• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
odzkoušely...s jsem tam napsala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cenově ti to přesně neřeknu ale menší -+ 3000Kč a větší do 4000Kč co 21 nechápu??? :confused:
15. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,to mělo být asi 2+1 :grinning:
15. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :grinning: :grinning: jsou oba myslím stejný 3+1 ale ten větší je prostorově větší místnosti...ale pro mladou rodinu ideální...a za ty prachy...+ inkaso ale pořád pohoda né? jo a budu tu mít další kámošku :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - IP přečtena a odeslána odpověď.. :wink: :slight_smile:
Jo a za věcičky není zač..Neměla jsi nic posílat, prosím Tě, vestička byla ze sekáče za 25, přece jsem ji tam nemohla nechat :grinning: A je holčičí..Ta HMková taky sekáč a tu novou jsme dostali už asi před rokem, tak jsem ji tu sušila - to by vám stejně byla velká, navíc my máme tak 10 mikin a Jára by s Táďou v týhle ven určitě nevylezl :grinning:
Holky, fotečky krásné, škoda, že jsme se nezúčastnili, poctivě jsme záviděli :grinning:
15. bře 2010 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky jdu chrnět dnes to zase byl jeden z náročných dnů...včera jsme nemohla usnout tak to na mě dolehlo tak pa pa...Dobrou.
15. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou,Radunko, taky za chvíli půjdu..
15. bře 2010 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,však já vám taky neposlala dary :slight_smile:

Taky půjdu hajkat,tak se mějte hezky a klidnou,dobrou noc :wink:
15. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kytí- děkuji :slight_smile: moc :slight_smile: holky taky pomalu půjdu zítra zas do ždaru :grinning: :grinning: na gyndoš
15. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

tak se taky podepisuju pod to, že srazík byl super :slight_smile: :wink: . Omlouvám se, za chování Lukáška :frowning2: , nevím co to s ním teď je. Doma je jak andílek a s jinýma děťma takhle zlobí :confounded: :angry: . Příště bych ho asi nechala u babi :slight_smile: .

Jinak bych se takhle mohla scházet klidně co 14 dní :slight_smile: .

A už zase nevím co jsem ještě chtěla :grinning: !
15. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28- ale opovaž se ho nechat doma... :grinning: :grinning: :grinning: byl hodnej , občas si musí něco vyzkoušet co se nesmí :slight_smile: :slight_smile: :wink: a já bych taky brala klidně každých 14 dní :slight_smile: :wink:
15. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jdu na kutě :slight_smile: tak dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :wink:
15. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: uvidíme, ale možná bych to nechala u babí a přišel by tam až dýl, dneska byl teda opravdu hodně zlobivý :frowning2: , tak doufám, že si to vybral už dopředu.
15. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, děkuju za pochvalu tý naší malé princezny :slight_smile: , moc mě to potěšilo :dizzy_face: a trochu to vyvážilo zlobivost Lukiho
15. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mona tak tak lucifirek-lucka těhule po ivf. :grinning: Teda vy jste toho ještě nakecali,já jsem šla už do pelechu.
Criterska u tebe vím,že jsi Jitka,ale nevím teda,jak je cvachna. Tak bude další těhulka :wink: To bude super. :wink:
Kytička je Raduš,to tak vím,tak jen nevím tu cvach.
Já jsem na FB Lucie Rosická
16. bře 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci, Cvachna je Katka, malá Kačenka bude po ní :grinning:
Jinak fotečky moc pěkné, jsem zvědavá co dnes přidá Raduš, budu načuhovat :grinning: Já jdu vařit - další recept podle Kristinky, dnes odpo možná budeme mít návštěvu, jupí, to jsem ráda, nudíme se děsně..ale nechci riskovat někam chodit, i když Tadík už je na tom docela dobře.. :wink: A zítra jdeme na návštěvu - tady v baráku o dvě patra výš :grinning:
16. bře 2010 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si vás taky Kyti a Moni přidala do FB.
16. bře 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska díky,tak ted už mám snad jasno u všech. :grinning: Co jdeš vařit? Já dneska asi udělám špenátovou polívku s opečeným rohlíkem a k tomu nevím co dalšího.
16. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic,jdu se pustit konečně do úklidu,od čtvrtka jsem nic moc nedělala. :unamused:
16. bře 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, není zač :wink: Jinak vaříme to "tchýnino výtečné kuřecí s tatarkou", jak mi na ně házela odkaz Kristinka, je to tady na straně 91..Vypadá to dobře a hlavně jednoduše,tak jsem zvědavá..Taky budu uklízet - musím vysát - jako každý den - a po obědě, až Táďa schrupne, tak budu umývat podlahy, to je hrozný, jakej bordel nadělá pes a dítě.. :sunglasses:
16. bře 2010 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten recept jsem nějak nezaregistrovala,to musí být taky dobrota. Kouknu na to.Ty jsi teda pilná hospodyňka,já tu mám ted hrozný bordel. Tak se do toho jdu pustit,at to tady trošku vypadá :wink:
16. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělám podobné masíčko s jogurtem,znělo mi to divně,že to nebude dobré,ale je to vynikající a hrozně rychlé. Jenom okořenit kuřecí masíčko,nechávám plátky,kořením,které uznáš za vhodné. Dát do pekáčku a zalít jedním velkým bílým jogurtem a dát upíct do trouby. Podávám to s rýží.
16. bře 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zní dobře, to je na stejný styl jako toto, akorát že tam se dává tatarka - já ji budu teda dávat taky napůl s jogurtem, píší tam, že se to tak dá..Na to ještě plátkový sýr a já přidám slaninu..Podávat budu s bramborem, protože na tom Tadík ujíždí, pořád by jen baštil "bambůky" :grinning: No, zase tak pilná hospodyňka nejsem, teď je to tady jak po výbuchu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tohle zkusím udělat zítra,tak pak písni,jak vám to chutnalo. :wink: My brambory taky můžeme na všechny způsoby.Ale jsi,to já vytírám jednou za týden a vysávám taky jednou,dvakrát,podle potřeby. Ale na té naší světlé dlažbě a koberci je vidět každý vlas. :angry:
16. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Holky,tak já už mám vysáto i vytřeno.Malá totiž rozbila lampičku z nočního stolku,tak jsem to musela vysát a rovnou jsem vzala celý byt a i vytřela,ať nemusím po obědě.Ještě umyju koupelnu a Wc a pak dám upéct kuřecí čtvrtky,budou s rýží.Myslela jsem,že udělám tu mrkev,ale tohle je jednodušší :wink: Tak mrkev bude zítra,asi :wink:

Jinak nám zase napadlo dost sněhu,co?To je opruz,zase budu muset vytáhnout kombinézu pro malou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aůe aspoň Kuba si to užije,skáče ve sněhu jak koza. :grinning:
16. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, snad to bude dobrý, doufám..Já to teď jdu strkat do trouby a pomažu na poštu - mám tam Řeku bohů 3 pro Járu..Už tam leží od čt :grinning: Nemůžu se tam nějak dokopat..Jinak fakt nejsem žádná extra hospodyně, my zase máme v bytě psa, což vy nemáte, takže těch chlupů atd..Proto vysávám každý den..A dřív jsem i vytírala každý den nebo obden, teď to stíhám dvakrát do týdne..
Kristinko - pilná jako včelka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mně Tadík taky rozmlátil předevčírem takovou velikou broušenou skleněnou mísu..A já jemu omylem koš na hračky :unamused:
16. bře 2010 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo ty jsi teda taky šikula,já mám zatím vytřeno a umytou koupelnu a wc. Sníh je teda šílenej. Ale vyhlídky jsou nadějné. :grinning:
criterska aspon se trošku projdeš a vyvětráš hlavu. :slight_smile:
Já po uklidu hodím sprchu,umyju hlavu a jsem domluvená s kámoškou na kávu. Zajdu mrknout do města, manža chce koupit novou vínovou košili. Tak kouknu do modrého domu. Jinak jsem hodila pidivěcičky do pračky,tak už se těším,až to budu věšet,ale to žehlení je horší,to mi nějako nejde.
16. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem Katka s Kačenkou :grinning: jsou tu dvě katky
16. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme na FB jako Kateřina Fagulová.taky tam mám více foteček než na koníkovi...
16. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAČI:aspoň malý ví,že musí být hodný a na děti si zvykne.Kačka zas po každým ječí.

LUCI a RADY:jsem si vás přidala do přátel na FB.pak můžete kouknout na naše fotečky.máme tam i ze svatby,narozenin a tak různě.já šíleně ráda žehlím a věším věcičky na malou.je to takový roztomilý,ale ne tak jak u miminka.když jsem byla těhotná,tak jsem chodila po nákupech,pořád něco kupovala a každý večer čučela do prázdné postýlky a těšila se,až se malá narodí..

Jinak já jsem včera šla spát už v půl deváté.byla jsem krásně unavená.dneska nevařím,protože v jedenáct budeme u dědy až do pěti,tak jest budeme u něho.pak možná ještě zajdeme za babičkou.
co se týče srazíku,tak já bych taky klidně mohla každých 14dní :grinning: aspoň si Kačenka zvykne na dětičky a já si s někým popovídám.
příští týden nás čeká stěhování a tento týden zabíjačka.

JITUS:já tu depo proveru už nemám od listopadu a pořád nic.prý to může trvat až rok a půl :unamused: ale my tomu necháme volný průběh.třeba už tento měsíc :grinning:

KIJO:šikula. :slight_smile: já musím každé ráno jít umýt nádobí a dát kafe,jinak bych nefungovala.už se chystáme do města.

tak se mějte hezky a večer písnu.tak pa pa a pěkně prožitý den vám přejeme.pa
16. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek