• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky prosím o další radu. Musím rychle sehnat dětskýho doktora nemáte nějaký tip na nějakou příjemnou doktorku? Něco kolem Kamýku ať nemusím pak jezdit někam daleko. Díky za tip. :slight_smile:
25. srp 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monuniku, tak to bydlíš asi kousek ode mě :wink: Já ti vřele doporučuju MUDr.Procházkovou, je na Jasné vedle ALberta v tom paneláku. Je fakt mooc hodná a super.
Její stránky jsou www.ordinace.estranky.cz Stačí tam zavolat a zeptat se sestřičky zda přibírají. ALe jestli bydlíž poblíž, tak tě určo vezmou :wink:
25. srp 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,nic tam nepotrebuji,jen jsem se chtela podivat do jineho Tesca nez na Skalku a Eden :wink:
Jo a koukala jsem a jede tam i ta 170....ja si to spletla se zahradakem :frowning2:
25. srp 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem se ani nevypravuj. Je tu hodně malé Tesco a mají doslova prd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. srp 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je snad stejne jako vsude,nejlepsi je snad na Letne.......
25. srp 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Letný je Tesco jo?? TO nevim. A co na Andělu, nezkoušela jsi ho už?
25. srp 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děkuju moc, je to kousíček, takže tam hned zítra zavolám jestli nás vemou. :slight_smile:
25. srp 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,ja mam dnes den,ne na Letne ale Letnany :grinning: :grinning: jsem ale cvok....Na andelu jsem jeste nebyla,ale urco se tam zastavim.....
Potrebovala bych s tebou pokecat co nejdriv,je to vazne.....
25. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, manžel měl minulý týden dvču, tak jsme čas trávili spolu. A tento týden máme několik kontrol u lékařů. tak snad na další srazík už se s vámi dostanu. Dočítám, ale nemám moc čas reagovat. :frowning2: omlouvám se.
25. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo tak se nějak domluvíme, když je to tak vážně :wink: .Docela jsi mě vylekala.Klidně něco zrušim, nemám nic důležitého :slight_smile:
26. srp 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo 77 určitě snad nám bude počasí přát :slight_smile:

Barčo krásné fotečky měli jste krásnou svatbu :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já pořád nic nestíhám...
Xeni, tak to je super!!!! Vyrazíme zítra po obědě? Co se sejít třeba ve 12,30 - 13,00 před Muzeem. Řekla bych, že když dotáhneme kočáky ke kase, tak pak už to bude pohoda a "bez bariér"
:grinning:
Teda nechte mi Tesco na Novodvorské
:grinning: :grinning: , jezdíme tam nakupovat jídlo, protože je tam všechno pěkně po ruce a není tam blázinec :grinning: :grinning: a mám ho proto docela ráda. Když si vzpomenu, když jsem bydlela na Smíchově, tak na Andělu bylo narváno ve dne v noci, to byl děsnej vopruz.

Báro, krásný fotky ze svatby!! Moc vám to slušelo!!!!!

Barčo, kdy razíte na rehabilitaci??
26. srp 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
´Kristy, dopo jeste pujdu do Kulturni centrum Zahrada na Chodove, pač potrebuju v nejakym vyprodeji koupit kostym na svatbu, to je zase vec, santa claus alias sexy žena, to budu mit prdu, musim sehnat červenou sukni a červený tilko, s holkama jsem prave zitra nacvicovat taneček z Laska nebeská... no hruza, to bude zuase trapas...nemate nekdo cervene tilko na pujceni, nejlepe i sukni do Ačka, ale mou velikost nikdo nemate, pac jste hubeny, i by sli červeny šaty... no a to je od 18h, tak musim Xenus v 17h dovezt na pankrac jirkovi, tak jsem myslela, ze na muzeu bych byla az tak v 15h?
26. srp 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,super,to nejak vymyslime..................

Kristynko a kdy ty s nama vyrazis na prochazku???
26. srp 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky za chvilku tu mame jubilejni stou stranku, tak schvalne, kdopak na ni bude prvni?? :wink:

Kristynko, tak jsem si jeste neco priobjednala a vypada to, ze bude najednou postovny zadara :wink:

Xeni, jaky byl Shakepseare a na cem jste vlastne byli???
26. srp 2008 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo to prostě krásný, užasný, dala jsem si svařaka a pak jsme šli zpatky nočním hradem a pak jeste na vinko, byl to uzasny zazitek, jsem uplne z toho hotova a plana. Byla to Komedie plná omylu, dnes o tom bylo i ve zpravach, jak to bylo strasne uspesne....no nebudu se tady rozněžnovat, proste fakt stačí 2 hodinky tohohle a clovek si odpocine na praci doma zase na dlohou... co vam budu povidat, rano jsme dali tatovi xenusku do obyvaku a jeste jsme si s jirkou zalezli do postylky a .... :dizzy_face: a tak no... :dizzy_face: bezva.

Moni, 8. zub jo? my mame furt 6. Jo a sedi sam, to je strasne sikovnej ty jovka, bezva, to je pohodicka, takze uz asi spolehlive leze, no je to lepsi, nez kdyz vsechnu zimu tahaji břichem, to uz je jina pohoda, kdyz si sednou na piskoviste,

dnes jsem koupila boží boty, uplne novy v sekáči, z HM ka tenisky, stoji tam 500 a tady byly za 140 kč, skoro uplne nenošený. Má je na písek :dizzy_face:
26. srp 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jééé že bych na jubilejní stránce byla první já :grinning: :grinning: :grinning:

Kristýnko rehabilitace jsme měli dneska a bylo to ok. Dostali jsme opět velkou pochvalu.
Co plavání?? Máte zase ve čtvrtek viď. Jestli pak nic nemáte můžeme zase na prochajdu :slight_smile:
26. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnešní večer královna kuchyně, peču 4 šišky štrůdlu, Petr ho miluje :grinning: a dělám pekáč francouzských brambor. Ty taky miluje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už mě to ale neba, nesmim se moc zakecat na PC, abych to nepřipálila :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sakra kde je ta jubilejní stránka, pořád jsem na staré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mončo příští týden nemám myslím zatím nic, takže se musíme určitě domluvit a pokecat :wink:

Jdu zkontrolovat štrůdl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak už všechny spíte????????????????????????

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooooooooooooooooooooooooooooooooo

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je vidět, že máte doma všechny manžílky a jediná opuštěná jsem tady já

:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Petr má odpolku a chodí domu v noci. Ale zase je doma dopoledne, takže chodí ven s malým, tak mám klid. No klid zrovna ne, včera jsem gruntovala byt a zítra budu žehlit :angry:
26. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak stránka 99 je asi nekonečnáááááááááááááááááááááááá, prdim na to a nechávám to některé z vás :rolling_eyes: :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning:

Jdu zkontrolovat štrůdl. To je fajn kecat sama se sebou :grinning:
26. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Xeni, 15 h mi v zásadě nevadí. Akorát se musím kolem 16 h přemístit na Florenc, mám s manžou rande v Imperialu. Dostali jsme před dvěma měsíci nějakou poukázku k nim do restaurace a platí jen do konce srpna, se divím, že jsme to neprošvihli. Ale já myslím, že s tima prckama bude hodina na výstavě až až

:grinning: :grinning: . Pro nás to bude vlastně premiéra...

Monči, rádi s vámi vyrazíme, ale nějak nám nesedí ty termíny, co chodíte, úterky a čtvrtky jsme zkrátka mimo, pátky většinou taky a pak už toho moc nezbývá... :unamused: Ale určitě to někdy zase vyjde :wink:

Barčo, to jste šikulky :wink: Myslela jsem si, že jsme se mohli sejít na Budějovický, ale dnes by to stejně neklaplo. Dneska bylo plavání bez jediný slzičky a maminka se musela potápět, u toho se mohl František potrhat smíchy. Vůbec se mu nedivím :grinning: :grinning: :grinning: . Ve čtvrtek po plavču tě rádi uvidíme. Máme sraz s kamarádama v hospůdce na Kačerově, ale snad až někdy kolem 18 h, tak určo stihneme :grinning: Ještě se radši zeptám :wink:
Minulý týden jsem pekla dvakrát hraběnčiny řezy, ještě, že už nám došly jabka, jinak mě ty štrůdly taky neminuly :slight_smile:
Tak co, budu na 100. :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ty na te ste strance chces byt vazne prvni co???? Tolik vzkazu co jsi tu dnes napsala kolikrat nenapises ani za tyden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baro,jinak presne jsem na to taky myslela kdo na te strance bude prvni :wink: :wink:

Xeni,jj uz v poradi 8 zub,uz ma 4 nahore a 4 dole :wink: jde to jako po masle,trosku protivnej,ale neni to nic hrozneho...

Spis je des to jeho neustale lezeni,z toho jde honem do sedu a ze sedu zase do lehu na pupek a dnes se pekne cinknul do hlavy o roh zdi a pak jeste do dlazdic,nebyl k utiseni a jeste jsem mu nasla pidi modrinku na cele,ma to jak hvezdu z pohadky--princezna se zlatou hvezdou na cele :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Barčo, než jsem napsala jeden vzkaz, tak ty jich máš 5 :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mončo chtěla jsem být první, ale není mi to asi přáno :grinning:

To víš jsem sama doma a je mi smutno. Když má Petr ranní tak chodí spát po zprávách a když má odpolední, tak jsem tu taky sama. :frowning2:
26. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnko jsem rychlííííííííííííííííííííík, mám napečený 4 štrůdly a jeden jsem už dala sousedce. Jsem nějak hyperaktivní :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si člověk nevybere, co? :frowning2:
26. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek