• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Moni - jojo, i v so a ne - v so od deseti a v ne od jedný tuším..Zabijačka - fůůůůůůj!!!!
21. bře 2010 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,tak se povedlo,mňam :grinning: Nakonec jsem orestovala na kousky nakrájené kuř.prsa,osolila,opepřila a až začaly kousky zlátnout,tak jsem to zalila trochou vody a dusila asi 20 min.Pak přidala ještě trochu vody,aby bylo dost na omáčku a šupla tam jednu kostku apetita,nadrobila nivu a nastrouhala kousíček tvrd.sýru,nechala projít varem a až se vše rozpustila,vypla.Měli jsme k tomu pečené brambory.
21. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda, to zní dobře :grinning: :wink: No, asi brzy vyzkouším.. :wink: Opečené brambory Jára miluje, mně je to jedno a Tadíkovi taky - ten měl opečené brambory poprvé včera u babičky..Jeho nejoblíbenější jídlo je šopák, okurkovej salát a právě brambory :grinning: Víc by k tomu nepotřeboval, je skromnej po mně :grinning: My jsme dojedli roštěnky a odpo budu dělat ty bramboráky..Pizza zbyde na zítra.
21. bře 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj Jarda je taky miluje :grinning: Fakt to bylo moc dobré,ale malé jsem to nedala,přece jenom ta niva...je to dost slané.Tak měla pangase se zeleninou :wink:

A zítra zase nevím,ach jo :angry: asi br.guláš na dva dny a prdím na to :grinning:
21. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jjo zabijačka, od pátku a dneska už jen dodělávky...nějak se to táhlo...chciu tam segru dovezt prave, tak se ptam, to je parada teda ze i v nedeli :slight_smile:

holky vy se tady bavite o jidle, ale ja sme nejaka prepleskana, ze nemam vubec chut na nic ani na kafe...des
21. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
teda holky, vy tady jen žerete :grinning: :grinning: :grinning: jinak chlapi jsou asi všichni pečený bramborový :slight_smile:

já se ted vzbudila, mirek včera pořádali zábavu, tak přišel až před pátkou a já tímpádem prd spala a vojta vnoci 2x řval, že se bojí pavouka, vůbec nevím, co ho to popadlo, nějakej sen, přitom pavouka doma viděl asi jen jednou, šíša :grinning: a tak se chystáme přát dědovi a bude zase po neděli, dnes dopo mě vojtas tak nas*al, před barákem na parkovišti lítal jak pominutej, do toho jezdila auta, já na nervy a on smradoch ne a ne poslechnout, tak jsem ho chytla pod paž a dotáhla ho násilým domů, to jste neviděly tu scénu :frowning2: řval vztkle ještě půl hodiny doma a určitě nás slyšel celej barák, já tak tychle vztklý chlapský výlevy nesnáším :angry: holky, co děláte, když je dítě nepříčetný? já už si fakt nevěděla rady :sweat_smile: vysvětluju mu to, na zadek mu dám a on pořád dokola a tlemí se mi, tak jsem ho potrestala, že jsme šli domů, to pomohlo, ale ten cirkus okolo, jsme jak komedianti :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak se zklidní, tak se lísá a omlouvá a je zlatoučkej, ale takhle se sebou jako rodič nemůžu nechat zametat ne? :confused:
21. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabí ahojky, jojo žere se tady jen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mnamky se tady papkají jak je čtu :slight_smile: :slight_smile: :wink:

Gabí taky si někdy připadám jak komediantka, malá mi toto taky občas začala dělat, mají prej takový období dětska, prostě chcou aby bylo po jejich a když to není tak tyjátr, taky vždycky jí dám na prdle, zkouším to omluvit nějak abych si apson nevypadala jak nevím co, :grinning: :grinning: ale co jsem se bavila s holkama a takhle tak je to období, prostě víceméně zkouší co vydržíme, a co povolíme..a zkouší si to vyztekat, období vzdoru.....ale teda když jí to chytne tak mi jde taky hlava kolem a fakt nevim uz co...
21. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
criters,teda takových chodů,tě obdivuju,takový vyváření,my byli na obědě u tchýně. :grinning:
21. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink:

Jaká byla noc?U nás překvapivě v pohodě,malá se nebudila,jen hrozně chrápala,jak má tu týmu.Ale zato taky ráno vysmrkala plný kapesník :wink:

Holky,co se týče těch výlevů u prcků...já bych mohla vyprávět.Pokaždé malá udělá nějakou scénu,buď sebou praští do bláta,lehne si na zem a nechce jít,řve jak tur.Dostane na prdel a táhnu jí domů.Já si od ní tohle líbit nenechám :angry:
22. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:
My už od půl šesté sledujeme krtka, teď jdeme na nákup a potom hurá do Chotěboře, dneska jsem zase v práci, zrovna když je tak hezky :angry:
Jinak ty výlevy jsou snad všude stejný, u nás je to snad nejhorší v obchodě nebo tam, kde se na ní kouká hodně lidí- má ráda publikum.
22. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.Dneska to vypadá venku hezky. Uplně na procházku.
Já jdu ted žehlit a pak vařit oběd,zelňačku.
22. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,

tak u nás je to naprd :frowning2: . Lukášek od soboty kadí (naštěstí to není úplně průjem), já se v sobotu pozvracela :frowning2: , v neděli 39,4 a dneska jsem začla průjmovat :frowning2: :unamused: . V noci jsem se zapotila, tak snad už horečku mít nebudu, ale jinak mi je teda hodně mizerně :confounded: . Andrejka je naštěstí zatím v pohodě :wink: . Luky krom toho kadění je ok. Dneska bude rizoto, tak snad nás to trochu zabetonuje.

Těhulky: chtěla jsem se zeptat, jestli byste některá nechtěla plínky na 3-6 kg. Zůstali mi 4 balíky Pampers Sleep&Play a 2 balíky hugiies. Ta naše cácora totiž už váží 5,80 kg a tyhle plínky už sotva zapne :sweat_smile: . Jsem to s tím nákupem nějak přehnala :sweat_smile: :dizzy_face: .
22. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28 asi něco řádí,protože mi volala kámoška s dvojčátkama,kam jsem měla jet na návštěvu,že od minulýho týdne,všichni včetně dětí zvrací a mají průjem,mají horečky. Je jim už sice líp,ale nebudu riskovat,že bych to chytla. Musí to být protivné.
Já určitě plínky nějaké mám v plánu kupovat. Tak bych si možná nějaké vzala. Ale všechno asi taky ne,nechci to s tím nakupování plínek přehánět,když nevím,jaký to bude cvalík. :grinning:
22. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: radši nikde nejezdi, tohle je hrozně nakažlivé :angry: .

ad plíny: máš to v IP
22. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak mám oběd na talíři.Nakonec jsem dělala kuřecí stehna v sáčku(bylinkové kuře od maggi nebo kdo že to vyrábí) a br.kaši a můžu vřele doporučit je to mňamka,šťavnaté,bez přidaného tuku. :wink: To se zase nažeru,s prominutím. :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
holky, díky, to jsem “ráda“, že to neprožívám sama, období vzdoru u nás ted asi vrcholí, dosud se to dalo nějak přežít, ale ted to je jeden den jasno a druhý den za zřezání :sweat_smile: ted zase dělal bordel a nechtěl jít spát a tlemí se mi do obličeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do toho tady mám nějaký papírování a vyřizování pro mirka, tak mám hlavu jak škopek :stuck_out_tongue_closed_eyes: kijo: a já dělám to samý, dám mu na zadek a rafnu ho a vláčím ho domů, si vždycky přijdu, že si o mě lidi musí říct, že ho nezvládám, ale at si každej trhne vid? kdo nezažije, nepochopí :wink: jinak je karolínka šikulka, to musí být legrace, když taková slečna chrápe :wink:

ale to vám musím napsat, dnes jsem mluvila se sousedkou, má 3týdenního chlapečka a náš vojtík byl úplně podělanej, pořád ho houpal ve vajíčku a běhal za miminkem, hladil ho a přikrýval dečkou :dizzy_face: snad mu to vydrží a bude fakt super brácha :dizzy_face:

káto: chudáci, tak at jste brzo fit! taky jsem o tom slyšela, že to řádí o 106, minulý týden u dr. zvracely asi 2děti a to jsme tam byli chvilinku, díkybohu jsme nic nechytli!!

jinak se má dneska stavit jita s tádíkem, tak už se moc těšíme, zkusím kluky vyfotit a přihodit, ale z minulé návštěvy jsem přišla nato, že je to veliký problém, pořád si někde lítají nebo čučí zrovna kdovíkam :grinning:
22. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,přesně tak,ať si každý trhne a opovážil by se mi někdo něco ,to by dostal na prdel i ten dotyčný :wink:

Katko,to je blbé,že vás to tak zmohlo,hlavně,aby byla malinká v pořádku,u takových miminek jsou průjmy a zvracení nejhoší,hned se odvodní a je problém.Tak hlavně hodně pít :wink:
22. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak se taky hlásíme po dlouhé době... :wink:
teda vaříme, vaříme... :grinning: bezva nápady jen tak dál aspon budu mět co vařit :slight_smile: kijo,minulí týden jsme dělala bramborovej guláš rychlý,jednoduchý,levný a na 2 dny :grinning: :grinning:
dnes jsme měly zbytky z neděle páč jsme dnes zase cestovly... :wink:byly jsme u kámošky co má skoro 3 měs.no nádhera akorát dnes měla blbej den furt jen knourala nebo brečela :unamused: no já na to koukala jako blázen já tu vůbec neznám Domča byl totiž děsně hodný a klidný dítátko a ted! :angry: no jak píšete vzpurný období když něco chce a já mu to nedám tak si lehne nazem a začne bulet je to sranda ale koliktát mě to štve když to dělá vícekrát za sebou a naštěstí venku ještě moc nechodíme tak se mě ani v bahně neválí zatím trénujem jen doma i když dnes u prabábičky tak tam po dvoře chodil a byl krmit i slepičky :wink: :grinning: tak se mu to děsně líbylo.

Elis,dik za radu ale já myslela pro Domču?Sebe neočkuju.Ani dětem to neplatí pojištovna???to jsou vydříduši!Hlavně že my jim peníze dávat musíme!Teda! :angry: :angry:

jináč dnes bylo nádherně normálně jsem se i v autě pekla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad to bude jen lepší a lepší...

tak pá přišel děda na návštěvu :grinning:
22. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že vám dětičky stůňou :frowning2: Doufám, že nám se to vyhne :wink: Dneska bylo fakt krásně, celý odpoledne sme byli venku a malá to prospala. konečně je hezky, jen by se už mohl rozpustit ten sníh a bylo by to super uplně :slight_smile:

Ráďo -co sem se dívala na netu, tak dětem to očkování platí (je to myslím do 15 let). Tak se zeptej dr.,uvidíš co ti řekne..... Abych nezapomněla pozdravuje tě Marťa :dizzy_face:

musím jít, Anet se začíná vztekat, taťka už ji nebaví, tak půjde spát
tak zatím :sunglasses:
22. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kytí, to očkování je nadstandartní, tudiž si ho platíš sama, některé pojišťovny na něj ale přispívají, musíš se po tom poptat. Já jsem dneska zrovna očkovala klučinu, ale tomu bylo 19, vakcína stojí cca 480 kč, záleží na lékárně.
22. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elis,jé vážně si vzpoměla :wink: tak že děkuji a že jí taky zdravím :slight_smile: a co prdola byly jste na návštěvě? :slight_smile:

Hani,díky za info no musím se zajít zeptat dr.a uvidíme ale myslím že to ještě letos odložíme spíš až zarok no ještě nevím.... :sunglasses:
22. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráďo - jj vzpomněla :wink: Malej je roztomiloučkej. Chodíme spolu ven, konečně tu mám spřízněnou duši na vožení kočárků :sunglasses: :sunglasses: Samotná to není ono :frowning2:

Haní ty chodíš do práce???
22. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
elis,tak to moc dobře znám v Nížkově je to samé sice kočárku hafo ale znám se jen z někým ale né tolik aby jsme jezdily spolu ven :unamused: tak pozdravit prohodit pár slov a jet dál...ale dnes jsme kočárkovala hodinu ve Světnově a hodinu v Polničce takže to bylo bezva a zítra nás čeká zase klasika...Nížkov. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink:,
Elis, jooooo, chodím do práce, ale jenom v pondělí, je to velice příjemné zpestření mateřské :slight_smile: No už to ale nebude dlouho trvat, v květnu končím, to budu mít těch 6-8 týdnů před porodem, pak si dám nějaké volno a zase naskočím. Máme zlatou babičku, tak si můžu od Kristýnky odpočinout :slight_smile:
23. bře 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my měli dnes super noc, Tadík usnul v 19:45 a spal až do 6, no bomba :wink: :slight_smile: Asi byl znavenej - včera dopo jsme tu měli návštěvu a odpo jsme byli pro změnu na návštěvě my, zpátky šel celou cestu pěšky, takže to na něj zabralo :grinning:
K těm scénám - to taky znám, je to děs, ale asi to k tomuhle období prostě patří :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já občas řvu, občas dám na prdel :sunglasses:

Ivet - vím, že už jsem se ptala, ale jak že probíhá to cvičení s dětma? Je to teda na hale na Bouchallkách, ve st a od kolika prosím? Přemýšlím, že bychom se zítra zúčastnili.. :wink: Děkuji :astonished:
23. bře 2010 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jíťo,tak to jste měli super.To malá se zase teď budí tak 3x a dožaduje se táty nebo kokyna.Nedostane ani jedno :grinning:

My se dnes byli s kamarádkou a jejím klučinou podívat na den otevř.dveří do školky,zítra jdeme ještě do jedné,malá byla nedšená,pořád vozila kočárky,no sranda.

Jíťo,my se musíme taky nějak domluvit,co takhle čtvrtek nebo pátek? :wink:
23. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - to jo, dnešní noc byla paráda, kéž by takový byly všechny :wink: Karolínka je dobrá, kokyno nebo taťka :grinning: To jsi mě fakt pobavila..Hm, to jsem nevěděla, že existuje den otevřených dveří i ve školce, to se budu muset mrknout, jestli tady taky nebude, pokud už jsme to neprošvihli :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je dobře, že se tam malé líbilo, snad jí to vydrží, co? :wink:
Jinak návštěva - moc se na vás těšíme :slight_smile: :wink: Akorát čt nedopadne, to už mám domluvené dopoledne sekáč se sousedkou a odpo jdou k nám nebo společně do kavárny, ale pá by šel, to by bylo super! V kolik byste dorazily, holky? Můžete klidně dopo, i odpo, jak se vám to bude hodit :slight_smile: Budeme mít doma teda taťku, ale snad vám to nebude vadit. Aspoň ho poznáte :slight_smile:
23. bře 2010 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,my určitě až odpoledne,dopoledne bychom nestíhaly a doufám,že pak by pro nás taťka přijel.A Járovi nebude vadit,když přijedeme? :wink:
Musím mrknout na ty busy,jak jezdí. :slight_smile:
23. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš,tak jestli jsem se dobře koukla,tak z autobusáku by měl jet nějaký bus 2A v 15,45
23. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokračuju....

což by nám vyhovovakla,protože pojedeme z Města v 15,10 a v ZR budeme 15,30.
Jen teda vůbec nevím,z jakého stanoviště ten bus 2A pojede :grinning:
23. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek