• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Není zač.. :wink: Hlavně jsou fakt boží :slight_smile: Copak asi holky na srazíku? Mrzí mě, že jsme nešli.. :frowning2: Nemoci protivný.
15. bře 2010 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no co naděláš :frowning2: s vojtou je to dnes záhul, už se nudíme, celé dny doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale od čtvrtka má začít narazově jaro, až 12stupnů a o víkendu až 18stupnů, tak snad to bude pravda vid? :dizzy_face: a jak jste na tom? lepší?
15. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda, já už jsem úplně vyšťavená z toho jak pořád jen čumíme doma..Je to pěkně na...Koukala jsi mi do pasu? :slight_smile: Taky doufám v to jaro..My docela dobrý, v pá na tu kontrolu, jakmile nám oficiálně potvrdí že jsme zdraví, už nás nic nezastaví a budeme vymetat.. :grinning: Táďa je taky znuděnej a protivnej..A co Vojtík, ta rýma už je OK?
15. bře 2010 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ähoj holky.srazík byl super.ráda jsem vás poznala,ikdyž jsem ze začátku měla z toho obavy.já se těžko seznamuji.. :cry: jinak fakt super.dětičky máte nádherný.Kačenka mi usnula jen co jsme vyjeli z kavárny.doma jsem ji probudila,převlíkla,udělala mlíčko a hned zas spinkala..tak máme už pohov a manža čučí na telku.
já jdu si udělat lázeň.tak pa pa
15. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak sem se srazíku taky doma :slight_smile: malá jakoby dostala druhej dech a řádí s tatkou :grinning: :grinning: takže moc unavená není :grinning: :grinning:

jinak holky, jsme opravdu moc moc ráda že jsem vás poznala, jste super :slight_smile: :wink: a doufám že nebyl poslední teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a souhlasím s cvachnou dětičky máte všicí nádherný :slight_smile: :slight_smile: :wink: ale který děťátko není že :grinning: :grinning: :grinning: mlaá cestou vypila celou flašku a ted se láduje, já se ani nedivím, tam neměla prostě čas pít a ani jíst, taky se pěkně předvedla :angry: :angry: takhle se vždy rozčiluje....děti miluje a nejradši by mě poslala domů a zůstala tam sváma :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aholky, fotky se mi semka na koníka nevejde :slight_smile: vložím je na svůj FB pošlu odkaz :slight_smile: až tam budou ted se na ně koukám :slight_smile: josu pěkný :slight_smile: :wink: :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky srazík super,příště musí přijít i ostatní.
Cvach já ze začátku měla taky obavy,taky se těžko seznamuju. Teda ta vaše malá je vzorná,takhle hezky spinkat.
Všechny děti byli super. :wink: KK28 maličká je teda opravdu nádherná.
15. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ahojky, holky jen mám probléms těma přezdívkama a jménama mám v tom pěknej guláš jako :grinning: :grinning: :grinning: fotky už vkládám, takže za chvilku pošlu odkaz kde budou amůžete na sebe udělat kuk :slight_smile: :slight_smile: :wink:
15. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONI:přidej si mě na FB do přátel
15. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvach- už tě tam mám :slight_smile: :wink: :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mona já si zase spíš nepamatuju normální jména,vím,jakou máte přezdívku,ale křestní jméno nevím. :angry:
Nejde mi to nějako otevřít.
15. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím jen že KK28 je Katka, Gaba,je Gabča,criterska Jíta a dál nevím.
15. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak teda ale pamatuješ si hodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já nic mám ve vás děsnej guláš, kam ke komu zařadit, ale já se zorientuju :slight_smile: :slight_smile: :wink:

lucí jaktože ti to nejde????
15. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš,vy se snažíte?????Vždyť si nedávno říkala.....víš,co?Ale super,gratuluju :wink: Tak se povede mimi co nejdříve.Já jsem si dneska pochovala malinku Andrejku,je nádherná,malinkatá,voňavoučká :wink: Zlatíčko :slight_smile:

Srazík super,musíme dělat častěji,je to fajn,pokecat a tak. :wink:
15. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já jsem Kristina :grinning:
15. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kij takže kristýna :slight_smile: a jtuš??je kdo??jituš nebyla na srazu že?????
15. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš je asi cvachna ne? Mona a ty jsi Monča?
15. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucí aty jsi Lucka :grinning: umělé oplodnění vid???urcite to jsi ty vid???jo Jituš je cvachna??já myslela že to je katka?? :grinning: :grinning: jojo já jsem Monča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, holky, vy jste zmatkařky.. :grinning: Jitka jsem já a na srazu jsme nebyli, protože je Tadík marod :astonished:
Kristinko - jojo, tak nějak jsme si řekli, že to zkusíme, ale nevím jak se zadaří, protože mi má stejně ješžě další 3-4 měsíce platit ta injekční antiko..Jsem si říkala, že když druhé tak teď :wink: Nějak mě to začalo brát, to asi, že jsou všechny holky kolem těhotné a Tadík už fakt není miminko, občas ty jeho hlášky, musím se smát.. :grinning:

Fotečky mi taky nejdou zobrazit, napravte to, já chci aspoň šmírovat :grinning: :wink:
15. bře 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,ted jsem vás dočatla vy jedete :grinning:...
Dorazily jsme domů v pořádku havárka už byla uklizená...

srazík vážně bezva jsem vás sice poslouchala jen na půl ale dobrý :wink: Domča je divoch... :grinning:
jináč s těma jmenama mám stejný problém... :grinning: :grinning: příště už třeba budeme moci vyrazit i ven na prochajdu když má být už tak krásně... :wink:
Mona,Jituš je Criterska... :wink:
mě taky nejde facebook -fotky :frowning2: mě si taky nejděte jsme jako Radka Kůželová
Mona takyj sme s tebou chtěla probrat to bydlení a vzpoměla jsme si až doma tak ti to ve stručnosti písnu kdyby náké dortazy tak se ptej moje kamarádka sedí v zastupetelstvu a říkala mě že se ted na jaře budou opět 2 byty uvolnovat ten menší i ten větší....stačí podat žádost ale prej jestly jste z blízka a máte děti tak máte přednost tak to je super né?...

Gabi jináč jak píšeš že máš nejstaršího chlapa tak nemáš Honzovi letos bude 32 ty jo to letí když jsme se seznámily bylo mu 25 :wink: :grinning: kde jsou ty časy :grinning: :grinning:

fotečky přidám zítra dnes už se mě nechce... :wink:

Domík se navečeřel vypadalo to že vytuhne a pak ještě chvíly řádil s tatkou na gauči :wink:
15. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky možná teda fotky jodu jen pro zaregistrovaný na FB to neva jdu je dát teda ještě na MMB tam můžou všechyn to vím .-d jdu je dat teda na MMB at mužes jituš šmírovat .-) a druhá fotila kytička vid??jsi kyticka vid???teto oblíbená?? :grinning: :grinning: jsi tot y vid???jdu na to.. Jituš no já mám votm guláš se přiznávám :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jsem to já :grinning:ale fotky budou až zítra...

Já jsme registrovaná a nejde mě to :angry:
15. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jste na FB???
15. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - to nevadí, ono ty co máte přezdívky podle jmen, tak tam je to docela jasný, třeba u mně a u Radky - Kytičky - je to horší, tam to nemáš z čeho odvodit :grinning: A jak jsi registrovaná na MMB? Ať tam můžu nakouknout :wink:
15. bře 2010 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že srazík se vydařil :wink: Doufám, že na příští půjdu taky. To bude Anet zase o něco starší.... ale budeme se těšit. Chtěla sem sem se taky mrknout na fotečky na FC, a taky sem se tam nedostala :frowning2:

Jinak mýmu manželovi je 39 takže nejstarší bude asi on :dizzy_face: a jmenuju se Eliška
15. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fotky josu tedy tady

kuk

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=132177

kytička, ježiší ty jsi fakt zlatíčko, já to hned s manžou musím probrat.. :slight_smile: to by bylo paráda a fakt by jsme měli přednost jo??a kde josu nějak ty byty???jen tak manža to tam zná tak by vedel treba .-) jojo havarka nebyla uz zadna parada :slight_smile:

na FB jsem zaregistovaná Monika Polášková jarošová

a na MMb jsme ted poslala odkaz .-)
15. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prosím kytička kolik je to cenove za ten mensi a za ten vetsi??a to je kolik??treba 21 nebo tak. dekuji :slight_smile:moc :slight_smile: a ty jsi na FB jak??nebo si me pridej ja si te pridam najdi me nebo te mam najoit ja??
15. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,poslala jsem Ti IP.A jsem koza,jsem ti zapomněla poděkovat za ty věci,i vesta je super ,hned jsme doma odskoušely :grinning: Moc děkuji a Raduš,až za tebou pojede,tak ti něco doveze :grinning: jen blbost,pro tebe i Táďu.tak nenadávej,jo?
15. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Moni a mám tě tam :wink:
fotečky nádherný až na to že já to tam kazím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jináč nemáš zač ráda pomůžu ty menší bytovky jsou hned po pravý straně když jedeš od Hrbova a ty větší jsou na Rafandě -taková přezdívka jedné čtvrti v Nížkově :wink: ty jsou větší i z garaží ale neni to drahý do 4000Kč se vlezete...fakt bezva jo prej kdo má děti tak má přednest...

moukám i na mmb máz hodně receptů.... :wink:jsi šikulka :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek