• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Luci- ne neviděla???jé a tak nechceš teda přijed???je to zajímavý ukáže ti vybraný výrobky co umí vlastně to tu uvaří tato předváděčka trvá 1 hodinu max hodku a půl :slight_smile:Lucí já budu moc ráda :slight_smile:a určitě tě to zaujme, maají tam aji pro děti nadobičky já osobně sem si jednu sadu objednala, a používám do ted rikaji ze hodne pro miminka to je ale ja do ted v tom vozím a převážím bašty :grinning: :grinning: :grinning: kdyby jsi přijela smaozřejmě aji vy holky klidně všichni , tak budu moc ráda :slight_smile: netrvá to nějak dlouho nezdrží vás to moc :slight_smile::hearts::hearts: Lucí a trefila by si semka?, do hrbova?
26. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jen tak letecky,začalo jaro práce jako na kostele venku., doma..... :wink:
dnes odjíždíme do ZR kupovat Domískovi též botky a pak k prabábí do Polničky....a večer s přátely do hospůdky na bowling asi po 2 letech se děsně těším :wink: :grinning:

Moni,ja tupreware znám byla jsme na předváděčce u tety a koupila jsme si sadu misek do ledničky a tak...jsem spokojená a mám i ten otvírák na konzervy ráda se zůčastním mají tam i pro děti věcičky a okouknu i novinky..takže se mnou můžeš počítat :wink: a možná by chtěly i moje kámoška taky tam se mnou byla...se zeptám.

Tak já letím dát Domču spát a my si dáme obídek...kuřecí na přírodno s opeč.bramb. též dietka :grinning: :grinning: :grinning:
ted byl s tátou venku a děsně se mu to líbí lítá a jezdí na motorce... :wink: ted už ho to vůbec doma nebaví tak doufám že se počasí nezkazí... :slight_smile: tak páčko...
26. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: jo, jo ještě se to drží mě, ale asi si za to můžu sama. Včera jsem si dala bílou kávu a čokinku a pak jsem nemohla doběhnout domů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad počasí: to je paráda jak je tak hezky :slight_smile: . Už jsme začli pomalu rozvazovat stromy po zimě. Já se ták těším až se to všechno zazelená :slight_smile: . Luki jak jsme venku, tak je jak v tranzu :grinning: , vůbec pak nechce domů :slight_smile: .

tupperware: znám, něco doma mám, ráda bych přijela, ale bohužel to asi nedopadne :frowning2: . Jednak je to docela daleko a pak bych musela tu moji malou cácorku asi vzít sebou, takže se mnou asi nic :unamused: .
26. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kytička, , kk28 jůůůůůůůůůůů holky no to by bylo super, jen přijedte a kytička a vem kámošku já budu moc ráda :slight_smile: jojo mám doma taky už nějaký výrobky já byla na dvou předváděčkách a na každý sem si taky neco kupla, :slight_smile: ted sme byla po dlouhe dobe u kamosky :slight_smile: no to je paráda tak si hned písni do kalendáře 13.4.2010 před 17:00 v Hrbově u mě je to hrbov 6 je to barák u silnice a mají velký vrata železný zelený. je před tm plácek jakoby na parkování a na proti běhá srnečka to určo nepřehlídnete to určo najdeš:slight_smile:

kk28- moje segra má malou taky 4 měsíce a kojí takže jí tady taky bude mít malou prdolku, takze klidne malou vem :slight_smile: :hearts::hearts:a ty bydlíš daleko??tak kdyby jsi opravdu chtěla já budu moc ráda, samozřejmě kdyby jsi to měla nejak daleko a neslo to tak to je ajsný :slight_smile: :hearts::hearts: :slight_smile: :wink:
26. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kytičko kdyby něco napíšu semka můj mobil, kdyby jsi mi dala aji tvoje číslo :slight_smile: bylo y to super :slight_smile:

holky kdo chcete moje číslo je tu :slight_smile: když budete chtit vy mi dat cislo tak mi ho pisnete klůidne do IP nebo sem jak chcete :slight_smile:

774 626 086

ICQ - 596903
26. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ICQ není celý

moje ICQ je 596903969

skype - Monika Jarošová

e-mail- monuska.jarosova@seznam.cz

takže tady jsu moje kde me aji najdete :slight_smile: kdyby jste chteli :slight_smile:
26. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
tak počo super!!! :dizzy_face: ale od zítřka to má jít prej do háje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kato: my chodíme domů s řevem, vojta je nadšenej a nemůžu ho domů dostat :grinning: zahrada musí být super, závidím! užijte sei nákupy a hlavně dobře pořidte, dej vědět, co ten oblek, jak to dopadlo :wink:

mona:koukám, že plánujete předváděcí akci :slight_smile: tupperware dělá něco jako moje tetka a teda jste dobré, že to kupujete, mě to přijde všechno hroooooozně drahé teda :sweat_smile: né?

kyti: další malej motorkář :dizzy_face: to je šikulka :wink:
26. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jíťo,udělalo se krásně,už se těším,jak pojedeme :grinning: Malá mele celý den,že pojede za tetou a za pejskem,o Táďovi ani muk :wink: :grinning: Jen mi zakázala,že nesmím brát Táďovi žádné kokina,potvora jedna :grinning: Si myslí,že je všechno jenom pro ni,nebo co.Ale Matesovi vzít chce :grinning:
26. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi a Moni,mě to právě připadá taky drahé,ale určité vychytávky tam mají.
Venku je fakt super,před chvílí jsem došla z venku. Malá od ségry taky nechce být doma,jak to vidí venku a zalezeme někam dovnitř,tak řve jak ďábel a venku je naprosto spokojená.
26. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé kijo, vy dnes jedete na návštěvu, tak si to užijte a dětičky ať se pěkně vyřádí :slight_smile: jinak kokina dobry :grinning: :wink: my dnes dopo měli menší návštěvu a vojta byl šílenej, vzteklej a nechtěl půjčovat hračky, srá*ek malej! když ho to občas chytne, tak je nesnesitelnej a tváří se jak typický rozmazlenec :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se těším, až se vyspinká, malinko jsme změnily plány a jedeme k petrášům na zahradu se slunit :dizzy_face: tak kijo dobrou cestu :wink: :wink: :wink:
26. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,díky,snad dojedeme :grinning: Malá je taky vztekloun,všechno je její a nikdo nesmí na nic šáhnout. :angry:
26. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj luci :slight_smile: koukám, že to sluníčko působí na všechny dětičky :slight_smile: jiank ten tupperware nevím, mně to tady doma ukazovala a hrozně si to chválila, asi jak píšeš, vychytávky určo mají, ale ty ceny :sweat_smile: i když každej ulítává na něčem drahém :wink: a jak nakupuješ pro kubíčka? já mám další růžovej kousek ze sekáče naproti cukrárně :grinning: myslím,že hodně věcí po vojtovi půjde na prodej, no musím to probrat, dát na mmb a kdybys něco teda chtěla, ale ty první věcičky jsem hodně dostávala a nejsou teda moc značkové...
26. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kristi - no tak to je sranda :grinning: Jako bych viděla Tadíka :wink: :grinning: Půjčovat nechce nic, dát někomu čokoládku nebo bonbón taky ne a ne a ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad si s Karolínkou ještě nevjedou do vlasů :slight_smile: Dnes jsme byli dopo na kafču a bratránkovi taky nic nechtěl půjčit, ale ten je ještě menší, takže rvačka zatím nehrozí :grinning: :wink:
A jinak je fakt kráááásně, člověk má hned lepší náladu.. :wink:
26. bře 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijjo: :grinning: přesně, moje autíčko, moje dráha, moje motorka a už to valí, asi nějaký období, už aby to přešlo...jinak já mu dám na zadek a on mě seřve tím stylem, že řekne : MŮJ ZADEK - na zabití :grinning:
26. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: vy jste v té kavárně jak doma :grinning:
holky, já ted při psaní sežrala půlku melouna a ani o tom nevím, těhu čuně fakt :grinning:
26. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi ted moc nenakupuju,přišlo mi pár věciček z Laclika a naštvali mě,to nejlepší,Nextácké riflíky,jsem zaplatila a nepřišli,tak prý mi odečtou částku při další objednávce. Jen hezky nakupuj. Nejenom dětem se počasí líbí. Akorát jsem zvědavá,jak budu zvládat s tím bříškem vedra,protože už ted funím jak lokomotiva. :grinning: Bříško roste jak o závod.
Ty jo melouna bych si taky dala.
26. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínají mi venku otíkat prsty na rukou,ale to mi dělalo i před těhu.Tak jsem shodila prstýnky a uvidíme.
26. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda jak se do toho půustite tak kecate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no je to drazzsi ale maji akce a ty mam rada :grinning: ona ma toho dost babicka moje jako doma:_) takze to mam obkoukany co je dobry u ni, a za neco je dobry ty penize za to dat a za neco zas ne :grinning: ja mam to pro tu malou a nemuzu si to vynachvalit, proste super, sejkr to je vec kterou mam vytazenou pri kazdym vareni :-d takze super, a nejaky misy mam, na grilovani a tak a jako parada, na nakladani masa no parada, ale ono to chce videt prave :grinning: :grinning: já bych si z katalogu asi nic nekoupila, ono je potreba videt co to umi prave, jinak kdyz sem si prohlizela katalog nic mi to nerikalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kazdopadne kdyby jste chteli holky mrknout budu rada :slight_smile: nemusite nic kupovat hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:ona to bude delat moje znama a je zacatecnice, takze tim ze ji to u nas udelam ji prej pomuzu :slight_smile: nekde se to naucit musi, takze zacala kamardkama :grinning: :grinning:takze vas vsecky zvu ona vam ukaze neco ja vas nakrmim :slight_smile: hihi date si u me kaficko :slight_smile: :_):hearts::hearts::hearts:hihi :grinning: :grinning:a parada :grinning: :grinning:

jinak mluvite o melounu mnam hned bych si kouila ale mam strach ze to nebude jeste ono, nebo uz melouny kupujete??
26. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: no to je blbý, jak při další objednávce odečtou? a co když nebudeš chtít příště objednávat? :confused: jinak s tím funěním :grinning: a bude hůř co? u mě to samé :wink: a tak vyfot pupíka :wink: :wink: :wink: jinak otoky jsou blbý a to léto bude něco, už to vidím, lejtka budou nateklá ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky já malý mám nakoupeno na ajro i leto :slight_smile: zakončila sem to taky nextíkem :grinning: :grinning: :grinning: ale přišlo mi všecko :slight_smile: :wink: :hearts: takže pro mimínko nebudu kupvat zatim nic, az budu vedet na 100% pohlavi, ale to 100% bude az u porodu co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nevadi, mama toho strasne moc po mlae, a segra ma kluka a hocicku takze mi bude pujcovat veci jeste ona :slight_smile: takze nevim kdovi budu nakupovat asi az se nam to narodi, pac ted mi prijde ze se topime v hadrech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mona: aha, to máš dobrý, že víš co a pokud jsou akce, tak proč ne, ale mě by ted mirek dal, pořád rveme prachy do bytu a s votjou předváděčka nepřipadá v úvahu, to bych z toho měla veliký prd :sweat_smile: jinak melouna jsem kupovala v kauflandu, dostala jsem chut a čekala, že bude voďák bez chuti, ale je jak v létě sladounkej, tak milé překvapení :slight_smile: jen ted budu chodit po 10min. na záchod :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teda holky, vojta je spáč, spal celou noc a td už dává přes dvě hodiny, asi unavenej, nechce sedět v kočáře a jen ťapy ťap, jak říká...musím ho vycvičit, než se narodí mimís, aby poslouchal a chodil za ruku....a to bude něco ...
26. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabí, jojo to budes, meloun totiž prohání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nějak se aji těhotným, nedoporučuje ve velkým množství že obsahuje nějak moc močoviny nebo co..nevím presne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: maškvá mě na to upozornovala u maly kdyz jsme byla tehu, ale ja ho jedla a docela dost :grinning: :grinning: jen sem byla taky dost uchcana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jojo to jo, taky dost setrime protoze chceme jit pryc od sud po lete, dneska opet hadka des, ale vite jak smeju se uz tomu pac uz za chvilku budeme pryc ale jetse 5 mesicu sakra docela doba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mona: fakt? to nevím,já dala půlku včera a ted tu druhou :grinning: tak to abych se krotila co? :sweat_smile: teda, další hádka, to musí být nepříjemný, ale neboj 5měs. uteče, to abyste stihli než se mimís narodí vid?
26. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtela ybch to stihnout nez se mimi narodi ale bude to jen tak tak podle me a nebo hne dpo porodu no.už me to neba, ..... co by se dalo delat nic.., no já prave taky na to koukala, az maskovka me na to upozornila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,já jen doufám,že najdu tu zastávku MHD.Doufám,že tam nebudu bloudit jak idiotek :grinning: Ale máme na to 15 min,tak snad to najdeme.

Gábi,meloun je hlavně voda,takže v pohodě si dej.A čůrat se chce po melounu snad každému,ne? :wink: :grinning:
26. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - určitě, v pohodě..Běžte prostě jakoby na město a je to ta nejblíž k městu, ke Kauflandu..To máte hned :wink:
26. bře 2010 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš,tak snad jo :grinning: A nevadilo by Ti,kdybych se pak ještě stavila ke Kinskému?Potřebuju jen mrknout na kování a kliky.To bude chvilka :wink:
26. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi mě nohy zatím netrápí,ale to asi taky s teplem přijde. :unamused: Ale co,já jsem štastná,že mám bříško a prcka u sebe,tak si nechci stěžovat,nějak to přežiju,ostatní to taky přežili.
26. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: došla ti ode mě IP?
26. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
KK jestli myslíš plínkama,tak jo,ale ještě jsem to nějak nepořešila,zkusím na to co nejdřív kouknout a dát ti vědět. Jaké plínky se ti pro kluka nejvíce osvědčili.někdo říká,že mu pro kluka pampersky nevyhovují. Tak nevím.Někdo preferuje levné značky. Ale já bych asi pro to nejmenší miminko preferovala,pampersky,nebo huggiesky.
26. bře 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek