• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Už jsem zpátky,obešli jsme barák,to mu musí stačit,stejně půjde ještě jednou,do rána by asi nevydržel :angry: Já jsem dneska taky malé koupila bodčka s dl.rukávem,už velikost 80.A mají i roláčky bodýčka,tak pak na zimu taky koupím :slight_smile: V lole mají ty štramplíky moc pěkné,ale taky celé zateplené,froté.Já jsem vzala v pátek jedny a všimla jsem si,že u nás je mají ještě o 20 levnější,za 59kč.Vzala jsem ty nejmenší 56-62 a máme je akorát,na zimu pak vemu už větší.A taťka dneska koupil v Tescu kombinézu,takže to mám vyřešeno :grinning:
13. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A copak je se zumou a Matýskem?Už tady dlouho nebyla,že?

Já příští týden asi taky vynechám,pojedeme k našim do Orlové a tam nemám net,jen u segry,takže když tak pisnu od ní.už se těším,neviděla jsem je skoro 2 měsíce,tak už mi bylo smutno.Jarda nás tam odveze,na víkend bude s náma a pak si pro nás zase koncem týdne přijede.Musím stihnout všechny kamrádky a taky do práce zajít...no,bude to fuška,ale už se těším,až zase pokecám se segrou a holkama.A mamce aspoň s něčím pomůžu,je po operaci kyč.kloubu,tak je tak trochu imobilní :slight_smile:
13. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: tak to máš super nákupy, mě to ještě čeká, ještěže tu kombinézku už máme a zimní bundičky taky :slight_smile: a tak si uděláte výlet, se máš, taky bych někam vyrazila, si to aspoň užiješ a s malou ti taky pomůžou :wink:
holky: vojtík už zase 20min. řve a asi jentak neusne, to bude zase hodina! :frowning2: nevíte, jak dlouho toto učení trvá? známá mi říkala, že jim to trvalo týden, ale u nás už to v pátek týden byl a pořád děs :frowning2:
13. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo a to půjdeš s pesanem ještě večer? to by mě hráblo :sweat_smile: já teda nikdy psa neměla, tak si to nedokážu představit...
zuma s bobíkem asi odpočívá od pc, snad se taky brzo objeví :wink:
13. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky ajak dlouho byste chtěly kojit? ještě mi známá říkala, že malou už odstavila (je jí 15měs), sice to byl asi týden řevu, ale spí je celou noc a to bylo něco jako vojta, kojeníčko klidně i po půl hodině :angry: já jsem rozhodnutá, jak bude vojtovi rok, tak končím, četla jsem, že pak už je to stejně jen o kontaktu a když je mimís takovej mazel, tak to je na blázinec :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,už se těším.Stejně bych tady byla sama,Jarda bude pryč,tak aspoň budu s mamkou a spol :slight_smile:

Malá se to naučila nějak tak sama,ze začátku taky řvala,ale je pravda,že my jsme ji udělali režim hned po příchodu z porodky.V 19,30 koupání a pak napít a spát.taky občas řvala,chtěla se nosit a tak,ale pak si na to zvykla a teď se většinou těší,je už unavená a většinou usne hned :slight_smile:

Než půjdu spát,tak s ním vyběhnu jen před barák,on se vyčůrá a jdeme domů,nikam s ním chodirt nebudu,to už se mi teda nechce :slight_smile:

Já chci taky tak do roka,max.do roka a půl.Sice se doporučuje do dvou,ale mně už to pak příjde takové divné,to dítě je už dost velké.

holky,taky mám otázku.Už jste to dostaly po porodu?Já ještě furt nic,ne že by mi to chybělo :wink:
13. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: už spíme :dizzy_face: vojtík byl jako mimí strašnej řívák, ale děsněj a ten pláč se nedal vydržet, hodně nás trápily prdíky, tak jsem ho chovala a aby byl scholenej a mačkalo se mu bříško, bylo mi ho líto :sweat_smile: tak třeba ještě týden a už se možná taky budeme těšit :slight_smile:
příbuzná z mirkový strany kojila i ve 3a 1/2letech, jsem čučela jako blázen, fakt šílenej pohled!!!
jinak já taky nic, co se týče menzes a taky mi to nechybí :slight_smile: :slight_smile: prej když kojíš plně, tak by to ani přijít nemělo a já beru HA a to prej taky nepřijde (nevím, jestli taky máš, nedělá se tam mezera na MS) :wink:
13. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš a jak spíme! napříč postýlky a nohy opět ven, to bude zase za chvilku vzhůru, protože mu ty nožky nepůjdou vyndat :angry: taky vám prcci tak divně ležej?
13. říj 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já beru taky HA,Cerazette.DR.mi říkala,že to nemusím dostat klidně rok,tak jsem zvědavá.Já jsem se bála hlavně ze začátku,abych to nedostala a málá nechtěla přestat pít.Jim to mlíčko prý zhořkne a oni pak nechtějí. :slight_smile:

No,právě,ono je to takové divné,když jsou ty děti už tak velké :cry:
13. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, s tím zhořknutím jsem to nevěděla,tak by to bylo dobré při odstavování :wink:
no a švagrovou zase malá ve 2letech v létě začala svlíkat na poště a stáhla jí tílko, jak jí měla v náručí a bylo vidět vše, si nedokážu představit, to v roce začne další řvací etapa..
13. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic, jdu se umýt, poklidit bordýlek po koupačce a hajat, přeji klidnou noc :slight_smile:
13. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,právě,ty větší děti už si o to prso dokážou říct pořádně důrazně. :slight_smile: A jak ti spí Vojtík v noci?
13. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak my zase řveme a to už 10min., já už vážně nevím, co s ním :frowning2: aby byl klid, musela bych ho chovat celou noc nebo ho mít v posteli a být na něm nalepená . jinak v noci spí mnohem líp, budí se po 3hodkách, což je u nás fakt pokrok a stává okolo 8hod :slight_smile:
13. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co kdybys ho ještě nakojila?Malá když řve a nemůže zabrat,tak jsem si ji vzala do postele,dala prso a ona pila,pila až se upila a usla.Pak ji jen přendám do postýlky a je to :slight_smile:
13. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak,já se pro dnešek loučím,už mě bolí záda :unamused: Zajdu s hafíkem a půjdu zalehnout.Tak přeju dobrou noc a hlavně co nejdelší :grinning:
13. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my jsme už hodinku a půl vzhůru :slight_smile: Ale noc dobrá, vstávali jsme jenom okolo 1 hodiny, nakojila jsem a dala malýho do postýlky, on si tam řádil a já vedle spala :slight_smile: Takže pohoda, pak usne sám, když se v noci takhle vzbudí a nemá nějakej závažnější problémek :grinning: , tak to jde..
Jinak já bych taky chtěla kojit tak do toho roku a půl, max. do dvou, nad dva roky je to fakt takový divný..Ale vezměte si jak to letí, Karolínce a Tadíkovi za chvíli bude už 8 měsíců, Vojtíškovi 7, ono už to pěkně uteče, nevím, jestli se mi nakonec nebude po kojení stýskat víc než prckovi :grinning: Kamarádka ze střední, jak jsme měly v so sraz v té pizzerce, tam měla svojí holčičku - té je rok a půl, a taky jí tam začala rozepínat košili a že chce dudu, dudu, no sranda :grinning: Ale naštěstí si nechala vysvětlit, že ne, pak se tam protestně pokakala a jely domů :grinning: Jinak já taky zatím menses nic, beru HA - Azalia, dr. říkal, že to nedostanu asi dlouho, taky mi to teda vůbec nevadí, naopak :grinning: A jak píše Kija, potom mimísům nechutná mlíčko, vím to od sousedky, ta vždy, když to měla, musela malou doslova nutit, aby bumbala, mlíčko jí nejelo..
Kijo - to se máš, že si vyrazíte na takovej výlet-návštěvu, mamka bude určitě ráda, že vás tam má, ty jí pomůžeš doma, ona se zase pomazlinkuje s malou, jak říkáš, navštívíš kamarádky, ségru, jojo, to bych taky brala, škoda, že nemáme kam jet.. :frowning2:
Gabčo - tak jakou jste měli noc? Snad dobrý, je to hrozný, když už si myslíš, že bude spikat, po dlouhým řevíku usne, a ono za půl hodinky nanovo.. :frowning2: Já teda malýho doteď uspávám na prsu, je na to zvyklej a opravdu jenom výjimečně usne v postýlce sám od sebe, ale zase to prso na něj platí, hezky se přisaje, párkrát si potáhne a většinou do 10 - 15 minut spinkáme.. :slight_smile: Pak ho opatrně přendám do postýlky a je to..Stejně tak v tu noc, jenom když pak nechce spát, tak si hraje, ale sám,jak už jsem psala..
14. říj 2008 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,tak já jsem měla taky klidnou.Karolínka se vzbudila ve 3 ráno,napila se mlíčka a hned usla,to ona tak vždycky,pak se vzbudila v 6,tak si taky cucla,to už jsem si ji nachala u sebe a ještě jme hodinku a něco pospaly :grinning: Teď už řádí na puzzlíkách za mnou a čte si :grinning: Dneska spala tvrdě,protože jsem ji ani dudla nemusela dávat,takže pohoda :slight_smile:

Máš pravdu,letí to hrozně.Já když se dívám na fotky s bříškem,tak ani nevěřím,že jsem tohle nosila :slight_smile: Uteklo to a mně se zase někdy smutno,že už Karolínka není to malinké miminko,takové krásné,pokrčené. :slight_smile: Ale zase na druhou stranu jsem ráda,je už s ní sranda,můžeme si hrát...Ale už se děsím,až začne chodit do školy,pak puberta,pak nám ji odvede nějaký chlap :frowning2: Je to za dlouho,ale je mi z toho smutno,že už to nebude naše holčička,vlastně bude,ale ne tak úplně :slight_smile:
14. říj 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě totálně spálila švestky, sakra, chtěla jsem je udělat Tadíkovi na svačinu..Tak nic, dám kupovanou přesnídávku.. :frowning2: To jsem teda tele!!! :frowning2:
Tak to je Karolínka šikovná, jestli usnula po osmé, tak spinká fakt nádherně..A kde spí Kuba? S váma? Mates totiž jo.. :slight_smile:
Tadík taky řádil na puzzlíkách, pak se odkutálel ke stolu, otevřech spodní šuflík a bouchl se do hlavy o židli, pak na sebe shodil koš s plínama, no to bude dneska den.. :grinning:
Já jsem ráda, že už není úplně malilinkatej, to bylo všechno takový těžší, ze začátku jsem se bála s ním manipulovat, já jsem byla celá bolavá, to už jsem ráda, že je za námi, ale jak říkáš, za chvíli je tady školka, škola, puberta - to bude teprve nářez.. :slight_smile: A až Ti ji odvede nějakej chlap, tak nemusíš smutnit, pak se budeme těšit na vnoučata a půjde to zase dokola.. :wink: :grinning:
14. říj 2008 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - koukala jsem na ty švestičky - byl hlavně očazenej hrnec, jsou chycený jenom ze spoda a pár, prvně jsem tam napustila vodu, tak to vypadalo mnohem hůř..Jednu jsem ochutnávala a nic jí není, žádná spálenina, nic, myslíš, že je malýmu můžu dát nebo bys to vyhodila?Díky
14. říj 2008 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli to není cítit,tak mu to dej. :wink: Já jsem tak minule spálila maso pro malou,ale to bylo fakt hodně. :slight_smile:
14. říj 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Kuba s náma nespí,to bychom se tam nevešli,však víš,jak jsou velcí.A navíc hrozně líná,ale fakt hrozně.Povysávám,povytírám a za hodinu jsou tu zase všude chlupy.I malá je má všude,Dost mě to štve,ale nic s tím neudělám.Vyčesáváme ho,ale moc to nepomáhá. :angry:
14. říj 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska budu malé dávat hrušku,ale teď mi usla,tak asi později.Taky ji raději nejdříve povařím.A dám ji s čerstvým jablíčkem :grinning:
14. říj 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není, je to jenom trochu, ochutnala jsem ji a vypadá normálně..Tak díky za radu, potřebovala jsem to od někoho ještě potvrdit.. :slight_smile: Maso jsem taky spálila, i se zeleninkou, tenkrát jsem to vyhodila i s hrncem - byl už stejně starej a hnusnej :grinning: a vařila jsem nový..
Mates taky dost líná, všude máme světlý chloupky, kolikrát je má malej i v postýlce, ve vláskách, tuhle měl jeden v papulce, no a co, pes je očkovanej a odčervenej, aspoň nebudeme mít prcky zhýčkaný a budou mít pořádnou imunitu.. :slight_smile: Jen s tím uklízením to je horší - musí se to dělat častěji, já teď vysávám každej den, vytířám obden..
Hrušky chci koupit na zítra, ale asi tu pro Tadíka nepovařím, ale rovnou nastrouhám. No nic, teď usnul, jdu vyběhnout se psíkem..
14. říj 2008 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem teď byla s Kubou,hned jsem ho i vyčesala.Přišel mi nějaký balíček od sunaru,nějaké letáky a dvě musli tyčinky corny linea.Kdyby aspoň poslali nějaký vzorek kjaše nebo mlíčka a ne musli :slight_smile: Taky vám chodí ty letáčky a vzorky?Mně už přišly i vložky :grinning:
14. říj 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my máme chlupy tmavé a podlahy světlé.Je to někdy fakt hnus a je mi až do breku,protože to tu někdy vypadá,jak bychom byli nějaké špíny,fakt mi to tak příjde,ale zabít ho nemůžu :slight_smile: Malá má taky chlupy v postýlce,na oblečení,kolikrát i v plínce.Kuba je taky zdravý pes,takže strach nemám,spíš z toho estetického hlediska mě to rozčiluje :angry:
14. říj 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a už jsme z5 a malej je samozřejmě vzhůru :slight_smile: Chtěla jsem si ještě skočit do obchodu, ale takhle ne..Kdyby už aspoň hačal v tom vozíku, na to se fakt těším..
Taky mi chodí sem tam něco - vložky, jednou plínky - asi 2 :slight_smile: a jednou vzorek kašičky od Nutrilonu..
Corny linea jsou moc dobrý, ty si kupuju.. :slight_smile:
V plínce mívá Tadík občas moje nebo Járovi vlasy, chlup jsem tam ještě nenašla :grinning:
Podlahy máme taky celkem světlý, ale jak má světlý chloupky, není to moc vidět, jen když se udělá někde v koutě takovej ten chuchvaleček, určitě to znáš, to je hned..Ale tohle neřeším, vím, že uklízím a komu by se u nás nelíbilo, tak sem nemusí chodit :grinning:
14. říj 2008 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chuvalečky fakt znám,ale u nás jsou to CHUCHVALCE :angry: Karolínka ještě spinká,tak teda nevím,kdy ji dám tu sváču :wink: S takovou budeme obědvat až ve 3 :grinning:
14. říj 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta Karolínka je pěkně uspinkaná holčička, Ty se máš :slight_smile:
My jsme po svačince- Tadík všechno vyprskal, tak hrozný ksichtíky jsem u něj ještě neviděla, tak jsem to vzdala, dala mu jogurtík od Humany a teď jím švestky já :grinning: My většinou obědváme okolo 1.
14. říj 2008 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš to a malá švestky chutnaly.Ale já ji to dala s jablíčkem,nikdy nedávám něco nového samostatného.
Včera nespala skoro vůbec,tak dneska to snad bude lepší :slight_smile: My taky obědváme mezi 12 a 13,ale když bude papat svačinku tak pozdě,atk bude asi i oběd později :grinning:
14. říj 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každému holt chutná něco jiného :slight_smile: Kdybys ho viděla.. :grinning: Mně švestičky chutnaly, dobře jsem je udělala :slight_smile: Tak už je Karolínka po svačince? Já jsem prdíkovi dala ještě pár kukuřičných křupek, seděl v autosedačce v kuchyni, koukal jak vařím pro tátu, tak se spravedlivě podělil i se psem, pak mu vylil misku s vodou :slight_smile:
14. říj 2008 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek