• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
No nádhera, moc krásné fotečky, a jak vám to tam sluší, holky :wink:
Dnes má prý být ještě líp než včera, tak jsem zvědavá, taky bysme někam vyrazili.. :slight_smile: Jenže se má zase stavit ten kamarád s tím programem na zmenšování fotek..
12. říj 2008 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,criterska,tak to jste měli náročnou noc,co?Karolínka byla vzhůru před 2 a pak v 5.Teď dospává.Mohlo by být zase tak hezky,taky bychom někam vyrazili,jestli se teda taťka vrátí,jel ráno někam do Radotína u Prahy odvézt známému nějaký materiál.Ale snad do oběda přijede.Budou špagety,to by si nenechal ujít :wink: A mohl by to furt!A díky za pochvalu fotek :wink:
12. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač, vždyť je to pravda, sluší vám to tam :wink:
Jojo, noc to byla náročná, však už jdu stavět na kafčo, chce se mi chrnět už teď..
Venku je zatím mlha, ale vypadá to nadějně, zima tam není, tak snad vyrazíme :slight_smile:
Já dnes nevařím, včera jsem dělala sekanou, trocha zbyla, to už snědli na snídani, ale koupila jsem hranolky a nějaké kuř. nugety, tak to kdyžtak hodím do friťáku a je..Uvařím jenom prckovi..
12. říj 2008 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si taky uvařila kafíčko a dám si k němu něco dobrého :grinning: To já ráda :grinning: Venku se to už jasní,což je fajn,taťka už jede taky zpátky domů :slight_smile: Karolínka tady vedle mě vyvádí,hraje si a hrozně u toho piští a vykřikuje,je to srandovní :grinning:
12. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a přidala jsem pár dalších fotek, konečně máme ten program na zmenšování..
Já už dietu taky teď moc neprožívám, stejně jsem ji o víkendu porušila a nějak se mi nechce k ní vracet :grinning:
Tadík taky piští, když si hraje, a včera začal poprvé dělat sám pápá :grinning:
12. říj 2008 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme byli dneska zase na procházce a pak u babičky,malá se tam válela na zemi,krásně zvedala zadeček.Pak jsme šli domů,malá se prospala a pak jsme si zajeli na večeři.Dala jsem si vepřové medailonky z panenky s hermelínem v hořčičné omáčce.Mňamka to byla :slight_smile: A co vy?Jdu kouknout na fotky :wink:
12. říj 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No supeeer!Tadík je krásný,má super vlásky a je to kus chlapa!A hezky si hrajou s pejskem :wink:
12. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - díky moc, takové lichocení, to potěší :grinning: :astonished:
Taky občas zvedáme zadeček, ale zatím mu bohužel stačí to válení sudů - dostane se všude kde chce a to mu stačí..
My jsme dnes byli na hřbitově zapálit mojí mamce svíčku, pak na prochajdě, u skorotchýně a Jára pak šel bowlingovat- já s Tadíkem ještě na jednu prochajdu a pak jsem doma vyřazovala věcičky které jsou mu už malé a schovávala si je na Karinku :slight_smile:
Jste byli na večeři i s malou?
12. říj 2008 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo i Karolínkou,je to nekuřácká hospoda,moc pěkná,měli jsme tam i svatbu :slight_smile: Jo a nevím,proč ty vůbec držíš nějakou dietu?Jsi se zbláznila,vždyť vypadáš dobře,tak neblbni!
12. říj 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přímo u vás v NM? Já znám jen za NM Romantiku a Maršovskou Rychtu, oboje moc hezký a dobře tam vaří - na Rychtě snad ještě líp..
To my jsme s Tadíkem ještě nikde takhle nebyli - myslím, že by jenom řívotkal.. :slight_smile: Nesnese být na místě, na klíně vydrží chvilinku, ale jinak musí být buď na zemi nebo se musí nosit a prohlížet si okolí.. :slight_smile:
Děkuji, ale to si nemyslím, do vás štíhlých mám daleko a já bych ráda, takže se snažím, ale teď už to jde fest, hlavně všude v okolí jsou samé svody - dnes u tchýně grilované kuře, buchty, pak když vařím Járovi, je to těžký :grinning: Ale od zítřka zase začnu, ještě chci 10 kg, abych trochu vypadala a hned nefuněla, když tlačím kočárek :grinning:
12. říj 2008 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,my byli na Rychtě,tam chodíme nejraději a malá už s náma byla 3x(když nepočítám v bříšku,to byla i naší svatbě) :slight_smile: Nechali jsme ji ve vajíčku,seděla vedle mě na lavici,měla rozhled. :slight_smile:
No,já nevím,ale mě teda příjdeš normální,nevidím těch 10kg navíc,které bys chtěla shodit!
12. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to věřím, na Rychtě je to fajn, já tam byla celkem tak 5x a vždy super - moc dobrý je to kuře se špenátem, mňam.. :slight_smile: Tak to je Karolínka šikovná, Tadík by to fakt nevydržel, ani náhodou..
10 kg je tak akorát, víc už bych dolů nechtěla, chci to stihnout do Vánoc, ale nějak se to zaseklo a váha se vůbec nehýbe, tak uvidíme..Hřeším každý de kafem - 3 v 1, ale jinak se fakt snažím :wink:
12. říj 2008 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
tak jak jste si užily krásný den? my zase celý den cajdali venku a byli na tom obídku :slight_smile:
jíto: neřeš kilča, však už jsme se domluvily, že mi můžeš něco dát ne? :grinning: :wink:
kijo: taky nechápu, co jíta blbne, vyděla jsem jí ve zkutečnosti a tlustá mi teda vůbec nepřijde, spíš má těch 10kg v prsách :grinning: :wink:
na rychtě jsme taky dlouho nebyli, ted jsme si s manžou říkali, že tam budeme muset někdy vyrazit.

jíto: fotky moc hezký :slight_smile: a jak se táda s pejskem mazlíkuje :dizzy_face: já dávala fotky na rajče,tady to bohužel moc nestíhám :frowning2:
12. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,nebudu Ti do toho kecat,ale koukala jsem znova na tvoje fotky a díval se i manža.A na té fotce s kočárkem jsi vyfocená celá,tak jsme se shodli,že nechápeme kterých 10kilo chceš dát dolů,když žádné navíc tam nemáš?Jedině,že bys je schovávala někde v kapse u bundy,ne?Promiň,ale vždyť máš nohy jak záchodový pavouk(tak tenké,myslím) :slight_smile:
12. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gabčo, tak copak jste měli dobrého? Já nakonec dělala lunchmeat s bramborem :slight_smile:
Taky jsme courali, a prý má být celý tento týden ještě takhle hezky, to by byla paráda, co? Jojo, nějaká ta kilča bych Ti klidně dala, kéž by to šlo.. :slight_smile: Mates má Tadíka rád, i když teď už se ho začíná bát, tyránka malýho :grinning:
Kijo - tak to je vidět, že jsi mě neviděla naživo, to bys nikdy o těch nohách neřekla :grinning: Je pravda, že hodně dělají ta prsa, jenže s těma fakt nic nenadělám.. :unamused:
12. říj 2008 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, musím končit, tady se už jde spát :grinning:
Ozvu se zase zítra, tak se mějte krásně a hezky se vyhajejte, dobrou.. :slight_smile:
12. říj 2008 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no rybičku s bramborem a zeleninovým salátem, takový lehký a zdravý, to máme s mírou moc rádi, jsme tchánovi nařídili, at to není tučný a dělá to jen na oliv. oleji a štávičky z ryb, co pustí a fakt to byla mňamka, snad bude i vojtíkovi v mlíčku chutnat :grinning:
tak jíto, dobrou noc, vojtík zase o 20hod.jačí, jsem ho uložila, přečetla pohádku a jak jsem odešla, tak to začalo, holky, on se to snad vážně nenaučí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale naučí,neboj.To příjde!Malá taky řvala a teď,když ji dám večer do postýlky,tak se směje a kroutí hlavičkou a těší se,že jde spinkat :slight_smile:
12. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam my jdeme taky chrupkat,teda Karolínka už vytuhla před 20 :slight_smile: Tak dobrou a klidnou,holky :slight_smile:
12. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tam je krásně..Jsme byli s klukama na vycházce a já pak s Táďou v obchodě, jsme moc spokojení, hned má člověk lepší náladu, než když je venku hnusně..
Gabča - rybičku bych taky mohla udělat, už jsme ji dlouho neměli.Tak hlavně, že vám chutnalo :slight_smile:
13. říj 2008 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,krásně tam je,to máš pravdu.My už byly taky nakoupit.Kupovala jsem malé masíčko do zásoby-hovězí,telecí a poprvé vepřové,to bude mít dneska.Ale papat bude později,před chvilkou chtěla mlíčko :slight_smile:
13. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme zpět z venku, byli jsme mrknou na náměstí na trhy, ale nicmoc, Jára si tam koupil mikču a Tadíkovi jsem tam vzala jedny punčošky - silnější - na zimu a bryndáček Tadeášek - konečně :slight_smile: , nikde v obchodě jsem ho nemohla sehnat..Vy už papáte všechny takovýhle masíčka, jo? To mi jen kuře a telecí..Když mi ani nic jinýho než kuřecí doma nejíme, ale kvůli Tadíkovi budu muset vyrazit do masny.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,mě Karolínka teď usla :slight_smile: Bryndáček chci taky,mají je u nás v galantérce.Koupila jsem ho kámošce,co se jí má narodit koncem měsíce mimčo a Karolínce koupím taky.Jenže ona bryndák stejně nesnese,furt si ho strhává.
Tak my jíme nejvíce vepřové,ale libové,tlusté já nejím.Kuřecí se mi nějak zhnusilo,nevím jak to.Malé kupuju hovězí,protože je tam více železa atd,než třeba v tom drůbežím.ještě chci koupit králíka :slight_smile: Já jsem vzala od každého tak po 200g,naporcovala to asi po 30g do sáčků a šup na mražák.Budeme to mít na dlouho.
13. říj 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme po koupeli, teď nám stydne voda na kaši, pak se nahamáme a doufám, že i brzy usneme, dnes malej spinkal až do půl šesté, nádhera, takže zítra ráno by to mohlo být stejné, a pouze s jedním buzením.. :slight_smile:
Taky mě napadlo, že ty bryndáčky koupím ještě holkám - kamarádce a skorošvagrovce- taky čekají miminka - už v listopadu a prosinci.. :slight_smile: Je to takový pěkný.. :slight_smile: Taky si takhle zmrazuju masíčko, je to fakt nejlepší, jenom musím jít teda koupit to vepřový a hovězí, i když se mi do toho fakt nechce - to já jím tak 5x do roka :grinning: Já zase jinak kuře, ale ani to nepřeháním, zvlášť teď poslední dobou ne..
13. říj 2008 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho taky malé nebudu dávat každý den :slight_smile: My se dneska nekoupeme,takže kašičku dáme po 19.00,pak trošku obetřeme,přebalíme a taky půjdeme spinkat.ale dneska to nějak nešlo s tím spaním.Teď se vzbudila,tak snad usne do 20,00 znova :slight_smile:
13. říj 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi optimistka - to kdyby se Tadík teprve vzbudil, tak bych věděla, že mininálně do devíti spát nebudeme :slight_smile: Naštěstí spinkal, když jsme šli z města, takže myslím, že za chvilinku bude jeho doba.. Kašičku už máme v sobě, to byl fofr :grinning: Dokojuješ ještě potom?
13. říj 2008 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, já pro dnešek končím, malej už spinká a nechci ho budit ťukáním. Taky půjdeme s taťkou brzo spát, jsme oba nějací K.O.a já zítra čekám návštěvu, tak bych taky měla uklidit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se mějte, holky, a dobrou s kobrou :slight_smile:
13. říj 2008 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už spinkáme :grinning: Karolínce je jedno,dokdy spí,ona prostě v tu její hodinu usne znova,je už tak zvyklá.Já bych ji chtěla dokojit,ale ona nechce a je jedno,jestli sní kaše 80 nebo 150g :unamused: Ještě jsem pověsila prádlo a teď musím s Kubou,už má nohy křížem,jak to drží :slight_smile:
13. říj 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, dnes krásně teplíčko co? :dizzy_face: ale asi nám to dlouho nevydrží :unamused:
my jsme po koupeli a po pohádce, ted začal bejkat, ach jo, doufám, že jak píšeš kijo, že se to naučí a bude to brzo! míra je na fotbale, já se asi půjdu narvat ovocem, at nemám v noci hlad :grinning:

jíto: my dnes taky byli na trhách a nic, chtěla jsem punčocháče, ale neměli naší velikost a když jo, tak se mi nelíbily nebo byly pro holčičky :angry: ty teplý jsem ještě nechtěla, asi budu muset do loly a chci ještě body s dl. rukávem a tam taky neměli :unamused: jen oliver přes 200kč a to mi přišlo zbytečný, pár takovejch kousků máme a stejně se z toho brzo vyrostě že....
13. říj 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda kijo: záávidím :dizzy_face: :wink: tak kubíka pěkně vyvenči, v tv nic opět není :angry: a já to mám ještě s muzikou :sweat_smile:
13. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek