• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Jani,kraaasna zidlicka,ja uz se tak tesim na tu nasi....

Fotecky nadherny,Lilly v tom kresilku je uzasna :wink:
21. srp 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, taky bych se nějakej den přidala, ale ještě nevím kterej, protože jsem objednaná na masáž a nepamatuji si, jestli je to úterý nebo středa :sweat_smile: , ale dneska to budu vědět, tak se pak ozvu :wink:
22. srp 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,dobre,pak napis.....

Ja byla dnes v Globusu shanet lednici s mrazakem,tak jsem uspela,odvoz zdarma,ale bude az pristi patek,ale snad to nejak vydrzime :wink:
Taky jsem tam koupila pro Danulu prasek na prani Lovela 3 l + 3 l zdarma za 349 kc ,super akce :wink: ,normalne stoji 1,5 l 149 kc.......

A samozrejme nejakou hracku,pak to dam do alba.......

Dnes me prisel ten fusak od Emitexu Combi 3 v 1 ,tmave modrej,je naprosto uzasnej,hned jsem ho zkusila do kocarku a perfekt..........
22. srp 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak masáž mám v úterý od 10h tak 2 hoďky, takže v podstatě můžu jak v úterý tak ve středu - oba dny odpoledne :slight_smile:
22. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Moni, ty máš teda na ty akce štěstí. Kostky vypadají výborně - docela inspirace :wink: Fusak taky pěknej a pro Lovelu asi do Globusu taky zaskočím - taky v ní totiž peru, takže zítra razím, snad to tam ještě bude :slight_smile:
22. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vis Jani,ja po tech akcich jdu,pokud to pouzivam,nakoupim zasoby a pak mam vystarano,nevim,proc bych to mela kupovat za draho.........

Ty kostky jsou super,dala jsem malemu zatim jen jednu a fakt si s tim vyhral,staly 299 kc a opet Fisher :grinning:

Neboj,Lovelu mit jeste budou,je to naprosto uzasna akce..........

Fusak jsem chtela nejprve cernej,ale pak jsem to prehodnotila a vzala modrej...........
22. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten modrej je podle mě lepší, by byl už moc černej - černej kočárek, fusak... Takhle bude Daneček veselejší :slight_smile:
23. srp 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,tak jsem byla dnes v Tescu v Edenu a ty prisavky tam stoji 349 kc,byla to chyba na informacich,ale ty a ja jsme to vyhrali za skvelou cenu :grinning: :grinning: :grinning:
Koupila jsem tam jeste ty kase a prikrmy,v utery uz by to nemuseli mit....

V zivote uz nejedu do tesca na Skalce,des,nic tam nemaji co je v akci,myslim ty prikrmy,tak jsem se otocila a jela do Edenu,tady me pro zmenu vadi,ze si neni kde dat poradne kafe a posedet,to nahore je silene :frowning2:
Ale sehnala jsem tam ve vyprodeji malemu kyblik s drevenyma kostickama a vicko to ma prohazovaci na ty tvary co jsou v kyblicku,je jich tam 50 ks za 120 kc.....parada.....
23. srp 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my jsme dnes opět bez taťky. Včera měl volno a dnes má odpolední. Ale ráno se mu podařilo nám pěkně zpestřit.. :frowning2:

Můj brácha se příští týden žení, tak jsme jeli do Elektrowordu pro friťák. Malého jsme měli v autosedačce a Petr si ho tam vozil na takovém košíku na sezení pro děti. Já jsem ho ještě varovala ať tu sedačku pořádně drží, ať se nepřklopí... :frowning2: a co myslíte že se stalo? Samozřejmě že se mu překlopil a sedačka spadla. Bylo to tak cca z 30 cm, ale malej se hrozně lekl a začal plakat.Já se začala klepat, když jsem to viděla. Vzala jsem ho hned do ruky a uklidnil se.Jenže v autě nám pak hned usnul a já si všimla, že má nad okem takové červené zřejmě od nárazu..jako bouličku.Tak jsme raději jeli do Krče na dětskou chirurgii, je vše v pořádku, ale pěkně nás to vystrašilo. Nejraději bych Petra zabila, neudělal to úmyslně, ale kdyby mě poslechl a nedával ho na to,nebo to pořádně aspoň držel, tak se to nestalo :angry: Jenže to má vždy pocit, že ho buzeruju a pak to takhle dopadá. No chudinka můj malej brouček, ještě že se nic nestalo!!!

Takže fakt super neděle!!! Ale už je to ok a dopadlo to naštěstí dobře. Jen mě fakt nenapadlo, že ve 4 měsících bude mít první úraz. Musim to chudinkovi napsat do deníčku, ať taťkovi jednou vynadá sám :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,paneboze,no ale zaplatpanbuh,ze se nic vazneho nestalo a Ondrasek je ok.to vis chlapi,nenechaji si poradit.....

KDO MATE ZAJEM SE SEJIT,TAK SRAZIK JE V UTERY VE 13:30 U ALBERTA NA SPORILOVE,DAME PROCHAZKU A PAK KAVICKU NA HAMRU...........

Jo Barco,co ta streda nebo ctvrtek,muzes???
24. srp 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni, jo je hlavní, že se nic nestalo, ale dovedeš si představit jak jsem se začala klepat!! :frowning2:

A ohledně toho srazíku tak bohužel nemůžu. Petr má ve čtvrtek 30 narozeniny, tak budu nějak se sousedkou péct dortík. Tak právě nevim jak to budu vše stíhat. Mám toho tento týden nějak hodně. V pátek odjíždíme do Děčína a v sobotu je ta svatba. Kdyby mi to nějak vyšlo tak ti dám vědět, ale nevaž se na mě, fakt nevim. :unamused:
24. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jak se máte?
24. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak jakej byl víkend? Moni, se mnou na srazík v úterý určitě počítej, doufám, že nám vyjde počasí, ani jsem nekoukala jak to má v týdnu vypadat. Ve středu bysme mohly třeba ty naše dva poklady spárovat u mě a pak na prochajdu někam tady, co říkáš? To se asi ještě domluvíme, viď? :slight_smile: Každopádně s úterým počítám.

Iira: A co ty? Přidáš se v úterý?
24. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevím jestli to pujde, zitra jdu s malou na prohlidku po 3měsících a měli by ji pichat naušničky a DR.na kalmetizaci se nelibilo to očkovani a tak vubec nevim co mi zitra poví doktorka.Vubec nevim jak bude male po tom píchani a tak uvidim a dam vedet kdyžtak zitra.....ale ja ani vlastně nevim jak se dostanu na Spořilov , kde je tam albert vim ale cestu neznam
24. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já Ti můžu poradit akorát cestu autem, jestli bys ale jela mhd, tak to Ti musí poradit tady někdo z holek. Tak uvidíš... My jsme byly na náušnice před cca 2 týdny a v pohodě, ale malé to doktorka nastřelovala. Tak ať Vám to dobře dopadne :wink:
24. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem doma z Krkonoš, zítra jdem na Shekespearosvké slavnosti, ale pak jsem volna, do soboty, kdy jedeme do Poněšic, musim si koupit tenisky, kdo pujde se mnou?
24. srp 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v utery se snad pridam, to Tesco jeste nevim, kdyz uz tam nemaj vyhodne ty prisavky... :slight_smile: a prikrmy jeste budou v akci Moni?
My koupili v Lidlu drevenou stavebici 120ks za 300 :slight_smile:

Irco, k tomu Albertu (zastavka Hlavni) jede 213 pres Opatov.

Xeni, uzij si Shakespeara, ja byla kdysi na Marna lasky snaha, bylo to super, co veta to perla, moc sem se bavila, akorat se poradne oblecte, bude asi kosa. Dyztak deky s sebou!
Kde jsou Ponesice??
A jak bylo v Krkonosich ???
24. srp 2008 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, kdybyste nektera mela zajem o neco ze Sveta koreni: http://www.svetkoreni.cz/cz/nabidka/kuchynske-potreby/
tak dejte vedet, budu si tam neco objednavat, prijdou mi tam celkem slusny ceny, usetrilo by se postovny...
24. srp 2008 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde je tady sekáč pro dopělý? Potřebuju pro mě a pro Jirku nějaký růžový věci, jedeme na svatbu kamaradky a oni mají motto pinkwedding, tak budem všici v růžovým! Taky připravujem s holkama taneček alias Láska nebeská, jejich nejoblíběnější film, ale je to strašná makačka a vážně těžká chopreografie, tak jsem za debila že neumim tancovat. Hruza. Budu se muset přiopít. Ale už se strašně těším, je to právě v těch poněšicích - Baru kousek od Hluboké nad Vltavou, štreka, kupuju taky novou autosedajdu, aby právě cestou neprudila a koukala se z okýnka, beztak se do tý malý už vejde tak tak....

zítra bych se snad mohla přidat, ale mam strašně těch nákupů, tak nevim, uvedim.

Do toho divadla se dneska strášně těším! Baru, nevíš, jak moc musíme být slušně oblečení? Deka je dobrý nápad, ale jak to potáhnu?
25. srp 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem právě ty svoje chlapy vypravila na procházku, tak mám klídek. Petr má odpolku tak s malým vyrazil . Jen ale musim poklidit, tak klídku moc neužiju :angry:

Já bych se na prochajdu taky vypravila, ale máme opět kontrolu toho našeho slavného cvičení. Ale má opravdu úspěchy, pořád mu nešly ty koníčky jak má jednu stranu slabší, ale už mu to docela jde...jukněte do alba. Tak snad to bude jen a jen lepší :grinning:
25. srp 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je sileny, kamoščina holcicka o mesic a pul staršní než Xenuš chodí, rekord uz má 12 kroku, to je boží....
25. srp 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zase zdravím,
brácha už odjel a příští týden zase přijede. My jsme byli o víkendu na chalupě a jsme zase zpátky v běžném týdnu.

Barčo, to věřím, že to musel být pořádný úlek, když se Ondrášek bouchnul do hlavičky. Hlavně, že je všechno v pořádku!! Člověk bude zase opatrnější, co?

Monči, užijte si zítra procházku. My máme odpoledne plavání. A ve středu asi vyrazíme na Václavák podívat se na tank, když už ho tam nainstalovali :grinning: :grinning:

Xeni, jéé my jsme chodili na Shakesperovské slavnosti každý rok. Akorát loni se nám to nepovedlo, promokli jsme na kost a odešli jsme než to začalo, protože už jsem byla těhu. Lidi tam chodí oblíkaný naprosto neformálně, jako třeba do letního kina, takže hlavně teple, deku si můžete vzít třeba do batohu. A taky doporučuji dorazit tam včas, sedadla nejsou číslovaná, jsou tam jenom označené sektory, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele... Taky bych hned šla, jenže u nás to hned tak nehrozí:((
Taky se chystáme za 14 dní na svatbu, naštěstí je to blízko, na Dobříši na zámku a hostina bude ve vesnici, kde máme chalupu. Ještě, že není barevná, nedám dohromady oblečení ani v běžných odstínech :grinning: :grinning: :grinning:

Báro (s Hynečkem), koukala jsem na ten odkaz a něco by se mi líbilo, ale jsou to tak mrňavý položky, že nevím, jestli by to to poštovné nezvedlo o tolik, že už by se to nevyplatilo. Já jsem tam výši poštovnýho nenašla, ty jo?

František už baští ukázkově. Nechutnaly mu brambory a taky jsem mu to dělala moc hustý. Teď už jsme to vychytali a jí tak 120 - 150 ml, což je myslím, celkem dost. Jediná ztráta je jeden připálený hrnec :grinning: :grinning: :grinning: Takže už se pomalu chystáme na ovoce.

Mějte se hezky!!!
25. srp 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak už jsme se přestěhovali do Prahy, v sobotu nám udělali ty bezpečnostní dveře tak pořád uklízim, čekala jsem větší čurbes ale jde to, jsem ráda že už to je hotové.

Mončo 77 to je super koupě škoda že se tam nedostanu, taky bych to brala :frowning2:
25. srp 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristynko,
ja si asi urcite objednam, postovne dobirkou mi dela 119 Kc, ale i tak se mi to vyplati, klidne si neco vyber, budu rada, ze se vezme jednim vrhem vic veci, ja bych to stejne zaplatila, takze po Tobe nic nebudu chtit, leda by se to jeste zvedlo, coz nepredpokladam, mozna jen minimalne.

Xeni, K. ma pravdu, je to neformalni, vem si jeany, a hlavne tu deku! :wink:
S oblecenim na svatbu neporadim a nezavidim. Ten tanecek z Love Actually si vubec nevybavuju, a to ten film taky zeru. To musis pak predvest !!! :wink: :grinning:

Zapomnela sem naspat odkaz na ty nase svatebni fotky, je jich hafo, napr. tady:
http://picasaweb.google.cz/HyNeck78/SvatbaFotograf nebo tady: http://picasaweb.google.cz/MichalObdrzalek/SvatbaBarcaHynek
25. srp 2008 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky i těhulky-
Mám takový dotaz, snad tím nikoho nebudu pohoršovat. Jsem 14 dní po porodu a šla jsem císařským řezem.
Nevíte jak je to v tomto případě ze sexuálním životem? Musím čekat těch 6 neděl nebo ne? S mužem se máme velice rádi :slight_smile: děkuju předem za odpověď
Bedulka
25. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim, davejte pozor, abyste nestrhli jizvu, ale nemam zkusenost...

Aha, tak ja uz jsem u našich a jirka má sebou oblek, no nic no....deku jeste vezmu...

JO Barum, taneček holky vymýšlí, jsou z taneční konzervatoře, takže mazec....ten film taky žeru...

Moni, zkus Tesco na Novodvorske, nasednes na Brechtovce na 170 nebo 203 a jses tam, je to zastavka Sidliste Novodvorska tusim, mas to jednim busem a 20 minutek nebo kolik, snad tam to bude lepší....

Nara, jdu s tebou! Ja se chystam taky na vystavu!!! do MUzea!!!
25. srp 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, to je sranda, ja zrovna chtela psat sem, kdo se mnou na tu vystavku pujde... :sunglasses:
25. srp 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
jste toho opet napisali,nejak nestiham,mam tento tyden total narvanej,takze Barco stejne nemuzu tak to neres :wink:

Dnes jsem byla na Chodove a sehnala cerny nanoznik na kocarek od emitexu s ksiltem za 418 kc a taky jsem koupila nakonec i ten sportak od chicca :grinning: je uzasnej............

Xeni,budu se muset jet podivat do jineho tesca,tyhle jsou sileny,jedno jak druhe,diky za typ....

Baro,ty prikrmy konci zitra,myslis ty masozeleninove a vlastne i ty kase....

Tak zitra mezi 13:30-13:45 u Alberta na Sporilove..........

Daneckovi leze uz v poradi 8 zoubek a taky uz sam sedi,bez drzeni,sam si sedne a ze sedu jde zpet na ctyri :grinning:

Moni,pristi tyden se sejdeme jo?
25. srp 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,nejede na to sidliste novodvorska nahodou 154 bus???
25. srp 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kristýnko to je přesný, člověk si teď bude víc dávat bacha. Snad to vytrestalo i Petra !!! :angry:

Mončo tak to necháme na jindy, taky mám nával.Plánovala jsem, že Petrovi upeču dort, ale nakonec jsem mu objednala dort-tenisovou raketu, tam kde jsme si nechávali dělat svatební dort.Tak jsem zvědavá jak se povede :grinning: Ale budu dělat malý dortík bráchovi, svatební, tak jsem na to zvědavá.
A ty pojedeš sem do Tesca? Co scháníš?? Tady mají totiž totální prdku. A jede ti tam 197!!! Bus 154 jede naprosto někam jinam!!!
25. srp 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek