• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky tak se taky dnes hlásíme,dnes jsme měly na návštěvě babičku s dědou už jsou pryč Domča tu řádí dnes jsme ráno vstávaly v 7,15 a po O spal jen hodku tak pujde za chvíly spát je pěkně protivnej ale přišel táta z venku tak se mu vjenuje a já mam chvíly klid :grinning: jináč máme špatnou zprávu Domča mě přestal chodit na nočník :angry: :frowning2: nevím jak ho to mám ted naučit když ještě nechodil paráda a ted?Si ani nesedne a babičku dokonce počůral než mu dala čistou plínu :grinning: no děs...

my s dudlík to máme zatím tak že na spaní je v ložnici a neberemeho jen když ho najde tak si ho vezme ale já mu ho hned vezmu a je to v poho ale myslím že to pujde u nás jednoduše odnaučit v noci ho skoro vůbec nemívá..tak doufám.... :grinning:

venku bylo dnes pěkně tak jsem byly na prochajdě a vyprovodit dědu s bábí na autobus...doufám že to bude jen lepší a lepší...

eelka,pošlu ti ten recept když mě Domča nechá psát ... :grinning:

Holky co vy furt na tom MMB nakupujete :confused: ...
17. bře 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi on je Domestav v Herálci??? :confused: to jsme nevěděla..tak to je fajn je to nákej velkej obchod? nebo jen malá pobočka??Mě se děsně líbí ta postýlka s tou skluzavkou...ale nevím nevím je drahá... :frowning2:
17. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muffiny - 200g polohrubé mouky,80g mandlí mletých (já je jen sekám nožem) 3 lžičky prášku do pečiva,2 jablka,6 lžiček citronové štávy,150 g jogurtu,2 lžičky skořice,160g cukru, špetka soli,1 vanilkový cukr,8 lžic oleje,60 g rozinek. Já dělám jen poloviční dávku mám jen 6 formiček ale je to mnamka a ještě do toho přidávám čokoládu na vaření na drobno... tak snad se zadaří... :wink:
17. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš ještě jsem si nevšimla že tady jsou 2 vejce a rozinky... :wink:
17. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyti moc děkuju, zkusím a pak dám vědět jak to dopadlo :wink:
17. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.taky vítáme novou maminku.

No,my jsme to s dudlíkem tak strašný neměli.v roce ho ztratila venku a už jsme ji nového nekoupili.ani to neobrečela.a byla v pohodě.asi ji zas tak vzácný nebyl.
dneska bylo venku pěkně.tak jsme byli na procházce.
vidím,jaké jste tady kuchařky:slight_smile: dneska jsem po dlouhé době v týdnu vařila kuřecí maso s ananasem a smet.omáčkou a rýži.mojím zlatíčkům moc chutnalo.
Kačenka už umí udělat prosím prosím.

RADUS:mě Kačka taky na nočník chodila a teď najednou nic.jen vidí nočník,tak začne brečet,schoulí se mi do klína a pevně se mě drží..snad ta fobie brzo přestane.

Kačenka už nám spinká,tak jdu si udělat relaxačku do vany.tak pa pa
17. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, jdu jen na skok :wink:
kyti: domestav je v herálci a mají tam přímo výrobnu :wink: na ceny a zboží mrkni na netu, mají stránky :wink:
jdu uspat zlatíčko, tak dobrou noc
17. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že zítra nepůjde skoro celý den kůň :angry: Nová verze nás čeká
17. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojínky holky, :slight_smile: :wink:

holky jdu vás hned dočíst, jen zkouším metodu od Kij, s tím dudlem, ušmykla sem ho ten dudel, a rekla sem ji ze ho kousala a ted uz neni, a ona mi ho vratila a rekla ze tam nejsou baterky :grinning: tak spí bez dudlu, tak uvidíme teda :slight_smile: ale zetím dobrý nerve nic kdovi jesi uz nepsi :slight_smile: jdu vas docist teda :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem vás dočetla..no teda vy jste klábosilky :grinning: :grinning: :grinning: to je dobře :grinning: :grinning:

kij- chci ti moc poděkovat za super nápad jak sem už psala zkusila sem to dneska měli jsme dudel jen na spaní a malá v pohodfě bez problému usnula :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: no super napad, jen mi ho vratila ze tam nejsou baterky a spinka, bez revu bez ceho koliv :slight_smile:
moc moc diky moc moc, tyjo :slight_smile: :wink: me by to nenapadlo

jinak MMb taky mame radi :d mi nakupujeme hlavne tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo,tak jsem ráda,že to u vás zabralo.Hlavně už jí ho nedávej,i kdyby si vzpomněla zítra.prostě není a hotovo,baterky došly :grinning: :grinning: :grinning:

Holky,zítra to tu nepůjde,tak v pátek ahooooj :grinning: :wink:
17. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakoukla jsem než dám Tadíka chrnět..No teda, mám v tom pěknej maglajz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jak jste se měly, když dnes bylo tak krásně? To byla paráda prostě..My byli ráno u dr.,u babičky na návštěvě, já po obědě po nákupech a odpo a navečer jsme vařili a uklízeli..Tatínka máme na pařbě - já půjdu příští pá..Tak papa
19. bře 2010 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,no než si na tu novou verzi zase zvyknu. Se v tom nemůžu nějako vyznat.Jak už to měl člověk zažité. Ale albíčka jsou hezčí.
Já dneska koukla na Brněnské do Takka a byla na návštěvě uségry.
19. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
stránky vypadají docela pěkně, že jo. My sme byli dneska celý odpoledne venku, bylo nádherně a s kámoškou sme sebe i naše dětičky pořádně provětrali :grinning: Doufám, že se počasí nepokazí.
Jíťo my budeme večer taky sami doma, manža jde na pivo.......
Lucí mají toho v Takku hodně? a jaký mají zaváděcí ceny??
19. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky :wink:

Tak my dnes byly s Karolínkou u Dr.,malá měla včera celý den horečku,skoro 39 st. a plný nos,ze kterého ovšem nic nešlo.Dneska už celkem v pohodě,vůbec nevypadá nemocně,rýma se spouští...tak snad bude dobře :wink:

A taky Kubíka máme opět nemocného,včar odpoledne měl epileptický záchvat...hrůza,měla jsem pocit,že mi umře v náručí.brečela jsem jak želva,tek jsem se bála.Ale do 10min byl v pořádku.Volala jsem dr.,tak jsme dneska byli u ní,vyfasovala jsem injekce,takže v případě záchvatu mu píchnu injekci,s tabletkama zatím počkáme,jestli a jak často se budou záchvaty opakovat.
19. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda to je hnus ta nová verze... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec se mě nelíbí :angry: no ale co naděláme...
Holky máme tu jaro dnes mě před barákem lezl ježek :wink: my byly taky celý odpoledne venku,dopledne mě teda Domča pěkně sr...neposlouchá furt jen leze do kuch.linky několikrát dostal přes ruce a na zadek a nic :angry: vždicky jsme no odnesla do pokojíku at si tam hraje že to jsou jeho hračky a kuchyn je moje a on hned byl zase v kuchyni :unamused: tak jsem to vydržela asi 10 min.a pak jsme to vzdala a šla jsme vysávat a v tu ránu byl hned zase u vysavače..no mazec ale naštěstí bylo poledne a šel spát a já si chvíly oddychla :stuck_out_tongue_closed_eyes: no děs jestly to takhle pujde dál nevím nevím...pak se nechtěl nechat přebalit byl posratej :grinning: ... ani od táty páč tu byl děda a on je hroznej dědánek tak musel přebalit děda :grinning: ale je vydět že to ještě nezapoměl :wink: no a ted jsem tady sama táta v hospodě a Domík spí... :wink: tak si to musím užít :wink: jdu se učit na nové verzi :sunglasses:
19. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

snažím se zorientovat :confused: :sweat_smile: . Přijdu si jak Alenka v říši divů :grinning: .

My jsme měli včera doktorku doma, páč Luki měl po obědě 39,3 :confounded: , večer pak 39, dneska už to bylo lepší. Teď už měl jen 37. Trochu se mu spustila rýma :unamused: , ale radši, že mu teče než by se mu zastavila. Snad už bude v pořádku.

Myslíme na Karolínku :slight_smile: a posíláme uzdravovacího hubana :slight_smile: :wink: .
19. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky co to píšete...začíná jaro a vy marodíte...to snad né.... :frowning2:
tak at se brzy uzdravíte....

Mám doraz budete někdu očkovat proti klíštatům???už s tím někdo máte zkušenosti???popř.kolik to tak stojí a co platí pojištovna VZP?Pokud u ní někdo jste.... :slight_smile: Dík
19. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka,mají hezké věcičky,já si nic nekoupila,ale asi brzo vyrazím.zaváděcí ceny asi žádné.Normální katalogové.
Kijo teda snad bude malá brzo v pořádku. Teda chudák Kuba,to nebylo teda nic příjemnýho. :frowning2:
19. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že nejsem sama, kdo se tady v tom nevyzná :grinning: :wink:
My byli taky dnes u dr.,ještě úplně zdraví nejsme, ale je to lepší :slight_smile: Potkali jsme na poliklinice Gabču s Vojtíkem.
Holky, ti chlapi jsou horzní, je pátek a polovina je jich v hospodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musíme taky vyrazit někdy :astonished:

Luci - já dnes taky byla omkrnout Takko - kdy jsi tam byla? Já po obědě, ale nic jsem nekoupila, naopak ve Sportissimu jsem pořídila vestičku a Tadíkovi v Kik tílečko a slipečky s Cars a vestu na jaro s dinosaurem :slight_smile:

Kristinko - chudák Kubík.. :frowning2: Je mi ho líto..To muselo být hrozný, když měl záchvat..Náš první mopsík - Bobby - měl taky epilepsii.Pamatuju si na ty záchvaty ještě dnes. Nemohla jsem ho pomalu udržet a to byl maličkej..Nedovedu si představit takového velkého pejska..Snad vám injekce zaberou. Bobby na to bral prášky, měl ji asi rok - cca od třech let - a dožil se mi čtyř..Zemřel mi právě při jednom silném záchvatu :frowning2: Měl totiž zápal plic a jak byl oslabený, tak dostal hodně silný záchvat a nevydrželo to srdíčko..
19. bře 2010 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak nevím jestli tato inovace má být změna k lepšímu, zatím tápám, tápám...

Včera byla Praha zajímavá, v poho jsme dorazili na Chodov, tam jsme chvilku bloudili než jsme se sešli s bráchou, tak jsem si šla po nákupech a zbytek osazenstva jel na letiště, asi po 1h telefon, tak jsem si říkala, to jsou tedy rychlíci, ale brácha zavelel okamžitý odjezd a že budeme rádi když se někam s autem dostaneme, prostě na Baranďáku, auto začalo vydávat zvláštní zvuky, tak zastavili otevřeli kapotu a čoud, takže co teď? Priorita byla dostat švagrovce na letiště, tak si zavolali taxi no a my se vydali cestou k domovu. Kousek za chodovem jsme natrefili na opravnu renaultů(no měli to nějací pouťaři, takže asi jako vedlejší činnost anebo už pouťařina tolik nevydělává), měli jsme v háji alternátor, tak jsme se tam zkusili optat a naštěstí ho měli, takže jsme došli s bráchou pěšo k nejbližšímu bankomatu vybrat prachy, alternátor vyměnili a nechali jsme jim tam 3,5litrů a jeli zpátky na chodov. Nákupy už mne ale nebavily tak jsme se jen najedli a jeli k domovu.

Tady jsou samí marůdkové, tak snad již bude počasí OK a nemoci se všem budou vyhýbat velkým obloukem.
V Praze bylo naprosto super, chodili jsme tam jen v tríču.

Doufám, že o víkendu mrknu též do Takka, hlavně aby v tom oblečení nechodila půlka Žďáru :unamused:

Dnes jsme sháněli s kámoškou čepici na jaro a docela problém sehnat nějakou neutrální - bílou, béžovou, a to jsme prošli snad všechny obchody v ZR. Mamka koupila Luci úžasnou malinovou s kyttinkou, ale vůbec potvora nedrží na hlavě.

A jaké máte plány na víkend??? zdenek si bere zítra službu takže budeme trčet doma a v neděli jede do Brna na veletrh, tak jedeme do Losenice za babi a švagrovou.
19. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak my jsme dneska vstávaly o půl šesté. Tátu jsme včera v hospodě neměly, já si totiž vyrazila s kámoškou k Chalupovi na véču, moc dobrý papáníčko :slight_smile: Dneska přijedou na obídek tchánovci, tak musím něco vymyslet.
Jinak nové stránky nic moc, nemůžu se zatím zorientovat :unamused:
20. bře 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

Ivet tak to máte dobrý zážitek z hlavního města :sunglasses: :sunglasses: Jinak tě pozdravuje Martina a máte se s Luci stavit .......

kyti my sme se nechávali očkovat minulý rok to ještě pojišťovna proplácela - letos už to neproplatí žádná pojišťovna. Očkovali nás na staré poliklinice (jak je hlavní pošta) , tam mají vakcínu hned a nemusíš pro ni valit do lékárny. Dostaneš celkem tři vakcíny (jednu, po měsíci druhou a do roka pak třetí). Podmínkou je že nesmíš kojit nebo být těhotná :wink:

Jinak my v plánu nemáme nic extra. Doufám, že bude dneska hezky a nesplní se ty předpovědi a dešti :unamused:
20. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky.

Tak malá je iž v pohodě,až na rýmu,ale jsem ráda,že nemá horečku a můžeme ven.Taťku máme v práci,začala sezona,tak teď bude v práci asi pořád :frowning2:

O očkování uvažujeme,v pondělí budu volat Dr. a domluvíme to.Zapomněla jsem se jí zeptat včera,jak jsme tam byly.

Dneska jsem vařila jen špagety,polívku máme od včera a teď mám v troubě tu výbornou buchtu s pudingem a zak.smatanou,tak musím jít hlídat a domýt nádobí.Odpoledne si pro malou přijde tcyně,tak budu asi odpočívat :wink:

Katko,to je hrůza s těma prckama,co?Tak ať je luky co nejdříve fit,taky posíláme hubana :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
já se tady v tom pořád nemůžu nějak vyznat, moc se mi ta nová verze Koníka nelíbi :unamused: Snad si časem zvyknu..

Ivet - no to by mě kleplo teda.. :frowning2: Se Ti nedivím, že pak už se Ti nechtělo nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristinko - tak to je dobře, že je Karolínka už v pohodě :slight_smile: My taky máme ještě trošku rýmu, ale doma sedět nebudeme, taky chodíme na procházky..A co Kubík?

Jinak já dělám právě pizzu, špagety k roštěnkám a budu si chystat těsto na bramboráky na odpo, jsme holt nenažraná rodinka :grinning: :wink: Po o se půjdeme snad někam projít, ještě mě teda štvou ty zbytky sněhu a bordel - ty kamínky a písek - už aby to bylo pryč..

Nebyly byste zase pro nějakej srázek? Mně bylo minule tak líto, že jsme se nemohli s Tadíkem zúčastnit..Nebo aspoň doufám, že přijede Kristinka s Karolínkou na návštěvu :wink:
21. bře 2010 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Jíťo,určitě přijedeme.Snad během příštího týdne,ještě uvidím,jak malá,má sice jen rýmu,nic víc,ale aby na Táďu zase něco neprskla :frowning2: A srazík by taky klidně šel,my stihneme všechno :wink: Táta teď bude déle v práci,tak ať tu samy netrčíme :wink:

Já dneska budu dělat sýrovou omáčku s kuřecím a opékané brambory :wink: Se těším :slight_smile:
21. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - tak to jste mi udělaly radost :wink: :slight_smile: Budeme se na vás těšit :slight_smile: Tadík taky trošičku rýmičkuje, takže o to bych strach neměla, že by na něj Karolínka něco prskla..To s taťkou vám nezávidím, je to blbý, když je takhle pryč..Jára dělá klasický osmičky, ale kolikrát si už říkám, ať už je doma, ať si na chvilku od Tádi odpočinu :grinning:
Jak děláš tu sýrovou omáčku? Nedávno jsem taky dělala, ale nicmoc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě nevím,jak to budu dělat,myslím,že správně se udělá bešamel,jak na lazáně a pak se tam přidá nastrouhaný sýr a niva,ale asi orestuju kousky kuřecího a pak tam jen šoupnu ten sýr a bude :wink: Uvidíme,co z toho vznikne :wink:
21. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá, pak napiš jak chutnalo..Já to dělala jinak..Jsem včera našla recept na brokolicové lazáně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hoplky, tak mi meli zabijacku takze jsme se semka vubec nedsostala sem uplne odpadla jako..holky mela bych dotaz v tom ekvilibrium josu aji v nedeli a v sobotu??
21. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek