• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Kristinko - nevadilo by mu to :grinning: Proč by mělo? Takový dvě sympatický kočky :wink: Jojo, s tou dvojkou to sedí, vždy vyjíždí ve třičtvrtě z nádraží..A jezdí - jak bych to vysvětlila - odcházíš z nádraží směrem na město, tak je to ta úplně první zastávka k městu - je tam i zastřešená bouda (zastávka), hned ta první od Tabáku..Snad se to dá pochopit..Je to stanoviště dvojky, pětky a tuším i šestky..
23. bře 2010 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo,snad to najdu,když tak mám hubu,tak se poptám :grinning: :wink: Tak nás budete v pátek před 16 čekat u vás na zastávce?Abych ještě nezabloudila,já jsem hrozná a cesty si vůbec nepamatuju :sweat_smile:
Jarda pro nás pak přijede,tak aspoň nemusím spěchat na bus zpátky :wink:
23. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:

tak dneska teda nádherně venku, já ráno uklízela celej barák, a pak na zahradě jsme byla s malou , manža tam něvo dělal tak sním..a pak jsme šli na prochajdu na chvilku :slight_smile: a den nádherný ted sme si udělala vajca :grinning:

jojo ty výlevy těch dětí josu nikdy teda fakt děsný...taky si nenechám nic líbit, prostě ted to bude chtit vic trpelivosti a hlavne drzet na svem slovu, pac markétka naše začíná pěkně zkoušet...ale mi nebyli jiní :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jak jste mluvili mi máme taky rýmu a přes noc kašel, ale jen v noci kašle...

kk28 teda ty jsi musela nakupovat moc moc plínek :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristinko - jojo, budeme vás před šestnáctou hod čekat na zastávce tady u nás..Kdyby něco, tak budeme i na mobilu :slight_smile: Mohli bysme vám jít naproti i na nádraží, jenže to byste musely vláčet kočár, protože pěšky by to Karolínka určitě neušla a když jo, tak za hodně dlouhou dobu, jsme přesně na opačném konci města..Busem to bude asi lepší. Moc se na vás těšíme..A s Jardou to domluv, to je určitě lepší, zpět jet autem, nemusíte nikam pospíchat a hlavně se spoléhat na busy, taky je to určitě pohodlnější..Jinak cesty si taky vůbec nepamatuju, byla bych schopná se ztratit takřka všude.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A dnes bylo opravdu nádherně, jsme ven vyrazili jen v mikčách a bylo nám nádherně.. :slight_smile: Taky jsme výletovali.
23. bře 2010 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš,super,tak domluveno.Kdyby náhodou v pátek odpo nějak moc lilo nebo něco,tak bych ještě napsala sms,ale jinak to platí-v pátek v 16 u vás na zastávce :wink:

Holky,před chvílí jsem dopekla makovec,je výborný vyzkoušejte :wink:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=75590
23. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jsme si dnes užily krásný den byly jsme venku a poprví Domča chvíly capal po silnici :wink: v kočárku jsme jely už bes kožesiny no prostě paráda....
A dnes začal pěkně říkat BÁBA :wink:

Kijo,neboj to je v poho ZR je v celku dobrej na orientaci....dík za recept určo skusím makovec miluju ale Honza mák nemá rád tak to budu moct udělat až bude mět přijet náká návštěva... :grinning: taky můžete k nám přijet.... :wink:
škoda že my nebudeme mít čas.... :unamused: jedeme do ZR s tatkou budem Domíkovi kupovat nové botičky... :slight_smile: a pak k prababičce na návštěvu. :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Raduš,taky musíme malé koupit botky na jaro,buď pojedeme zítra nebo ve čtvrtek,podle toho,jak přijede Jarda z Brna.Jsem zvědavá jaké vybereme :wink:
23. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

tak u nás dneska noc perfektní.Šla jsem spát po 21 h.a vstávala v 6,30.Takže paráda,malou jsem ani jednou neslyšela,tak asi spinkala :wink: Za chvíli se půjdeme chystat,jdeme se zase podívat do školičky a odpo snad pojedeme pro ty botky,jestli taťka přijede za včas.Normálně,už má úplně opálenou hlavu,jak v Brně paří sluníčko.Včera ho to štípalo,se trošku připekl :wink: :wink: :grinning:
24. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
u nás se to taky dalo, Tadík byl vzhůru asi 2x, ale naštěstí docela rychle usnul..Vymýšlel, že chce Kubíčka (Kubík Water), měl v hrníčku jen obyč vodu..Smraďoch! :grinning: Jinak my jsme šli spát kolem desáté a vstávali jsme s Tadíkem v 5:45, velice slušný :wink: :slight_smile:
Kristinko - ať dobře pořídíte, my už naštěstí jarní botky máme :wink: A na pátek už se moc těšíme, budeme vás netrpělivě očekávat kolem té 16té :slight_smile: Makovec- dovez vzorek :grinning: Já na to pečení nejsem, hlavně teda kvůli té naší blbé troubě.. :angry: Tuhle jsem pekla žemlovku a celej vršek - rohlíky - šel do koše, trouba se tak rozjela, že mi to během 5ti min spálila na uhel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes vypadá, že tam bude zase krásně, to je paráda, už se těším, až vyrazím s klukama zase ven..Teď jdeme chystat brambory a kuřecí rolky, pak nákup a hurá ven.
24. bře 2010 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
kijo: tak koukám na ten recept, tak taky udělám :slight_smile: prosím tě, co je prdopeč????jako prášek do pečiva? to slyším poprvé :sweat_smile:
24. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi,jj,je to prášek do pečiva :grinning: Paní si to takhle asi zkracuje,ale zní to hezky,ne?Prdopeč :grinning:
My už máme jen kousek :grinning:
24. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám, že na nás nezbyde :grinning:
24. bře 2010 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kijo: no já si říkala, co jiného by to mohlo být :grinning: teda ty pečeš snad každý den ne? nás čeká ten dort, tak ho udělám asi až příští týden a nebo ještě zítra, udělala si mi jako vždy chut :wink: :wink:

jinak jíto: dopo venku pěkně fučelo, teploměr ukazoval 11st., ale byla nám kosa, ted už tobude určo dobrý a ve městě taky, to jen tady u nás na té větrné hůrce....nám přijede brzo tatka a chlap na ten balkon, vojtík spí a pak musíme být doma,ale jak zmizne, určo taky vyrazíme ven :slight_smile: jinak mikča super a určo nám bude ještě další rok, vojta je prcek :wink: přihodím fotky kluků...
24. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo,neboj,něco upeču a přivezu :wink:
24. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabčo - fotky dobrý :grinning: Táďa vyvalenej jak puk, s papulou dokořán, klasika :slight_smile: Musím to ukázat Járovi, opěvovala jsem Vojtíkovu postel, tak aby viděl :wink: Mikča - to jsem ráda..Mně by se taky líbila pro Táďu, ale jak říkám, má jích dost. Další rok vám bude určitě, zkoušela jsem ji Tadíkovi jak došla a je delší, ale tak zase je aspoň přes zadeček a rukávy ohrneš a je..Já mikiny normálně kupuju 104, jednu nebo dvě máme 98, ale to už jsou zbytky z loňska :slight_smile:

Kristinko - nee, já jsem si dělala srandu. Přece pro nás nebudeš ještě péct :wink: Já budu dělat tvarohový dort, když přijedete, tak snad se povede..
24. bře 2010 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak dnešek byl opět nádhernýýýýý :sunglasses: :sunglasses: Anetka dneska prospala celé odpoledne v kočárku a já zvládla umýt okna. :wink: stejně to bude zase za chvilku zaprášený od silnice. Zítra jdeme na kontrolu tak sem zvědavá kolik sme zase přibrali......

co máte v plánu zítra vařit, potřebuju nějaký dobrý tip :grinning:
24. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
eelka,já budu péct masíčko.Před chvilkou jsem ho naložila,tak zítra jen hodím do trouby.Asi s bramborem :wink:

Tak my jsme dneska malé koupili botičky,tak jsem ráda.A já si koupila taky,tak jsem ještě radši :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky kočky,
jojo, včera bylo náááádherně, jsme byli venku a u babičky a dědy..Dnes jdeme dopoledne na sekáček do kulturáku a odpo možná do kavárny nebo budeme mít návštěvu, uvidíme :slight_smile:

Eliško - já budu dělat dukátové buchtičky - ty jsem koupila včera v obchodě a k nim udělám dnes jen vanilkový pudink :slight_smile: Velice jednoduché a dobré..Jára si to dá na chuť, jinak mu od včera zbyly opečené brambory a kuřecí roláda.. Já buď šopák nebo těstoviny s tuňákem, jak bude čas..

Kristinko - taky bych si koupila botky, já ale až příští měsíc, teď si bude kupovat Jára a sestra..Tadík naštěstí má. Já mám dvoje - do jedněch mi zatéká a druhý jsou fakt starý.. :grinning: A pak jsem ještě dostala jedny důchodky, ale v těch fakt nevylezu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jaký sis kupovala? Botasky nebo nějaký elegantnější?
25. bře 2010 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj maminy :slight_smile:
jíto: jak sekáč? měli tam něco, má tam cenu jít? a dukátovky taky můžu, ale chlapi mi to doma nežerou, tak pro sebe nedělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
eliško: my měli rajskou omáčku s knedlíkem, taková dietka :wink: :grinning:

jinak dnes mi konečně dorazil koberec do obýváku, tak mám velikou radost, musela jsem ho objednávat na netu, protože sehnat kusovej moderní koberec, aby se nám barevně hodil, je v kobercích/obchodě veliký problém a to i v brně :stuck_out_tongue_closed_eyes: chápete to???jinak jsem ted dobalila dárečky pro vojtíka a pomalu se chystáme na narozky, v sobotu půjdu k mamce dělat dort a odpo hurááá oslava, vojta se nemůže dočkat, chce spoustu balonku, mám jich něco přes 10, tak snad bude stačit :grinning:

a co vy chystáte na víkend? snad vydrží počasí, prej hlásí nějaký přeháňky nebo co :angry:
25. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kijo: tak jsem upekla ten makovec a nemá chybu :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Gábčo,to jsem ráda,že se povedl.Takové jednoduché to je a jak dobré,že?Jen smíchat dohromady,upéct a sežrat :wink: My už nemáme,Jarda ráno posnídal,malé nechal jeden kousek a na mě už nezbylo :wink: Ale mám v troubě daší buchtu :grinning: Zítra vezmu vzorek k Jíťě,tak snad bude chutnat :wink:

Taky mám v plánu se jít dneska podívat do sekáčku,chtělo by to nějakou jarní bundičku,tak uvidímjak pořídím.Na mimibazaru jsem nic neobjevila :frowning2:

Jíťo,tak zítra,jo?
25. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
jen nakukuju, jdu dělat pizzu - opět :grinning: - a dortík na zítra..
Kristinko - jasný, moc se na vás těšíme, ve čtyři budeme na zastávce..
Gabčo - v sekáčku nic, nekoupila jsem ani ň. Nějak se mi tam nic nelíbilo a hlavně jsem šla kvůli Lence- sousedce :wink:
25. bře 2010 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
tak sem nakonec pekla kuřecí křídla a ještě mi zbyli na zítřek :wink: Každopádně díky za tipy. Buchtičky s krémem bych si dala, jenže protože kojím tak nemůžu buchtičky. Pudink si uvařím asi zítra... Dneska sem stihla upíct ještě buchtu z margotky. Malá byla dopoledne docela hodná. Byli sme u dr.tak vážíme 4,5 kg a dneska nám sou 2 měsíce.
tak se zatím mějte, čeká mě koš prádla na žehlení :frowning2:
25. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,nějak jsem nestíhala na vás mrknout. Tak nemám překled,co se tu děje.
26. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno,

tak my zítra vyrážíme na nákupy :slight_smile: . Se těším :grinning: . Musíme koupit Lukáškovi botky a pojedem do Nového města, podívat se na ten oblek :slight_smile: :wink: .

Taky mi přišly věcičky od tetky, tak jsem se tady rozplývala :slight_smile: . Už to je všechno vyprané a vyžehlené a zítra (pokud nebude mega hnusně) tak v tom děti vyrazí :slight_smile: .

ad oběd: my dneska radši ještě suché těstoviny, pouze posypu sýrem :slight_smile: - přidá se někdo?
26. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kk pořád vás ještě trápí ty střevní potíže? Snad už budete mít pokoj.
26. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

kij mnam makovec vypada výborne, mam na nej chut :grinning: :grinning:

holky nějak ted nestíhám, snažím se trošku na dvoře uklidit ale moc se to nedaří..nechala sem se uvrtat do prezentace tuperware jesi to znáte :slight_smile: a je to tady u nás, takže sme to tchýni oznámila a může mi víte co..ale teda hned sem teda s manzou aby neco trosku poklidil jen dvur pac to vypada desne, no tak stjen po lete jdeme pryc, :grinning: al jen na tu prezentaci az kemne nikdo prijde abych se za tchanovcovu zahradu nemusela stydet jako :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: no holky a jinak nemel by jste nekdo zájem??budu děsně ráda :slight_smile: bydlím v Hrbově a tu prezenčku mám 13.4.2010 v 17:00 je začátek co???byla bych děsně rada :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
mona o tuperware jsem už taky slyšela.
26. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
luci- jo??a co nelibilo se ti to??já byla u dvou kámošek co to dělali a ted to jedna ta známa bude předvádet u mě doma :_) a nechceš si to poslechnout, zas bude ukazovat jine vyrobky a tak :slight_smile: je to jen na podivani:slight_smile: kdyby jsi měla časík, budu určitě moc ráda :slight_smile:za tvoji ucast :slight_smile::hearts::hearts:
26. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
já na předváděčce ještě nikdy nebyla. Pár výrobků jsem viděla,ale předváděčkune.
26. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek