nebrečí když odjíždíme spíš si říká zase bude ticho a klid :slight_smile: 4etla jsem to stou dovčou to je docela síla, to je pak pech hlavně když se jede s dětma o to je to horší, že mu neni blbý za to vůbec chtít prachy a dokáže tam někoho ubytovat, asi je jinej. :angry:
19. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,zakusek jsem nemela,jen dva ovocne knedliky s tvarohem,tim padem,jeden za tebe :grinning: :grinning:

Tak kdo davate detem masozeleninove prikrmy tak v tescu je akce 2+1 zdarma od hami,kus vyjde na 20 kc a jeste maji akci na kase od Nestle,ryzove,s prichutema,s medem,proti zacpe,prujmu,proste vsechny,tez 2+1 zdarma,akce trva do 26.8.

Dnes jsem udelala kup stoleti s Janou,dam pozdeji foto do albicka,hracky do vody od Fisher price,je to nadherne za luxusni cenu :wink: :wink: VID JANI...... :grinning:
19. srp 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jak je?
19. srp 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek