• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
My se máme ok, jenom v tomhle počasí se mi nikam nechce :unamused: , takže Luki se dostane ven jedině s taťkou :sweat_smile: .

Máte už jména? Nebo to je taky tajný?
17. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro holčičku ještě žádný,nějak si nemůžeme vybrat, pro kluka máme varianty Štěpán, Kryštof, Šimon a postupně k tomu přidávám další :grinning: Manža říká, že je času dost, ale já bych se nerada dohadovala na porodním sále :grinning:
17. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK se hlásíme po obědě.Venku jsme byly přes dvě hoďky,teď jsem malou uložila,tak snad brzo usne.Já se pak vrhnu na nádobí a zajdu s Kubíkem a pak zasloužené kafe.Vysáto mám,tak už nic dělat nebudu. :sweat_smile:

Katko,já ani nevím,kde se tady dají půjčit obleky.Nějaké kostýmy mají v malém obchůdku pod nemocnicí,ale jinak nevím.A vy chcete přímo obleK?
17. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
vítám novou maminku :wink:
Já jsem byla dnes dopo na městě, pokoupit nějaké potraviny a drogerii, protože tady u nás mají prd a když náhodou mají to co chci, tak šíleně předražený :stuck_out_tongue_closed_eyes: Noc jsme měli velice dobrou, až na to vstávání, v půl šesté, chudák taťka po odpolední, to chodí spát tak v půl dvanáctý, ve dvanáct, nemá šanci se moc vyspat..Jinak se nám všechno vrátilo, rýmujeme o 106, pořád utíráme hleny a kašel taky trochu, to je hůrza.. :frowning2: :angry: Nevím z čeho to může být, když jen sedíme doma na zadku..
17. bře 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo a není to právě tím?Když měla malá naposledy rýmu a kašlala,tak mi doktorka rovnou řekla,ať chodíme ven,pokud nebude mít teplotu,že tím,že budeme dedět doma,tak nic nevyřeším.Samo,že ne mezi děti,ale na malou procházku,proč ne? :wink:
17. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a až se trochu oteplí(snad už příští týden),tak já bych teda zkusila přijet,jo?Snad už bude lépe i Táďovi.
17. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani: tak Štěpánek se mi moc líbí :slight_smile:

Kristi: tak to by měl být asi ten samý obchůdek :wink: , my jsme paní volali a že prý má i obleky, tak jsem
zvědavá :sweat_smile: . Já právě chci pro Lukiho vyloženě oblek (sako, kalhoty, vesta), půjde totiž jako družba, tak aby byl frajer :slight_smile: . Já jsem mu chtěla nějaký koupit (na 3 svatby to už by se vyplatilo), ale v Jihlavě v nextu, c&a, prostě nikde dětský oblek neměli. Museli bysme do Prahy nebo Brna :slight_smile: . Ještě uvidím, ale moc času není páč první svatba je 17.4. :slight_smile: . Taky si musím něco sehnat na sebe, ale na velrybu toho moc nemají :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jiťo: to mě mrzí, že zase rýmujete :frowning2: , snad budete co nejdřív ok :slight_smile: .
17. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kdyby si chtěl někdo udělat výlet do Křížový, tak ho očekáváme s otevřenou náručí :grinning:
17. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko,prý velryba...nebuď blázen :wink: Něco seženeš.Malému to bude slušet,pokud bude mít fakt oblek,to bude frajer :wink:
17. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo se jedině podívat na MMB,tam mívají taky obleky :wink:
17. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

teda tady to dneska žije :wink: Vítám novou mamku. Z Křížový pochází známá (Hanka Henzlová - třeba ji znáš :slight_smile: )

Jinak my se právě chystáme ven, malá se napapkala tak teď chvilku kouká a vypravuje. Holky nevíte nečistí někde v ZR koberce?? Já bych potřebovala vyčitit koberec a protože je takovej blbej typ, tak to ručně nevyčistím :confounded: Nejradši bych se ho zbavila, ale protože máme studený země, tak kvůli Anet nemůžu.

Katko, nezkoušela si se ptát na obleky na Veselský ve svatebním salonu? co vím tak tam taky půjčujou.....
17. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka: na veselskou se taky chystám :slight_smile: , já se chystám všude, ale nějak nečí času :grinning: . Já jsem se právě ptala v Chotěboři a tam chtějí za kalhoty, košili, vestu, kravatu 300, což jako není hodně, ale na 3 svatby to je 900 a to už bych měla pomalu novej :grinning: .
Na MMB taky čučím, ale nějak se mi tam nic nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Kristi: máš pravdu, já nejsem velryba :zipper_mouth: ........... já jse plejtvák obrovskej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad koberec: to vůbec netuším, jedině si půjčit domů ten extra vysavač nebo toho chlapa jak to předvádí, a pak hrát blbou, aby ti musel pořád ukazovat jak to máš dělat, až by byl koberec čistej :grinning:
17. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
vítám novou maminku, máte moc krásný jména :dizzy_face: my chtěli taky štěpánka, ale čekáme holčičku :wink: a kryštůfkama máme synovce :wink: jak se cítíš v těhu?

jíto: teda to snad není možný :angry: tak ho zkus vzít na chvilku ven, ale jen do kočárku, at nechodí, dnes je tam mnohem tepleji - 7stupnů, tak třeba jen s matesem vyvenčit...když není zima..uvidíš :wink:

káto: s těma oblekama nevím, tady v zr je nějaká půjčovna kostýmů na vodojemu prej, ale nevím, zda mají obleky...jinak loni jsem viděla oblek na malé chlapečky ve výloze u vietnamců, jak je tego, ale jen jsem je tam zahlídla, tak nevím, zda budou mít a jaké kvality :sweat_smile:

holky, tak dnes mám mnohem lepší náladu, venku se opravdu nárazově oteplilo a příjemný pocit slyšet, jak kape sníh na parapet a taje :dizzy_face: asi půjdem odpo něco málo procházkou pokoupit do města, vytáhnu vojtáska, sice nerýmujeme, ale jemně pokašlává, asi jak mu ještě dávám ten mucosolvan....
17. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka: chtěla jsem se prosím zeptat na Kanavit, jaké dávkování ti lékař řekl? Mě moje dr řekla, že mám dávat malé do 3 měsíců věku 1 kapku každý týden a pak do půl roku 1 kapku 1x za měsíc.
Ale na internetu jsem vyčetla, že se má dávat do 1 měsíce života kapka 1x týdně a pak 1x za měsíc, tudíž to dá za půl roku 8 kapek a já jí dám nějakých 14 kapek :unamused: , takže teď jsem nějaká zmatená :confounded: .
17. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potěšily jste mě, mám to teda od Járy zakázaný, ale asi ho ven vezmu, protože mi už z toho fakt hrabe a doma se to fakt stejně nelepší..Vytáhneme Matese a bude, ten bude mít taky radost, teď je zanedbávanej.. :frowning2: Jinak jdeme dnes ve tři na tu návštěvu jen tady po baráku, o dvě patra víš, maminku jsem varovala, že jsme nachrchlaný, ale prý nevadí, jejich holčička taky..No, je to asi všude.. :confounded: Už ať je fakt to jaro, co nám pořád slibují..

Katko - prosím Tě, plejtvák jsem byla já v těhu, Jára si ze mě dělá pořád srandu :grinning: :wink: A teď nevím nevím jak bych vypadala, kdyby se nám to druhé mimi povedlo, už bych se musela fakt hlídat, protože dvacet kilo nehodlám přibrat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak deset by se mi líbilo..A jinak ten oblek - taky bych zkusila přes MMB, určitě tam musí být docela výběr..Já nakupuju skoro vše přes MMB, jsem spokojená. Teď se mi strašně líbí na nexťáckých stránkách z nové letní kolekce košile na chlapečky s krátkým rukávem a opičkou na zádech, asi si příští měsíc udělám radost :wink:

Kristinko - jéé, super, určitě přijeďte, budeme moc rádi..Jsou dobrý ty busy, že by vás zavezl přímo sem, navíc kdyby už bylo pěkně, tak bysme vám mohli jít naproti a mohli bychom jít pěšo, to se ještě domluvíme :wink:

Eelko - jsi dělala na Tokoze, že? I manžel tam dělá, viď? :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panebože, prej o dvě patra víš, mně z toho omyjou!! O dvě patra výš samozřejmě, mateřská demence, fakt! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - Kanavit dáváme tak si našla na netu. Do měsíce kapka týdně a teď do půlroku jednou za měsíc kapka

criterska - jj dělala a manža tam taky pracuje. Znáš tam někoho?? Jinak dneska prej přijde za tchyni tvoje babička :sunglasses:
17. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já dělala na dílně, takže spíš ty lidi..Dřív na Meritoru, ještě v roce 2006 a 2007..Pak část roku 2007 na Rotu..Ale tam jenom chvilku, pak jsem zjistila, že jsem těhu :wink: Počkej, ke tchýni? Jak se jmenuje?
17. bře 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Morkusová :grinning:
17. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš z Tokozu si tě asi nepamatuju :fearful:
17. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, že Jára - přítel - říkal, že manžu zná..Od vidění jenom, z Tokozu. A Tebe taky :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, já jsem blbá, zase si nepamatuju příjmení..Hm, tak to nevím.. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když já do Los. nejezdím, teď už vůbec..Ona jezdí na návštěvu sem za náma..A já Tebe si z Tokozu taky nepamatuju :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak vůbec nestíhám dočítat,
vítám nové maminky(ahoj Eliško, no vidíš ani mne to nenapadlo ti o těchlech stránkách říct, a tak jsi na nato přišla sama)

srazík závidíme, muselo to být super, snad příště už se přidáme.

Já byla v po na té burze a tedy slabota, vybrala jsem jen jedny kraťásky na léto a to je vše, bylo o hodně méně věcí než loni a žádný výběr(anebo už jsem tak rozmlsaná mmb a sekáčama :confounded: )
kk28: no vidíš a zrovna kalhoty, vestičku a košili na té burze měli, ale nevím jakou velikost, řekla bych že to bylo tak na 4 roky, takže to stejně nic.
Nás čeká v červnu taky svatba, tak jsem koupila z HM šatičky, akorát jsou starorůžové, a svatba bude bílo-vínová, takže nám tchýňka bude šít bílé(tak třeba se ještě někdo rozhoupe a užijeme i ty růžové)

A ještě se mi večer podařilo prodat ten náš sporťák, akorát hned včera mi paní psala jak je strašně nespokojená, tak jsem z toho rozladěna, a to jsem ji nabízela a't jde dovnitř, kočárek si pořádně prohlédne a vyzkouší a to odmítla, podle mne vůbec neměla přečtené rezence na tento kočárek, a taky chtěla za 1500 možná buggabo.

Luci taky dokáže být někdy pěkně protivná, ukňouraná, nic ji nebaví a taky se pere o hračky, tak to řešíme fackou, ale to u nás nic neřeší a ještě si Luci řekne o další facku, no prostě zlobilka na entou.

Holky jaktože nechodíte žádná na cvičení do haly?? Je to sice spartakiáda hadr, ale Luci je nadšená, už se chodí houpat i na kruhy.

Já měla dnes k obědu kulajdu, a Luci má taky polívčičku s masíčkem, ale někdy už si zajdu i v práci na oběd, a taky vaří docela slušně.

Zítra nás čeká odpo ta Praha, tak už se těším na nákupy, i když utráceli jsme o víkendu v Dráčiku a máme žehličku, registrační pokladnu, houpačku a povlečení s kittynkou - z toho je Luci nadšená.

Ještě velká prosba, kde jste kupovali postele pro dětičky??? My už asi taky zrušíme tu postýlku, když v ní Luci stejně nespí a koupíme ji velkou postel a přirazíme ji k naší(jako Vojtíšek a Karolínka jsou zlatíčka když spinkají sami v postýlce -- to my jsme prostě závisláci.

Jo a ještě jednu radu - jak odnaučit dudel??? Už to u nás začíná hraničí s brutální závislostí, takže každá rada dobrá(jako odstavit kojení oproti tomuto byla parádička, to jsem se jen sbalila a odjela 1500km daleko a bylo po prsu)

těhulinky opatrujte se a marůdkové se brzy uzdravte
:wink: papa
17. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivios,ahoj.Dudel doporučuju odstřihnout tem cumlík.My to tak udělali a byl klid,prostě dudel má bebí,tak jsme ho vyhodili a bylo,Sice řvala,ale přešlo to a celkem rychle. :wink:
17. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivis: jak píše kija, to jsem slyšela, že funguje :wink: :wink: jinak my máme postel z domestavu (herálec tady u zr) a veliká spokojenost..jinak já z toho měla taky hrůza, ale vojtu jsme vrzli do postele a svého pokoje ze dne na den a paráda, dnes spal celou noc, včera se jedenkrát vzbudil, tak k němu přijdu, pohladím a on spinká dál :dizzy_face: snad to nezakřiknu!!!tuk tuk tuk :wink: :wink:
17. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gaba3: těhu je teď náročný, i když jsem do teď přibrala 4 kila, mám pocit, že se valím jako tank. Chtělo by to odpočívat, ale Kristýnka je akční, vůbec neposedí :unamused:

Ivis: my jsme darovaly dudáka miminku, chtěla jsem odstřihnout cumlík, ale Kiki mi šupla za pas dudáky- všech šest :grinning: ,že jsou pro miminko. Tak jsme to tak nechali. První noc jsem měla chuť jí ho vrátit,nedalo se to vydržet, naštěstí manža mi to zakázal a další den si na něj ani nevzpomněla :slight_smile:

Joooooo eelku znám, pocházím z Vepřový a s Kamčou - ségrou jsem chodila na základku

:wink:
17. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a před hodinkou jsem si byla na poště pro balíček z MMB, mám z toho radost, jako bych to měla nosit sama :grinning:
17. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč to neřekneš hned Haní že to si ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ještě jednou tě tu vítám :wink: I když já sem tady taky chvilku. Zrovna včera se mě Kamila ptala, jestli tady taky nejsi zaregistrovaná.....
17. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ta Kamila,ta by se tu taky měla zaregistrovat :wink: Tak jí ode mě pozdravuj, máte hezoučkou holčičku :slight_smile:
17. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haní mám tě moc moc pozdravovat.. :sweat_smile:
17. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek