• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky/těhulky z Prahy, hledám kamarádky

14. února 2014 
Ahojky holky, chtěla bych prostřednictvím této diskuze najít nějaké další kamarádky na procházky s dětma, ale i na cvíčo, kafíčka apd :slight_smile:
Já mám 18měsíčního syna a jsme z Prahy 2 ale nedělá nám problém někam dojet.. :slight_smile:
Ostatní témata jsou tu už starší, proto zakládám toto. Budu ráda, když tu nebudu sama, tak snad.. :grinning:
20. led 2014 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..ja bydlim u prahy ...na orechu uz asi dva roky a v praze nikoho neznam..rodim pristi mesic a s pritelem sme se rozesli takze ted travim cas doma na zadku takze bych byla rada za jakykoliv pokec :slight_smile:
20. led 2014 ve 22:59  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem v Praze nová, mám 10měsíčního syna a bydlíme na Praze 10, ale taky není problém někam dojet :slight_smile: Co třeba srazík v Koala kafé?
21. led 2014 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych byla pro kdyz upresnis adresu :slight_smile: a kdy chces jit
21. led 2014 v 19:48  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to na Dolnoměcholupské - web: http://koalacafe.cz/ Párkrát jsem tam byla a je to tam fajn. A kdy? Záleží, kdy míváte čas. My chodíme v úterky plavat, ve čtvrtky chodíme do mateřského centra, jinak zbytek týdne kdykoliv :slight_smile:
23. led 2014 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Nebo máte jiný tip, kam vyrazit s dětmi?
30. led 2014 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@maonasek777
@sartina
Ahoj, já právě přemýšlím, kam chodit s prckem :slight_smile:
To Koala café mě napadlo, tak se klido můžem sejít..Kdy máte čas? :slight_smile:
3. únor 2014 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@roxycat My máme pravidelný program v úterý a ve čtvrtek, takže kromě těch dvou dnů kldykoli :slight_smile:
14. únor 2014 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sartina Dobře, tak až bude prcek zdravej, dáme vědět :slight_smile:)
14. únor 2014 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek