• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Jíťo a ta zastávka u hřbitova je Horní?Nevíš?
Že bych nemusela vystupovat na autobusáku,ale u Conventu :wink:
16. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No, ta zastávka u hřbitova nevím jak se jmenuje, tam byste vy vystoupily, ale musely byste dojít ke hřbitovu druhému, jak je kousínek od Obchoďáku Convent, naproti Fitu, tam byste pak nastoupily na dvojku..Nebo i tu pětku..Je to tak 7 minut chůze..
16. bře 2010 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme tu zpět máme skoro hotovo byla výměna když kluci přišly z práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: po tý zimě jsme tak zlenošila že mě všechno bolí :angry: děda Domču vyvenčil ale já se za celou dobu nezastavila... :frowning2: tak se pokusím udpočinout si ted doufám že Domík bude hodnej ted svačí v židličce tak v rychlosti píšu a budu se snažit udělat ty fotky.

Lucifírku tvemu manžovi to nezávidím jak si chudák zajel ... mě by z toho asi kleplo. :unamused:

kijo já si myslím že to je horní u hřbitova dolní je náměstí a u kulturáku...ale netvrdím to 100%,tak hlavně že se štrůdlík povedl trochu když vyteče to neva :wink: já chtěla dělat tvarohovou bábovku zítra budeme mít návštěvu babičku z dědou tak musím něco vymyslet i když se mě vůbec do ničaho nechce :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Moni já jsme na MMB jako Radka Kůželová ID 167619 (kyticka33) :grinning:

Domík už řve máma tak jdu zatím pá...
16. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
eelke,ještě jsme ti zapoměla odepsat ano známe Zdenka je to kámoš a Honzu určo znáš ze zábav byl na nich pečenej vařenej :grinning: :grinning: :wink: asi jako my s Jituš :wink:
16. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
jj včera ta bouračka byla asi hodně zajímavá. busy k nám prý jezdily až přes Sirákov. Tak nevím :confused: Jináč já dneska byla na kontrole po šestinedělí, naštěstí vše je o.k. zaplatila 500 za prášky a fofrem jela dom, protože sem Anet nechala doma babičce.

kyti: tvarohovou bábovku taky můžu ale většinou se mi srazí :frowning2:

holky chtěla sem se zeptat, nemáte některá osvědčený recept na muffiny?? Ještě sem je nedělala a chtěla bych je vyzkoušet....
16. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
eele tak to vážně mohlo být zajmaví...až přes Sirákov :unamused:

Já mám recept na mufiny dělala jsme je už 2x ale dnes se mě recept psát nechce ale pošlu ti ho....je dobrej... :wink:
16. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak to budeš hodná, pak písnu jak dopadly :wink:
ještě sem ti chtěla říct, že bysme se mohli někdy potkat i mimo srazík, Nížkov je od Losenice kousek. Koukala sem, že znáš Martinu Junovou. Já se s ní taky kamarádím, tak bysme se sešli všechny ..... :grinning:
16. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a já mám dotaz..Která z vás mi udělá sachr? :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
nevím jestli bych ho zvládla, já na dorty moc nejsem :fearful: :fearful:
16. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
eelke,tak jo no mě se daří tak uvidíš...Jo znám Martu ted má malé mimí... se můžem někdy domluvit...klidně přijedem v létě i na kole se letos chystáme jezdit s Domčou... :wink:

Jituš tak to nevím :grinning: to je jen asi pro cukráře vid cvach :grinning: no ale originál je originál :wink: je vynikající....ale medovník je taky mnamka taky ho musím někdy udělat... :wink:

Holky máte tam fotečky... :grinning:
16. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Raduš,super fotky :grinning: Domča je nádherný,hlavně,jak večeří :grinning: A v té vaně taky :grinning:

Jituš,to nevím,já to nikdy nedělala,sice mě pečení baví,ale nevím.Kouknu na nějaký recept a uvidíme. :wink:
16. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi mám pekárku,je to teda nějaký no name,dostali jsme ji loni od mamky k vánoců,dle svého výběru bych asi vybrala jinou,ale tato slouží dobře. Je to bezva věc,dělala jsem v ní marmeládu,známá v ní peče i sekanou,chystám si tam kynuté těsto. Směsi objendávám německé přez internet,je to fakticky dobrý,šupneš tam směs a ráno máš teplý čerstvý chlebíček.Akorát,že se mi občas přejí a Enpeka,je Enpeka.Ale zase doma si uděláš jakoukoli příchut,dáš si do něj co chceš.
16. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyti manža byl taky na mrtvici. Si to dokážeš představit. Hezké fotečky. :wink:
16. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já byla dneska v Samsáře,dali jsme si kafíčko a pak jsme zašli do číny,tam jsem si dala Kung pao,mnamka,akorát teda ta čína nic moc,ale jednou za čas se to dá.
16. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky asi je ještě brzo objednávat postýlku a vybavení,co.Manža mi tady tvrdí,že jo.Když já už bych si to tak objednala,jsem na to nějaká natěšená.
:angry:
16. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci,ještě počkejte s objednáváním :wink: Do samsáry taky chodíme,teda já moc ne,ale manžel občas na dýmku.Já tam chodila na kakajíčko,když jsem byla těhu :grinning:
16. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyti: fotečky jsou pěkný, Domča tam je roztomilej :wink:

Na pekárnu sem slyšela samou chválu, prý se v tom dají dělat i hoskový knedlíky :confused: O koupi sem uvažovala, ale nevím jestli bysme ji využili. Chlleba u nás jím jenom já, manžel je rohlíkovej a to se tam asi píct nedá. nebo jo?
16. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
kijo,my tam zajdeme občas na čajík.Ted si dám max. zelený. Ale dneska to tam teda smrdělo těma tyčinkama,to mi teda nějak dobře nedělalo.
eelka,knedlíky v pekárně dělám taky,ale nepeču je tam,na chystám si jenom těsto a nechám ho v tom vykynout a pak jen udělám dvě šišky a hodím do hrnce.
No na rohlíky si tam můžeš nachystat těsto,já v tom dělám i vánočkový těsto.Ale upíct je musíš na plechu. JInak se to hodí,když někdo nemá obchod u baráku.Dojde pečivo hodíš si upíct čerstvý chleba.Je tam i odložený start,tak máš ráno teplý chleba.
16. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaukec holky :wink:
17. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Sice nejsem ze Žďáru, ale často tam jezdíme :slight_smile:
17. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Hanulka určitě můžeš. :wink: Dneska tu nějak nikdo není. Kukám čekáte druhého prcka. :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, ale už mě to trošku zmáhá, Kristýnka je velkej ďáblík, dneska jsme vstávaly v pět, po o nechce spát a večer jde tak v osm.Mazec :frowning2:
17. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :wink:

Vítám Hanulku,vaš holčička se hezky jmenuje :grinning: :grinning: :grinning:

Malá dnes vstávala po 6,do 7 stačila uděšlt pořádný bordel,ale nějak nemám sílu nic uklízet.Uvařila jsem tu mrkev a brambory,vypiju kafe,zajdu se psem a pak jsem domluvená se sousedkou,že půjdeme s prckama ven.
17. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, koukám, že má zřejmě jmenovce :grinning: .My si dneska jedeme do Chotěboře pro tatínka, dělal od pondělka u tchýně plovoučku, tak jsme ho tam zanechaly,aspoň jsme měly auto a mohly vyrážet na výlety :grinning: Oběd dneska nevařím,někam si skočíme :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani to jsou děti,člověk si nevybere.

Mě dneska přijede ségra a pak chceme jít do města,jsme objednaní nanávštěvu k těm známým,co mají dvojčátka,tak jim chci něcokoupit.
Já dneska chci udělat to maso s tatarkou a bramborama. A ještě tvarohovou pomazánku.
17. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ,já jsem Kristina,ale s oběma mekkýma :grinning: A krátkýma :grinning: A odkud teda jste?Já jsem z Nového Města.Jako jediná :wink:
17. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Masíčko s tatarkou je dobrůtka :wink:
My máme Kristýnku, ale říká si Kiki - to je taky s oběma měkkýma :grinning: My jsme z Křížový :wink:
17. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno,

hanulko190 - ahoj, jak je?
17. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, já každý ráno čekám když se vzbudím, že bude už jaro a ono je furt zima :angry: .

Kristi: my pojedem asi v sobotu do Nového města :slight_smile: . Je tam prý nějaká půjčovna kostýmů a věcí a my potřebujem sehnat Lukimu oblek. Půjdem totiž na 2 svatby určitě (možná 3) :grinning: .
Nebo kdyby jste věděli kde sehnat oblek tak mi prosím písnětě :slight_smile: . Díky
17. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, je dobře, až sleze ten protivnej sníh tak bude suprově :grinning: Kristýnce se nechce chodit ven, říká- padá ních tudí nohy :grinning: A jak se daří vám?
17. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek