• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Já si vás taky přidala do FB.
No vida,už mám skoro hotovo. Jen to nádobí a vysát v obýváku a hotovo.
16. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a já jsem zpět z pošty, jdu na to vysávání, ale moc se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luci, na poštu to mám kousínek, chodím tady na dvojku u nás v Klášteře, takže zas tak velká vychajda to není :grinning: Knížka ale byla těžká jako prase, navíc jsem se pak ještě stavovala do obchodu, ani se mi to všechno do kabele nevešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venku je to fakt hnus..Pěkně mě to štve..
Cvach - já byla naposledy v září, říkal, že po uplynutí té lhůty, což jsou tři měcíe, pak ještě půl rok je nejistý..O roce a půl jsem nic neslyšela..Není to nějaká kravina? To už by bylo fakt moc..Navíc před Tadíkem jsem taky měla injekce a cca toho půl roku po uplynutí platnosti - to je ale název :grinning: - jsem fakt otěhotněla..Neplánovaně.. :wink:
16. bře 2010 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem po obídku,jsem si pochutnala. Jsem splavená jak po maratonu. :grinning:
16. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme taky po obědě,Karolínka snědla celou svojí porci,tak jsem čuměla.Dopoledne jsem koupila dva listové těsta,tak upeču štrůdl a z druhého zkusím tvarohový.Snad mi to nevyteče :wink:
16. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo ty jo takové dobrůtky,mnam,mnam.
16. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj babule :slight_smile:
no super fotečky, malá andrejka je k sežrání :dizzy_face: a lucku bych s těma sepnutejma vlasama vůůůůbec nepoznala, jsem koukala, kdo to je, ještě že si to tam mončo napsala :grinning: :grinning: :grinning: :wink: teda úplně jsem vá m to záviděla, tak uděláme brzo zase jo? :slight_smile: jinak pěknej maglajs ve jménách a přezdívkách :grinning:

káto: a jak lukášek zlobil prosím tě? to neznáš našeho vojtasa :grinning: :wink:

jíto: vy chcete s járou druhý? jaktože to nevím? :grinning: teda tak to jsou zprávička, děláš radost :grinning: :wink:

luci: tak už věcičky dorazily jo? počkej, zezačátku tě to bude bavit i žehlit :wink: ale páááák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak my klasika, vojta spí, dopo jsme tu měli mojí sestřenku se sárinkou, je jí 10měs. , vojta byl na ní hrozně hodnej a vše jí ukazoval, strkal jí vše do rukou, no určo bude super brácha! :dizzy_face: jinak my už jsme ok, vojtovi doznívá rýma a už od včera vůbec nekašle, tak snad koncem týdne vyrazíme taky ven, dnes už ho šupnu do auta a hurá nakoupit, včera jsem málem doma chcípla, šílená nuda a to jsem vypucovala celý byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé holky, prodali mi autosedačku - vajíčko :frowning2: paní prodávala růžovo-černé peg perego se základnou jen za 1300kč a včera si ho někdo vyzvedl :frowning2: všude je autosedaček, ale se základnou do auta prd výběr za dobrou cenu, ještěže mám ještě nějaký měsíc :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata :slight_smile: tak jsme si vás teda taky popřidávala ted na FB :hearts::hearts::hearts:

dneska cesta na gyndu byla za trest aještě horší než včera.. jinka na gyndě vše oukej :slight_smile: tak aspon neco :slight_smile:a holky už sem byla u maldý :slight_smile: konečně tam byla:slight_smile: jsme ráda :slight_smile:

jinak holky já musela 1km a půl couvat po silnici která nejvíc byla za sněžená a ledovatila jakože klouzala, a musela sem docouvat do špinova až tam sem se mohla otočit a jet nikamsi na poděším byla tam havárka právě takže sme jela na poděším a pak na zábornou a do polný..ale jako já myslela že mě omyjou když sem si uvědomila že dyž nevycouvu ta tam sjesnu třeba půl dne...fůj no divím se že jsme nesončila vě šarpě jao...no děs...

hoply já dnesa nevařila :slight_smile: malou hlídali naši a můj tata mi udella moje nej jídlo halušky ale bez brinzy tu ja nemam rada :grinning: :grinning: mnam takze sem se nadlabla :grinning: :grinning: poslali aji manžovi takže varit nebudu už :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mona: chudáku! to jseš dobrá, že jsi to zvládla a řídíš, to já mám k řízení ve sněhu za takového počasí veliký respekt a za volant nelezu :sweat_smile: je fajn, že miminku se daří a že je tam mladá, já tu příští úterý, tak se snad zase něco nestane!!! a halužky bych si taky dala, mnamka :slight_smile: ty rodiče se prostě hodí vid? mě to vždy bodne, když nemusím vařit :grinning:

kijo: taky jsme dnes přemýšlela o štrůdlu a ted si mě úplně navnadila, tak dnes musím koupit listový těsto..
16. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné poledne,

děti spí :dizzy_face: a já opět házím věci na MMB :slight_smile: .

gabi: Luki strkal do dětí :angry: , a Markétku i bouchnul do obličeje :angry: :frowning2: . A taky prostě nechápal, že Kačenka a Domík se ještě pořádně neudrží na nohách a když do nich stčil, tak bobíci spadli. Já mu dala na prdel i přes ruku, ale přijde mi, že si z toho nic nedělá. Ale on ví, že jim ublížil a pak to jde pofoukat a udělat malá, ale nechápu proč tohle dělá :confounded: . Doufám, že ho to co nejdřív přejde.

A mě je trochu trapně, protože vy jste tady všechny takový kuchařky, a já nic :confounded: . Mě to teda ani nebaví. O víkendu vaří manža, já vždycky akorát naškrábu brambory :wink: :slight_smile: . Asi bych se měla nad sebou zamyslet :pensive: .
16. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jen tak ve sručnosti nemám dnes čas vy píšete o 106 ani fotky na FB si zatím neprohlídnu vařila jsme oběd kapustovou polívku a tamanský nudle od Kiji :wink: velká mnamka akorát jsme to dělala s mletým...

Domík ted spí já udělala zvířectvo a peru 3 pračky a do toho pujdeme uklízet lípu konečně starosta povolil a ořezaly jí tak se mě ulevilo ale můžu vám říc taky se toho nemusely bát a vzít to až u kořenů... :grinning: jenže starosta a ty zasr...zelený to nedovolý ochránci jedni! :angry: ale vůbec si neuvědomujou jakej bordel nám to dělá na dvoře! :angry: sakra to jsem se rozjela :wink:

Moni,co že zase bourača?Ještě že sedíme na prdeli doma...tě lituju couvání na delší trat nesnáším a na ledě už vůbecné!Prej má přijít jaro ale zatím ho vyhlížím a ono nikde :wink: prej až do víkendu musíme vydeřet do ZR jedu ve čt.tak doufám že silnice budou holý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kijo,hm strůdlík taky bych si dala :wink: neboj se toho s tvarohem ho dělám a v poho... :wink:

jo jo srazík by mohl být častějc.... :wink: tak pá já letím děda říkal že na to vlítneme kolem jedný aby to bylo uklizený..tak pá.
16. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: náš vojta je taky někdy jak utrženej z provazu a jak píšeš, nejhorší je, že jim dáš na zadek a oni nic, nám se to taky občas stane, jsou to děti :wink: a s tím vařením prosím tě, mě to taky nebaví, ale nic mi nezbyde, pokud můžeš chodit pro obědy, tak toho využívej, já jsem zvědavá na sebe, až se vanesska narodí :sweat_smile: jo a jinak u nás většinou víkendy taky vaří mirek :wink: :wink: :wink:

holky, mě tak bolí hlava dneska :angry:
16. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme taky po obědě, po uklízení i po spaní.. :grinning:
Všechno jsme zvládli dobře :wink: :slight_smile: Obídek vynikající, hlavně Járovi moc chutnalo, Tadík se v tom povrtal jako vždycky, ten dal víc šopáku, celej on.. :slight_smile: Jinak za chvíli vlítneme na nádobí, máme ho tu slušnou hromádku..Odpoledne budeme zalezlí doma jako vždy poslední dobou, kdybyste se někdo nudili, stavte se :grinning: Tadík už je skoro OK, taky nám doznívá rýmička, ale tahat ho nikam nechci..
Gabčo - jojo, ale uvidíme jak to půjde..Navíc ty blbý injekce, jak už jsem psala..
Katko - vaření mě baví jak kdy, ale nic jinýho nezbývá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mně by nikam pro obědy bavit nechodilo, navíc by Jára určitě půlku z toho nejedl a já taky nevím jak by mi co chutnalo, takhle je to jednodušší..Ale u dvou dětiček taky nevím nevím jak bych to dávala..
16. bře 2010 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi věcičky mi dovezla nějaké KK28 a zbytek teprve dorazí z Laclika. A zatím nevím,jestli už nekončím :grinning: Abych neměla hromadu malých věcice a větší nic. I když teda beru i větší věci,když se mi líbí.
KK28,nic si z toho nedělej Luky z toho vyroste. :wink: A z vaření taky ne,když tě to nebaví a manžovi to tak vyhovuje. Mě ted štve,že nemůžu tak vyvařovat,protože manža nejí,drží lajnu :slight_smile: . Na obědy chodí do hospody.

Jinak jak jste včera říkali o té nehodě u sázavy,tak manža říkal,že si do Vel.Losenice najel63km,místo nějakých 15km. Policajti ho posílali přez Vepřovou,tam se mu nechtělo,tak to vzal přez Nov.Veseli a na Sázavu ,ale tam prý hnali kamiony a bylo to tam taky zasekaný,tak se nakonec musel zase vrátit a vzít to na tu Vepřovou.
16. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, jako já řídím,ale jao že nejsem ve škarpě se sama divím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem ráda že sme doma jako :grinning: :grinning:

kk28 ty jsi taky na MMB a pod jakým jménem??

kytička aty???já si vás holky dám do oblíbených :slight_smile: jo a ty recepty, vařím a peču ráda můj další koníček :D :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak štrůdly jsou v troubě,musím počkat,až se dopečou a pak rychle ještě s Kubou ven,než se vzbudí Karolínka.Ani kafe po O jsem ještě neměla :frowning2:

Katko,z malého si nic neděj,abych řekla pravdu,čekala jsem,kdy začne děti mlátit karolína,ale byla podezřele hodná.Jinak je agresátor ona,nevím,co z ní vyroste :wink: :confounded:
16. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děcka z toho vyrostou,asi je to normální. :wink:
16. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo - myslím si to samý, Tadík teda nikoho přímo nestrká nebo tak, ale nechce nic půjčovat, jak mu někdo sáhne na hračku, tak hned vřeští jak pavián a pak se o ni přetahuje, když je u nás Vojtíšek, tak se div neporvou a to samý i když jsme někde jinde - třeba v kavárně..Doufám, že z toho vyrostou brzy :grinning:
16. bře 2010 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale mě to hrozně mrzí, že je takový škaredý :confounded: , a když mu dám naprdel, tak mi je to líto :frowning2: . No snad ho to brzo opustí.

na MMB jsem jako daisy28, ID 127980

štrůdl bych si taky dala :slight_smile: , Krysti prosím pošli mi kousek :slight_smile: :wink:
16. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám taky na recepty na mmb a udělám si zítra nějakou zdravou pomazánku. A zkusím to masíčko na tatarce,kterou trošku nahradím jogurtem.
16. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko,poštou nebo mailem??? :grinning: :grinning: :grinning:

Ale tvaroh mi trochu vytekl,asi jsem to blbě zatočila,neva,sní se i tak :grinning:
16. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy mi teda děláte tím sladkým takovou chut,že si snad budu s tou kámoškou muset něco asi dát,či co. Já mám zase chut na koláče s tvarohem a povidlím,tak asi uklohním.
16. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještěže mám pekárnu a nemusím těsto dělat v ruce,na tohle je to dobrá věc,ale chleba už jsem nepekla ani nepamatuju,nějak se mi přejedl. Enpeka je Enpeka.
16. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda kijo: ty děláš chutě, ještě napiš jak to voní :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:

luci: ty máš pekárnu? a jakou? spokojená? taky s mirkem uvažujeme o koupi :wink:

jíto: tak to jsem na vás zvědavá, táda na poprvé a takové rychlé rozhodnutí, to bude super, škoda, že už nejseš těhule, bychom to měli zase nastejno :grinning: jinak s tím obědváním, to je i u nás, tádík ti aspon papá ten šopák,náš vojtas bojkotuje obědy skoro furt, smradoch a zeleninu taky, jsem ráda, že mi dnes v polívce snědl hrášek s mrkví :confounded: chce jen mlíčko, pečivo a samo kokynka :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždycky tak pěkně papal zeleninu a ovoce a maso, nádherně a už ho tak moc nechce a ted má období, že mi to plive, asi je toho přejezenej nebo co :angry:
16. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,voní hezky :grinning:

Jíťo,škoda,že jste tak z ruky.Kdybyste bydleli někde na městě,tak bych ráda přišla na návštěvu,ale já bych ke kinskému ani netrefila :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo - jojo, bylo to docela rychlý, jak mám kolem sebe samé těhulky, tak mě to taky nějak začalo brát.. :grinning: Jinak Tadík taky plive, ježiši, to mě Ti dovede tak vytočit :angry: Jídlo potom odebírám a má smůlu..
Kristinko - to jo, to je škoda, fakt.. :frowning2: Ke Kinskému byste trefily, dovezl by vás sem bus, dvojka, jede z nádru přímo k nám :wink:
16. bře 2010 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš,jak se jmenuje ta zastávka u vás?Já koukám na busy,kdybych se někdy rozhodla přijet,víš?
16. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko, Bezručova, Žďár 2. Jede k nám MHD č. 2 a MHD č. 5..To by bylo super, přijeďte!!! :grinning: :wink:
16. bře 2010 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,a je to Bezručova Stadion,nebo U pily
16. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezručova U Pily..Jsme dál od města :wink: Čekali bysme vás na zastávce :wink:
16. bře 2010 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek