Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
kijonkova.k
16. bře 2010
Jíťo a ta zastávka u hřbitova je Horní?Nevíš?
Že bych nemusela vystupovat na autobusáku,ale u Conventu 😉
criterska
16. bře 2010
No, ta zastávka u hřbitova nevím jak se jmenuje, tam byste vy vystoupily, ale musely byste dojít ke hřbitovu druhému, jak je kousínek od Obchoďáku Convent, naproti Fitu, tam byste pak nastoupily na dvojku..Nebo i tu pětku..Je to tak 7 minut chůze..
kyticka33
16. bře 2010
Tak jsme tu zpět máme skoro hotovo byla výměna když kluci přišly z práce... :-p po tý zimě jsme tak zlenošila že mě všechno bolí ]-( děda Domču vyvenčil ale já se za celou dobu nezastavila... 😞 tak se pokusím udpočinout si ted doufám že Domík bude hodnej ted svačí v židličce tak v rychlosti píšu a budu se snažit udělat ty fotky.

Lucifírku tvemu manžovi to nezávidím jak si chudák zajel ... mě by z toho asi kleplo. :-|

kijo já si myslím že to je horní u hřbitova dolní je náměstí a u kulturáku...ale netvrdím to 100%,tak hlavně že se štrůdlík povedl trochu když vyteče to neva 😉 já chtěla dělat tvarohovou bábovku zítra budeme mít návštěvu babičku z dědou tak musím něco vymyslet i když se mě vůbec do ničaho nechce ]-( :-p 😃

Moni já jsme na MMB jako Radka Kůželová ID 167619 (kyticka33) 😃

Domík už řve máma tak jdu zatím pá...
kyticka33
16. bře 2010
eelke,ještě jsme ti zapoměla odepsat ano známe Zdenka je to kámoš a Honzu určo znáš ze zábav byl na nich pečenej vařenej 😃 😃 😉 asi jako my s Jituš 😉
eelka
16. bře 2010
Ahojky,
jj včera ta bouračka byla asi hodně zajímavá. busy k nám prý jezdily až přes Sirákov. Tak nevím =-) Jináč já dneska byla na kontrole po šestinedělí, naštěstí vše je o.k. zaplatila 500 za prášky a fofrem jela dom, protože sem Anet nechala doma babičce.

kyti: tvarohovou bábovku taky můžu ale většinou se mi srazí 😞

holky chtěla sem se zeptat, nemáte některá osvědčený recept na muffiny?? Ještě sem je nedělala a chtěla bych je vyzkoušet....
kyticka33
16. bře 2010
eele tak to vážně mohlo být zajmaví...až přes Sirákov :-|

Já mám recept na mufiny dělala jsme je už 2x ale dnes se mě recept psát nechce ale pošlu ti ho....je dobrej... 😉
eelka
16. bře 2010
jo tak to budeš hodná, pak písnu jak dopadly 😉
ještě sem ti chtěla říct, že bysme se mohli někdy potkat i mimo srazík, Nížkov je od Losenice kousek. Koukala sem, že znáš Martinu Junovou. Já se s ní taky kamarádím, tak bysme se sešli všechny ..... 😃
criterska
16. bře 2010
Holky a já mám dotaz..Která z vás mi udělá sachr? 😃 😃 😃
eelka
16. bře 2010
nevím jestli bych ho zvládla, já na dorty moc nejsem 😕 😕
kyticka33
16. bře 2010
eelke,tak jo no mě se daří tak uvidíš...Jo znám Martu ted má malé mimí... se můžem někdy domluvit...klidně přijedem v létě i na kole se letos chystáme jezdit s Domčou... 😉

Jituš tak to nevím 😃 to je jen asi pro cukráře vid cvach 😃 no ale originál je originál 😉 je vynikající....ale medovník je taky mnamka taky ho musím někdy udělat... 😉

Holky máte tam fotečky... 😃
kijonkova.k
16. bře 2010
Raduš,super fotky 😃 Domča je nádherný,hlavně,jak večeří 😃 A v té vaně taky 😃

Jituš,to nevím,já to nikdy nedělala,sice mě pečení baví,ale nevím.Kouknu na nějaký recept a uvidíme. 😉
lucifirek
16. bře 2010
Gabi mám pekárku,je to teda nějaký no name,dostali jsme ji loni od mamky k vánoců,dle svého výběru bych asi vybrala jinou,ale tato slouží dobře. Je to bezva věc,dělala jsem v ní marmeládu,známá v ní peče i sekanou,chystám si tam kynuté těsto. Směsi objendávám německé přez internet,je to fakticky dobrý,šupneš tam směs a ráno máš teplý čerstvý chlebíček.Akorát,že se mi občas přejí a Enpeka,je Enpeka.Ale zase doma si uděláš jakoukoli příchut,dáš si do něj co chceš.
lucifirek
16. bře 2010
Kyti manža byl taky na mrtvici. Si to dokážeš představit. Hezké fotečky. 😉
lucifirek
16. bře 2010
Tak já byla dneska v Samsáře,dali jsme si kafíčko a pak jsme zašli do číny,tam jsem si dala Kung pao,mnamka,akorát teda ta čína nic moc,ale jednou za čas se to dá.
lucifirek
16. bře 2010
Holky asi je ještě brzo objednávat postýlku a vybavení,co.Manža mi tady tvrdí,že jo.Když já už bych si to tak objednala,jsem na to nějaká natěšená.
]-(
kijonkova.k
16. bře 2010
Luci,ještě počkejte s objednáváním 😉 Do samsáry taky chodíme,teda já moc ne,ale manžel občas na dýmku.Já tam chodila na kakajíčko,když jsem byla těhu 😃
eelka
16. bře 2010
Kyti: fotečky jsou pěkný, Domča tam je roztomilej 😉

Na pekárnu sem slyšela samou chválu, prý se v tom dají dělat i hoskový knedlíky =-) O koupi sem uvažovala, ale nevím jestli bysme ji využili. Chlleba u nás jím jenom já, manžel je rohlíkovej a to se tam asi píct nedá. nebo jo?
lucifirek
16. bře 2010
kijo,my tam zajdeme občas na čajík.Ted si dám max. zelený. Ale dneska to tam teda smrdělo těma tyčinkama,to mi teda nějak dobře nedělalo.
eelka,knedlíky v pekárně dělám taky,ale nepeču je tam,na chystám si jenom těsto a nechám ho v tom vykynout a pak jen udělám dvě šišky a hodím do hrnce.
No na rohlíky si tam můžeš nachystat těsto,já v tom dělám i vánočkový těsto.Ale upíct je musíš na plechu. JInak se to hodí,když někdo nemá obchod u baráku.Dojde pečivo hodíš si upíct čerstvý chleba.Je tam i odložený start,tak máš ráno teplý chleba.
lucifirek
17. bře 2010
Čaukec holky 😉
hanulka190
17. bře 2010
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Sice nejsem ze Žďáru, ale často tam jezdíme 🙂
lucifirek
17. bře 2010
Ahoj Hanulka určitě můžeš. 😉 Dneska tu nějak nikdo není. Kukám čekáte druhého prcka. 🙂
hanulka190
17. bře 2010
No jo, ale už mě to trošku zmáhá, Kristýnka je velkej ďáblík, dneska jsme vstávaly v pět, po o nechce spát a večer jde tak v osm.Mazec 😞
kijonkova.k
17. bře 2010
Dobré ráno 😉

Vítám Hanulku,vaš holčička se hezky jmenuje 😃 😃 😃

Malá dnes vstávala po 6,do 7 stačila uděšlt pořádný bordel,ale nějak nemám sílu nic uklízet.Uvařila jsem tu mrkev a brambory,vypiju kafe,zajdu se psem a pak jsem domluvená se sousedkou,že půjdeme s prckama ven.
hanulka190
17. bře 2010
Ahojky, koukám, že má zřejmě jmenovce 😃 .My si dneska jedeme do Chotěboře pro tatínka, dělal od pondělka u tchýně plovoučku, tak jsme ho tam zanechaly,aspoň jsme měly auto a mohly vyrážet na výlety 😃 Oběd dneska nevařím,někam si skočíme 🙂
lucifirek
17. bře 2010
Hani to jsou děti,člověk si nevybere.

Mě dneska přijede ségra a pak chceme jít do města,jsme objednaní nanávštěvu k těm známým,co mají dvojčátka,tak jim chci něcokoupit.
Já dneska chci udělat to maso s tatarkou a bramborama. A ještě tvarohovou pomazánku.
kijonkova.k
17. bře 2010
JJ,já jsem Kristina,ale s oběma mekkýma 😃 A krátkýma 😃 A odkud teda jste?Já jsem z Nového Města.Jako jediná 😉
hanulka190
17. bře 2010
Masíčko s tatarkou je dobrůtka 😉
My máme Kristýnku, ale říká si Kiki - to je taky s oběma měkkýma 😃 My jsme z Křížový 😉
kk28
17. bře 2010
Krásné ráno,

hanulko190 - ahoj, jak je?
kk28
17. bře 2010
Jo, já každý ráno čekám když se vzbudím, že bude už jaro a ono je furt zima ]-( .

Kristi: my pojedem asi v sobotu do Nového města 🙂 . Je tam prý nějaká půjčovna kostýmů a věcí a my potřebujem sehnat Lukimu oblek. Půjdem totiž na 2 svatby určitě (možná 3) 😃 .
Nebo kdyby jste věděli kde sehnat oblek tak mi prosím písnětě 🙂 . Díky
hanulka190
17. bře 2010
Ahoj, je dobře, až sleze ten protivnej sníh tak bude suprově 😃 Kristýnce se nechce chodit ven, říká- padá ních tudí nohy 😃 A jak se daří vám?

Začni psát odpověď...

Odešli