• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky,

Mobo jojo ta dovča byla fakt děs, ale už na to raději ani nemyslíme. Nakonec jsme si to hezky užili a bylo to fajn.l

My jsme dnes měli první plavání, bylo to super, Ondra byl nadšený a je vidět, že to je rozený plaváček. Jen nechápu, co je na tom tak drahééé :angry:
19. srp 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Irco,si tu dlouho nebyla,co mala,jeste tak place?

Barco,tak to je parada ze se to Ondraskovi libilo :wink:
19. srp 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo byl nadšený, měla jsem radost. Je to můj plaváček :grinning:
19. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani
,tak jsem si to rozmyslela a malemu to nedam,ty hracky do vody,stejne jeste ve vane nesedi a jen by to daval do pusinky a brzo by ho to prestalo bavit,tak jsem se rozhodla mu to dat az k vanocum,nebo k 1.roku k narozeninam,to uz z toho bude mit rozum a daleko vic si to uzije :wink:
19. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo koukám, že jsi utrácela. Já o víkendu taky,koupila jsem Ondrovi hadrové kostky od Fisheru.

Musim ho vyfotit v plavečkách, aby jste viděly jak mu to sekne :grinning:
19. srp 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nějak jsem ted měla doma napilno a samou navštěvu , Janička mi vyvadí od minule středy ale pry ma ted nějake to rustové obdobi ale jinak je to dobry .Moc už nepobrekava jen někdy si zařve a pak je klid
19. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,koukni do albicka za co a kolik jsem utracela :wink: :wink:

Irco,tak to je super,musi si obcas zaplakat :wink:
19. srp 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim , když mě to trha srdce jak ona dokaže plakat a mit slzičky jak želva velky :frowning2:
19. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty hračky jsou super, jakto že jsou tak levnééé?? Chci takyyyyyyyyyyy :grinning:
19. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako Barco,vuuubec nechapeme kde vzali tu cenu,je to koupeno v tescu v Edenu,nebyla u toho cena,tak jsme sli k informacim a tam to proste bylo za tech 64 kc,je to nadherny,ma to prisavku na vanu a do toho modreho kdyz se naleje voda,tak strika fontanu,teda myslim,ze je to velryba a do te hvezdice se naleje voda a tam se totoci jak ve mlyne voda :wink: :wink: mam z toho neuveritelnou radost a Danula ma darek k narozkam.....
19. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO oni mají výprodeje, takhle jsem koupila ty kostičky..taky v Tescu :wink:
19. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle ale vubec nebylo vedene jako vyprodejove zbozi,ale to je jedno,hlavne ze to mame....
19. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , jak se vam podaříilo po porodu zhubnout?Mě se to pořad nějak nedaří a už nevim co s tim?
20. srp 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
tady je ale mrtvooo :frowning2:

Tak pristi utery jedu opet do Tesca pro prikrmy,prida se nekdo ke me?????

Irco,ja pribrala 24 kg a jeste po skoro 8 mesicich mam porad 2 kg nahore,ale me to slo samo dolu....
20. srp 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,

Moni, tak Lilly má dnes s "kaufem století" premiéru a je z toho úplně hotová :slight_smile: Ona už ve vaně sama sedí, takže si s tím fakt vyhraje, mám velkou radost - nejvíce ji zaujal krab s kyblíčkem :wink:

A co Jitka? Dorazila v pohodě?
20. srp 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,
Moni jenže ja pribrala jen 13kg a pořad mam 8nahoře a nejde to dolu , cvičim doma když mala spi a je to na nic , docela mě to sejří.....kam jedeš do Teska?
20. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo77 co srazík v pondělí?? Jinak se mi ty dny nějak nacpaly :frowning2:

Já jsem dnes podala papíry na sociálku a od půlky září už beru tu almužnu od státu...to bude děsný :angry: :angry:
20. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky kdo máte menší miminka...nekoupily by jste Tesco pleny č. 2 - 3-5 kg? Mám dvě celá balení a jedno bych prodala za 200 Kč. Petr je aktivně koupil a já zjistila, že už malého dost obepínají, tak jsme začali dávat ty větší a tyhle mi tu leží :frowning2:
20. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jani,Jita dorazila s pul hodinovym zpozdenim,na D1 byla opet bouracka :frowning2: ale jinak dobry....

Irco,jsi chvilku po porodu,to zvladnes jeste v poho shodit............

Barco,ja v pondeli nemuzu,ta kamoska si prijede pro ty veci-houpacku,vanicku atd.a v utery taky nemuzu,jedine streda nebo ctvrtek,a patek uz taky ne :frowning2:

Jo Irco,do Tesca do Edenu :wink:

Barco,pokud budou mit jeste za tu cenu do te vany od Fisheru,chces to taky??
20. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak jsem zkusila Špidlu - zatím jsem dala zkušebního kuchaře a dobrý :wink:
20. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo tak to nám to asi zase nevyjde. Já mám středu plnou (ale možná se to změní) a ve čtvrtek má Petr narozky, tak to chci být doma a něco nachystat. No a jestli ty hračky budou mít za tu cenu tak mi je klidně vem, díky :wink:
21. srp 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile: Tak se po delší době hlásím z naší "dovči" na severu:grinning: A koukám, že je tady spousta nových maminek... a miminek... a konečně holčičky!!!:wink:, takže všechny mezi námi zdravííííím!:slight_smile:
U nás je všechno při starém, spaní přes den nic moc, ale už to neřeším... smířila jsem se s tím, že mám prostě nespavce... ale spí tady mnohem míň v noci, což mě docela štve, protože tím pádem nenaspí za čtyřiadvacet hodin ani deset hodin:unamused:, ale snad je to jen přechodné...
Jinak už jsme si tady docela zvykli... a líbí se nám tady... sice slibovaný klid v domečku u lesa se nekoná:grinning:, teď v létě je to samý traktor, bruska, sekačka, cirkulárka, míchačka a klepání plechů (patrně letní údržba domků:grinning:)... do toho bučení krav, mečení ovcí, kokrhání kohoutů, štěkání psů (jak začne jeden, přidá se zbývajících 15 kolem:stuck_out_tongue_closed_eyes:)... a nejhorší je, že tady lidi komunikují tak, že na sebe pořvávají přes zahrady... no chudák Viki, než si jakž takž zvykl - byly to pro něho nové zvuky - trvalo to a docela jsem ho i litovala, protože šlo vidět, že by spal, ale všechny ty zvuky byly úplně nové a rušily ho... ale už je to snad jakž takž v poho:slight_smile:
Dokonce uvažujeme o tom, že si to o dva týdny prodloužíme - do půlky září, tak uvidím podle toho, jestli se mi podaří posunout v Praze kontroly u doktorů... měla jsem z toho strach, ale s mamkou vycházíme docela v poho, tak snad to vydrží:slight_smile:
Tý jo, Tesco... tady sice je, ale žádný takovýhle věcičky hračičky tady nemaj:frowning2:, asi by jim nešly na odbyt nebo kdo ví... ještě že aspon sortiment DM je stejnej:grinning::grinning::grinning: a tak máme co potřebujem:slight_smile:
21. srp 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Monco, mozna se k Tobe ve stredu pridam.

Irco, nezoufej, jeste je brzo, mne to de dolu doted, uz teda jsem na puvodni vaze, kazdy to ma jinak, taky je to dedicny, ale jestli kojis, tak to jeste zhubnes uvidis, a jestli mas k tomu jeste vuli a chut cvicit, parada!
Ja sem hroznej lenoch, chtela bych cvicit, ale nejak je vsechno prednejsi. Doma se absolutne neprinutim.
Xeni, nebo kdokoliv jiny, jestli chcete nekam chodit, tak se mnou pocitejte. Mne teda nejvic vyhovuje kalanetika, ale nepohrdnu temer cimkoliv. Kdyz uz se to zaplati, a bude nas vic...
21. srp 2008 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,ty vubec o vaze nemluv,vzdyt si jak proutek,hubenoucka :wink: :wink: a jinak do toho tesca jedu v utery 26.8.ne az ve stredu.....

Barco,tak uvidis,ja toho mam taky hodne co je tu Jita.....ty hracky ti vezmu pokud je budou mit neboj....

Jani-Wafiku,tebe zdravim,je super,ze u mamci je krasne,to vis,vesnicke zvyklosti kohoutu,slepic atd....

:grinning: :grinning:

Jani-Jenny,to je super,tak ti to dam nainstalovat,ju??
21. srp 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, určitě :grinning: Tak jsem se dívala na netu, kolik tak ta přísavka na vanu stojí a našla jsem ji - sice s jinými motivy, ale taky Fisher Price - za 480,- Kč :sunglasses:
21. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jaký rozměr má 1 dílek těch puzzle, prosím?
21. srp 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na vahu si zatim opravdu stezovat nemuzu, ale potrebuju chytit kondicku a zpevnit, sem strasne slaba, malej me prepere uz ted :grinning:
Tak utery by to snad taky slo, Moni, kdyz se domluvim s babi.

Ahoj Jani-wafiku, jen at si Viky zvyka na vsechny zvuky, treba pak bude spat v Pze jak dudek :wink:
21. srp 2008 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,to puzzle je 30*30.....nam uz se nehodi tak posilam dal.....malej uz leze a na puzzle byl asi tak 10 minut :frowning2:

Ja tu prisavku na netu nasla presne tu samou za 350 kc.
Hry dam nainstalovat,neboj.......

Baro,ok.dej vedet co a jak...
21. srp 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi dneska přišla jídelní židlička - akorát jsem ji složila a je úžasná - Lilly v ní sedí jak paša :grinning: Moni, barva je taková stříbrná (ne úplně bílá jako na netu), tak jsem zvědavá, jaká bude v reálu ta tvoje zelená :wink:
21. srp 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec jsem teda založila album a přidala pár fotek :wink:
21. srp 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek